Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: copak máš s nohou? Nějak jsem se nic nepostřehla... prio: ty taky musíš mít všechno, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem včera začala přemlouvat manžu na druhý mimčo. Ani jeden z nás nechce jedináčka, ale tak nějak se liší naše názory, kdy si druhý mimi pořídit. Já bych do toho šla hned, ale manža ani omylem. Skoro jse se včera pohádali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, jsem si poslední den v lednu naštípla nártní kost.... šla jsem po schodech a na posledním schodě mi sklouzla noha.. šla jsem v pantoflích.. no a jak jsem slítla,tak jsem slyšela křupnutí,myslela jsem,že mi rupla ta pantofle :-D ale ta byla celá,tak mi pak došlo,že mi ruplo asi v noze :-D k doktorovi jsem jela až druhý den ráno,protože jsem si myslela,jestli to nemám ne podvrknuté... mno a tak mám od 1.2.nechodící sádru na nožce,chodím jen s berlema a jsem doma.. 10.3.jdu na kontrollu a pak se uvidí.. dva měsíce rehabilitace... jsem zvědavá,kdy půjdu do práce :-D máme krizi,drtí je tam chřipka :-| My jsme se doma taky bavili,jak to bude pak s dětma... kolik roků od sebe.. když to vidím u ségry, má děti po sedmi letech... malá ji hrozně moc pomáha s Honzou,je to starostlivá sestřička... ale zase se mi zdá,že sedm let je moc velký odstup.. jsme vlastně se ségrou od sebe taky sedm roků a moc jsme teda spolu nevycházely jako sourozenci :-D řezaly jsme se a tak :-D tak že když to jen trochu půjde,tak si pořídíme dítko s max.odstupem 4-5 roků. Ale zařiď si to nějak že :-D když vidím,jak to nejde asi s prvním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky :-) Myi: je to mazec...už mě to neba, včera nohy zase jak slon, v noci jsem nemohla spát jak jsem měla tvrdý břicho, sakra kdyby se ta holka už umoudřila a vylezla, ale to ona mě bude schválně mučit! :-N Jinak my druhý dítě asi tak po 2 - 2,5 roku. Manžel si pořád myslí, že je starej ... a jelikož pořád melduju, že pokud to půjde, chtěla bych tři...tak sebou musíme trochu hodit :-D To je sranda samozřejmě, ale myslím si, že čím menší věkový rozdíl, tím si ty děti spolu lépe vyhrajou...na druhou stranu, rozdíl 1,5 roku mi přijde málo - kor když to první mimčo není samostatný a už se máš starat o druhý :-o
Odpovědět
Profilova fotka
prio: říká se, že se holky zkrášlují a proto jim trvá, než vylezou na svět. A kluci jdou do všeho zase po hlavě a nepřemýšlí. Dej si nožky na stůl (nebo do nějaké jiné vyvýšené polohy), podlož si záda a relaxuj. Pak na to moc času mít nebudeš.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to je hezký, ale myslím, že jí budeme mít rádi i jako ošklivou, jen kdyby už třeba chtěla vylízt :-D :-D :-D ...já nevím jestli Tebe ty pohyby takhle na konci bolely, ale já kolikrát vylítnu ze sedačky jak se mi hlavou opře do něčeho tam dole... Nožky mám nahoře celý dny,ale pak stačí, abych šla na hodinu vařit nebo uklidit a hned nohy jak slon...naštěstí testy jsou v pořádku, takže císař kvůli tomu nehrozí, ale je to nepříjemný, bolí to, připadám si jak hromotluk. To jsou starosti, co ? :-D :-D :-D si připadá, že si pořád jen stěžuju...tak mě berte prosím s rezervou!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: já si taky naříkala a za pár týdnů tu budou fňukat i marrei se sili. To je úplně normální. Teď jsme byli u Dr. malej má už 6kilo!!! Chodíme do poradny s chlapečkem, co se narodil chviličku po nás (opravdu jen pár minut). Ten teď váží 6,5. Ovšem při porodu měl 4,3. Náš malej to vzal opravdu nějakou kosmickou rychlostí to dohánění.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooj ženy, KRÁSNÉ VÝROČÍ NÁM VŠEM x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, tady to tepe životem :-D prio: jak jsi na tom mamino? maminy, začínám rozprodávat věci po Honzíkovi. Něco jsme neměli ani jednou na sobě. A ta kosmetika je víceméně nepoužitá nebo jen jedenkrát. Ten náš rošťák má problémy s pokožkou po mě, takže jsme hledali vhodnou kosmetiku formou pokus-omyl. Mrkněte http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Kat, zas nějaký výročí?? =-) Jaxi mi to uniká :-D Myi - na tu kosmetiku bych mrkla, hlavně na ten Hipp, mám od nich olej na strije a je strašně příjemnej, voňavoučkej ;-) Zas bysme se domluvily, že bych se někdy stavila, ale možná až za měsíc, od dubna mám mateřskoooooooooou!!!! x-) x-) x-) x-) x-) Holky já se tak těším, v práci je to už fakt na palici 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ouki, máš to schovaný. Jak budeš mít čas, tak se domluvíme. Oblečení už mám skoro všechno pryč. Nevíte někdo, jak prio? Dlouho se neozvala...
Odpovědět
Profilova fotka
myi: ahooj, jsem stále tu...a dneska MOŽNÁ i s porodníma bolestma. No uvidíme...intervaly jsou mezi 6-7 minutama (vždycky mi ztvrdne bříško a bolest v kříži), ale je to spíš takovej tlak...jako bolí to ale tak slabounce, že si vůbec nejsem jistá zda jde o porodní bolesti nebo ne ? =-) Asi to bude ještě na dlouho...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio: tak s tím já ti moc neporadím. Moje první kontrakce byla tak silná, že jsem si byla na 100%jistá. Navíc mi to začalo odtokem vody. Co hlenová zátka? Už ti odešla?
Odpovědět
Profilova fotka
prio: ale mám radu. Vzpomněla jsem si, že když jsem byla v porodnici 2dny před porodem, tak jsem měla jen poslíčky. A Dr. mi poradila, ať si dám teplou vanu. Buď se to rozjede, nebo zastaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: zátka odchází postupně cca od čtvrtka...dneska ráno to byl takovej velkej kus a maličko tmavší....ale pořád čekám na tu s tou krví... Do vany už cestuju dneska podruhé...tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: nemusí být s krví
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebudete tomu věřit, ale Honzík se před chvílí sám otočil z bříška na záda!!!!!! Bez jakékoliv pomoci. Bulela jsem jako želva....
Odpovědět
Profilova fotka
myi: to je krásný!!!! prďolka je šikovnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: a co ty teda? Nějaká změna?
Odpovědět
Profilova fotka
myi: ty bolesti maličko zesílily, ale jinak ty kontra přicházejí pořád po 7 minutách
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak mezi nima odpočívej a manžu měj v pohotovosti, kdybyste museli vyrazit. Držím pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
myi: manža je na trní víc než já :-) prý se mnou bude přes noc vzhůru...on se pak vyspí, ale já už ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: moc se taky nevyspí. Nejdřív budou bujaré oslavy a pak už budete doma. Ale to mu moc neříkej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsadím se, že většina z vás už taky dostala SMSku od Alenky, ale pro pořádek :-) : Posíláme celému světu pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři!!! Dnes v 8:30 se nám narodila Adrianka, s mírami princezny - 48 cm a 3,10 kg. Porod nakonec docela rychlý - bez nástřihu! :-) Bulím jak želva..... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je paráááááda, tak nemůžu udržet slzičky x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jojojooooooooooooooooooooooooooooooooo sms přišla i nám x-) (Taky jsem to obrečela) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám husí kůži po celém těle a jen stěží zatajuju slzičky, bo jsem v práci... Alenko, velká gratulace !!!!!!!!!! Přeji vám, ať je Adrianka zdravá a šťastná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kukněte na malou Adrianku - krásnější holčičku jsem snad neviděla x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Božínku,ta je krááásná.... U nás jsme 22 DC a když do příští neděle nepřijde MS, v neděli otestujem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, budu držet moc moc moc palečky ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?