Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
@denisaho pošlu IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se přidávám k 7.9., ale oproti některým z vás máme pěkný prd. Včera jsem sice dodělala vývazky, ale to je asi tak všechno. Hostinu máme domluvenou z půlky, obřad teda na 100% domluvený. Fotografa zatím jen zamluveného. Šaty teprve hledám a o kapele ani nemluvím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_r1 Tak zase tak málo toho nemáte :) něčím se začít musí :) šaty najdeš :) určitě jich ještě budou mít hodně:) a kapelu taky, ale možná to bude horší :(, ale určitě se nějaká najde, není plesová sezóna:) jsou tu holky, které zvládnou připravit svatbu za dva měsíce :) tak neboj
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský já mám problém... svatební horečka je pryč a mě se nechce nic dělat, hledat ani zařizovat ohledně svatby. Do teď jsem měla zkouškový, takže jsem se měla na co vymlouvat, ale teď už nemám na co... Ani na zkoušku šatů se mi nechce, protože vím, že v tom budu vypadat jak blb... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita No občas to mám taky :) tak to teď nech být a dělej něco jiného, času je dost, neboj :) třeba se ještě na zkoušku šatů budeš těšit :) já jsem občas po zkouškovém taky unavená a nic se mi nechce :) ale nevím, co pomáhá :D možná si udělejte relax víkend s přítelem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho To pochybuju, že se někdy budu na zkoušku šatů těšit, protože já nerada nosím šaty a hlavně vím jak v tom budu vypadat a to mě na tom děsí nejvíc. Relax víkend s přítelem? Toho se dočkám nejdřív příští rok... Je furt na stavbě a spolu trávíme úplný minimum času...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita a tak jsi nepřemýšlela třeba nad kostýmkem ?:) a na nějaké jsi už byla? jejej, ale tak bydlení je taky fajn :) tak ho můžeš překvapit, udělej třeba guláš, vezmi pivo a udělejte si na stavbě piknik :) aspoň budete chvíli spolu :) tohle je těžké, taky budeme stavět, takže se taky bojím, že budeme pořád na baráku, ale zase jsem odhodlaná pomáhat co nejvíc :) takže myslím, že už mě pak bude vyhazovat, jak se tam budu motat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
také se vdávám 7.9. a máme tak půlku věcí zařízených. máme objednané místo obřadu, restauraci, květinářku, která by nám měla udělat i výzdobu baziliky, kde bude obřad, a také výzdobu restaurace. Dále máme fotografku, objednané cukroví a svatební dort, mám zarezervované šaty a máme objednané oznámení. a to je asi vše. ženich si oblek bude kupovat až tak týden před svatbou, protože chce zhubnout a taky proto,že žijeme v zahraničí a všechno plánujeme vlastně po telefonu a přes internet a na svatbu přijedeme týden před tím, takže budeme muset pak všechno doladit :) snad to bude ok. nevíte holky co je lepší dát na ozdobení židlí? nechci tam dávat ten povlak na židle, mají tam celkem pěkný židle, takový obyčejný, ale v pohodě. chtěla bych tam dát jenom ozdobnou stuhu, ale nevím z jakého materiálu je to nejlepší - vlizelín, organza nebo satén? nekloužou ty stuhy z těch židlí, když na tom budou svatebčané sedět?
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Musím mít šaty, když já jsem celá nesvá, když mám na sobě cokoli takovýhleho nóbl. Nejlepší by bylo se vdávat v džínách a keckách :-D Teď půjdu ve středu na první zkoušku. Když to není naše stavba, my bydlíme v baráku, on chodí denně pomáhat strejdovi na stavbu... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita :) já myslím, že to zase taková hrůza nebude:) já taky nikdy neměla dlouhé šaty, ale v těch svých jsem se cítila dobře :) no mohli byste udělat jeansovou svatbu :D ale zase, kdy jindy na sebe budeš moc navléknout šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané :D jsem zvědavá na foto ze zkoušky :) aha, já myslela, že stavíte pro sebe, to je hodnej, že chodí takhle strejdovi pomáhat, ale zase na druhou stranu, občasný odpočinek by neuškodil :) snad strejda nemají velký barák, aby se nestavěl ještě dva roky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kacbal teda máš toho hodně :) dort jsem ještě vůbec neřešila a na cukroví spoléhám na babičky :-D to musí být docela náročné plánovat svatbu ze zahraničí ne? já viděla jen organzu, u saténu bych se bála, že ten bude klouzat, vizelín netuším, spíš vím, že se dává organza a s tím klouzáním, to mě vůbec nenapadlo, my teda chceme ty povlaky, kde se udělá ozdobný uzel a nebude přes ně organza, ale ještě uvidíme, jak se to vyvrbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho mě dort bude dělat manželka od mého bratránka, je to zároveň i moje kamarádka a hlavně vynikající cukrářka. to máš pravdu, je to náročné plánovat svatbu ze zahraničí. domů moc často nejezdíme, naposled,když sme tam byli, tak sem si už musela vybrat svatební šaty. neměla sem na to vůbec čas, tak sem nemohla obejít více salónů, ale vybrat si v jednom. naštěstí osvědčeném, moje ségra odsud měla taky šaty, takže to bylo fajn. ale mrzí mě to. kdybych měl víc času, tak bych si asi šaty nechala ušít. jinak všechno řeším přes net a telefon. naštěstí v bazilice, kde se budem brát je velice ochotný pan farář, takže sme se s ním domluvili jenom na dvou setkání před svatbou. a uvidíme jak vše dopadne, doufám, že týden před svatbou stihnu doladit všechny detaily :) i když hlavní je, že se setkáme všichni co se máme rádi, a krásně to oslavíme. budeme mít velkou svatbu, 58 lidí na oběd a dalších 30 přijde večer. my sme prvně taky chtěli ty povlaky s mašlí, ale u kámošky na svatbě to akorát zavazelo, všichni po tom šlapali. ale to určitě záleží, jak to na ty židli upravíš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denisaho Já naposledy měla dlouhé šaty na maturáku :-) Spíš příteli by se líbila monterková svatba :-D A docela i uvažujeme že po půlnosi si oblíknu bílý monterky a on taky nějaký, aspoň na chvíli a pro tu srandu :-) No zítra už mě to čeká a v pátek hnedka další, kdybych aspoň byla hezky hubeňoučká... :-( Bohužel ten barák se už 2 roky staví.....
Odpovědět
ahojky, přidávam se k terminu 7.9.2013, ale v Havířově :) já mám šaty už koupené,ale jen díky tomu, že jsme narazila na výprodej, dneska jsem vyřešila kapelu, zítra snad 100pro potvrdím místo a teď řeším fotografa, jsem nevěděla kolik stojíííí!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacbal tak to je super, že máš dort takto pořešený :)hele já byla asi v pěti a nakonec jsem se stejně vrátila do prvního asi pro třetí šaty, které jsem si zkoušela :) ono popravdě to pak už bylo na jedno brdo, ale cena se pořád zvyšovala :-D já myslím, že to zmáknete, bylo tu víc slečen, co měly takto svatbu :) tak to vás bude hodně :) nás asi 40 na oběd a pak něco přes 50 celkově :) no já to ještě na žádné svatbě nezažila, tak doufám, že se o to nikdo nezabije :D my máme hnusné židle, takže to na ně musím dát za každou cenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita to já ani na něm :D s mojí výškou 181 cm mně byly všechny krátké :) takže jsem se na to potom vyprdla a šla do krátkých :) hele já jsem hubená a vysoká a jaký jsem měla problém, polovina šatů na mě visela :-D nemám ani prsa, takže hrůza, jakmile to nemělo všitou podprdu a vzadu se to svazovalo, tak to bylo hrozné :-D žádná prsa a ještě to vypadalo, že čekám velkou vodu :D takže se neboj, myslím že nějaké seženeš :) Ty monterky po půlnoci jsou celkem vtipný nápad:) šla bych do toho :) teda to je barák jako hrom ne? sousedé stavěli barák 10x17 a jeden rok hrubá, přes zimu vymrznutí, druhý rok vnitřky a na Vánoce bydleli... tak snad se to už blíží do finiše?
Odpovědět
Profilova fotka
@marta2402 ahoj, to nevadí, že v Havířově:) tak hlavní věci se ti už rýsují :) no fotografové, pálka to teda je :) my máme asi takový zlatý střed nebo lehce nad ním :-D ale hlavně, už jsou dost rozebraní :-( někde jsem četla, že se tento datum hodně lidem líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, proč jste si vybraly toto datum :) četla jsem, že je hodně oblíbené :) my máme 7. 9., protože jsme chtěli září :) myslela jsem, že budu v červnu státnicovat :) a 7 vycházelo na sobotu :D a hlavně, říkala jsem si, že bude ještě teplo, pak také jsem se 7. narodila, ale jiný měsíc a 7.10. jsem byla požádána o roku :) takže pro mě je 7 docela srdcová záležitost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho máš asi pravdu, že ty šaty sou v těch salónech podobný a opakují se. já sem byla v salónu venesis a musím říct, že super, milý personál, se vším poradí. tj, pokud sou židle škaredý, tak není jiný řešení než ty potahy,nebo půjčit židle :) já myslím, že ten váš počet je ideální, nechtěla sem tak moc velkou svatbu. nejraději bych se vdávala u moře, jenom se svědkama a doma pak udělala party. jsem z velké rodiny a sem nejmladší a byla sem už na tolika velkých svatbách, že sem to chtěla menší. ale přítel je naopak z menší rodiny a je unešený z té naší, že se všichni stýkáme, držíme pohromadě a chtěl velkou svatbu, protože byl na svatbě jenom jednou a chce to mít velký. navíc máme plno kamarádů a tak vzhledem k tomu, že jezdíme do česka málo, tak to bude aspoň krásný, že se uvidíme se všema naživo a nejenom přes maily a skype :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho my si to vybrali asi proto, že v září je takové ideální počasí :) doufám, že to počasí teda vyjde. ségra se taky vdávala první víkend v září a počasí bylo fakt super. a podle toho co píšeš, tak u tebe by ani jiná volba nebyla možná, 7 je pro tebe opravdu osudová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Svatba 7.9.2013. Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Já jsem bez prsou a prdelatá :-D Stavba už se naštěstí do finiše opravdu blíží. Trvá to tak dlouho, protože si hodně věcí dělají klui sami, takže proto to trvá tak dlouho. A ty monterky uskutečníme, aspoň na chvíli do toho půjdeme ;-) Jinak jsem byla na tý zkoušce šatů. Šla jsem tam srašně otrávená, šla jsem si původně vyzkoušet jenom jedny šaty, ale paní mě navlékla do všemožbých střihů, druhů, materiálů. Opravdu mě v životě nenapadlo, že si na sebe oblíknu šaty (byli v pořadí druhý) a já si připadala jako úplně jiný člověk! Připadala jsem si v nich naprosto jak princezna :-) Zítra je jdeme zamluvit, všichni jsou z nich úplně paf :-) Ale je to úplně něco jinýho než jsem chtěla. Ty co jsem si chtěla původně vyzkoušet opravdu na tý blondýně z obrázku vypadali 100x líp :-D do toho jsem nechtěla dlouhou vlečku a už vůbec ne španělský dlouhý závoj a nechtěla jsem šampaň - budu mít všechno :-D paní semnou nediskutovala, píchla mi ho do hlavy a já jenom zmlkla a prohlížela si to v zrcadle, jak to vypadá nádherně :-) Je pravda, že dokud si to člověk nevyzkouší, tak na to má úplně jiný pohled než když to má na sobě.
Odpovědět
@denisaho se neni cemu divit, je to preci krasne datum, ze ano :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho chtěla jsem září ... no a když jsem viděla 9-2013 ... říkám si, že by se hodila 7 ... kuknu do kalendáře a ona je to sobota ;-) jupííí protože 3, 6, 7, a 9 jsou moje oblíbené čísla; pak jsem narazila na numerologické stránky, zadala data našich narození a vyšlo že je to jeden z mála pro nás vhodných dnů k uzavření manželství :-) no a když jsem pak svatbu odložili, koukala jsem i na rok 2014 a 2015 a tam je těch vhodných dnů polovina oproti letošku a navíc i studené měsíce :-( samozřejmě na tom netrvám, ale je fajn když Vám to potvrdí i hvězdy
Odpovědět
Profilova fotka
@kacbal tak to je fajn, že se k tobě chovali tak dobře :) já mám taky spíše pozitivní zkušenosti :) no židle máme opravdu ošklivé, jééé tak to u nás jsem první, takže jsou všichni natěšení a kdybych se měla vdávat sama u moře jen se svědky, tak to polovina rodiny obrečí :D ale ani mě to popravdě nikdy moc nelákalo, tak zase tolik lidí taky nemáte, někdo má i přes 100, tak bych se toho příliš nebála :) doufám, že nám počasí bude přát, letos je to takové vrtkavé, tak aby na konci srpna nenapadl sníh :D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita tak to je super, jestli se v nich cítíš dobře :) máš foto v albu? že bych se mrkla :) já jsem původně chtěla antický střih :-D nakonec mám hodně bohatou sukýnku a malou vlečku, takže asi tak :-D @marta2402 no mně se líbí moc :) @anunek tak to jsem ani nevěděla, že je tak numerologicky vhodné :) super, a vy jste ji odkládali kvůli zařizování bydlení? my chceme začít stavět a je mi jasný, že potom by už asi nikdy nebyla, vždy by se našlo něco, na co by se peníze hodily spíš :-D ale občas si říkám, že místo svatby jsme měli letos začít stavět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho no to záleží na datech narození jednotliých snoubenců, nám to vyšlo dobře :-) jj kvůli bydlení, protože když jsem viděla ty sumy za pronájmy, tak mě omejvali, a to jsme chtěli jenom 30 lidí ... určitě by se dalo najít levnější, ale já jsem chtěla aby přespolní měli blízko ubytováníto .... si rači rok, spíš dva počkám a pak to uděláme na zahradě ;-) 2015 se bude taky dobře pamatovat ;-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Mě se to sem nechce dávat. Přeci jen není problém se sem přihlásit a je to víš kde ;-)
Odpovědět
holky, a kam jedete na svatební cestu? My chceme jet v březnu do Thajska na tři týdny, takže ta první svatební cesta by měla být jen taková symbolická, buďto u nás, nebo možná jižní Itálie.
Odpovědět
@netanel no nad tím teď taky přemýšlíme - buď si uděláme jen krátkou svatební cestu někde po Evropě a nebo vyrazíme někam dál - nejspíš Indonésie, tam by mělo být v září ještě suché období
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?