Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mury, poslušn hlásím, že jsem zde. My si k výročí nadělíme novou koupelnu. Jinak tedy neplánujeme nic. Jak se máš těhule? Tak ti to taky myslím vyšlo na prosinec, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec ženy x-) my si nadělíme k výročí nový bazén, už se moooooc těším :-D a pak dovolená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi kat ahojky x-) tak mi vesele rekonstruujem zítra přijedou okna :-p x-) tak jsme dnes vyklízeli... jinak já dostala už dáreček digi zrcadlovku x-) x-) takže asi také nic neplánujeme :-D jinak se mám fajn nevolnosti ustoupili ale únava :-p :-p ta je děsná a TP mám 1.12 x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Jsem ráda, že se všechny máte dobře, jen tak dál! No my si k výročí předběžně nadělíme malou :-D Jinak počítám, že v den výročí pojedeme na zámek, kde jsme se brali.. už hezky s kočárkem :-D Den předtím se jdeme podívat na svatbu, tak to bude taky hezký, to určitě ořvu :-D TP mám první 18.5., tak schválně, kdy malá vykoukne na svět. Je mi furt skvěle, vlastně jako celé těhu. Musím zaťukat :-) Mury - hezky užívej těhu a tentokrát až do zdárného konce, neboj, už máte vybráno ;-) Tady pár foteček: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... a dál ... foceno 22.4. (36+0 tt).
Odpovědět
Profilova fotka
sil ahojky x-) x-) to máš TP jako moje kamarádka z jiné diskuze také už ho očekává :-N a nic se neděje :-x fotečky jsou naprosto luxusní a kouzelné x-) x-) moc ti to sluší když jsme tě viděla naživo ted jsi úplně jiná ale moc ti to sluší ;-) jsi kočka 8-) tak přeji krásný rychlý porod a těším se na fotečky a skvělé zprávy x-) x-) jak ná malinkou potom ukážeš to zas opláču já :-N :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, V NOCI MI PŘIŠLA NÁDHERNÁ SMS: Tak Anetka se rozhodla přijít na svět v den svého svátku :o) Je krásná a zdraVÁ, MĚŘÍ 50 CM A VÁŽÍ 2950 G, narodila se dnes ve 22.30. I mamka s taťkou jsou ok. Bulím jak želva. Dneska za holkama jedu. Ukážu fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jj, taky mi sms přišla. Tak pak dej vědět až budeš mít nějáké fotečky. Jsem tetka zvědavá! :-) Sil: takže dnes rodíš ??? :-D Moc na Tebe budeme myslet, aby už to přišlo brzy a hlavně aby to bylo rychlý a co nejméně bolestivé :-) mury: to je dobře, že Ti je už dobře. A s tou prací to moc nepřeháněj...hezky se šetři !!! Kat: ty jo bazén...to bych si dala říct :-) kdy mám přijet na koupačku :-) :-D U nás na výročí asi nic...možná uděláme společnej víkend, protože to je teď vzácnost. Manžel je celý víkend na stavbě a maká, aby jsme se po létě mohli stěhovat a já se celý dny točím okolo Adrianky, takže taková společná hodinka večer u televize je k nezaplacení!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se dostala až teď k netu a koukám, že Myi mě už předběhla. Jj, usínala jsem po přečtení stejné sms x-) Včera mě sestra vzala do LBC, kde jsem byla dnes ráno v poradně. Prý vše připraveno, dr. to vidí do konce týdne na zdárný porod, tak doufám. Pro jistotu si mě objednal na pátek na monitor. Ale prý se možná už fakt neuvidíme :-D Dnes se na monitoru ukázala i kontrakce, takže už vím, co mi to přes den zlobí v bříšku... :-D No uvidíme. Já si tipuju zítra nebo čtvrtek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetka je nádherná. Koukněte sami: http://www.modrykonik.cz/album/album.... sil: držím palečky, ať všechno dobře dopadne a ať to máš rychle za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky martinka už porodila moc gratulujeme x-) x-) a hodně štěstí zdraví a lásky x-) x-) myi je nádherná!!rozkošná panenka jedna x-) x-) sil moc na tebe myslím drž se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady je náš prcek dnes jsme byli na k.o vše zatím v pořádku a ve čtvrtek nás čeká NT sreening tak na nás myslete ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím vás maminky a skoro maminky... tak jsem sem opět po dlooooouhééé odmlce nakukla a přečetla si tu krásnou zprávičku o Martince. x-) Přeji malé Anetce hlavně zdravíčko a rodičům gratuluji k nádherné holčičce. Sili, takže ještě ty a jste komplet, tak držím palečky, ať to je co nejdřív. Jinak krásné fotečky... ;-)
Odpovědět
čusík holky.....no děláte mi radost všechny :-) ;-) Honzík je už kus chlapa .......Martince a Anetce přeji hodně zdravíčka a štěstíčka........a Sil už se těším na Tvoji fotku s dcerunkou v náručí........a Tobě Mury přeji hooodně štěstíčka a ať je všechno v pořádku a brzy tu máš taky fotku s miminkem....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec ženy x-) Marrei, mooooooooooooooc GRATULUJI ke krásné Anetce, už jsem ji okukovala, to je ňuňánek :-D Jinak přeji všem maminkám a miminkám (těm venku i v bříšku) ať se vám všem daří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak hlasím že čekáme zdravé miminko a už možná víme co to bude :-D :-D :-D tak možná to bude...........................chplapeček x-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady je zlatíčko naše,bylo to neskutečný vidět všechny ty orgány,slyšet srdíčko,bal tam i tatínek a byl z toho nadšený....mě ukápla i slzička hlavně že je vše oki žádná gen.vada se nezjistila..ufffff opatrujte se marrei ty se brzo ukaž i když vím že etd budou jiné starosti ;-) a copak asi sil??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Sil furt 2 in 1. Dnešní KO u dr.dopadla dobře, otevřeno na prst, maminka je připravena. Teď už jen aby prcková ráčila opustit svůj pokojík s all inclusive a šla se mrknout do krutého světa. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil tak držím moc palečky ta moje kámoška jak měla s tebou termín už 20.porodila x-) x-) hlavně aby to bylo rychlé!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - chjo... to víš, holky se nějak flákaj. Jen ta od Marrei byla zvědavka zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooooooj tetky nevěsty :-) Hlásíme se zpátky do služby, v pátek nás pustili a až teď jsme zprovoznili internet, my jsme se totiž stihli zatímco jsem byla v porodnici i přestěhovat do našeho bytečku :-N , takže ŠRUMEC NEJVĚTŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ......................... Posílám víc fotek Anetky, je to naše zlatíčko x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak - včera jsem se rozbulela při nádherné SMS: :-) Hurá! Tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Jmenuji se Anna-Maria, narodila jsem se dnes v 6.47, vážím 3610 g, měřím 51 cm. Mamka to přežila, taťka taky :-) Takže Silente už je taky maminka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei anetka je kouzelná x-) x-) úplně mě to rozplakalo :-N ale to ty hormony :-D :-D přeji vám at vám malá Anetka dělá radost a radost!!! ;-) sil moc gratuluji k Anne -Marii a přeji to samé :-) těším se na vaši princeznu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááááá ženy moje,tady se rodí "vostošest" :-D :-D :-D Sili, moc moc moc gratuluji x-) x-) x-) ať jste brzy doma rodinko ;-) Marrei a Sili, očekávám přesný rozbor porodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - přesnej rozbor jsem vyplodila včera večer :-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
mar-marti ted jsme to přečetla jedním dechem ;-) chvílemi dojemný a chvílemi jsme se tedy nasmála :-D :-D :-D i když vím že tobě do smíchu nebylo :-N ale hezký zažitek na který budeš vzpomínat celý život x-) x-) x-) ještě jednou moc gratuluji maminko!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, díky moc x-) Moc se těším na tvýho prcka v prosinci x-) Je to asi úchylný, ale teď ti závidím, že tě první porod teprve čeká :-N Byl to prostě zázrak, přes všechnu tu bolest prostě zázrak x-)
Odpovědět
ahoooj maminy a budoucí maminy........Marti Anetka je náááádhernááááá holčička.....gratuluji moooooc..a Míše taky gratuluji a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka vám oběma holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme doma z porodnice. Děkujeme za přáníčka :-) A tady pár foteček našeho pokládku http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky maminky, jak vás tu tak čtu, tak mám husí kůži po těla a slzy v očích... marrei-Martinko, krásně popsaný porod, chvílema jsem se toho děsila, ale ono asi opravdu, jak držíš ten největší poklad na světě, tak všechno přebolí. x-) sili-Miško, obrovská gratulace k Anničce, je nádhernááááá. Přeji jí hlavně zdravíčko, šťastné rodiče a ať jí život přináší samé štěstí a žádné trny ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - moc děkujeme za přání! A přesně jak píšeš, bolestí vykoupené největší štěstí. Teď už člověk nemůže myslet jen a jen na sebe, má tu 50 centimetrů, které na něj upírají kukadla a bezmezně mu věří x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?