Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: gratulujeme ke krásné princezně. Je kouzelná. Musím se zase malinko pochlubit. Ve čtvrtek jsem našla první zoubek a dneska už tam jsou dva!!! A malej ani nekuňkl, že by ho to bolelo. marrei: Ikdyž jsi mi o porodu říkala, tak jsem se musela zase smát. Když si představím, jak kopeš do Michala... Chudáček statečnej
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tady už se začíná zoubkovat, to to letí :-D Holky nejraději bych udělala zas nějakej srazík, i s miminkama, chtěla bych si je všechny pomuchlat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro...Ale už to bude trošičku složitější, než to bylo v září (nebo to byl říjen?)
Odpovědět
Profilova fotka
No to bude sakra složitější :-D By to chtělo nějakou chalupu na přespání ;-) Jestli někdo o něčem ví, sem s tím. Jely byste?? Já určo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme pro každou špatnost a malej má holky rád. Jak se kolem nějaká vyskytne, tak ji hypnotizuje. Nedej bože, když má velký výstřih. To přímo uslintává, což je s podivem, protože jsem opravu vůbec nekojila, takže to nemůže mít vůbec zafixováno jako zásobárnu jídla. Jak to zvládáte s Anetkou doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky pro srazík :-) Srazit se klidně můžeme u nás doma - tedy ne v Praze, ale v místě mého rodného domu :-) ...nikdo tam momentálně nebydlí. Sil to má kousek, Míšu a Marťu ubytuju (tři ložnice se tam najdou) a pokud by dorazila třeba i Majky, Katarinka nebo Murynka...můžou spát v obýváku. Jen to je trochu náročnější na logistiku - no koukněte...jmenuje se to Loučeň na Nymbursku :-) Myi: teeeda,to fakt letí. Už máte žuby !!! :-) a my se teprve hrabeme k přetáčení...zatím to zvládá jen s mojí pomocí, ale jinak jí chválej, že je moc šikovná...jo a normálně si chce sedat...a to když je mírně nakloněná, se jí to i podaří...v pátek jí budou teprve tři měsíce. Tak snad jí to zase brzy přejde-to posazování. No nic jdu do hajan. Ve tři mě vzbudí a bůhví v kolik bude pak vstávat... Kdyby jste holky věděly o někom kdo shání odsávačku - mám Medelu a ráda jí prodám. Je spíš na malý prsa, což na moje šestky není to pravé ořechové...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Brňačky...nebo se pokoukněte po nějákým hezkým levným penzionku u vás v Brně nebo v okolí, kde bychom s Adriankou nebo všichni mohly tak na dvě noci přespat...je fakt, že vy už jste tady v čechách byly...tak teď je řada na nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec x-) Tak vás tady všechny zdravím... ;-) Koukám, že se tu plánuje srazík. Určitě mne pochopíte, když se nezúčastním, že |-| mám k tomu bohužel své důvody... a nemějte obavy, o vás to není :-D ..... vás ženy .... mám ráda :-) i vaše miminka ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - něco zkusím sehnat, ale nevím nevím, ten baráček u vás se mi líbil :-) Jinak bych chtěla upozornit, že to není sraz mamin + mimin, ale nás všech!! Fakt bych vás ráda všechny viděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí: ten důvod by mě zajímal...proč nám dáváš košem ??? Já bych Tě taky mooooooc ráda poznala osobně! :-) takže prosím, prosím, smutně koukám ;-( :-( Martinko: nabídka baráčku platí, tak pokud se vám s miminkama bude chtít cestovat, ráda vás všechny u nás přivítám :-) ale zrovna tak rády s Áduškou dorazíme za vámi do Brna. Viděla bych to tak, že až budete mít po šestinedělí, až si na sebe zvyknete a zažijete si nějáký ten rytmus, tak to naplánujeme, ju? Tak jdu chrupat kočky...dneska jsem to nějak protáhla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Doufám, že jste všechny v pořádku. Já tu mám mamku, tak nestíhám PC, jinak vše ok. Jo a kdyby se Vám chtělo hlasovat, tak Anna-Maria bude ráda http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se jdu taky pochlubit se svou princezničkou:-)) http://www.modrykonik.cz/album/album.... mám tam popsanej i porod, byl to docela hroznej zážitek a porodnice u nás v Mostě je sto let za opicema:-( Marrei a Silente gratuluju ke krásným mimčům:-)) tak jsme to všichni zvládli:-)) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé, Plami, gratuluju moc moc moc k malé cácorce!!! :-) :-) :-) Ať je zdravá a dělá vám jenom radost! Má moc sympatický jméno, to schvaluju :-D Jo a podle mě ale není blíženec, ale ještě býk - blíženci začínají až 22.5., ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
plami i já se přidávám s gratulací. Malá je nádherná. Tak ať vám dělá jen samou radost. Pořád slyším, že se rodí jen kluci a holčičky výjmečně. By mě zajímalo, kdo to říká. Zatím je tu Jeňula sám. Všechny mimča v našem okolí (i ty nenarozený) jsou holčičky...
Odpovědět
Marrei: nechtěla jsem Býka, to máme syna od manžela, tak čekala na blížence do večerních hodin, ono se to ten den 21.5. láme, na internetu jsou stránky kde se dá online vypočítat horoskop podle přesný hodiny narození:-)) http://stary.astromat.cz/index.php?mb... tady si to hoky vyzkoušejte:-)) jeden čas jsem se horoskopům hodně věnovala, i je sama vypočítávala, tak mě to hnedle po narození zajímalo:-)) takže Martinka prostě čekala na tu správnou hodinu :-D Jinak u mě známý taky rodí jen samý holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty vaše dětičky jsou rozkošní x-) x-) x-) úplně vám je závidím x-) x-) my sed nes dozvěděli že je mimi úplně zdravé!!!!tak jsme štastní!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, gratuluju k tripple testům x-) Užívej si to, maminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: já jsem si říkala, že jsem slyšela nějakou ránu ze severozápadu. Teď je mi jasný, že ti spadl pořádný šutrák ze srdce :-D GRATULUJU!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc x-) x-) x-) užívám užívám :-D těhu je krásné období :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KRÁSNÉ VÝROČÍ VŠEM!!!
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY VŠEM KRÁSNÉ PRVNÍ VÝROČÍ OD SVATBIČKY!!! x-) x-) x-) jsem z toho celá nějaká na měkko :-D :-D ráno sms od manži pak od svědků a ta už mě rozplakala :-N dnes buddu jen vzpomínat na zten den před rokem x-) x-) x-) užijte si to!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ŽENY moje, přeji vám (nám) krásné výročí.. ráno jsem dostala nádhernou květinu na zahradě,když jsme posnídali asi o půl 11 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno néééééééééj!!! x-) x-) x-) Doufám, že si dnešek pořádně užíváte, přeju krásné výročí!! To to uteklo... :-N Tady jedna fotka naší rodinky z dneška ;-) : http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Holky a kde jsou ostatní? =-) Hlavně Rybka, Livi, Slunicko, Micha atd. atd., kdo se dlouho neozval?? =-) Dejte o sobě vědět kočky, jak se máte!
Odpovědět
Profilova fotka
Livi vás moc pozdravuje ženy,nedávno jsem s ní komunikovala a má se bájově x-) Micha, tak tu potkávám na koníkovi 8-) Ostatní netuším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
martinko moc krásná fotečka x-) jste hezká rodinka 8-) 8-) jinak mě nikdo říct že příští rok budu těhule tak také nevěřím :-D :-D a jak jste to oslavili?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky dodatečně přeji vše nej...k našim výročím. U nás se to ještě neslavilo. Tím, že David celý víkend trávil na stavbě, byl večer úplně K.O. tak zítra přijede mamina a zajdeme si na večeři. Už se těším! Mury: a jak se cítíš??? Kat: nějáké novinky o Tobě??? Myi: co Honzík?? Ten už musí být velikej :-) Nám budou příští týden 4.měsíce. Už asi 3 týdny válíme sudy (přetáčíme se na bříško), že ji ani nestačím obracet a je to s ní čím dál veselejší. Dneska mi MM poslal nějáké fotečky, tak je vložím do alba na koníka...
Odpovědět
Profilova fotka
alenko ahojky x-) jak se cítím =-) :-D no výborně!! x-) do práce nechodím :-D jinak také rekonstruujeme a makáme na baráčku :-p :-p a od pátku 26.6 cítím pohyby našeho miminka x-) co víc si přát 8-) máme se fakt krásně no vy jste ale šikulky x-) ty joo už 4 měsíce :-o to je fakt mazec jak to letí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) strašně to letí :-) jdu vočíhnout vaše fotečky na MK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prio: malej je obrovskej. Zrovna včera se mně paní ptala, jestli mu byl rok nebo teprve budeme slavit. Když jsem řekla, že je nám 7měsíců, tak nevěřila. Dneska dám zase po dlouhé době fotečky na MK. Máme jich zase požehnaně...
Odpovědět
Profilova fotka
:Zdárec ženy x-) Prio, u mě celkem nic nového ;-) vše při starém... Manžel mi odjel včera do Jižních Č. sjíždět Vltavu a tak mám trochu obavy z té rozvodněné řeky.. =-) Vím, že je to zkušený hasič a vodák,a strach mám stejně :-( Má nakázáno, že se mi musí hlásit ráno,v poledne i večer :-D Voda řádí i u nás v Krkonoších... čerpadlo u nás doma jede na plné obrátky, odčerpáváme vodu ze sklepa, a modlím se, aby už konečně nepršelo a stilo to vše vyschnout.. tady leje pod horama každý den a dneska to vypadá, že zase poleje :-( Navíc, včera E. odjel a já zjistila, že nám spadl kus stropu v garáži... :-( jak je to podmáčené vše... budu doufat, že to nespadne celé, ... auto tam naštěstí nebylo... čekám,co se do třetice po**** :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?