Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: tak to jo, hlavne ze se ma o ni kdo postarat.... a ty Sarinku budes moct navstevovat, tak to je super ;-) wooooow, super cena... na svatebnich webech ho maji kolem 400 Kc!!! Zlodusi! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: šatičky opravdu nádherné, moooc ti sluší!!!
Odpovědět
bibi: taky jsem dlouho hledala, než jsem našla co nejlevnější :) opravdu ceny za stejný deštník se dost lišili! Jo jsou to zlodusi. Ted jsem zrovna spočítala, že nás svatba už stála 30 tisíc a to je až za půl roku :) no aspoň to nebudeme pak platit vše zarás.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my jedeme v neděli na 17 hodin podepsat smlouvu na obřad a hostinu, moooc se těším :-) Budem dávat zálohu a bude to už fakt definitivní :-N :-) ;-) Jinak na ebay pořád brouzdám a vybírám botičky a organzy a vizelíny a stuhy a taky krásné spony na ubrousky, takže už jen ta výplata a huráá na to :-) :-) Leni: přesně tak, aspoň se ty sumy rozloží a potom to nebude taková pálka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi na vas devcata a bude to bez toho za krk, i kdyz je to zase jine, kdyz to tam je. Ale taky dam asi prednost bez toho za krk ;-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:Je to rozhodně hezčí ;-) Ty šaty vypadají víc princeznovsky x-) Tak tu máme víkend a počasí,jak to vypadá asi nebude nic moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak doufam, ze vsechyn me kamaradky z beremka uz saty videla, musim je dat rpyc, nez jsem prijde nejaky nezvay host a objevi je :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso.A včem by byl problém?Vždyť tam nemáš žádnou reklamu kde by se daly sehnat,ne?A nebo vyloženě nechceš aby měk nikdo stejné?Já jsem moje šatičky taky už viděla u několika nevěst,a je mi to celkem fuk,2 mi dokonce psaly kde jsem si je nechala ušít že by je chtěly také..Stejnak jsme každá od jinud... A kdy si je zajdeš zarezervovat?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: ne hcci to sundat, kdyby tady narazil nekdo z rodiny na tyto saticky. neni to kvuli nevestam,a le treba kvuli budouci svagrove atd ... rezervovat si je jdu asi uz v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:Aha,tak to jo :-) Koukám že jsme tu o víkendu asi jediné,jakpakto že netrávíš někde víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: nejak nejezdime pryc na vikendy, porad je prace doma. ted jsme delali drevo, takze prace fura. a zitra bude odpocinek.
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám snoubence celá víkend na noční,takže jsme s Martínkem sami doma :-( Ještě zítra a pak už má krátký týden a půjde do práce jen 2 krát,tak zas bude snámi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to naprd tyhle dvanáctky,ale zase vydělávat se musí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja rikam porad, ze si musime vybrat bud penize nebo chlapa vecne za zadkem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ono v dnešní době moc na výběr není,kort když máš rodinu ;-) Co si budem povídat.... Jak pokračujete se svatbou?Mě by měly šaty přijít v pondělí tak jsem taky zvědavá jestli je ušily dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
pojedu asi v pondeli zaplatit zalohu na pujceni tech nej nej saticek. ja si taky chtela nejúrve nechat usit saty, ale mam divnou postavu, tak jsem nevedela jak by mi to sedelo. a kdyz vidim, kolik devcat se snazi prodat saty, tak jsem si rekla, ze si je pujcim. jinak hledame nejakeho kameramana v celkem dobre cenove relaci. jinak v kvetinarstvi jsem taky byla, mam se stavit az mesic nebo dva pred terminem. jeste vybirame DJ, jeste jsme s nim nemluvili, ted v utery budu mluvit s pani co by namm mela pect cukrovi, ale jeste se musi zaridit kolacky a pracuji na vyvazkach, par jsem uz udelala, ale ted mam pauzu asi uz tak tyden :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je prodávat nebudu.Chci si je nechat,líbí se mi ta tradice dědění,a i kdyby se pak třeba mé dceři nelíbily (pokud by se narodila holčička)tak budu mít aspoň památku.Ale myslím si že tohle je styl který frčí pořád a bude frčet :-D My si právě místo DJ normálně nahrajem písničky na Cd a budeme pouštět sami...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký sobotní večer:) Tak jsem bez miláčka a vrátí se až příští pátek..je to hrůza ale hold penízky jsou potřeba tak musí jezdit..v dnešní době to jinak nejde,jak psala picasso..tak jsem aspon u kamošky co má mimi tak si trénuju:) picasso:mě se ty šatky taky líbí bez toho za krk..
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: jj,přítel mluvil pořád o svém známém fotografovi,ale když jsme k němu zašli sám uznal,že jsou fotky úplně obyčejné,neměli vůbec k nahlédnutí nějaký fotoalbum a webovky taktéž nemají,divný přístup,prostě klasika malého městečka :-) Budu hledat dál...Jinak mám 12 letou dcerku a jestli se bojím ve svém věku otěhotnět?Hmm,nějak nad tím zatím nepřemýšlím,to bych začla řešit,až kdyby to opravdu nešlo.Myslím,že je v dnešní době spoustu možností pokud o dítě opravdu stojíte.Jinak jsem zdravá,tak proč by to nešlo :-) Děvčata vy teda v tom plánování valíte! Já mám domluvenou svatební koordinátorku až na prosinec a nemám vůbec žádný stres...Jen toho fotografa musím zajistit.Moje známá byla požádána ve středu o ruku,v pátek se domluvili na matrice a ostatní věci a další pátek byla svatba.Je pravda,že jen se svědkama,ale i tak to jde.A byli velice spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanesska:A proč jen se svědkama?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap : nechtěli velkou svatbu,podle mě by to ani nešlo zajistit za jeden týden.
Odpovědět
Profilova fotka
A to jim to rodiče neměly za zlé?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) zase pondělí,člověk si ani neodpočine a zase letí do práce.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: tady bylo o vikendu nejake ticho, skoro nikdo tu nebyl :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsem koukala..asi byli všichni volit :-D a jaký si měla víkend??nezdálo se ti pořád o šatech??
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela pracovni vikend i kdyz vcera jsem rezignovala odpoledne ze uz nebudu nic delat. ja ani nevim ja si sny nepamatuju :-D |-| dnes pojedem do salonu abych zaplatila zalohu
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no já vím,psala jsi,že dnes jdeš platit zálohu,proto jsem si myslela,jestli se ti o nich nezdá:) taky už se těšim až se vrhnu na salony..ještě si musim počkat do ledna ale ono to uteče:)
Odpovědět
Profilova fotka
proc az do ledna?
Odpovědět
Profilova fotka
no protože já budu mít termín potvrzený až v lednu,dřív ho u nás na úřadě nedávají:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?