Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, no uvidíme... ten Utrogestan mi dává zabrat, tak že na oplátku by mohl pro mě udělat ty dvě čárky :-D :-D A jak ti je? Kolikátý jsi tt?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bereš Utrouš? :-) Tak to určo klapne ;-) Je mi skvěle, ještě 14x vstanu do práce a pak na 3 roky padla :-D Jsem 29 tt...... hrozně to letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, jojo,beru utroš.. už čtvrtý cyklus :-( A co v práci? Bříško nebolí? Fííííííííííha, 29tt... sakra... to snad není ani možný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Adrianka je náááádherná. Jak princeznička. kat: budu držet palečky. Teď to určo vyjde. Měli byste to malý pod stromeček jako my x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, právě že v práci je to celkem v pohodě, takže domů moc nespěchám.... doktorka už mi to několikrát nabízela, ať jdu na mateřskou, ale zatím jsem nechtěla. Protože bych se doma nudila = cpala se = utrácela za blbiny na Mimibazaru ;-) :-D V práci celkem v poho, a plat je rozhodně lepší než nemocenská nebo mateřská 8-( Hele Kat, a manžel nebyl na spermiogramu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj myi, koukala jsem na koníkovi na nové fotky, Honzík je celá maminka x-) marrei, na spermio bychom měli jít koncem března a já na hormonální profil a imunologii (zda se mi to tam nezhoršilo)...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Ahojky, klidně si tu mateřskou vezmi. Jsme skoro denně v Bástru, tak tě vezmem do party na procházky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: jj, pomamil opravdu hooodně. Zkusím najít u našich nějakou svoji fotku pro srovnání. Je to jeden obličej.
Odpovědět
Profilova fotka
OK Myi, já přibalím pejska a půjdem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: však jistě, my chodíme taky s pejskem. Mamina mě i v den porodu táhla na procházku a já ušla pěkných pár kilometrů. Prý se mi bude líp rodit. A asi měla pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Myi, snažím se hodně chodit, je to prý jeden z nejlepších pohybů pro těhulky ;-) Ještě že toho čoklíka mám, jinak bych se nedonutila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj, jsme doma!!!! Dneska v poledne nás pustily... Adrianka hajá v košíku, chtěla jsem ji vzbudit na kojo, ale to se nedá...prostě na mě nereaguje a spí tvrdě dál, tak čekám až se vzbudí. Kdyby jste viděly jak nám to manžel doma hezky připravil...no řvu ještě teď...všude balonky - Vítej doma Adrianko! Přáníčko pro Adrianku a pro mě, že nám děkuje za nejhezčí okamžiky jeho života, dostala jsem prstýnek a kytičku...no prostě jedním slovem nádhera...a k tomu ještě to pidistvořeníčko v košíku. Nějak to nedávám a pořád jen brečím a brečím a brečím ... ;-( ty hormony jsou mazec. Až bude víc času, napíšu jakej byl porod, pocity, dojmy atd. Teď se musím věnovat naší želvičce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno všem a novopečené mamince zvlášť :-) Prio - moc moc gratuluji ještě jednou! SMS mě zastihla v Alpách, takže to vědí i v cizině :-D Jinak my jsme už 30tt a v pátek jsem naposledy v práci. Beru si dovču. Nástup na MD se dozvím až 16.3. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak situace doma se maličko stabilizovala, malá si na všechno teprve zvyká, takže občas zapláče, ale jinak je to hodný miminko. Dneska mě dokonce nechala vyspinkat od půlnoci do pěti v kuse!!! Jsem pak měla výčitky jestli chudák nemá hlad, ale asi neměla, to by jí vzbudilo :-D Ahojda maminy, Jinak jsme dneska byly u paní Dr. a od pondělka do dneška přibrala 220g a už jsem bez 10g na své porodní váze. Ona je teda Adrianka strašnej žrout, neví kdy má dost a pak blindí a člověk jí to zase neodepře Dostali jsme pochvalu za to jak přibíráme, Libenar (máme maličko rýmičku) a raději jsem koupila čípky na teplotu. Sice jí nemá, ale doma se to neztratí...chtěli jsme jít o víkendu ven, ale nechám to až na příští týden, když má tu rýmu. Přidala jsem do alba pár foteček, tak jukněte :-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jdu ještě rychle vyžehlit MM kalhoty a pak budeme zase kojit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Alčo, tak koukám, že statečně bojujete x-) A kojení OK? Rozjelo se bez problémů? =-) Ty jo, a spát v noci 5 hodin, no to musí být luxus :-D :-D Ty jo, už se fakt těším, až i já se budu v noci budit co chvilku, protože malá bude brblat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že jsme zaplnili první album na koníkovi. Asi nám ty tři nebudou stačit. prio: To spaní v noci se srovná samo, uvidíš. Já k malýmu vstávám už jen jednou. A hlad určitě neměla, neboj. Oni se ti malí pidiličky umí přihlásit.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ahoj, no bojujeme seč nám síly stačí...někdy je to teda krizovka (zrovna dneska - ty hormony v kombinaci s nespavostí toho našeho uzlíčku je mazec) ale jinak dobrý...ťuk, ťuk, ťuk Kojení se rozběhlo docela dobře...asi třetí den po porodu a mlíčka máme dost. Jsem se toho bála a jak jsem ráda, že je to v pohodě :-) Myi: no kéž by jsi měla pravdu, zatím se vždycky před každou nocí modlím, aby spinkala a neplakala...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, mrkněte mi do albička na koníkovi ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... A jak se jiank všechny máte?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, nějak nám to tu utichlo. Tak šup šup oživit. Co je u které nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Poslušně hlásím, že nového nic :-D Leda že z mého břicha je momentálně megabřuch a furt do něčeho narážím :-D Manžílek nezlobí a já jsem taky děsně hodná manželka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky x-) x-) sil už to máš za pár co a marrei také :-N tak at to hezky zvládnete moc vám to těhulenky sluší x-) x-) x-) a vám maminkám také vaše dětičky jsou užasné x-) x-) jinak co manželství?? :-D :-D u nás jen kvete a je to parádička :-) tak se mějte a koukejte napísat všichni povinně něco :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... také se musíme pochlubit zatím vše v pořádku srdíčko tluče,měříme 1,4cm :-) tak nám držte palečky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak když se všichni teda chlubíte, tak já taky: http://www.modrykonik.cz/album/album.... sili: jinak se cítíš jak? Nenatíkají ti nohy nebo takový ty nepříjemnosti? Kdy máte TP?
Odpovědět
Profilova fotka
myi x-) x-) x-) x-) to je krása x-) x-) moc děkuji za IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jo, holky, tady se to pohlo :-D Jsem ani nedoufala, takže sorry za moji pozdní reakci :-N Takže popořadě: Mury - moc moc moc gratuluju!!! x-) x-) x-) Piškotek je luxusní, srdíčko taky, budu držet pěstičky ať je všechno v pohodě i nadále ;-) Myi - téda tak už vítání občánku, šíleně to letí!! Vypadáte moc spokojeně všichni 3, a Honzíček je k sežrání ;-) U nás manželství taky kvete :-) , těšíme se na Anetku, ale ještě předtím musíme zvládnout stěhování na druhej konec Brna... :-| Snad to stihneme, než se Anet narodí, předávat byt mají 30.4. a termín mám 30.5....... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marr moc vám přeju aby jste stihli to vaše přestěhování :-N my budeme mít to samá termín v prosinci a doufám že stihneme předělat baráček =-) =-) moc děkuji za palečky a jsme ráda že manželství kvete :-D :-D za chvíli to bude rok co :-p :-D ??
Odpovědět
Ahojky holky maminky i těhulky, i já se k vám zas po dlouhý době přidávám ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... a přidávám taktéž svoje koníkovský album:-) Musím vám teda holky říct, že¨si svoje první těhu vůbec neužívám, pořád jsem byla nachlazená, chřipky, horečky, nyní zas alergie a těhotenská rýma /dřív jsem nevěděla že něco takovýho vůbec existuje/....takže když nechodím do práce, tak ležím doma marod:-( Teď už se zas pomalu z toho dostávám, beru antibiotika na rýmu, doktorka říkala že v tomhle posledním měsíci už je to jedno, kdyby se to mimču nelíbilo, může na svět už dřív:-) a tím jak je venku už krásně teplo, moc se těším už na courání venku s kočárkem:-)) tak vám holky držím palce, těm co už jste porodily aby mimča byli zdravý a spokojený a otstaním těhu, ať už to máme taky za sebou a v pořádku:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že reaguju až nyní...Adrianka mi vyplňuje veškerý můj čas...tak jen ve zkratce :-) Manželství nám kvete, MM je úžasnej táta i manžel (i když manželský povinnosti teda moc neplní :-D ) ale jinak je zlatej. Všechny víkendy tráví na našem baráčku, abychom se po létě mohli nastěhovat. S Adriankou je to mmaličko lepší...sice toho moc nenaspí, ale roste nám do krásy. Nemůžu se na ní vynadívat. Pokud dneska brzy usne, hodím nějáké fotečky do albíčka, aby jste viděli jak rosteme...už máme 60 cm a 4, 2kg. Trochu smutnější je, že jsem těma nervama, který jsem s ní na začátku měla (celý dny proplakala), přišla o mlíčko, takže dokrmujeme Nutrilonem..snažím se to ještě rozjet to kojení, ale malá je i líná tahat, takže to spíš k ničemu nevede... Mury: MOC GRATULUJEME!!! A DRŽÍME PĚSTIČKY!!! Myi: Honzík je krásný miminečko, teď když mám vedle sebe toho našeho prcka, přijde mi Honzík strašně velikej :-) Marrei, Sil, Plami: na vás holky taky moc myslím! Už to nebude dlouho trvat a budete taky doma ve třech :-) A koukejte mi dát vědět až to nastane :-) tak želva (Adrianka) je vzhůru....jdeme koupat. MM je na fotbale, tak to musíme zmáknout sami...
Odpovědět
Profilova fotka
alenko moc děkuji :-) to je suoer že je manžel zlatej a snaží se tak to má být!!! x-) x-) at vám adrianka dělá jen samou radost a na fotečky se těším ;-) je už to veliká ženská :-D :-D my včéra měli kontrolu miminko roste už máme 2,3cm zatím vše o.k a a už jsme dostali i těhu průkajdu :-) snad to tentokrát vyjde..věřím tomu x-) x-) užijte si dnešní májový den a nezapomente na políbení pod třešničkou x-) x-) a ty co čekají holčičku pro jistotu dvakrát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste =-) =-) =-) ?? blíží se výročí co plánujete?? x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?