Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Teda, tak to máme skluz, napravím během příštího týden. :D Celkově už mám z toho lehce nervičky, co dělat kupovat a tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak jste na tom? Já doufám, že vše podstatné máme už zařízené :) protože mě nenapadá nic, co bychom neměli :D teď už jen nějaké detaily :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no my máme vlastně všechno předjednané a nic nedotažené do konce, no :-)
Odpovědět
@denisaho My to hlavní taky, celkem no stress, momentálně řeším takové ty technické věci jako kdo s kým pojede na obřad, co s auty, řešíme řidiče atp. Jinak vesměs vše je. Ještě sháním nějaký pěkný hřeben do vlasů. Zkouška účesu bude až 20.8., své kadeřnici plně věřím, tak mám ještě čas. A taky řeším dárečky pro svatebčany, ráda bych jim něco dala, uvažuju nad minivínky do rodiny jedno a mandličky do krabičky pro všechny. Ale uvidím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský mě už asi švihne!!!! Chlapa mám na žních, takže všechno zařizuju sama a do toho mě bombarduje rodina co a jak mám dělat, kdy to mám dělat, tam jo, tam ne, já to zařídím líp jak ona, no prostě na palici!!!!!!
Odpovědět
@przedswitovaanita Já jsme tak nějak pořád v klidu, nevím, co to. :D Ještě máme nějaké restíky, ale snad se to vrzy vyřeší a bude vše v pohodě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to tiše závidím! :-)
Odpovědět
@przedswitovaanita Snažím se nestresovat - proč taky? Myslela jsem si, že budu mít větší nervy, teď mám nervy akorát z peněz - to se bojím, aby se hostina zaplatila a tak. :-/ Ale snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Já se taky snažím, ale jelikož jsem na to sama a jsem bombardovaná ze všech stran, tak je to jako hodně těžký :-/
Odpovědět
@przedswitovaanita Ignorovat všechny. :) Já jsem na to taky sama, přítel je od rána do večera v práci, teď ještě děláme plovoučky v celém baráku, taaaakže maras všude. :D Je to vaše svatba, tak ať vám všichni vlezou na hřbet. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Snad se mi to už teď bude víc dařit :-) Přítel je taky od rána do noci v práci a já to tu vyprávím kocourovi, psovi, ovci a koze, abych se aspoň vykacala, protože když něco řeknu někomu, kdo umí mluvit, tak je všechno špatně a všichni by to udělali 100x jinak a samozřejmě 100x líp... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, přidávám se k vám. Máme termín v pátek 6.9. Četla jsem si první stránku tohoto fóra a myslela si, že jsem hodně popředu, když ještě pořádně nic nemáte. Ale pak jsem si všimla, že to byl srpen 2012 :D No a ty poslední stránky mě hodně stresujou. Všechno už máte! Mě chybí kadeřnice, vizážistka, vymyšlený program a takové ty organizační věci, včetně menu. Můj muž staví domek, takže je to celé jen na mě a začínám už být hooodně nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
@ringle85 Vítám Tě. Neboj se, skoro všechny jsme na tohle sami ;-) Já taky ještě nemám kadečničku, ani kosmetičku a x dalších věcí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ringle85 Neboj, já plánovala rok dopředu a taky toho ještě kopu nemám a navíc mi vybouchla kadeřnice, takže no stress :-) Ono můžeš zařizovat jak dlouho dopředu chceš, ale ten poslední měsíc je prostě nejhorší...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita V kliduuuuu. Já teď jela na víkend domů a byla jsem ráda, že jedu zase zpátky do Brna za přítelem. Babička s mámou to hrozně všechno řeší, dokonce se u nás už i peče... Naštěstí si to organizuji já v klidu o 100 km dále :-) A když do tebe klavírujou, tak jedním uchem tam a druhým ven - to je nejlepší co můžeš udělat :-) A jinak - kocourovi se zpovídám ráda i já, protože na rozdíl od ostatních mě poslouchá a souhlasí :-))
Odpovědět
Holky, kdyz se do toho zapoji rodice, je to opravdu nejhorsi :( Zrovna se moje mamka sesla s tchyni. Mamka chce davat vysluzky, tchyne nechce. Navic moje mamka plati vsechny kolace a tchyne pocita s tim, ze dame i ji na snidani pro hosty...neni to divne? Takze trapne bude dostavat jen polovina hostu vysluzky, to je sranda co :) no stresss
Odpovědět
Jinak, co se týče kadeřnice a kosmetičky, tak jsem už našla. Ale každá chtějí 1tis.! Připadá mi to fakt hodně :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz U nás už se taky začíná péct :-D Když nejhorší je, že jak jsem celý dny doma sama, tak to fakt potřebuju někomu vyventilovat a ne furt poslouchat rady, upozornění, jak dělat tohle a témhleto a jestli už jsem zařídila tohle a tohle, no děs...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita Tak řekni, že už všechno máš, až ejak to bude, tak to bude překvápko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ringle85 Tak to je taky dobrej zapeklitej kruh. U nás teda budou péct obě, ale moje máma snad vymyslela, že co napeče ona, dá se lidem co chceme dát my a co napeče tchýně se dá lidem z přítelovo strany - no to mi taky nepříjde moc normální. Jako litr za líčení se mi zdá dost
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz To bohužel nejde, protože mi jinak jsou schopný udělat kázání přímo ve svatební den...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nestresuju vůbec, jediné, z čeho mám strach je moje pleť..mám ji poslední dobu fakt hroznou a nic na to nezabírá, ani vitamín B, ani sluníčko, ani tea tree oil, nic :-(
Odpovědět
@pepsizelvicka Tak to máme ten stejný problém, ale spoléhám na vizážistku :)
Odpovědět
HOlky, začínám být poměrně dost nervózní. Snažím se teď každý den věnovat přípravám, když zrovna prcek usne, ale mám pocit, že se pořád plácám na místě a neudělám vlastně nic. Bojím se, že na něco důležitého zapomenu. Co právě děláte? Pojďme si to trochu zrekapitulovat.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já potřebuju ještě koupit nějaké drobnosti jako jsou pastelky (dětem k omalovánkám), bublifuky na focení, koupit ještě kvítka na výzdbu auta, přítel si musí koupit o víkendu boty. V neděli máme schůzku s šéfkuchařem ohledně cateringu, nakoupit nějaké nealko, jelikož to bude zahradní párty..pak domluvit ještě druhy zákusků a asi je všechno nachystané. Já nejsem nervózní vůbec, spíš se těším :)
Odpovědět
@ringle85 Já objednala včera výzdobu aut, svatební mandle, špendle do vývazků, nějaké konfety a další kravinky za nějaké 2000 dokupy, ale to už bylo to poslední, pak jen poskládat krabičky, naplnit mandličkama, udělat tu autovýzdobu, dodělat cylindr. Zítra jdu do květinářství objednat sv. kytku a budu se modlit, že bude vypadat tak, jak si představuju. :) Kámošku jsme poprosila, jestli by mi neudělala sv. noviny, dělala je i sobě tak říkala že to bude mít hned no a pak udělat zasedací pořádek na svatební hostinu, obvolat lidi a ujistit se, že teda určo přijdou. 20. mě čeká zkouška účesu a 26. zkouška líčení a pak už jen těšení, no ne? :) Jo a chlap nemá botky ještě, takže i to je třeba dokoupit...snad jsme na nic nezapomněla, ještě to budu kontrolovat. :)
Odpovědět
Vidím, že už máte opravdu skoro všechno :) Ale na rozdíl od vás mám aspoň ty boty pro ženicha :D Mě včera spadl kámen ze srdce, mám konečně objednanou kadeřnici i vizážistku. Sice jsem se snažila ušetřit a nakonec zaplatím ještě trochu víc, ale měly by být šikovné, tak jsem v klidu. Výzdobu aut jsem ještě neřešila vůbec - budete si půjčovat nebo kupovat? Menu taky ještě nemáme, ale mám pár tipů a ještě musím pořádně spočítat alko a nealko, které jsme si koupili. Jo a musím dokoupit ještě víno, to vůbec nemáme a čekám na nějakou akci :) Zasedací pořádek předběžně mám, ještě dodělat jmenovky na stůl...
Odpovědět
@ringle85 Koupila jsme výzdovu na svatebnizbozi tečka cézet, mají tam super ceny, podle mě nejlevnější na netu (pak ýzdobu prodám, snad ji někdo bude chtít :D ). Nejsem tvořílek, který by si vše udělal sám, dělám jen drobnosti. S botama nebude u nás snad problém, přítel je kravaťák, takže v oblekovkách chodí denně, tak snad nějaké hezké vybereme a pak je bude nosit do práce. :) Dneska jsem objednala květinu, paní květinářka říkala, že ot není problém, tak jsme ráda. Dělala i kytku pro kamarádku na svatbu a ta byla víc než spokojená, tak jsme si ji taky vybrala. :) My jedem dořešit menu nějak po 20.8., ale předvybráno je - vývar s játrovou rýží a vepřová panenka v košilce se šťouchanými brambory. :-)
Odpovědět
Holky, tak mám nervy. :-( Ne ze svatby, ale z toho, že mi už od pondělí prakticky každý den teče krev z nosu. :-( Dřív jsem s tím měla velké problémy, ale teď jsem měla určitě tak 3 roky klid, vůbec nic a teď v pondělí potopa a pak každý den pár minut taky krev. :-( Jsem z toho nešťastná, kortakhle před svatbou. :-( Beru ascorutin a vitamin C a snažím se být v klidu ,ale neskutečně mě to nervuje. :-( Kdo to zažil, ví, jaké to je, člověk se bojí jít i do obchodu, aby se mu ot tam nespustilo atd... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?