Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 jj, vezmu tam s sebou vsechny ty svoje medikamenty a zeptam se, co si o nich pani doktorka mysli. emoticon A dala jsem do albicka fotku, jak bych se asi nechala ostrihat. To ale taky az po te navsteve dermatologa. Bude vzruuuuuso. emoticon
Vcera jsem zkusila vyrobit jeste mensi verzi bambuloviteho "vyvazku" a uz to nebylo tak pekny. Takze zustanu asi u tech, co jste zkoukly vcera. Dokonce se libi i moji mamce, coz jsem byla prekvapena, protoze ona je dost konzervativni a v obleceni spis nemoderni. Tak jsem mela radost. emoticon
20. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
    Holešov, Region Kroměříž
 no bibicz strih super, bude ti urcite sluset, ale jeste to je predcasne, reknes nam to az tak za tyden nejdrive. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
super ze se mamince libily
20. říj 2010 v 10:40  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 jéé bibi: tak ten účes je fakt božíemoticon já bych do krátkých už nešla,nemám na to obličej ale tobě bude slušet!
20. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 janullii: fakt myslis, ze na to mam oblicej? se prave bojim, ze nemam.... emoticon No uvidim, co mi povi dermatolozka pristi tyden.
20. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 máš takový hezký podlouhlý,jemný rysy..myslím,že ti půjde emoticon
20. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 hm, hm, uvidime... ja se prave bojim, ze podlouhlemu obliceji kratky vlasy neslusi. Ale kdyz to nezkusim, tak nebudu vedet. emoticon Ale styl kratkych vlasu se mi libi hodne. Ted si pisu s kamaradkou a ta me od navstevy dermatologa zrazuje, ze pry tam stejne budou prd vedet emoticon , budou zkouset, jestli nahodou nezabere tohle a tamto, napisou mi nejake kortikosteroidi ci buhvi co a ja budu za pokusnyho kralika. Tak vam nevim.
20. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
 ahojky bobíšci, tak jsem vás dočetla, ale jsem ko.. tak napíšu příště.. jen abyste věděly, že jsem neutekla emoticon práce, dítě a domácnost mě za poslední dny vyšťavily.. ještěže je DPH už v pondělí, pak mi upadne tužka z ruky a budu odpočívat.. dobrou noc!!
20. říj 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 ahojky holčiny, u nás doma to vypadá jako po výbuchu, rozhodli jsme se, že si necháme vyčistit o víkendu koberce a z jednoho pokoje co máme jako skladiště uděláme šatku, tak máme zatím jednu místnost vystěhovanou do obýváku a ještě nás čeká vystěhovat ložnice a už teďka to je šílený.. ale zase budu mít vysněnou šatnu.. emoticon
bibi: no krátkých vlasů být tebou bych šla, tobě to bude určitě slušet..taky bych se nejradši nechala ošmikat, ale slíbila jsem přítelovi, že si je nechám na svatbu narůst.. emoticon rozčiluje mě jak mi teďka padají..
20. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 sarpie: juuuu, to budes mit super, ze budete mit satnu. Ja ty nase hadriky cpu do skrini a skrinek jak se jen da. Zavidim! emoticon Takze vydrz, pak bude super. emoticon A pritelovi se libi dlouhy vlasy nebo jak? Ty mas ted mikadko jako tady na fotce? Si te nepamatuju z toho naseho superkratkyho setkani. emoticon Musime to pri moji dalsi ceste do CR napravit.... a maminka musi tentokrat zustat doma. emoticon emoticon

Teda vy me lamete s tema kratkyma vlasama emoticon Ta kamoska, co jsem si s ni dneska psala, mela stejny problem a bylo to ze stresu. Takze jsem dneska Mattovi rikala, ze me uz nesmi nervovat a musi byt na me milej nejmilejsi, splnit mi, co mi na ocich uvidi atd., jestli nechce mit doma plesatici. emoticon No a kamoska mi doporucila taky Biotin, dva druhy - H a Plus. A pak taky Vichy Dercos aminexil - takovy kapatko, ale to uz je trochu draha sranda. emoticon

mrazulka: do pondelka vcetne mas omluvenku, ale od utery se uz absence neakceptuje! emoticon emoticon Hezky si odpocni. emoticon

Tak ja jdu chrupkat... preju vsem dobrou noc a zitra me tu mate zpatky. emoticon
20. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Dobré ránoemoticon

jéé tak šatnu bych taky brala,uvidíme,jak bude místo v domečku..
taky jsem hrozná hadrářkaemoticon
Bibi: no stres dělaá svý ale já bych tam šla,přeci jen,je to odborník..tak snad ti pomůže!
mrazulka: jéé já jsem si říkala kde se zašíváš emoticon tak ať to v pohodě zvládneš!
21. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
 Dobré ráničko holkyemoticon taky moc zdravím emoticon

Bibi: krátké vlasy ti budou určitě slušet, neslušel by ti, kdybys měla kulatej obličej. Já mám vlasů dost, pořád dost husté i když teď na podzim hodně padají, ale zase si musím umývat hlavu každý den, protože se mi hrozně moc mastí a teď je to nějak víc , jak normálně :( ono si člověk nevybere:( Dřív mi pomáhal melírek a teď už ani to nepomáhá :(

sarpie: přeji pevné nervy emoticon taky ti závidím šatnu, já už nevím kam věci dávat :( už aby jsme byli taky v novém a větším
21. říj 2010 v 08:46  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 dobre ranko emoticon
janullii: no asi k te dermatolozce pujdu, uvidim, co mi povi... pripadne nemusim leky, co mi doporuci, kupovat.

lena: tak to mame stejne s temi mastnymi vlasy, taky myju kazdej den a ted mi prijde, ze se masti jeste nejak o trochu vic. Ja si prave vlasy uz dva roky nebarvim vubec a myslela jsem si, jak budu mit zdrave vlasky... a jim se u me mrskam nelibi a padaji. Uvidime, co udelaji vsechny ty pripravky, co jsem ted zacala uzivat. emoticon

Jestli se holky planujete stehovat, tak to se vam satnik probere "sam" ... stehovanim clovek vyhazi spoustu nepotrebnych veci. Alespon ja jsem to tak mela, nechtelo se mi balit a tahat spoustu zbytecnosti, na ktere jsem roky nesahla. A ted uz jsou takovy ty kontejnery na obleceni apod., odkud to jde potrebnym lidem, tak si clovek ani nemusi pripadat, ze vyhazuje penize z okna. emoticon
21. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 Ahoj holky!
Tak jsem konečně sehnala potahy na židle! Chtěla jsem je s kolegyní koupit na ebay, kde mají ceny luxusní v porovnání s ČR, ale pár nevěst tady na beremku mi doporučilo internetové stránky, kde paní půjčuje a nechce vydřidušskou zálohu emoticon emoticon Tak jsem si je hned na náš termín zamluvila. Bílé, saténové, paní půjčuje i mašle, ale ty si asi pořídím jiné emoticon
21. říj 2010 v 09:34  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
 Ahoj holky
Tak u nás se stala radikální změna.Rozhodli jsme se změnit místo pro svatbu.Bude v místě trvalého bydlištěntakže tady u nás emoticon Já to tak ňák chtěla od začátku takže jsem jen čekala jak se můj skoro muž rozhodne emoticon
Takže budu muset pomalu obvolat vše co jsme tam zamluvily a řešit věci tady...
Za 10 dní už dávají termíny tady u nás na "zámku Kačina" (dám do albíčka),kde chceme mít svatbu a termín a hodina se samozdřejme nemění..Ještě se tam hned pojedeme podívat prý domluvit podrobnosti...Chtěla jsem se Vás zeptat nevíte kde se dá stáhnout ten dotazník?Že by jsme jim to tam hned přivezly emoticon

Jinak šatičky už dorazily a jsou krásný.Dnes dám vše do albíčka během dne
21. říj 2010 v 11:03  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 Peťulo no honem, jsme zvědaví na šatičky emoticon emoticon gratuluji, že se ti podařilo změnit místečko, podle tvých představemoticon
21. říj 2010 v 11:20  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 bibi: sice to nebude taková ta klasická šatka se stojany na boty a tak, ale normální místnost, kde budou veškeré skříně s oblečením, protože to máme teďka v ložnici a nedá se tam hnout..Jinak vše nejlepší k dnešnímu svátku.
OK, tak dej vědět až příště dorazíš, maminu nechám doma emoticon Vlasy mám teďka už delší, příteli se právě líbím s dlouhými, ale vždycky mě to štve, tak to nechám ostříhat, tak se teďka držím a nechávám to narůst.
21. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 verisek: odkud jsi to teda nakonec zaridila? a kolik ta pani pozaduje za pujceni a kolik je kauce?a je to nekde blizko?
21. říj 2010 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 sarpie: dekuju za prani!!! emoticon Jj, urco se ozvu, kdy dorazime. Tentokrat asi pojedeme vsichni tri, tak Matta pak poslu na prochazku s Twixusem asi. emoticon Mne prijde, ze s tema dlouhyma vlasama je desna prace... nez to vzdycky vyfoukam, naaranzuju... uf, uf. emoticon
21. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 picasso: na wé wé wé svatebni-potahy, vše je tam napsáno. Cena za kus je 30,- Kč a záloha je pouze 20% z celkové ceny půjčovného emoticon emoticon Tak mám obří radost.
Dneska se mi i ozvala paní vizážistka, doporučili mi ji v salonu, za svatební líčení si účtuje 1000,- Kč + může namalovat maminky a svědkyni atd..za 250,- Kč na osobu. Jak se vám zdá holky ta cena?
Bibi: taky přeji všechno nejlepší emoticon emoticon
21. říj 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 jéé bibi, já nevěděla jak se jmenuješ,máš zajímavé jméno,jsi první koho známemoticon tak taky vše nejlepší emoticon

sulcikova: teda to jsou změnyemoticon a co že že jste se tak rozhodli??kdo dal podnět ke změněemoticontak snad vše zvládneš,Kačina je moc hezká emoticon
21. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 verisek: jj to je to v tom Lipniku taky jsem se na to uz divala jak psala jedna slecna ten odkaz.
bibi: VSECHNO NEJLEPSI!!!
21. říj 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 Bibi: taky se přidávám ke gratulacím emoticon netušila jsem jak se jmenuješemoticon máš krásné jméno, mám ho na seznamu jmen pro moji holčičku jednou emoticon
21. říj 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
 Bibi:Taky ti přeju všechno nejlepší emoticon
21. říj 2010 ve 12:44  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 jeeee... holky, vy jste zlaty!! Vsem mockrat dekuju. emoticon emoticon emoticon Tady v Polsku jsem inkognito, protoze nikdo nevi, kdy mam svatek. emoticon No a to jmeno je takovy malo uzivany. Mamka chtela Lucku, ale tata si prosadil Brigitu. Ani nevim proc. emoticon A prave protoze je to jmeno takovy "tvrdsi", tak mi kamaradka zacala rikat Bibi a spoustu lidi se toho pak chytlo. A ja taky. emoticon
lena: fakt? tak to je super, dcerka bude pripadne jedna z mala. emoticon Ja mam pro dceru vymysleno Emily nebo Nella a pro syna Tobias nebo Oliver. emoticon Jak jste na tom se jmeny vy, holky?
verisek: nevim jak na Zlinsku, ale na Prahu je to hodne dobra cena. Takze ja bych do toho sla, zvlast jestli je pani na doporuceni. Mas jistotu, ze nekdo zna jeji praci. emoticon
21. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 bibicz: taky uz jsme spolu resili jmena budoucich deti a holcicka by byla Leontynka nebo Ruzenka a chlapecek by byl Kristian nebo Kryštof, ale klucici jmeno vybira pritel ja vybrala holcici.Jsme asi staromodni, ale nelibi se ta spousta anglickych jmen co tady ted leti. a na Zlinsko je to dobra cena, ale myslim, ze treba u konkurence maji pujceni o deset korun drazsi,a le chteji tam zavratnou sumu jako kauci. Ale zase tady neni moc firem,ktere by si v tm konkurovali. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. říj 2010 v 15:08  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
 Bibi:My by jsme chtěly holčičku Nicolku,a kluka Asi Daniela.Ten měl být první ale já si prosadila Martínka po tatínkovi emoticon
21. říj 2010 v 15:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 bibi: všechno nej k svátku!
jéé, vy už řešíte jménaemoticon no, taky máme nějaký vybraný, ale je to tajný emoticon)))) jinak dala jsem do albíčka boty, co jsem tady náhodně sehnala v krámku ve městě, co na ně říkáte?emoticon Vím, je to takový retro, no ale snad k těm mým šatům budou pasovat..
21. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 bibi: musím se ti omluvit emoticon nemám otočený kalendář, koukla jsem na čtvrtek a minulý týden měla svátek Agátka emoticon taky neobvyklé jméno, proto mě to ani nezmátlo! A Agátku bych ráda emoticon ale těch jmen je víc, tak uvidíme jak to jednou dopadne emoticon Brigita je ale taky pěkné jméno, jen trochu tvrdé jak píšeš.

scvrcek: botky jsou k tvým šatičkám úplně super emoticon
21. říj 2010 v 15:22  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 tak my máme jména vybraná už dlouho..holčička Anna a chlapeček Daniel, taky se mi líbil Oliver, ale to u přítele neprošlo. Ještě uvažujeme nad Matějem po dědovi. Ale rádi bychom holčičku emoticon
scvrcek: botičky moc hezký, takový styl se mi taky líbí..
21. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
    Region Kutná Hora
 sarpie:Taky by jsme druhý rádi holčičku,ale přírodě neporučíš.Hlavně aby bylo mimnko zdravé emoticon emoticon
21. říj 2010 v 15:40  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš