Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Totálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se vykecávám jinde a pracuju! To je, co! :-N Jinak myslím, že u mě teď nějak tak nějak asi probíhá ovulila, včera byly 2 tlustice na ovu testu. Jsem zvědavá, jak bude testík vypadat dnes. No naštěstí bylo včera i tulení, tak třeba... :-D :-D :-D Si teď můžu zas 14 dní krásně vsugerovávat všechny příznaky :-D ... až do Mrchy ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Sili já teď měla taky všechny příznaky těhu, jenom proto, že se mi mrcha opozdila o 2 dny oproti minule...... už se mi myslím i tvořilo mlíko :-D :-D :-D Je to s náma sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - myslím, že psychika je prostě potvora. Bych jí to zakázala, ale nevím jak :-N Takže mám teď před sebou zhruba 15 dní, kdy projdu všemi fázemi skoro až do porodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Sili. Teď si ty fáze projdeš cvičně těch 15 dní a pak už hned na čisto, 9 měsíců ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jsi miloučká, ale dyť víš... chjo.... :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Co vim, nic nevim, vím jenom že je to otrava pořád čekat, ale taky vím, že sme zdravý holky a že se jednou dočkáme x-) Jo Prio - kde je albíčko na Koníkovi?? ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, chodíš někam na pokec na koníka?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - čteš mi myšlenky :-) Ne, na MK nechodím vykecávat, jen očumovat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já taky šmíruju, ale říkala jsem si, že se někam přidám, až budu těhu x-) Abych z toho nezcvokla úplně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no na albičko ještě nebyl čas :-( Hlavně jsem teď strašně líná...měla bych se začím poohlíže po kočárku, když mě to tak strašně nebaví, když nevím kde to mám hledat :-N :-D :-D :-D Nejradši bych, kdyby mi někdo řekl, kterej je nejlepší a já už bych si vybrala jen barvu :-) Ale včera jsem objevila v bazárku krásnej overálek s ouškama...ale zakázala jsem si do konce čtvrtýho měsíce něco kupovat (kvůli pověrám a těm problémům co jsem měla). Ale už se těším až začnu nakupovat a přizpůsobovat si ten náš krcálek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - přesně přesně, taky si to tak plánuju :-D Prio - X-Lander X3 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, já jsem si taky říkala, že nic na mimi nebudu kupovat, abych to nezakřikla :-) Ale pak švagrová prodávala náááááááádherňoučkej spací pytlík pro mimísky 0-3 měs........ bílej s malinkýma černýma hvězdičkama a s kapuckou x-) To jsem teda neodolala, tak už je doma :-D Jo a nedávno jsme se byli s Michalem podívat v Tchibu, a měli tam výprodej.... mimo jiný i těhu tričko, náááádherný..... tak už je taky doma :-) :-) A albíčko udělej, ať k vám (Myi + ty) můžem nakukovat a tiše závidět a těšit se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jdu dom. Mějte se nádherně. Pa zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Sili, mě se zas líbí X-Lander XA :-D Ale slyšela jsem, že korba není největší, tak že se prý moc nehodí na letní miminka.... Mám ho tady - http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky koukam, že nejsem sama kdo neodolal a koupil dopředu něco na těhu a mimi :-D já mám doma 2 bodíčka pro mimi a deku do kočárku (byl to dárek k předplatnýmu) a pak mam taky 2 tuniky, který jsem si v obchodě nevšimla, že jsou těhotenský :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj cholky, gratuluju všem k druhému výměsíčí ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no jo...dva měsíce :-) to to letí !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, druhé výměsíčí... letí to strašně! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám náladu pod psa. Od rána tady jak cvok vybírám hotel v Turecku, a když se po 4 hodinách pátrání a domlouvání s mužem konečně doberu k vhodnýmu hotelu, okouknu všechny fotky a začnu se hrozně těšit, tak zjistím, že už jsou všechny termíny obsazený :-( :-( :-( Chjo, my snad nikam neodjedem...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: hlavu vzhuru, my jsme to meli podobne, jen s tim rozdilem, ze jsme hledali v tuzemsku. Jinak se musim pochlubit: mam 2nove rychlozavinovacky, jednu satenovou klasickou, polstar na kojeni a asi 5 svetyrku. Dnesek byl velice uspesny. A to nemluvim o tom, ze si zitra jedeme koupit postylku. No a u pani doktorky vsechno v poradku, ale pohlavi stale nevime. Mimco je desnej stydlin, takze se asi nechame prekvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Myi, tak to je super, že je mimísek v pořádku x-) A gratulace k nákupům :-D My jsme se na 99% rozhodli, že pojedeme na svatebku až v říjnu (hned 1.10.), ale zato do naprosto úžasnýho vysněnýho hotelu :-) - http://turecko.orbion.cz/hotely/joy-n... Už to máme zamluvený, tak to jenom dnes večer proberem s manžou až přijde z práce a bude. Ale asi se nedočkám x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tak to je opravdu uzasny hotylek. Zavidim... A v rijnu bude v Turecku jeste hodne teploucka, takze neni proc truchlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky díky 8-) 8-) 8-) Však za rok se třeba bude batolit po pláži tvoje miminko :-D Počasí - no snad jo, z toho jsem měla největší strach, ale loni jsme byli od 8.10. do 16.10. v Tunisku a bylo krásně, jen jedno odpoledne propršelo...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-krááása ;-) tak to poletíte skoro jako my 8-) letíme 2.10 ted se tam tedy dost bojíím ;-( ale snad už za měsíc bude vše o.k.ten váš hotel vypadá krásně mohu se zeptat kolik vyjde?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jo, pristi rok mame urcite v planu nejakou vzalenejsi destinaci nez jsou Jeseniky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Mury, a kam že to letíte vy?? Na osobu to je za 14.790,- + 3980, poplatky + pojištění, ale ještě dostaneme 1500,- slevu (máme to z Invie a brácha tam dělá), takže celej zájezd vyjde na 36.664,- káčé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my do dominikánské republiky kde jsou ted hurikány ;-( jedna holčina od nás z diskuze tam je a spousta se tam chystá v nejblžší době :-S blíží se tam další a ten DR asi nemine ;-( je vidět že je to opravdu krásný a kvalitní hotýlek ;-) proto i ta cena asi odpovídá,si to tam užijete a změna prostředí prospívá při plození :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, no tak tam musí být nádherně, budu držet pěsti ať se vám ten hurikán vyhne!! ;-) Jo a k tomu plození - pokud se nám to nepodaří tento měsíc, tak na dovolené budu mít náááááhodou ovulaci... ;-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?