Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a jakou barvičku chceš obleku?? já pořád váhám mezi béžovým nebo šedým..
Odpovědět
Profilova fotka
no pritel chtel cerny ale umluvila jsem ho ze v cernem obleku budou vetsinou vsichni svatebcanea ze bych chtela aby vycnival. tak to uznal, ufff. chtela bych prave takovou tmavsi bezovou, ale v tom Zline ji nemaji, budeme muset kouknout jinam. skoda, chtela jsem to vsechno pri jednom
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, tak jak je? Já byla o víkendu v práci a včera jsem měla volno, ale odedneška jsem v práci zase až do neděle, nějak mi to zmáhá :-( No, ale nedá se nic dělat :-( Jinak včera jsem si koupila nový stužky na vývazky, tak zase robim, jiný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem pridala ty moje vlastnorucne vyrobena kvitka do alba. Jak jsem psala, chtela bych je delat misto vyvazku. Tak jestli muzu poprosit, juknete a dejte vedet, ktere se vam libi vic. Dekujuuuu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: téééda, ty jsi šikovná :-) Vypadá to moc pěkně, ta kytička se mi líbí víc, ale přijde mi to strašně velké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: jj souhlasim s verisek jsi strasne sikovna, libi se mi oboje, ale na fotce vypada lepe ta kyticka ta placata, ne ta prostorova
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: téda to vypadá skvěle:) taky bych volila tu placatou,bude i pohodlnější pro svatebčany..tu druhou bych dala třeba jako dekoraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
no bibi, super výtvory..ta druhá je hodně zajímavá..ale možná je moc velká a vystouplá..tak nevím, líbí se mi obě, ale asi bych volila tu plochou..možná ale protože jí budu dělat taky, tak jsem ovlivněná.. ;-) Jinak ještě k těm sleničkám..taky jsem je chtěla mít do fialova, ale když už jsou do přírodních barev, tak nevím jestli mám dělat ješě nějaké fialové nebo do nich ještě fialovou zakomponovat aby to nebylo blbý..bibi co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Tyy jo, holky, vy jste me uplne zmatly... mne se prave daleko vic libi ta "bambule" kytka, prijde mi takova mnohem vic zajimavejsi. A ona neni zase az tak velka (na obrazku c.51 je jeste prvni verze, ktera byla daleko vetsi :-N ), to jenom na me asi vypada vsechno obrovsky, protoze jsem prcek. :-D Myslela jsem, ze tu vystouplou kyti si pak zensky budou moct nechat jako pamatku a treba si to vzit k nejakemu outfitu. I kdyz ne kazda je na takovy dekorace nastavena, ze. Tak jste mi teda zasadily brouka do hlavy. Ted nevim, co s tim. =-) sarpie: no ja bych urcite vymenila ten tmavej pisek za bilej, prijde mi to takovy moc sedivy... no a s tou fialovou zalezi, pro jakou barvu svatby se rozhodnete... ty hnedy provazky jsou taky hezky, ale kdybyste chteli ladit svatbu do fialova, tak ja osobne bych sehnala podobny provazek ve fialkove a par z tech sklenicek prevazala do te barvy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to me mrzi, ze jsme ti nasadili brouka do hlvy, jeste se zeptej skoro muze a uvidis i jeho nazor, zalezi hlavne na vas dvou.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: jsi šikulka supééér :-) Volila bych kytičku placatou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to jsme určitě nechtěli tě rozhodit..ta bambule jak ji říkáš,je zajímavá ale mě se líbí placatka:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
skoromuz prave taky rekl tu bambulatou.... :-) Jeste mam jednu verzi, kterou zkusim teda vyrobit dneska a pak uvidime. ;-)
Odpovědět
Ahoj, mi se líbí "bambule" je taková šik:)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: jeeee, prvni bambulovka!!! :-) Ted jsem se ptala kolegyn z prace a dvema se vic libi "bambule", ze pry ta placatka je spis takova detska a treti kolegyni se libi placatka, protoze bambule je pry takova "invazijna"... jsem premyslela, co to v prekladu do cestiny muze presne znamenat, tak bych rekla, ze neco jako hodne rusiva, tvrda. Chjo, ta polstina. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba obyčejné vývazky s myrtou mi nepřijdou tak výrazné a "rušivé", takové jemné. Tohle vypadá moc pěkně, je to něco nového a jiného a na jednobarevném oblečení to vypadá skvěle. Ale co když bude mít někdo letní šaty, barevné a teď si tam připne tu babulku....i tím materiálem mi ladí spíš do podzimna....což je ovšem to samé u té kytičky placaté :-) Ale přesně chápu, jak to invazijna tvá kolegyně myslela :-) Na obleku u chlapů to barevně určitě vyzní pěkně, ale zase se mi to spíš hodí k ženským :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: kdyz mne se ty vyvazky nelibi... ale mas pravdu, ze to je takovy "teply" material. Jenom nevim, z ceho jinyho bych to vyrobila. No a pro chlapi prave musim vymyslet neco jinyho, nejaky jiny tvar. Ti by asi s takovym kvitkem vypadali dost smesne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: jojo, přesně, chlapům něco jiného :-) Jasně, vývazky jsou klasika, tohle je fakt něco netradičního a vypadá to moc pěkně! Určitě u toho zůstaň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím vás dlouho jsem tady nebyla ale nestíhačka moc práce s malým a pár testíků ve škole :-) doufám že se máte dobře??tak přeju pěkný zbytek večera
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsem mluvila s pani, co by nam mela pect cukrovi a rikala, ze kdyz se dozije, tak ze napece :-) :-) :-) :-) :-) tak doufam, ze bude v poradku at nemusime shanet nekoho tesne predem.ale neni zase tak moc stara, tak doufam, ze si dela jen srandu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak včera nám dovezli už domeček,jůůůů:) a už se bude montovat!! picasso: mě bude péct tchýně s bandou ženských z vesnice:)už se na to těší,tak jim nebudu kazit radost a vymýšlet si něco extra..tak uvidíme,ale už bych si dala svatební koláčky,mňam mňam:) a ta vaše paní jak peče,už si něco chutnala??
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze ta nase pani pece skvele, pece i dorty a vse, ale dort si chci pect sama s mamkou a na kolacky mame vyhlasenou jinou pani ve vesnici, to jezdi az z daleka pro kolacky od ni, takze ta by mela pect kolacky, ale ta znama mi rikala, ze nam udela testo, at si udelame kolacky sami, ze mame babicek a teticek, coz ma pravdu, ale ta pani co pece kolacky, je pece v patek, takze jsou cerstve. zrovna vcera jsem od ni kolacky jedla, mnam mnam.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo:) no jsi dobrá,že si troufáš sama na dort..to já bych to nezvládla :-| Já budu takový vrchní ochutnávač a už se na to těšim,protože vi,že to nebudu muset dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dnes pecu taky dort, teda spis jen placky, zdobit budu v patek, sousedka ma 9.narozeniny tak budu delat ctyrlistek s beruskama. ted tady byla babicka a resilo se prave sukrovi, no me snad odvezou, oni chteji obdarovat skoro celou ulici, pry par kouskama, ale aby nas nepomluvili, no to bude zazitek. Se nachodime v patek
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: chápu tvé zděšení, tak je přesně i u nás....všem musíme rozdat, aby nás nepomluvili...já tohle nechápu, ty lidi jsem v životě neviděla, ale hlavně, že jim musíme dát cukroví....tyhle zvyky se mi vůbec nelíbí a dost je nechápu, považuju to za přežitek...my rozvezeme cukroví jen známým a rodině, jinak si to rozdá "tchýně" po vesnici sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: je to tak, ze mamka to cukrovi bude platit a kdyz ho chce rozdat tam a tam tak fajn, nekdy nema smysl babicce a mamince oponovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: přesně tak, tchýně platí jejich část cukroví a moje babička naši část :-) Tak ať si to udělají jak chtějí, tohle já řešit fakt nebudu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: super pristup! fandim ti! Ja bych se taky do niceho nutit nenechala. Uz mi prisel Biosil. :-) Berete jednu nebo dve tabletky denne? Pisou tam 1x denne, ale mamce pry lekarnice rekla, at klido beru na zacatku dve.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ja si beru jednu, ale klidne muzes i dve, ale radsi vydrz co ti rekne ten doktor, ke ktere mu jdes za tyden
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: super, tak ať vlásky rostou! :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?