Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: já myslela cenu za tu vizážistku :-) :-) Holky, to já zase vymýšlím jména pro jarní štěňátka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: aha ja se nejak ztratila :-D :-D :-D :-D ja jsem zatim mluvila s kosmetickouo, ale jeste nevim kolik si rekne, kadernice rikala, ze si bere 500 za svatebni uces a za zkousku kolem 250 a nejak tak si myslim, ze by mohla chtit i kosmeticka u nas. zalezi co pouziva za znacku, podle toho bude asi ta cena
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky jmena, holky... ja vybiram i podle prijmeni a ty jmena, co jsem psala, k nemu budou hezky ladit. Teda jestli my se nekdy k tomu tvoreni deti dostaneme. :-D svrcek: tyyy jo, netajnustkar a prozrad. Ja ty jmena taky normalne nikomu nerikam, zvlast ne lidem, co mam ve svem okoli, aby mi je nekdo nevyfouknul, ale tady je to prece jedno... ;-) A botky jsou moc zajimavy, dobrej vyber!! No a s tim Oliverem... mne se to jmeno libi moc, akorat vam nejak nevim, jak bych na prcka volala - Oli, Oliverku ci jak? To jmeno se libi hlavne priteli, ja bych radsi Tobiase, ale tech uz je zase tedka nejak moc. verisek: jenom pro upresneni... ja jsem odpovidala na tu cenu vizazistky, takze podle me cena OK. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: videlas? ....http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=672204&vReferer= ... vypada to na dobry vyber fotografky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: viděla jsem je už na profilu fotografky na facebooku, děkuji.. má tam teďka moc hezký fotky dětí..je šikovná.. a pro jaký kytičky jsi se tedy nakonec rozhodla? Ty vystouplý? A co budeš dělat pro mužský? Myslíš, že ty kytičky můžu dát i chlapům?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: jj, ty vystouply... ale jeste je zkusim udelat z jineho materialu a pak se rozhodnu, co vypada lip. No a vzhledem k tomu, ze ty bambulovity kyti jsou hodne zensky, tak pro chlapy budu muset vymyslet nejaky jiny design... o vikendu zkusim neco vytvorit a pak sem dam foto. ;-) Ale ty placaty kyticky se podle me muzou dat i chlapum, kdyz je neudelas moc velky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) no hezká jména holky:) to já bych chtěla s holčičích buď Karolínku nebo Lauru a z chlapeckých Šimona a nebo Petra po tatínkovi:) tak jsem zvědavá, jak to dopadne a co budeme mít:) bibi: známý mají taky olivera:) a říkají mu buď oli,nebo normálně Olivere..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne :-) Mě by se líbila i Victorie,ale ta se zas nelíbí mému nastávajícímu.Prý jak Victorka u splavu :-D
Odpovědět
Nazdar holky, tak po malé pauzičce se znovu hlásím, jak probíhají přípravy na náš velký den. Přítel už si začíná uvědomovat, že čas letí jako splašený. Ještě před měsícem mi říkal, že na podobné věci je času dost a včera se sám pozastavil nad tím, že už je skoro listopad, o Vánocích bude kalup a v lednu už to bude jen 6 měsíců... :-) No tak já samozřejmě nenechávám nic náhodě, objednala jsem si už první várku dekorací - organzy, kalíšky na svíčky, ubrousky, krabičky atd. Prstýnky a šaty s oblekem začneme řešit hned po Novém roce. Ono před Vánoci je těch výdajů až až :-( Letos vůbec nevím co mám kupovat rodině za dárky, vždycky to řeším jak za taťku tak bráchu a na mě pak nevyjdou nápady :-) Jinak jsem četla diskuzi o jménech. Já jsem vždycky chtěla hrozně Vanesu, ale teď se tak jmenuje každá druhá. Takže bych chtěla Elu nebo Viktorii a pro kluka Tobiáš nebo Richard... Po svatbě se do toho pustíme, tak uvidíme jak se nám bude dařit, teď to není sranda otěhotnět... Přeji všem krásný den a pohodový víkend :-)
Odpovědět
bibi: nene, neřeknu, oni by se vám ani nelíbily, my jsme na klasiku, takže třeba zvažujeme i Josefa :-) Jinak nakoukla jsem ti do albíčka na ty šatičky pro družičky, ty prostřední z druhé fotky jsou super, matně si vzpomínám, že tvoje svatební šatičky byly podobné,ne? to by bylo super podle mě!!
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jj, mas super pamet!! Ty moje satky maji podobny design, tak jsem taky nad tim uvazovala, ze by se to super hodilo. :-) Musim ale vypatrat, za kolik ty saty siji a tak, protoze ta firma neni z CR a na netu ceny nemaji. Jmeno Viktorie je moc hezke, zvlast kratsi verze "Viki" se mi moc libi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jaký ste měly víkend?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sulcikovap : Budu reagovat na tvoje nové šatky,které jsi si nechala ušít....Už to prostě není ono.Ty které jsi si zkoušela v salónu ti seděli na 100%,prostě nádhera.Je to velkej rozdíl,proto já bych si šaty nikdy nenechala ušít,je tak velký výběr v originále a kopie je už jen kopie....Ale snad jsi spokojená,jen přidávám svůj osobní názor a neber to prosím zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přidám do vínku jména....Já mám právě dcerku Vanessku,před 12-lety to bylo opravdu originální a nové jméno a teď se mi moc líbí Sofie nebo Nelly,ale přítel je hrozná konzerva a zatím nic neprochází....U kluka nemám zatím ani páru o jméně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-) sulcikovap: Tak mě se Tvoje šatičky moc líbí, sluší Ti :-) Jinak jakej jsem měla víkend? Opět celej pracovní a dneska mám konečně volno :-) Tak holky já už mám jména vybraný, sice jsem asi staromódní, ale jméno pro holčičku se mi strašně líbí Annamarie a Terezka a pro kluka Marek nebo Filip... A jak jste kočky pokročily v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré táno:) tak víkend za námi:( jsem se vůbec nezastavila a už zase sedim v práci..baráček roste,už má přes dva metry,tak jsem ráda:) Jinak na klasických jménech není přece nic špetného..taky jsme pro česká jména,mají své kouzlo a hlavně jsou naše:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: s temi jmeny souhlasim, baracek zavidim. ted jsme zjistili ze ten baracek co chteji prodat tak hodne navysili cenu, takze nic nebude. je jeste vissy nez jsme cekali. A jinak s pritelem jsme kdysi chteli stavet jeho rodice maji zahradu a neexistovalo ted si vzpomel jiny syn, ze chce stavet a onn uz muze :-) ;-) :-)je to spravedlivy? sulcikovap: taky se mi na tobe vic libili saty jak jsi psala ze jsou ze salonu. ale zalezi jak se v nich citis ty. je to tvuj den. holky ja nejak nepostihla vikend, nejak to rychle uteklo, delali jsme opet drevo, s malou jsem se ucila navarit a uklid a je zase pondeli :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikova: a jsi to na tech poslednich fotkach v satech vubec ty? mne to prijde jako nejaka jina slecna :-D Taky se mi saticky moc nelibi - omlouvam se. Tak divne se krabati, delaji ti strasne rovnou linii, sukne je podle me moc nizko... satky ze salonu byly hezky vypasovane, delaly te stihlejsi, mely hezke zdobeni, i sukne samotna byla takova zajimavejsi. Jinak preji vsem moc krasne pondelni rano a hodne sil do noveho pracovniho tydne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: a vy sháníte starší domeček?? no my jsme neváhali,šli jsme do stavění ikdyž mě to stojí hrozné nervy a spoustu nervů ale stojí to za to!! no spravedlivý to není,to bych taky byla naštvaná! a kolik chcete investovat? sulcikova: no ač nerada,tak se taky připojuji..šaty ze salonu se mi taky líbili víc,v těchto jsi taková neforemná a ta sukně dole vypadá zvláštně..ale jak říkají holky,je to tvůj den a je na tobě jak se v nich cítíš..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: kdyz se podari sehnat levny pozemek tak nejsem proti staveni, bylo by mi to i milejsi,a le tady kde chceme bydlet je pozemku malo a nebo jsou hrozne drahe. tak se divame na starsi domecek i s pozemkem. holky dnes jdu na pracovni pohovor tak mi drzte pesti budu to potrebovat, bojim se aby to nebyla prace, pri ktere mas zaplaceno za to kolik natahas lidi k dane spolecnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt,že my měli pozemek za 240tisíc..tak uvidíte,určo něco seženete:) držim pěstičky!!ať to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska pisou na idnes o vypadavani vlasku: http://ona.idnes.cz/co-muze-za-vypada... o vikendu jsem vytvorila moji bambulovitou kyti z jineho materialu, tak behem minutky vlozim do alba... byla to jenom zkouska, takze je to vytvoreno jenom z jedne barvy a hodne tmave fialove, nicmene material se zda asi lepsi, ne tak teply ..... co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi ta je krásná..tak pro ty hlasuju já..a z jakého materiálu jsou? jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: je moc hezká:) jsem pro tuhle..
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tahle vypadá líp :-) :-) sulcikovap: taky bych volila jiné šatky a úúúúplně jiný střih!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mam radost, ze se vam libi vic... jak jsem psala, je to jenom zkusebni, budu urco kupovat svetlejsi verzi fialove a taky to zkusim prokombinovat tou bilou. No a rovnou koupim stejnou latku na dekoraci na stul, aby to hezky ladilo. Zkousela jsem jenom tak z kousku organzy, jak se to jako krabati a tak a vubec to nedrzi zadnej tvar... teda mne ne. Vite jak se s tim zachazi? sarpie: ja jsem tech materialu dostala od znameho vic, tak si nejsem uplne jista, ktery je tenhle... ale myslim, ze to je taft
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju za názory,ale já jsem vážně moc spokojená x-) x-) .A hlavně do nich ještě půjde posprsenka pro plnější dekolt.A vlásky budou vyčesané,to taky budou vypadat ještě líp,závoj bude a korunka...V závěru budou na mě jistě krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dnes nepochodila, chjo ja snad nenajdu rozumne zamestnani :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: a to uz ti dali vedet takhle rychle, ze te nezamestnaji? co to bylo za praci?
Odpovědět
sulcikovap: super, ze si stojis za svym, to je fajn, ale ja se bohuzel taky priklanim k holkam...ty ze salonu ti delaji krasny pas, ale ty tvoje, prijde mi ze jsi v nich takova neforemna a strasne rovna :-( ale hlavni je tvuj pocit, takze na me nedej :-) bibi: sikula, ale me se nejvic libi ty placate :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?