Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @bride_2013 @veroniquecz @anunek Ženský já jsem ze všeho ohledně svatby tak otrávěná a spražená, že nemám absolutně žádnou chuť se pouštět do dalších věcí... Komplikace ohledně svatby co už jsme měli jsem uváděla dřív, ale teď to má pokračování. Vybrali jsme si snubáky, zkusili velikosti (52 já a přítel 66) a že je objednám, tam jsem narazila na první problém, protože měli velikosti pouze v lichých číslech. Nevadí, objednala jsem tedy velikosti 51 a 65. Když přišli byla jsem nadšená, protože vypadali ještě líp jak na obrázku. Samozřejmě, že nám byli oběma veliký, tak jsem se s paní domluvila, že jí je pošlu zpět a ona mi vymění velikosti.. ..za dva dny přišel email že menší velikost naž 51 nemají, takže smůla.... Fakt nemám vůbec žádnou chuť shánět další, protože tyhle byli nádherný za krásný penízky... No a aby toho nebylo málo, tak příteli na konci října hodila kráva kůl do obličeje a výsledek = zlomená horní čelist, lícní kost a očnicový oblouk, který se musel operativně dávat dohromady. Když už se z toho jakž takž dostal a já nemusela dělat kašičky, tak mi u psa přišli na silnou zhmožděninu ramenního klouu, takže ho mám už 3 týdny zavřenýho a lítám za ním každý 2 hodiny. A do toho se všechno i ve škole hromadí, takže fakt masakr. Svatebko asi do Vánoc nestihnu tímhle tempem ani udělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita To je mi líto. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Chvíli si od příprav odpočiň. A pak si to po těch všech komplikacích ještě více užiješ. Já si vždycky říkám, že to tak mělo být, protože mě čeká ještě něco lepšího ..... no u chlapa to vyšlo :-) a i v dalších situacích. Takže prstýnky určitě najdete ještě výhodněji, nebo hezčejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase přemýšlím, jestli koupit ohňostroj před Silvestrem, nebo počkat po Silvestru. Kdy to bude výhodnější? Ráda bych totiž měla na svatbě večer ohňostroj :-) Na druhou stranu si říkám, že na Silvestra můžeme jenom otestovat a pak si vybrat, jaký typ se nám nejvíc líbil.
Odpovědět
@przedswitovaanita To je mi líto, ale určitě bude zas líp. Za chvíli je tady ten NÁŠ rok, bude líp. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita Tak to je opravdu sila. Zkus se na to kouknout z lepsi stranky. Jde jen o prstynky.. Pritel se z toho dostane a pejska taky vylecis. Zkouskove ve skole taky nekdy skonci a pak budes mit spoustu casu na dalsi pripravy. Dej si tedka oddech a uzij si klidnych vanoc. Pevne nervy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek ja bych kupovala ohnostroj az po Silvestru. Vsechno bude daleko levnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek @curdibilka @bride_2013 Díky holky. Fakt když se daří tak se daří. Dneska jsem se byla kouknout v jednom zlatictví na snubáky, no co Vám budu povídat, já myslela, že tu ženskou ukamenuju. Řekla mi, že je dělají jenom zlatý a 14 dní předem. Tak jsem se jí zeptala, jestli to je jako normální, aby si šel člověk něchat dělat prstýnky 14 dní před svatbou prstýnky a ona mi s chladným ksichtěm oznámila, že to dřív nedělají, tak jsem jí řekla, že 14 dní před svatbou budu mít naprosto jiný starosti, nerada dělám věci na poslední chvíli, třískla s dveřma a odešla... No pochopíte to???
Odpovědět
@przedswitovaanita To teda nepochopím. Evidentně jí nešlo o kšeft a vůbec - nechápu, o co jí šlo, je to přece každého věc, kdy si nechá udělat prstýnky. Taky bych práskla dveřma a šla. :-D My s prstýnkama počkáme na veletrh v Ostravě, je nějak kolem 18.2., tak tam něco snad pozkoušíme a ulovíme i nějaké slevy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @przedswitovaanita Tak třeba paní dřív dělala v potravinách a měla strach, aby se Vám nezkazily :-D by Vám na ně pak musela dát slevu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @anunek To je fakt, třeba jejich zlatý prstýnky mají minimální dobu trvanlivosti :-D No fakt mi hla žlučí, ale to byla už od pohledu taková arogantní sv*ně, že to jsem zase dloouho neviděla, přitom tam byli vždycky tak fajn lidi...Pak jsem si chtěla udělat radost, tak že si koupím džíny - ty mi byli malý, tak jsem si aspoň koupila ocelovo-keramický nůž a bordo stužku na svatebko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita Tak to snad ani neni mozny! Takovou pitomost jsem snad jeste neslysela. Pani zrejme neni placena komisema!
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 Jo je to fakt síla a hlava mi to nebere. Pred par lety tam byla tak hodna a ochotna pani a pak tam nasadi takovouhle Gertrudu a vsechno je vis kde. Myslim si, ze kdyby tohle slysel jeji zmestnavatel, tak okamzite leti!!! Jako je to preci nase vec, kdy si ty prstynky nechame udelat i kdyby lezeli 2 roky ve skrini tak ji to muze byt uplne jedno! Proste mi to siska nebere.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsme včera objednali oznamko, už se těším na návrh a až přijde, pak se pochlubím. :-D
Odpovědět
Já mám teď úplný útlum :) Na šaty se chci jít podívat nějak během ledna. Svatebka asi až během jara :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik1111 taky to tak nějak plánuju
Odpovědět
@lucik1111 a @annunek My chceme dát oznamka rodičům na vánoce, tak už jsme je nechali dělat. :) Šaty a další zařizování mám stejně. :)
Odpovědět
Oznamka jsou hotové a schválené už se na ně těšíme, až dojdou. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, u nás je taky spíše útlum:) teď tak nějak čekáme:) oznámení je hotové, čekám na akci, abych si ho mohla nechat vyvolat jako fotku, jsem naštvaná že nemůžu sehnat klasické obálky s tím trojúhelníkovým zavíráním, 6 korun za obálku nedám :-| takže jsem na to zvědavá, vytvořila jsem si celkem pěkný prototyp obálky a teď se na něj můžu leda dívat haha :-D teď nějak nevím, co dál :-D do svatebních novin se mi ještě nechce, do jmenovek taky ne, takže zřejmě to budou vývazky, už jste některá vyráběla?
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @denisaho Páni, vy jste rychlíci s těma oznamkama, se do nich asi taky budu muset pustit. U nás už se to tedy ví, kdy se bereme, tak nevím, kdy je dávat, zase je dávat te%d mi přijde brzy...
Odpovědět
@veroniquecz Tak to bych asi počkala ještě, nicméně už se na ta naše oznámka hrozně moc těším. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz u nás se to taky ví:) ale oznámení jsem si už udělala, chtěli jsme se je dávat na Vánoce, ale posuneme to, zatím nemám ty obálky a ani oznámení v ruce:) takže se tím nemusíš stresovat:) hlavně pokud všichni vědí termín:)
Odpovědět
Holky, uff, oznamka jsou doma, jsme moc spokojení, ale byly to nervičky. PPL blbnou, mají toho moc, tak už jsme ani nedoufali, ale dneska dorazily a vše v pořádku. Jsme spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám k termínu 7.9.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A my teda máme zatím jen datum, místo obřadu, hostinu a ještě mám zamluvenou slečnu na návrh a šití šatů :) Jsem nějak znervózněla po přečtení Vašich příspěvků :-D jsme těžce pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martasek89 Vítej :-) A neboj, času dost :-) Alespoň u mě to není tak žhavé .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte po delší době :-) Chtěla jsem se optat, kdy plánujete jít zamluvit či koupit svatební šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsme rodinám předali svatebko a říkám Vám, to bude masakr. Do teď jsem se tu bavila diskusí, kde nevěsty vyprávěli, jak jim rodina všechno zařizovala a do jakých věcí kecali... Bohužel už mezi ně taky patřím. Když se mamina dozvěděla, že se budeme brát, okamžitě sedla k počítači a už začala vybírat svatebí dort, už chce jít vybírat šaty, řeší hostinu, kolik bude lidí, co bude k jídlu, kadeřnici, kosmetičku apod. No říkám Vám, jako mám se na co těšit, bude to hodně drsný. Jsem zvědavá jak budu opatrně vysvětlovat mamině, že si to všechno zařídíme sami...
Odpovědět
@przedswitovaanita Neboj, u nás tchyně už rozhodovala o tom, kdo půjde na svatbu. Taky se tomu nevyhneme, ale doufám, že to proběhne v klidu. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jo to je jediny, co ted zmuzeme - doufat. Mama uz zacala shanet i kadernika :-(
Odpovědět
@przedswitovaanita Tak je třeba jí říct taktně svoje. :-) Naši jsou v tomhle super, nechávají vše na nás, to tchyně vyšiluje v tomhle, ale snad už se do toho plést nebude. Jinak máme změnu na postu fotografa z důvodu toho, že ten původní se neměl k poslání smlouvy (od srpna jsme ho 2x prosila a nic), tak jsme našla jiného, stejně dobrého, ne-li lepšího. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?