Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 veru: jak píšeš,naše dětství se prostě nedá srovnat..já jsem přišla ze školy,běžela ven,dělali jsme si bungry a tak a domu jsem šla až na večerníčekemoticon teď jsou to samý počítačový hry,no děs..

antana: ty chodíš ještě do školy?? tobě též krásný denemoticon
13. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana1
Registrovala se 11. října 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
 janulli:jo já dálkově studuju emoticon
13. říj 2010 v 15:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 tak to tě s mimčem teda obdivuju..a to děláč vejšku??
13. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 ty, makinko, ty lumpe!!! ve 31 starej!! mě je 34 a stařena teda nejsem emoticon já tě bacím!!!!! emoticon

mít děti není povinnost, takže to, jestli je někdo chce nebo ne, to je jen jeho rozhodnutí.. já jsem ráda, že dítě mám, neměnila bych ani za nic, ale moje pocity, když jsem zjistila, že jsem těhotná, byly asi takovéto emoticon udělala jsem si test, čekám, čekám, a teď vidím //, čumím na to a naprosto mě zachvátila panika (v té době mi bylo 32 let, to už bych až tak panice podléhat nemusela emoticon), a řvu z té kuchyně - MIRKUUU, MIRKUUUU, MIRKUUUU!!!!! naprosto jsem tomu nechtěla věřit, ikdyž jsme to plánovali.. emoticon no, jak mi tak rostlo bříško a chodila jsem ještě do práce, tak to bylo v pohodě, ale když se začala blížit mateřská, tak jsem si říkala, ty vole a co teď? teď budu doma, práce v háji, celý můj volný čas v háji, hmmm.. když nastoupila paní, která je tam za mě na zástup, tak mi to dvakrát příjemné nebylo.. věděla jsem, že jsem to místo ztratila, ale jak vidíte, tak člověk míní, život mění a já jsem pořád na mateřské a už zase makám a úplně jinde, a aniž bych to místo hledala.. a naopak můj mateřský život je daleko aktivnější než ten svobodný.. ale je to makačka, to přiznávám.. dnes jsem spala 4 hodiny, náš malý začal hrozně špatně spát a v 6 už byl vyspinkaný a já teprve usínala.. mirek mi oznámí 15 minut před odchodem, že jde na pivo, ale u nás ženských to takhle nefunguje.. my to musíme hlásit dopředu s předstihem, zajistit hlídáním, případně se dotázat, jestli mu to nevadí a bude hlídat nebo dítko na hlídaní odvézt.. život se mění hlavně ženě.. takže chápu, že některé ženy děti nechtějí, je to ve své podstatě oběť, ale já jsem za to šťastná, dnes v noci mě honzík pohladil, krása, vidět ho vyrůstat, krása, a po svatbě taky chceme zkusit druhé a moc se těším emoticon takže všechno má své i proti.. ale souhlasím s tím, že dnešní doba je hnusná :(
13. říj 2010 v 16:49  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
 mrazulka: taky mam rada ty pocity, kdy mam pujceneho maleho bratrance v naruci. ted v lete me dojal a od te doby je to pro me ten nej nej nejlepsi clovicek. a to kdyz me v lete (tehdy mel 18mesicu) pohladil me, dal mi pusu a rekl: mam tě uád Luco.

tehdy jsem se citila bajecne a vedela jsem ze az budu maminka tak budu nejstastnejsi emoticon emoticon emoticon emoticon
13. říj 2010 v 17:05  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 picasso - musím říct, že teď je to zatím fakt asi nejkrásnější období.. honzík má 16 měsíců a to už je fakt paráda.. jasně, že si ještě neřekne úplně všechno, co chce, ale teď je tak mazlivý a tak krásně umí dávat najevo, že nás má rád.. když mě pohladil, tak už jsem se ani nezlobila, že mi pořád leze do postele emoticon a že mi vlastně leží skoro na hlavě emoticon a to si piš, že až to udělá tvoje dítko, tak, jak to řekla julia roberts v té opeře - málem jsem se počůrala emoticonD
13. říj 2010 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 zrovna v rádiu zpívají nedvědi - víš, holky těžší to maj emoticon
13. říj 2010 v 17:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
 mrazulka:Naprosto stebou souhlasím... emoticon
13. říj 2010 v 18:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katusenka21
Registrovala se 5. října 2010 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2011
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
katusenka21
    Region Hradec Králové
 janullii: aojda, prosím tě mohla bych se tě zeptat, kde jsi objevila ty krásné snubní prstýnky, jak máš fotky, a máš u nich popisek ,, zaujali mě, jsou kouzelný...'' mě a přítelovi se moc líbí, a nikde jsme je nemohli najít. Budu moc ráda, pokud mi to sdělíš. Moc děkuji předem
13. říj 2010 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
 janulli:né výšku né dělám si střední zdravku emoticon
jinak když jsem si udělala test tak jsem se málem vyvrátila v koupelně dlouho jsme mimčo chtěli museli nám trošku pomoct lékama takže jsme byli oba maximálně štastní emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. říj 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
 Holky,právě jsem přišla z práce, od těch našich opuštěných dítek. Dneska jsem měla zajimavý den a dojdu domů, čtu si vás a jak kdyby diskuze navazovala na můj den! Dnes jsme přijmali chlapečka od právničky, alkoholičky, která se s manželem rozvádí a nedomluvili se na výchově, tak pětiletej chlapeček skončil u nás, než to vyřeší soud :( :( a soudu to trváááááááááááá neskutečně dlouho, asi jako úředníkům :( :( a aby toho nebylo málo, tak jdeme večer z tělocvičny akousek od nás zastavila dodávka a vyhodila štěňátko labradora, bez známky, nádherné, čistokrevné! Tak ho mám doma a odvezem ho o víkendu přítelovým rodičům, kteří si ho nechají! Takže musím jen souhlasit s vámi!! není povinnost mít děti, nebo hodně dětí! Každý ať má, na co se cítí!

Jinak k věkuemoticon mě bude po svatbě 25, a mimi bysme chtěli hned po svatbě! přítel se na to už cítí emoticon a státnicovat budu snad s bříškem emoticon emoticon

Antana: taky mám zdravku, ale teď studuji speciální pedagogiku!
Picasso: konečně vím, jak se jmenuješ emoticon
13. říj 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
 co se týká věku tak já budu mít za chvilku 27 emoticon a přítel má 23
13. říj 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Přeštice, Region Plzeň
 mrazulka: Jéééé moc se omluvuju emoticon To on sám říká, že je starej emoticon Ale nebuj se nic, jsi v tom nejlepším věku emoticon
13. říj 2010 ve 21:19  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 lenakvapilova: teda chudak chlapecek, snad to na nem nezanecha nejake psychicke sramy!! No a to stenatko!! to je desny, co jsou lidi za svine, doslova. Jeste ze jsou i takovi jako ty a neboji se zachranit zivot zviratku. Super, ze jste pro nej tak rychle nasli novy domov! Jeste aby i ten chlapecek nasel nejaky, kde se o nej nebudou hadat a budou ho mit radi, vid? Nebo on pujde zpatky k tem svym rodicum?
Ty jo, holky, vy me stresujete s tim svym vekem! emoticon
13. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 teda holky, já k vám sem lezu, jen když se mi chce, a vy toho vždycky tolik napovídáte, to je děsnýemoticon

já si dneska úplně náhodou koupila boty na svatbu!!! pořád koukám na netu po různých saténových svatebních nádherných, ale z jednoho e-shopu mi neodpovídají a pak se bojím odhadnout velikost, tak jsem se bála něco objednat....no a nakonec jsem dneska objevila u nás ve městě jedny, co jsou úplně retro jak vyšitý, přítel je schválil, tak je mám doma emoticon když budu mít čas a chuť, dám do albaemoticon

jinak, mě je 24, o svatbě mě bude týden 25, a mimčo plánujem nějak hned po svatbě zadělatemoticon ale máte pravdu s tou dobou, taky se bojím sem přivádět dítě....ale co se dá dělat, jinak se množí samí parchanti, tak to musíme trochu vytrhnout našima inteligentníma krásnýma dětičkama, no ne? nesmíme rezignovat!!
13. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 bibicz: Ahojky.zdravím po delší době....Čtu si pravidelně tady tu vaši diskuzi o Revavidu nebo Revalidu,moje nehtařka ho používá a vlasy má snad až po pás,sama jsem koukala jak má nádherně bohatý a hustý vlasy a doporučila mi právě tenhle přípravek.Tak asi na tom něco bude,když se to tady zmiňuje.

Jinak obdivuji jak tady máte vše zařízené,to my máme jen kapelu a jinak nic....Přestala jsem to nějak řešit co jsme se nepohodli s přítelem kvůli fotografovi (za 5500.- se mu zdál jako nějaký vydřiduch),ale co naplat,musím hledat dál,i když jsem to obrečela....Přestěhovali jsme se do novostavby a tak musíme řešit každou korunu.Přítel mi pořád říká: vždyť ty fotky nejsou vůbec důležitý,ale myslím si,že to není pravda,právě naopak.
Ach jo,není to jenoduchý s chlapama...

A věkově jsem tady nejstarší,je mi 36,v den svatby budu mít už 37 a dítě snad ve 38,ale nereším to nějak zásadně,hlavní je,že se cítím tak na pětadvacet emoticon
13. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Dobré a zmrzlé ránoemoticon
antana: tak to joemoticon no docela máš mladého přítele..to už chtěl takhle brzy mimčo??
já pořád beru ty kluky v mým věku jako nevyzrálé puberťáky,nikdy jsem si snima ani nerozuměla,proto k sobě musim mít i staršího chlapa..ale to je samozřejmě každého věc!
leni: tak to je smutné..nechápu ty rodiče,jak tohle můžou udělat!! a chudák pejsáček,někteří lidé by měli dostat za vyučenou,no hlavně že bude mít domov!
mrazulka: kamarádka má 4měsíční holčičku a musim říct,že jsem do ní zamilovaná..je to neuvěřitelný mimčo,vidí mě a už se směje,je to úžasný pocit,hned pak zapomenu na starostiemoticontakže ten pocit s vlastním dítětem je určitě ještě silnější a emotivnější,těšim se na to!
14. říj 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
antana1
    Region Kroměříž
 janulli:budeš se asi divit ale chtěl a moc on je totiž mentálně trošku někde jinde kdyby byl jak puberták tak bych s ním ani nebyla emoticon jinak spoustu lidí to nechápe že mám o tolik mladšího chlapa ale nám je to fuk emoticon jsme spolu 3roky a nikdy jsme to neřešili a ted čím je starší tak ten rozíl mezi námi už nejde tak znát emoticon
14. říj 2010 v 10:16  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 antana: tak hlavní je,že jsi spokojená a že vám to klapeemoticon
14. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 katusenka: ahojkyno nemůžu si vzpomenout,ale až je najdu,dám vědět..
ale jukni na tohle: http://www.prstenyzabka.cz/php/detail.php?skupina=1
14. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katusenka21
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
katusenka21
    Region Hradec Králové
 jo v pohodě, juknu díky emoticon
14. říj 2010 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 vaness: ahojky emoticon Ja jsem ted objednala ten Biosil, tak uvidim, jestli to nejak pomuze... chjo, tak me ty vlasy ted trapi. Premyslela jsem, ze bych zasla i k doktorovi. Hmm, to me mrzi s tim fotografem, vzdyt 5.500 neni vubec hodne, naopak! A sehnal pritel nekoho jineho, kdyz tvuj tip odmitnul? To totiz chlapi delaji strasne radi, neco se jim nelibi ale sami nejsou schopni najit nahradu, lepsi reseni. Tak at neremca a je rad, ze nemusi nic moc zarizovat. A fotky jsou podle me jedna z nejdulezitejsich veci na svatbe. Vzdyt je to to jediny, co ti krome vzpominek zbyde. Ty uz jedno dite mas, nebo ne? Tak nejak se mi vybavuje, ze jsi tu psala o dceri.... no a nebojis se, ze to tehotneni v 38 uz nebude tak jednoduchy? Ja se prave stresuju kvuli tomu veku, jinak bych asi rok sem rok tam nijak zvlast neresila.
14. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 antana.taky mám chlapa o dva roky mladšího a není to vůbec znát, emoticon
14. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 a ja mam, holky, chlapa o 2 roky starsiho a nekdy si myslim, ze je tak min. o pet let mladsi emoticon
14. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 bibi - a kolik je tobě? ať tady s vaness nejsme jediné přestřicátnice mezi tou omladinou emoticonDD
14. říj 2010 ve 12:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 můj muž je starší o rok a 3 měsíce.. moje kolegyně má taky mladšího manžela, o 6 let, říká, že je taky mentálně někde jinde, ale já jsem s nimi byla na silvestra a já jsem to tak teda necítila emoticon pravda, já už jsem od něj o 9 let, ale ten rozdíl jsem pociťovala.. ono to záleží, jak si ti dva sednou.. a jinak už mají taky miminko emoticon někteří chlapi chtějí děti dříve, někteří později, někteří vůbec, že..
14. říj 2010 ve 12:31  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak v pondělí 25.10. máme schůzku ohledně cateringu! aleluja emoticon
14. říj 2010 ve 12:35  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 mrazulka: v breznu mi bude 30
14. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 bibi - tak já jsem rodila poprvé ve 32 (za 3 měsíce mi bylo 33), myslím, že to je v pohodičce.. to bych se tím netrápila, že ti běží čas.. já jsem ve 30 ještě ani mirka neznala a ani jsem nikoho, s kým bych mohla sdílet společný život a mít miminko, neměla.. takže buď v klidu emoticon
14. říj 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 holky a co budete říkat za deset let emoticon 30je hezkej věk..
já jsem taky taková věčná plánovačka ale vim,že hold některé věci se hold naplánovat nedají,tak uvidíme..

bibi: určo zajdi k doktorovi,jestli třeba nemáš něco se štítnou žlázou když ti tak moc padají..
14. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš