Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
myisiska: a proč ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Se tu směju těm játrům :-D :-D :-D Tuhle mě taky rozplakala nějaká reklama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-dej si bacha na toho striptéra... aby před tebou nezačal tím "lulanem" mávat a ty si pak Emču nechtěla vzít... :-D S tím vyvážením... připneš si tam "sichrajsky" !!! :-D :-D :-D Já řvu už i u albumu holek, které se vdávali tento víkend... :-) Takže nejsi jediná. Jinak ty střevní potíže ... to je mi líto... ?! A co nějaké prášky? Nepomáhají? sili-já mám manekýna... nesměla jsme mu vůbec kecat do svatebního oblečení, měl přesnou představu o obleku, kravatě a košili... :-N Ale musím říct, že líp bych to nevymyslela !!! ;-) myi-o 2 čísla? Tož to mě by ani nevadilo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - inspirace: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
livi: ja nejsem zrovna z tech, kteri by se chteli nechat rozmazlovat
Odpovědět
Profilova fotka
To já se jednou rozmazlovat určitě nechám x-)
Odpovědět
myisiska: tak to já taky ne, ale myslím to tak, že až budeš těhotná podruhý, tak už budeš mít starosti s prvním dítkem ;-) znám to dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Dyť říkám, nechám se rozmazlovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
livi: no, to je pravda. Ikdyz mezi detmi chceme rozestup, tak toho casu uz nebude tolik. Ale nejak se to zvladne
Odpovědět
Profilova fotka
My asi moc velké rozestupy mezi prckama mít nebudeme... nemám na to věk :-S :-D
Odpovědět
myisiska: to je jasný, že se to zvládne :-) silente: já měla první v 17, druhý v 21 a třetí ve 30
Odpovědět
Profilova fotka
podarilo se mi snad trochu dat fotku mimca do albicka uz ted, jen nevim, jestli je neco videt. Ja to pochopitelne poznam
Odpovědět
Článek se načítá
myisiska: mám taky fotku z utz dcery ve 12tt :-) majinkatá hlavičky, pidi ručičky a majinkatý tělíčko, nožky jsou úplně pidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D :-D :-D Z toho by Kat byla vypleštěná jak kráva před kopcem... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - když já budu mít první nejdřív ve 32.... :-N
Odpovědět
silente: já kdybych to tak před x-lety nezmrvila, tak bych měla taky první dítě po třicítce. Ale na druhé straně už jsou ti dva zase velcí malýmu budou 4 a mě někdy sem tam někdo řekne slečno :-D a myslí si, že můj syn není můj syn :-D je mu 16 dělal 2 přehlídky. Má nofocený i book.
Odpovědět
Profilova fotka
livi-cože??? No fíha, jak jsi to postíhala??? :-N Páni !
Odpovědět
majky82: před víc jak 15 lety, když nebyla holka vdaná do 20 taky vypadala divně a čím dřív se vdala tím líp :-( teda pro okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - má někde fotky na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá padám do mdlob z těch fotek,jak jsi poslala odkaz.... bože,jen to ne :-N To by se šel se mnou v pondělí hned rozvést :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se,že jsem rozhodila stránky,ale nějak mě to vzalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí? :-D
Odpovědět
silente: má matufran@seznam.cz a všechny tři mám na svým profilu Livi5@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - a tohle vše najdu kde? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé to néé Sili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
By mě vyrazil z domu asi :-N Když jsem viděla,co se dělo na rozlučce kamaráda,co se ženil minulý rok,tak jsem si říkala,ojééé.... slečna striptérka lehla na zem,postříkala se šlehačkou a najednou tam vlítnul pes a začal ji olizovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to Livi našla! Hezký kluk! Krásně okatý! Kat - tak a teď se tu řehním! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak tuhle reakci slecna stripterka asi necekala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno to tam nečekal nikdo :-D a další záběry byly taky dost odvážné a pořádal to kamarád,který Emčovi taky chystá rozloučení se svobodou.... mám z toho trochu strach :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?