Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
@bride_2013 No my už máme tříletou dceru, má příjmení po tátovi, ale mi by nevadilo, kdybych já měla dvě příjmení a ona jen jedno. :-) Jen mi jde o to, že, musí být po křestním jméně vyvdané a pak teprve rodné, to zní bohužel blbě. :-S :-D A ty jsi z Ostravy? Já bydlím poblíž, ale v Ostravě pracuju a studuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Aha, tak to mas vcelku komplikovane. Nezavidim! ;-) Ja jsem od Zlina, ale v Ostrave jsem studovala, takze tam mam blizke pratele, ktere pravidelne navstevuju.
Odpovědět
@bride_2013 No já se tak nějak musím přiznat, že já se prostě chci odlišovat od tchýně nebo já nevím, prostě to tak cítím. I když je fajn, nemáme mezi sebou nijaký problém, takt o tak nějak cítím nebo nevím, svoje rodné příjmení mám prostě ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 no děti by měly jen jedno:) po tatínkovi :) já bych měla obě :) já právě váhám, na jednu stranu bych chtěla obě, se svým bych se cítila, že jsem to pořád já :) na druhou stranu bych chtěla mít příjmení stejné s manželem a jenom jeho, aby bylo vidět, že jsme prostě manželé :) no pere se to ve mně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @bride_2013 Jinak holky, přišly mi organzy na auto :) byly ve slevě, tak jsem si jich objednala 10, takže mám 90 metrů organzy, doufám, že to bude stačit :-D haha
Odpovědět
Příští týden budu volat na zámeček jestli je 7.9.2013 volno :)
Odpovědět
@horvathova3 A na jaký? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@horvathova3 hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho @curdibilka At se rozhodnete jakkoliv, jde to vzdycky zmenit. Za poplatek... ;-) Jinak s tou tchyni Ti to nezavidim. Doufam, ze od skoro-tchanu bydlite dostatecne daleko. 8-)
Odpovědět
V Karlových varech na tu dahlia :) nebo spis hrad je to ted nevim :D
Odpovědět
@bride_2013 Jako my s nimi vycházíme dobře, nemůžu říct nic, jen to tak nějak cítím, neumím to vysvětlit. :-D
Odpovědět
Holky, vybíráme oznámko, to teda je, výběr veliký, nevím ,které se mi líbí víc. Hodně vybírám na kyoprint, zdá se mi tam největší výběr, ale vy si tady vesměs děláte oznámka doma,co? :) My jich bude potřebovat asi jen 20, takže to se mi s tím doma nechce hrát k dokonalosti. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@curdibilka Jj, já si ho vyrobila sama, my jich budeme dělat asi možná i kolem 60, takže se to určitě finančně vyplatí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka taky jsme se zrovna divali na oznameni. Ale musim rict, ze se mi vybiralo vcelku dobre. Mam uz saty a taky barvu, takze to slo fajn. Budu jich potrebovat asi zhruba 50 a uz se moc tesim na vyrobu. Budu si je delat sama. Casu je dost, tak snad to zvladnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Taky sama:) už ho mám hotové:) mám náhled v albu :) my jich budeme potřebovat asi 60, takže se to už vyplatí
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec i ja se k tomuto datu pripojuji po neustalych presunech, to snad je opravdu definitivni datum. s matrikou cekam do ledna, stejnak chceme obrad az odpoledne, nechcem obed, jen vecerni party s rautem.... mam saty, botky, pompadurku, pritel oblek, barvu svatby (cervenou). oslava oficialne pro 22 dospelych i snami + 3 deti, cosme tak pocitali. svatebni oznameni mam predbezne v PC predpripravene a plno toho pred sebou, jelikoz jsem fotografka svateb, tak klasickou velkou svatbu mam tak petkrat do roka, tak nechci zadne tradice, dort apod, jen uvolnenou pohodovku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tempyna vitej a taky mam barvu svatby cervenou. Snoubenec sice chvili protestoval a chtel modrou, ale uz se mi ho podarilo presvedcit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 mam cervenou, jelikoz kdysi byla tradice mit zlute nebo cervene saty a me to tak oslovilo, ze jinou nechci, ale saty budu mit bile, to sem se nehecla, tak aspon barva svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka :-) no my se rozhodli teď na rychlo pro termín a osud nám přál zrovna sobotu :-) taky to chceme dát rodičům pod stromeček :-) jsme spolu přes 6 let
Odpovědět
Profilova fotka
my máme jenom lásku, to rozhodnutí se vzít, a šťastné datum. Do konce roku chci vyřešit místo, protože to máme složité, já jsem ze severu Moravy, přítel z jihu Moravy, momentálně zaměstnán v Praze, kde máme svá oblíbená zákoutí, ale seznámili jsme se, randili a dlouho žili v Brně, kde ještě dokončuji studia. Mám strach, aby nám to nádherné datum někdo nevyfouknul :-| O zbytku mám samozřejmě určité představy a občas nakouknu na nějaké obrázky a agentury, ale intenzivně to začnu řešit až v únoru po státnicích. Chceme malou svatbu, 20 lidí, max 30. Oznámení a dort si budu dělat sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka přesně tak, musím sednout na pr*** abych měla jistotu, že s tím budu spokojená a nadšená až do konce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @przedswitovaanita Ahojte, no ohledně mandlí, je to zvyk spíš v anglosaských zemích. Hostům se dávají malé balíčky sladkých mandlí, je to tuším někde v Gilmorkách (jestli znáte ten seriál), jenom nevím jestli je to na uvítání, nebo kdy ...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita nebo stačí celofán, ty vyjdou určitě levněji a v barvě může být jen manšlička :-) taky to vypadá hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek @przedswitovaanita @curdibilka @horvathova3 Ahoj holky! Jak jste na tom? Ja cekam na zasilku specialniho papiru na vyrobu pozvanek. Budu ho davat na cerveny podklad, svatba je cerveno-bila. Webovky, co delam pro hosty ze zahranici, uz mam asi z pulky..
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek Myslim, ze ty mandle se davaji jako 'favours' svatebnim hostum. Vetsinou jsou umistene nekde na stole u jmenovek a taky slouzi jako dekorace. Je to takovy maly darek pro hosty. Protoze uz nedostavaji vysluzku. Moje mama tohle nemuze pochopit a chce vsem hostum dat krabicku cukrovi. Uz vidim, jak to zahranicni hoste cpou do kufru! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 Na mrtvém bodu :-( Tak doufam že příští víkend dohodneme s přítelem místo a pak se budu moct rozsoupnout :-) Mám 2 favority, co se tyce dojezdnosti a ubytovani hostu, aby to bylo co nejlevnejsi, ne ze bych na nich chtela setrit, ale rekonstruujeme dům ze 30.let (po babičce), takže se každá kačka hodí ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak to máte se šaty, už se poohlížíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek Nejdulezitejsi je, aby se to misto libilo Vam. Je to Vas svatebni den a ostatni se prizpusobi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz Ahoj, ja uz teda saty mam. Uplne neplanovane a jsem moooc rada, ze uz to mam za sebou. ;-) Pokud neplanujes nejakou svatebni dietu apod. tak podle meho nazoru neni na co cekat. Styl a preference se Ti v pristich par mesicich nezmeni... Hodne stesti!
Odpovědět
@veroniquecz Já se poohlížím, ale zkoušet půjdu až v lednu. Líbí se mi tylové sukně, takže budu chtít něco takového. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?