Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Holky tak nám ještě chybí koupit ženichovi košili a kravatu a doladiit svatební menu, výzdobu stolu a sedací pořádek. Se zdravím je to vždycky komplikovaný. Mě před týdnem zjistili boreliozu, tak zobu antibiotika a zobat budu ještě týden. Ale při mé smůle si ještě pohmoždím kotník při chození ze schodů :D Znám se. Dávám si pozor, ale znáne to - jeden moment a je to v čudu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme bez novin, sice jsem je moc chtěla, ale nějak se do nich nemůžu dokopat a jaksi jsem zjistila, že už mi ujel vlak... no tak holt nebudou :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spacirka25 tak se toho kotníku bojím, chodímv práci na podpatcích a včera mi podjela noha a první co mi proběhlo hlavou, bylo, že se za chvíli vdávám a nesmím si to zvrtnout.. no magor :-D
Odpovědět
HOLKY CO POČASÍ???? Jak byste řešili kdyby pršelo, dívala jsem se na výhled a zatím tam jsou teploty kolem 20C a na jedné polojasno a na druhé přeháňky...
Odpovědět
Začínám se bát :-( , raději bych brala ty pařáky než déšť. Když by bylo polojasno a 20 tak by to ještě šlo, ale déšť prosím neee.
Odpovědět
Já věřím v polojasno a teplotu cca jak je dneska, ale pro jistotu jsem si koupila deštník :) Jinak už začínám mít neklidné spaní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacmud máme v záloze 2 velké stany a řešíme půjčení ještě několika menších (máme zahradní oslavu). Do největšího stanu jdou dát kamínka (je to veliký vojenský), tak ještě řešíme i ty, pokud by byla večer zima. Předpovědi taky sleduju, ale je to hodně dopředu a může se to ještě tisíckrát změnit, tak to zatím moc vážně nebereme a snažíme se pojistit i proti zimě a i proti dešti.
Odpovědět
No, taky už sleduju předpověď. Doufám ve sluníčko a teplotu kolem 24 stupňů :) Tak uvidíme....
Odpovědět
Holky já prostě doufám, my máme hostinu v restauraci...ale focení mám naplánovaný v přírodě atd... navíc k restauraci je parádní zahrádka, tak prostě pršet nebude!
Odpovědět
Hmm děvčata na meteopress 18C a déšť:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacmud My máme variantu na obřad uvnitř a hostina je v restauraci, takže to vyřešené je, ale raději bych sluníčko... Mrkněte na yr.no Norům to skoro vždy ta předpověď vyjde :-)
Odpovědět
tak pokud by jim vyšla, bylo by to ok...mě jde o focení (obřad i hostina též v restauraci)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pršet nebude!! já mám v plánu obřad venku takže prostě nesmíííííí @veroniquecz @kacmud @lucik1111 @tynka9 @spacirka25
Odpovědět
@martina_r1 taky doufám...já zas užasné ´focení venku
Odpovědět
Baby, počasí neřešte - to je jedna z mála věcí, kterou člověk absolutně neovlivní, není důvod se tím trápit. :) Já věřím, že bude alespoň krapet hezky, hlavně by nemuselo pršet, máme mít obřad venku, ta¨k by bylo super, kdyby to vyšlo. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_r1 nesmí ;-) my sice obřad máme v kostele, pak oběd pro nejbližší rodinku v hospodě, ale potom máme celý odpoledne a noc více méně venku... a bude tam asi 150 lidí ;-) takže nesmí :-D
Odpovědět
A když bude pršet, tak to přece znamená, že nám prší štěstí! Jen ať přijde nějaká pořádná průtrž! :-)
Odpovědět
a nemohlo by nám svítit štěstí?:-)
Odpovědět
Takže ženy, dle nejnovější předpovědi na idnes.cz má být 21 stupnů a déšť, ale na obrázku je sluníčko, takže to budou dle mého názoru občasné přeháňky. V pátek má být 26 stupnů, takže si myslím, že v sobotu bude i víc než 21 stupnů :-)
Odpovědět
@spacirka25 Na yr.no tomu věřím víc, na idnesu se to mění z hodiny na hodinu a na tom norském serveru je oblačno, 21°C pro naše město. :)
Odpovědět
á, tak to neznám. díky za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě koukám na meteoblue - jde tam nastavit i přímo místo... a Švýcaři bývají přesní ;-)
Odpovědět
déšť nebo sluníčko...prostě si to užijeme!:-)
Odpovědět
@otmmk Já myslím, že to bude dobré. :)
Odpovědět
Holky, kdo rozvážíte koláče před svatbou - na kdy to máte naplánované? My na úterý, tak doufám, že to za to úterý rozvezeme, máme to v rozmezí cca 40km, jen je toho moooooc. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka my nerozvážíme koláče, ale výslužky a ty budeme vozit ve čtvrtek :-) a snad to taky stihnem...
Odpovědět
@martina_r1 Nějak nerozumím - výslužky a koláče jsou snad to samé ne? U nás se teda pojem výslužka užívá spíše pro to, co se rozdává po svatbě a co teda v těch výslužkách bude, když ne koláče? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka budou v tom buchtičky a cukroví, které bude i na svatbě, nevím z jakého důvodu se to u nás rozdává před svatbou.. Ale je to taková výslužka předem :-)
Odpovědět
@martina_r1 Jo takhle no tak u nás budou místo buchtiček koláče a cukroví bude samozřejmě taky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
máte něco do čeho vám budou dávat svatebčané přáníčka? Já se pořád nemůžu rozhodnout jestli koupit krabici nebo to nechat jen tak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?