Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem to slysela vickrat a zkouset to tedy nechci... Mam docela drahy saty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, když jsme u těch fleků na šatech, kolega se v létě ženil a když na něj sypali rýži, použili ten nejleovnější Bask, a on měl černý sako.... už to nevyčistil, bylo to plný toho prachu a škrobu... :-D Zlatý bublifuky!
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, ryze je taky nejaka "svatebni" se na to vykaslu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - jj... svatební rýže... samo s příplatkem za slovo svatební ]-( ... ale holky dávaly různě tipy, jak převařit tu klasickou.... někde to bylo v diskuzích...
Odpovědět
Profilova fotka
ak uz jsem ji nasla. Svatebni ryze stoje 390,- Asi zacnu prodavat svatebni zbozi a vydelam spooooousty penez
Odpovědět
Profilova fotka
POdle mě to stačí pořádně proprat, ať se zbavíte toho prachu.... brouček bude mít taky černej oblek, tak snad nedopadne jak prachovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj miláček bude mít taky černý oblek.... :-| Nafasujou bublifuky a nazdar 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusim to na nejakym cernym tricku a uvidim
Odpovědět
Profilova fotka
JEŽIŠI, HOLKY, VY JEDETE!!! VÁS NESTÍHÁM. To jako fakt existuje svatební rýže?! Bože, co ještě nevymyslí. Já rýži nechci, kámoška říkala, že ji vybírala s kalhotek ještě o svatební noci :-D sili-dej pak vědět, co ses dozvěděla od hranolky. Já ty svatební bublifuky raději taky objednám, ať mě pak nezastřelí v salonu, že jsem jim zničila šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ale řešit je budu až tak leden/únor... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase meli svatebni noc o neco pestrejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební noc na téma hledej šmudlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, a pak jeste muzes udelat rizoto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vida! Vše se upotřebí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jasně, já taky budu takové věci řešit až po novém roce, teď už na to nemám náladu ani čas. Teda, nálada by byla, ale čas.. :-( :-D :-D :-D tak třeba zasadili semínko?!
Odpovědět
Profilova fotka
197 8-)
Odpovědět
hele holky k te ryzi....jedna zenaks aji na svatbe mela a jedno zrnko ji spadlo do ucha...byla z toho misto hostiny sedmihodinova operace...takze jednou u as urco zadna ryze,nebudu riskovat,ze prijdu o jidlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-ty brďo, no tak to je masakr :-) To si musela holka užít... rýže nebude, nebude a nebude !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
194 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jak se máte?! Předvánočně?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, přeji krásné dopoledne. Tak nějak, předvánočně. Včera jsem celý večer vyráběla PF. Jen kdyby toho v té práci bylo trochu méně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,já nějak nestíhám.. :-| hlavně v práci...
Odpovědět
Profilova fotka
každej fakt blázní před koncem roku... cukroví už mám naštěstí napečeno, dárky zabalený,... uf... včera jsem si byla půjčit album vázaných kytiček od známé,co má květinářství,tak jsem se krásně pokochala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme museli změnit termín, takže te´d už patřím mezi vás...vdávající se 28.6.2008 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej mezi námi prioritko :-) copak copak? Nevyšlo na vás místečko? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny stávající i nové spolunevěstinky ;-) Priorito, to je Kačina ten sál?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky priorita vítám tě mezi "osmadvacítky" :-) no ani mě nemluvte o PF-kách... šéf se včera zbláznil a řekl mi, že budeme muset udělat PF-ka... nevím, kam dřív skočit a ještě se tady budu otravovat s PF-kama, které si usmyslí týden před vánocema?! ]-( Vánoce by se měli přejmenovat na svátky chaosu, nervů a nestíhání.... hlavně tedy v práci. Je to všude stejný!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání. :-) Katarinkakm: My měli místečko už zamluvený, ale kvuli stavbě baráčku jsme museli datum maličko "odložit". Nejdřív jsem se nechtěla původního termínu vzdát, ale teď jsem docela i ráda! :-) marrei: to co mám v albíčku je knihovna na Kačině, ale jak jsme se dozvěděli, tak tam svatby moc nedělají, takže máme zamluvenou kapli, ta je taky krásná když se hezky vyzdobí ! Ty se budeš vdávat taky na Kačině? Pořád sháníme fotografa a kameramana a ne a ne natrefit na toho správného! :( nemáte nějáký tip, nevěstinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prioritko. Odkud přesně jsi? Kde plánujete hostinu? Už máte místo zamluvené?
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka1: Já od Mladé Boleslavi, ale přítel je ze Zásmuk a protože tam mám taky kus svý rodiny, budeme to vypravovat odtamtud. Hostinu plánujeme v jedné hájence ...budeme si to dělat svépomocí, protože stavíme tak nemáme peněz moc na rozhazování, ale taky mi to přijde škoda, protože naši maj hospodu, tak si všechno pučíme, uvaříme u nich atd. Místo máme zamluvené - ještě jsme teda nebyli na zámku, ale na matrice s námi počítají ve 12:30 :-) a odkud jsi ty? Taky plánujete svatbu na Kačině?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?