Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jak píšeš,naše dětství se prostě nedá srovnat..já jsem přišla ze školy,běžela ven,dělali jsme si bungry a tak a domu jsem šla až na večerníček:) teď jsou to samý počítačový hry,no děs.. antana: ty chodíš ještě do školy?? tobě též krásný den:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli:jo já dálkově studuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tě s mimčem teda obdivuju..a to děláč vejšku??
Odpovědět
Profilova fotka
ty, makinko, ty lumpe!!! ve 31 starej!! mě je 34 a stařena teda nejsem :-D já tě bacím!!!!! 8-) mít děti není povinnost, takže to, jestli je někdo chce nebo ne, to je jen jeho rozhodnutí.. já jsem ráda, že dítě mám, neměnila bych ani za nic, ale moje pocity, když jsem zjistila, že jsem těhotná, byly asi takovéto :) udělala jsem si test, čekám, čekám, a teď vidím //, čumím na to a naprosto mě zachvátila panika (v té době mi bylo 32 let, to už bych až tak panice podléhat nemusela :-D), a řvu z té kuchyně - MIRKUUU, MIRKUUUU, MIRKUUUU!!!!! naprosto jsem tomu nechtěla věřit, ikdyž jsme to plánovali.. :-D no, jak mi tak rostlo bříško a chodila jsem ještě do práce, tak to bylo v pohodě, ale když se začala blížit mateřská, tak jsem si říkala, ty vole a co teď? teď budu doma, práce v háji, celý můj volný čas v háji, hmmm.. když nastoupila paní, která je tam za mě na zástup, tak mi to dvakrát příjemné nebylo.. věděla jsem, že jsem to místo ztratila, ale jak vidíte, tak člověk míní, život mění a já jsem pořád na mateřské a už zase makám a úplně jinde, a aniž bych to místo hledala.. a naopak můj mateřský život je daleko aktivnější než ten svobodný.. ale je to makačka, to přiznávám.. dnes jsem spala 4 hodiny, náš malý začal hrozně špatně spát a v 6 už byl vyspinkaný a já teprve usínala.. mirek mi oznámí 15 minut před odchodem, že jde na pivo, ale u nás ženských to takhle nefunguje.. my to musíme hlásit dopředu s předstihem, zajistit hlídáním, případně se dotázat, jestli mu to nevadí a bude hlídat nebo dítko na hlídaní odvézt.. život se mění hlavně ženě.. takže chápu, že některé ženy děti nechtějí, je to ve své podstatě oběť, ale já jsem za to šťastná, dnes v noci mě honzík pohladil, krása, vidět ho vyrůstat, krása, a po svatbě taky chceme zkusit druhé a moc se těším :) takže všechno má své i proti.. ale souhlasím s tím, že dnešní doba je hnusná :(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: taky mam rada ty pocity, kdy mam pujceneho maleho bratrance v naruci. ted v lete me dojal a od te doby je to pro me ten nej nej nejlepsi clovicek. a to kdyz me v lete (tehdy mel 18mesicu) pohladil me, dal mi pusu a rekl: mam tě uád Luco. tehdy jsem se citila bajecne a vedela jsem ze az budu maminka tak budu nejstastnejsi :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - musím říct, že teď je to zatím fakt asi nejkrásnější období.. honzík má 16 měsíců a to už je fakt paráda.. jasně, že si ještě neřekne úplně všechno, co chce, ale teď je tak mazlivý a tak krásně umí dávat najevo, že nás má rád.. když mě pohladil, tak už jsem se ani nezlobila, že mi pořád leze do postele :) a že mi vlastně leží skoro na hlavě :) a to si piš, že až to udělá tvoje dítko, tak, jak to řekla julia roberts v té opeře - málem jsem se počůrala :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna v rádiu zpívají nedvědi - víš, holky těžší to maj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Naprosto stebou souhlasím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: aojda, prosím tě mohla bych se tě zeptat, kde jsi objevila ty krásné snubní prstýnky, jak máš fotky, a máš u nich popisek ,, zaujali mě, jsou kouzelný...'' mě a přítelovi se moc líbí, a nikde jsme je nemohli najít. Budu moc ráda, pokud mi to sdělíš. Moc děkuji předem
Odpovědět
Profilova fotka
janulli:né výšku né dělám si střední zdravku ;-) jinak když jsem si udělala test tak jsem se málem vyvrátila v koupelně dlouho jsme mimčo chtěli museli nám trošku pomoct lékama takže jsme byli oba maximálně štastní x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Holky,právě jsem přišla z práce, od těch našich opuštěných dítek. Dneska jsem měla zajimavý den a dojdu domů, čtu si vás a jak kdyby diskuze navazovala na můj den! Dnes jsme přijmali chlapečka od právničky, alkoholičky, která se s manželem rozvádí a nedomluvili se na výchově, tak pětiletej chlapeček skončil u nás, než to vyřeší soud :( :( a soudu to trváááááááááááá neskutečně dlouho, asi jako úředníkům :( :( a aby toho nebylo málo, tak jdeme večer z tělocvičny akousek od nás zastavila dodávka a vyhodila štěňátko labradora, bez známky, nádherné, čistokrevné! Tak ho mám doma a odvezem ho o víkendu přítelovým rodičům, kteří si ho nechají! Takže musím jen souhlasit s vámi!! není povinnost mít děti, nebo hodně dětí! Každý ať má, na co se cítí! Jinak k věku:) mě bude po svatbě 25, a mimi bysme chtěli hned po svatbě! přítel se na to už cítí :) a státnicovat budu snad s bříškem :) :) Antana: taky mám zdravku, ale teď studuji speciální pedagogiku! Picasso: konečně vím, jak se jmenuješ :)
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká věku tak já budu mít za chvilku 27 :-D a přítel má 23
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrazulka: Jéééé moc se omluvuju :-) To on sám říká, že je starej :-) Ale nebuj se nic, jsi v tom nejlepším věku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: teda chudak chlapecek, snad to na nem nezanecha nejake psychicke sramy!! No a to stenatko!! to je desny, co jsou lidi za svine, doslova. Jeste ze jsou i takovi jako ty a neboji se zachranit zivot zviratku. Super, ze jste pro nej tak rychle nasli novy domov! Jeste aby i ten chlapecek nasel nejaky, kde se o nej nebudou hadat a budou ho mit radi, vid? Nebo on pujde zpatky k tem svym rodicum? Ty jo, holky, vy me stresujete s tim svym vekem! :-D
Odpovědět
teda holky, já k vám sem lezu, jen když se mi chce, a vy toho vždycky tolik napovídáte, to je děsný:-) já si dneska úplně náhodou koupila boty na svatbu!!! pořád koukám na netu po různých saténových svatebních nádherných, ale z jednoho e-shopu mi neodpovídají a pak se bojím odhadnout velikost, tak jsem se bála něco objednat....no a nakonec jsem dneska objevila u nás ve městě jedny, co jsou úplně retro jak vyšitý, přítel je schválil, tak je mám doma :-) když budu mít čas a chuť, dám do alba:-) jinak, mě je 24, o svatbě mě bude týden 25, a mimčo plánujem nějak hned po svatbě zadělat:-) ale máte pravdu s tou dobou, taky se bojím sem přivádět dítě....ale co se dá dělat, jinak se množí samí parchanti, tak to musíme trochu vytrhnout našima inteligentníma krásnýma dětičkama, no ne? nesmíme rezignovat!!
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Ahojky.zdravím po delší době....Čtu si pravidelně tady tu vaši diskuzi o Revavidu nebo Revalidu,moje nehtařka ho používá a vlasy má snad až po pás,sama jsem koukala jak má nádherně bohatý a hustý vlasy a doporučila mi právě tenhle přípravek.Tak asi na tom něco bude,když se to tady zmiňuje. Jinak obdivuji jak tady máte vše zařízené,to my máme jen kapelu a jinak nic....Přestala jsem to nějak řešit co jsme se nepohodli s přítelem kvůli fotografovi (za 5500.- se mu zdál jako nějaký vydřiduch),ale co naplat,musím hledat dál,i když jsem to obrečela....Přestěhovali jsme se do novostavby a tak musíme řešit každou korunu.Přítel mi pořád říká: vždyť ty fotky nejsou vůbec důležitý,ale myslím si,že to není pravda,právě naopak. Ach jo,není to jenoduchý s chlapama... A věkově jsem tady nejstarší,je mi 36,v den svatby budu mít už 37 a dítě snad ve 38,ale nereším to nějak zásadně,hlavní je,že se cítím tak na pětadvacet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré a zmrzlé ráno:) antana: tak to jo:) no docela máš mladého přítele..to už chtěl takhle brzy mimčo?? já pořád beru ty kluky v mým věku jako nevyzrálé puberťáky,nikdy jsem si snima ani nerozuměla,proto k sobě musim mít i staršího chlapa..ale to je samozřejmě každého věc! leni: tak to je smutné..nechápu ty rodiče,jak tohle můžou udělat!! a chudák pejsáček,někteří lidé by měli dostat za vyučenou,no hlavně že bude mít domov! mrazulka: kamarádka má 4měsíční holčičku a musim říct,že jsem do ní zamilovaná..je to neuvěřitelný mimčo,vidí mě a už se směje,je to úžasný pocit,hned pak zapomenu na starosti:)takže ten pocit s vlastním dítětem je určitě ještě silnější a emotivnější,těšim se na to!
Odpovědět
Profilova fotka
janulli:budeš se asi divit ale chtěl a moc on je totiž mentálně trošku někde jinde kdyby byl jak puberták tak bych s ním ani nebyla ;-) jinak spoustu lidí to nechápe že mám o tolik mladšího chlapa ale nám je to fuk :-D jsme spolu 3roky a nikdy jsme to neřešili a ted čím je starší tak ten rozíl mezi námi už nejde tak znát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
antana: tak hlavní je,že jsi spokojená a že vám to klape:)
Odpovědět
Profilova fotka
katusenka: ahojkyno nemůžu si vzpomenout,ale až je najdu,dám vědět.. ale jukni na tohle: http://www.prstenyzabka.cz/php/detail...
Odpovědět
Profilova fotka
jo v pohodě, juknu díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaness: ahojky :-) Ja jsem ted objednala ten Biosil, tak uvidim, jestli to nejak pomuze... chjo, tak me ty vlasy ted trapi. Premyslela jsem, ze bych zasla i k doktorovi. Hmm, to me mrzi s tim fotografem, vzdyt 5.500 neni vubec hodne, naopak! A sehnal pritel nekoho jineho, kdyz tvuj tip odmitnul? To totiz chlapi delaji strasne radi, neco se jim nelibi ale sami nejsou schopni najit nahradu, lepsi reseni. Tak at neremca a je rad, ze nemusi nic moc zarizovat. A fotky jsou podle me jedna z nejdulezitejsich veci na svatbe. Vzdyt je to to jediny, co ti krome vzpominek zbyde. Ty uz jedno dite mas, nebo ne? Tak nejak se mi vybavuje, ze jsi tu psala o dceri.... no a nebojis se, ze to tehotneni v 38 uz nebude tak jednoduchy? Ja se prave stresuju kvuli tomu veku, jinak bych asi rok sem rok tam nijak zvlast neresila.
Odpovědět
antana.taky mám chlapa o dva roky mladšího a není to vůbec znát, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ja mam, holky, chlapa o 2 roky starsiho a nekdy si myslim, ze je tak min. o pet let mladsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - a kolik je tobě? ať tady s vaness nejsme jediné přestřicátnice mezi tou omladinou :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
můj muž je starší o rok a 3 měsíce.. moje kolegyně má taky mladšího manžela, o 6 let, říká, že je taky mentálně někde jinde, ale já jsem s nimi byla na silvestra a já jsem to tak teda necítila :) pravda, já už jsem od něj o 9 let, ale ten rozdíl jsem pociťovala.. ono to záleží, jak si ti dva sednou.. a jinak už mají taky miminko :) někteří chlapi chtějí děti dříve, někteří později, někteří vůbec, že..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak v pondělí 25.10. máme schůzku ohledně cateringu! aleluja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: v breznu mi bude 30
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - tak já jsem rodila poprvé ve 32 (za 3 měsíce mi bylo 33), myslím, že to je v pohodičce.. to bych se tím netrápila, že ti běží čas.. já jsem ve 30 ještě ani mirka neznala a ani jsem nikoho, s kým bych mohla sdílet společný život a mít miminko, neměla.. takže buď v klidu :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co budete říkat za deset let :-D 30je hezkej věk.. já jsem taky taková věčná plánovačka ale vim,že hold některé věci se hold naplánovat nedají,tak uvidíme.. bibi: určo zajdi k doktorovi,jestli třeba nemáš něco se štítnou žlázou když ti tak moc padají..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?