Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: já tu knížku pak budu mít doma a ne ve veřejný knihovně,tak že ji ukážu jen tomu komu chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: jelikož jsem z Hostinného a budu se vdávat taky tady,tak mám jednu známou,co váže velice pěkně a podle toho,jak si řeknu já a klidně si můžu donést i obrázek,jak si to představuju. Ale díky za tip ;-) Kdyby mě odřekla ta moje,tak budu u tebe volat SOS :-D
Odpovědět
Hele ja V Hostaku minuly rok dostudovala stredni a ted ucim v Rudniku ;-) :-D
Odpovědět
jezdim pres Hostinny kazdy utery a ctvrtek domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: tak já ti někdy v úterý nebo ve čtvrtek zamávám :-) Jsi byla na gymplu?
Odpovědět
neee na stredni odborny Socce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo táááák :-) já nechápu,jak někdo může dělat ve školství (mám tam oba rodiče).. já bych ty děti musela řezat od rána do večera.... pracuju s dospělýma lidma a s nima teda to není o moc lepší :-D někdy to je na provaz :-D
Odpovědět
Mamka je taky byla ucitelka,ted uz ale neni...no a ja sem taky uca :-D sem to nikdy nechtela,ale ty deti me bavej a je nadherny videt ze i ty se trosku tim ucenim a vychovavanim jich podilis na utvareni nove generace :-N
Odpovědět
S dospelyma a staryma se uzila dost na praxi...proti tomu mi ty deti tady prijdou nekdy uplne zlaty...aspon je nemusim prebalovat a nasazovat jim umely zuby zpatky do pusy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: já se naštěstí zaobírám s dospělými pouze na základě mluveného slova :-D
Odpovědět
tak to mas jeste dobry ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A kdypak že ty se to budeš vdávat? :-)
Odpovědět
jooo tak to opravdu nevim kdy ja se budu vdavat...prave sem se rozesla s pritelem se kterym uz sme to docela planovali...takze ja zatim vdavky neplanuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boooooože co se stalo??? ;-( teda nemusíš mi to tady vykládat,jestli nechceš...
Odpovědět
uz to dyl nejak nefungovalo a byly to mnohem vetsi veci nez jen nejaky malickosti nebo malichernosti...takze jsem sebrala vsechny sve sily a ukoncila to...prijemny to nebylo ale ted sem rada,protoze vim ze to byl spravnej krok...uvedomila sem si ze on rozhodne neni ten koho bych si chtela vzit :-N :-|
Odpovědět
jeee my sme nejak vysachovaly Misu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den nevěstinky !!! Se nám to tu pěkně rozrůstá, ještě nedávno jsme sháněli nevěsty se stejným datumem a teď.. jen pojďte všechny za námi :-) Vítám tě maxi !!!! vewe-co to čtu?! Panebože!!! =-) Vždyť už jsi byla zkoušet šaty atd... ?!
Odpovědět
Zkouset saty jsem byla...ale na svatbu sem nemyslela uz pekne dlouho...dlouho jsem mela z toho vseho divny pocit a dochazelo mi ze jeho si teda fakt vzit nechci a on chtel porad tak planovat,niceho si nevsiml a myslel si ze je vse Ok...a ono jaksi nebylo.Takze nez se radsi drzet pod tlakem a dal planovat svatbu s nekym koho vlastne nechci....tak sem tu ukoncila a ted je mi na jednu stranu dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: tak to chtělo hooooodně moc odvahy na takový krok! Klaním se... Majky: Ahoj,jak se máme při středě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Majky dlouho jsme se neviděli jak pokračujou přípravy?? wewe-psala jsem ti do diskuze nejml.nevěsty ale už nemusíš odepisovat přečetla jsem si to tady,ale chápu tě také jsem to zažila :-(
Odpovědět
nooo taky mi to dalo nez sem to ze sebe dostala...ale pak uz to slo samo...jsem takovej typ cloveka co rika veci na rovinu a uprimne takze sem to ze sebe proste vsechno vysypala a on jen koukal s otevrenou pusou...ale podpora rodiny a kamosek taky udela hodne ;-)
Odpovědět
murinko ono uz nastesti je lip...opravdu...chystam spousu novych veci a zazitku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak dál,ono to chce odpoutat se od myšlenek a tak,také jsem myslela že s bývalým je mi krásně a že nemůže existovat někdo lepší a on existuje a je mi s ním krásně a tu svatbičku můžeš dohnat :-D s někým jiným jak dlouho jste spolu byli??
Odpovědět
murinko dva roky... :-N
Odpovědět
myslim, ze casu mam jeste spousta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-no tak to tedy kloubouk dolů před tebou. Málokterá ženská udělá tak rozhdoující krok. Ale je lepší ho udělat teď, než pak, když byste byli vzítí. Při takovém natěšení ohledně svatby, zkoušení šatičků, příprav... naráz zjistit, že to není ten pravý a že s ním vlastně nechceš být... fakt sila. Je dobře že jsi to udělala, pokud jsi to tak cítila, je to určitě správné rozhodnutí !!!! murynko-vím, o čem mluvíš, i já jsem to zažila. Bývalého jsme milovala až za hrob, šla proti své rodině, dohádala se ze všema kolem sebe, jak jsem ho bránila... doteď se bouchám do hlavy, jak jsem mohla být 5 let s takovým člověk, když teď vím, co mám... že jsem tehdy nebyl chytřejší?! :-)
Odpovědět
majky a nejlepsi na tom vsem je ze si tim rozhodnutim sem fakt jista a nelituju...proto mam ted docela klid,opravdu sem to prvni dlouho zvazovala ,ale jakmile sem se ujistila tak jsem to ukoncila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda holky, vy dneska jedete! Člověk jde jednou na odpoledne a nestíhá dočítat ;-) ;-)
Odpovědět
ahoj marrei ;-) no ja bezim na obidek..a pak zase pracovat...tak asi zitra devcata,papa ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?