Menu Forum

Termín svatby 7.9.2013 :)

30. srp 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Teda, tak to máme skluz, napravím během příštího týden. :D Celkově už mám z toho lehce nervičky, co dělat kupovat a tak... emoticon
12. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
 Holky tak jak jste na tom? Já doufám, že vše podstatné máme už zařízené emoticon protože mě nenapadá nic, co bychom neměli :D teď už jen nějaké detaily emoticon
29. črc 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. črc 2013 v 07:37 • elementmusic
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků.
 no my máme vlastně všechno předjednané a nic nedotažené do konce, no emoticon
29. črc 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho My to hlavní taky, celkem no stress, momentálně řeším takové ty technické věci jako kdo s kým pojede na obřad, co s auty, řešíme řidiče atp. Jinak vesměs vše je. Ještě sháním nějaký pěkný hřeben do vlasů. Zkouška účesu bude až 20.8., své kadeřnici plně věřím, tak mám ještě čas. A taky řeším dárečky pro svatebčany, ráda bych jim něco dala, uvažuju nad minivínky do rodiny jedno a mandličky do krabičky pro všechny. Ale uvidím. emoticon
4. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
 Ženský mě už asi švihne!!!! Chlapa mám na žních, takže všechno zařizuju sama a do toho mě bombarduje rodina co a jak mám dělat, kdy to mám dělat, tam jo, tam ne, já to zařídím líp jak ona, no prostě na palici!!!!!!
8. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @przedswitovaanita Já jsme tak nějak pořád v klidu, nevím, co to. :D Ještě máme nějaké restíky, ale snad se to vrzy vyřeší a bude vše v pohodě. emoticon
10. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @curdibilka Tak to tiše závidím! emoticon
11. srp 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @przedswitovaanita Snažím se nestresovat - proč taky? Myslela jsem si, že budu mít větší nervy, teď mám nervy akorát z peněz - to se bojím, aby se hostina zaplatila a tak. :-/ Ale snad to bude ok.
11. srp 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @curdibilka Já se taky snažím, ale jelikož jsem na to sama a jsem bombardovaná ze všech stran, tak je to jako hodně těžký :-/
11. srp 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @przedswitovaanita Ignorovat všechny. emoticon Já jsem na to taky sama, přítel je od rána do večera v práci, teď ještě děláme plovoučky v celém baráku, taaaakže maras všude. :D Je to vaše svatba, tak ať vám všichni vlezou na hřbet. emoticon
11. srp 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @curdibilka Snad se mi to už teď bude víc dařit emoticon Přítel je taky od rána do noci v práci a já to tu vyprávím kocourovi, psovi, ovci a koze, abych se aspoň vykacala, protože když něco řeknu někomu, kdo umí mluvit, tak je všechno špatně a všichni by to udělali 100x jinak a samozřejmě 100x líp... emoticon
11. srp 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
Registrovala se 6. května 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
Registrovala se 6. května 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, přidávám se k vám. Máme termín v pátek 6.9. Četla jsem si první stránku tohoto fóra a myslela si, že jsem hodně popředu, když ještě pořádně nic nemáte. Ale pak jsem si všimla, že to byl srpen 2012 :D No a ty poslední stránky mě hodně stresujou. Všechno už máte! Mě chybí kadeřnice, vizážistka, vymyšlený program a takové ty organizační věci, včetně menu. Můj muž staví domek, takže je to celé jen na mě a začínám už být hooodně nervozní.
11. srp 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @ringle85 Vítám Tě. Neboj se, skoro všechny jsme na tohle sami emoticon Já taky ještě nemám kadečničku, ani kosmetičku a x dalších věcí emoticon
12. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 25 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 25 přátel. Brno, Region Brno.
 @ringle85 Neboj, já plánovala rok dopředu a taky toho ještě kopu nemám a navíc mi vybouchla kadeřnice, takže no stress emoticon Ono můžeš zařizovat jak dlouho dopředu chceš, ale ten poslední měsíc je prostě nejhorší...
12. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
 @przedswitovaanita V kliduuuuu. Já teď jela na víkend domů a byla jsem ráda, že jedu zase zpátky do Brna za přítelem. Babička s mámou to hrozně všechno řeší, dokonce se u nás už i peče... Naštěstí si to organizuji já v klidu o 100 km dále emoticon A když do tebe klavírujou, tak jedním uchem tam a druhým ven - to je nejlepší co můžeš udělat emoticon A jinak - kocourovi se zpovídám ráda i já, protože na rozdíl od ostatních mě poslouchá a souhlasí emoticon)
12. srp 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, kdyz se do toho zapoji rodice, je to opravdu nejhorsi :( Zrovna se moje mamka sesla s tchyni. Mamka chce davat vysluzky, tchyne nechce. Navic moje mamka plati vsechny kolace a tchyne pocita s tim, ze dame i ji na snidani pro hosty...neni to divne? Takze trapne bude dostavat jen polovina hostu vysluzky, to je sranda co emoticon no stresss
12. srp 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
 Jinak, co se týče kadeřnice a kosmetičky, tak jsem už našla. Ale každá chtějí 1tis.! Připadá mi to fakt hodně :(
12. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @veroniquecz U nás už se taky začíná péct emoticon Když nejhorší je, že jak jsem celý dny doma sama, tak to fakt potřebuju někomu vyventilovat a ne furt poslouchat rady, upozornění, jak dělat tohle a témhleto a jestli už jsem zařídila tohle a tohle, no děs...
12. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
 @przedswitovaanita Tak řekni, že už všechno máš, až ejak to bude, tak to bude překvápko emoticon
12. srp 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @ringle85 Tak to je taky dobrej zapeklitej kruh. U nás teda budou péct obě, ale moje máma snad vymyslela, že co napeče ona, dá se lidem co chceme dát my a co napeče tchýně se dá lidem z přítelovo strany - no to mi taky nepříjde moc normální. Jako litr za líčení se mi zdá dost
12. srp 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @veroniquecz To bohužel nejde, protože mi jinak jsou schopný udělat kázání přímo ve svatební den...
12. srp 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepsizelvicka
7
Registrovala se 22. března 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Uherský Brod, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
pepsizelvicka
7
Registrovala se 22. března 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Uherský Brod, Region Uherské Hradiště.
 Já se nestresuju vůbec, jediné, z čeho mám strach je moje pleť..mám ji poslední dobu fakt hroznou a nic na to nezabírá, ani vitamín B, ani sluníčko, ani tea tree oil, nic emoticon
12. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
 @pepsizelvicka Tak to máme ten stejný problém, ale spoléhám na vizážistku emoticon
14. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
 HOlky, začínám být poměrně dost nervózní. Snažím se teď každý den věnovat přípravám, když zrovna prcek usne, ale mám pocit, že se pořád plácám na místě a neudělám vlastně nic. Bojím se, že na něco důležitého zapomenu. Co právě děláte? Pojďme si to trochu zrekapitulovat.....emoticon
14. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepsizelvicka
7
fotoportrét
fotoportrét
pepsizelvicka
7
 Já potřebuju ještě koupit nějaké drobnosti jako jsou pastelky (dětem k omalovánkám), bublifuky na focení, koupit ještě kvítka na výzdbu auta, přítel si musí koupit o víkendu boty. V neděli máme schůzku s šéfkuchařem ohledně cateringu, nakoupit nějaké nealko, jelikož to bude zahradní párty..pak domluvit ještě druhy zákusků a asi je všechno nachystané. Já nejsem nervózní vůbec, spíš se těším emoticon
14. srp 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @ringle85 Já objednala včera výzdobu aut, svatební mandle, špendle do vývazků, nějaké konfety a další kravinky za nějaké 2000 dokupy, ale to už bylo to poslední, pak jen poskládat krabičky, naplnit mandličkama, udělat tu autovýzdobu, dodělat cylindr. Zítra jdu do květinářství objednat sv. kytku a budu se modlit, že bude vypadat tak, jak si představuju. emoticon Kámošku jsme poprosila, jestli by mi neudělala sv. noviny, dělala je i sobě tak říkala že to bude mít hned no a pak udělat zasedací pořádek na svatební hostinu, obvolat lidi a ujistit se, že teda určo přijdou. 20. mě čeká zkouška účesu a 26. zkouška líčení a pak už jen těšení, no ne? emoticon Jo a chlap nemá botky ještě, takže i to je třeba dokoupit...snad jsme na nic nezapomněla, ještě to budu kontrolovat. emoticon
14. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ringle85
  • Neví, kdy bude svatba
 Vidím, že už máte opravdu skoro všechno emoticon Ale na rozdíl od vás mám aspoň ty boty pro ženicha :D Mě včera spadl kámen ze srdce, mám konečně objednanou kadeřnici i vizážistku. Sice jsem se snažila ušetřit a nakonec zaplatím ještě trochu víc, ale měly by být šikovné, tak jsem v klidu. Výzdobu aut jsem ještě neřešila vůbec - budete si půjčovat nebo kupovat? Menu taky ještě nemáme, ale mám pár tipů a ještě musím pořádně spočítat alko a nealko, které jsme si koupili. Jo a musím dokoupit ještě víno, to vůbec nemáme a čekám na nějakou akci emoticon
Zasedací pořádek předběžně mám, ještě dodělat jmenovky na stůl...
15. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @ringle85 Koupila jsme výzdovu na svatebnizbozi tečka cézet, mají tam super ceny, podle mě nejlevnější na netu (pak ýzdobu prodám, snad ji někdo bude chtít :D ). Nejsem tvořílek, který by si vše udělal sám, dělám jen drobnosti. S botama nebude u nás snad problém, přítel je kravaťák, takže v oblekovkách chodí denně, tak snad nějaké hezké vybereme a pak je bude nosit do práce. emoticon Dneska jsem objednala květinu, paní květinářka říkala, že ot není problém, tak jsme ráda. Dělala i kytku pro kamarádku na svatbu a ta byla víc než spokojená, tak jsme si ji taky vybrala. emoticon My jedem dořešit menu nějak po 20.8., ale předvybráno je - vývar s játrovou rýží a vepřová panenka v košilce se šťouchanými brambory. emoticon
15. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 Holky, tak mám nervy. emoticon Ne ze svatby, ale z toho, že mi už od pondělí prakticky každý den teče krev z nosu. emoticon Dřív jsem s tím měla velké problémy, ale teď jsem měla určitě tak 3 roky klid, vůbec nic a teď v pondělí potopa a pak každý den pár minut taky krev. emoticon Jsem z toho nešťastná, kortakhle před svatbou. emoticon Beru ascorutin a vitamin C a snažím se být v klidu ,ale neskutečně mě to nervuje. emoticon Kdo to zažil, ví, jaké to je, člověk se bojí jít i do obchodu, aby se mu ot tam nespustilo atd... emoticon
16. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš