Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe ahojda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky... s objednáváním vývazků máte od někoho zkušenost? Nebo vytváříte doma? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - já už mám doma vývazky od Mareky. Nastynela je taky prodává :-) Majky se morduje sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: ty jo,já budu ráda,když dám dohromady sama ty jmenovky... včera jsem se u toho zase nervovala a radši jsem to zahodila a šla vařit :-D To asi fakt nedám... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - já to taky ani nezkoušela. Vyšlo to suprově.
Odpovědět
Profilova fotka
vawe - My s mým bývalým přítelem ukončili vztah po 6 letech. No, řeknu vám, nic moc pocit. Rok jsem se z toho vzpamatovávala a dávala dohromady. Ale když jsem o tom všem přemýšlela, už pak s chladnou hlavou, tak jsem došla k názoru, že to stejně nebylo ono a vlastně jsem o svatbě po celou tu dobu neuvažovala. Zato teď se už strašně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava vewe, promin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-ano, já si je dělám sama, jak psala SILENTE, přímo se s něma morduju !!! Teď čekám, až mi do švadlenky přivezou další várku mašliček (lososových) :-) rybka-tak tak, člověk si tím vším musí asi zřejmě projít, aby pochopil spoustu věcí, které byli negativní, ale v té době jsme měli růžové brýle a tak to nevnímaly...
Odpovědět
Profilova fotka
majky - to je naprostá pravda. Také si díky tomu člověk uvědomí jaké chyby dělal. A pak si na to dá hodně dobrý pozor.
Odpovědět
Nelituju ze sem tim prosla...uvedomila sem si fakt hodne veci a sem za to rada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mažu domů děvčata, pá zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-já určitě taky ne, byly i krásné chvilky, to nemůžu říct, jen, když to teď srovnám, co mám teď a co jsem měla předtím... každý je úplně jinačí... a jsem strašně ráda za Lukyho, protože až s ním jsem začala žít a plánovat. :-) Jinak, dnes jsme se byli domluvit s fotografem (ten nás tedy fotit na svatbu nebude) jestli by nás nevyfotil na oznámení. Je místní a nechce se nám jezdit za tím, kterého máme objednaného. Navíc si i účtuje dost vysokou cenu. Tento to dělá jako koníčka a má i hezké fotky, tak snad to nějak dopadne?! :-) Příští pondělí se stavíme s miláčkem před objektiv a budu zvědavá na výsledky :-D (doufám, že to bude použitelný?!) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Majky,také toho nelituji,ale nechápu jak jsem mohla být tak slepá a blbá,ale po neštěstí má přijí asi štěstí a to mám ted,já dnes psala marece tak mi uděká ty vývazky,tebe obdivuji jak si to děláš sama jsi šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom mě to stálo rozvod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
198 8-) tj. 4.752 hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, puvodne jsem si rikala, ze se k vam pridam, ale nejak vam nestiham. Zvlast ted pred vanocema. Takze z toho asi nebude nic...Mozna po novem roce.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko berušky!!! murynko-tak tak !!! Jé, šikovná moc nejsem, ale mám z toho radost, když něco vyrobím a druhým se to bude líbit. Včera jsem si koupila bílí satén a chystám se na polštářek, tak uvidím, jestli neskončí v koši?! :-D sili-ty to znáš nejlíp, že jo?! Ale asi to tak mělo být. myisiska-nic si z toho nedělej, já už taky spoustu věcí nestíhám... !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, co se má stát, to se stane... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno děvčata :-) Já jsem dneska nějaká zmačkaná.... :-S Před chviličkou mi byl doručen balíček, přišla mi figurka na dort... páreček na motorce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jeste prece jen jedna prosba o radu, nevite, kde sehnat svatebni bublifuk? Ten obycejny pry nechava fleky na satech...
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - buď si písni Hhranolce nebo stranka tuším svatebnibublifuky... jdu ověřit...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, adresa sedí... jen si dopln před a za ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: jo tak to fakt netuším.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na vyber jich je docela dost, jen je maji v baleni po 24 kusech a to je trochu moc, nechce je nekdo se mnou napul?
Odpovědět
Profilova fotka
Myisisko - kolik Vás na svatbě bude?
Odpovědět
Profilova fotka
tak 30, ale ja ty bubliny chci jen na par fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nevíš, jestli se ty bublifuky dají objednat zvlášť, např. 5 ks?! Je tam psáno balení 24 ks?! Jinak jsi zlatíčko, ty víš všechno !!!! ;-) Ještě, že tě tu máme!!! A myslíte, že ten obyčejný bublifuk opravdu dělá fleky na šatech, není to jen taková fáma?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - záleží na sajrajtu, co tam nalejou.... Objednává se jen celé balení... já to neřešila, páč je všechny užiju. Zkuste písnout té Hhranolce!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jí budu také psát, než je budu objednávat, páč říkala, že by je mohla mít za lepší cenu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?