Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem v tehotenstvi pribrala 14 kg a shazovala jsem je cca 7 mesicu. No, shazovala, ony se shazovaly samy bez meho pricineni. Brisko nemam zadne, jen je trosku povolene, ale to az tak neni videt.. Jak pise Peta, kojeni ma nekdy na hubnuti opacny efekt :( Ptala jsem se na tehotenske masazi porodni asistentky, jestli to ma nejak, podle tvaru briska a dalsich indicii, vypozorovane, zda to bude kluk nebo holka, tak rikala, ze vubec :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dnes stavila v lekarne a biosil uz mam doma, takze plesata snad nebudu :-N :-N :-N :-N a zrovna jsem se ptala i v kvetinarstvi jak je to s kytici a rikala ze staci mesic maximalne dva predem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka uz mi ten biosil taky koupila... za chvili bude diky beremku vyprodanej :-) Jsem na to taaaak zvedava. Kadernice mi dneska taky rikala, ze mam malo vlasu a hodne jemny. Kdyz mi je umyla, tak jsem si prisla jak vypelichana slepice. :-| No uvidime... ;-) picasso: hmmm, tak to my mame kulaty tela v rodine a ja se zatim vymykam.... tak snad nebudes mit pravdu s tema zadkama ;-) ... a vubec tak nejak ve vsem se vymykam - zadny vlasy a prsa 8-) , nizka vaha... akorat vyskove zapadam, jsme vsichni prcci, takze vim, ze me neadoptovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer holky moje :-) Koukám co jste toho napovídali, ale to neva... Téma vlasy, u nás Biosil vykoupenej nebude, protože já mám tolik vlasů, že si je můsím nechávat každej měsíc prostříhvat, protože jinak bych je asi ani neunesla :D Mám totiž strašně husté vlásky .... Když jsem byla malá tak jsem si na vlasy sedala, měla jsem je pod zadek, na základce mě začali stříhat na ježka a když jsem si je nechávala dorůst, tak jsem na učňáku vypadala jako květák :-) Mám totiž spíš kudrnaté :-( A teď mam vlasy pod ramena a jsem moooc spokojená :-) Jinak holky dort ještě vyřešenej nemam, ale jelikož si ho budu péct sama, ostatně jako všechno ostatní cukrový a koláče, tak mám ještě čas něco vymyslet :-) Janulli: zrozna zítra budu péct, dort mám roční výročí našeho spolku tak se musim předvést :D bibicz: už máš hotovou petici? Skáče mi tu propiska po stole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) picasso: no já taky nejsem nadšená ale vim,že by nechtěl aby ze mě byla koule i po porodu a chce mi tim říct,abych to nezahnala do nějaých extrémů a něco se sebou dělala.. bibi: tak to jsme na tom stejně,taky moc nezapadám do rodiny,malá prsa,štíhlejší,málo vlasu:) ale nemyslim si,že když mají v rodině všichni velký boky a zadek,že ho budu mít taky.. když se přibere do těch 14kil,tak si myslim,že to docela jde,ikdyž ta představa,že mám o 14kg víc mě děsí ale třeba mije ségra přibrala 25kg,to už je síla..pak si tu založíme těhu diskuzi až budeme mít po svatbičce:) Jinak jsem si dnes už vzala teplej kabát,nebo bych asi už umrzla,jak já tu zimu nesnášim!! makinka: závidim hustou hřívu a myslím,že nejsem sama! jéé mňam mňam a jaký budeš péct?? To mi připomíná,že se blíží 30tiny mého miláčka:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Tak já mám taky vlasů na rozdávání, moje kadeřnice, když mi dělá melír, tak má opravdu "radost", sedím tam nejdýl ze všech :-D :-D A to já vždycky vymyslím dvoubarevný x-) A s tou váhou, já děti neplánuju, takže to neřeším, ale představa, že mám nahoru ještě 14kg, tak to fakt ne, to bych se už jen valila. Já do rodiny zapadám skvěle, u nás z taťkovy strany jsou všichni "pevní", prdelatí a prsatí, což já splňuju dokonale :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: dneska budu péct podkovu ( protože se z ní nakrájí nejvíc kousků :-) ) ještě nemám vymysleno jak jí ozdobim, aůe to musí bejt blesková inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: a nejen ze je z ni moc kousku, ale taky se nejlip kraji ze vsech tvaru :-D :-D verisek: tak to moje kadernice taky nadava kdyz mi dela melir a tesi se kdy se docka konce, ale ja mam pocit, ze jich mam malo, kdyz mi tak padaji
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko! :-) no, ja vam nevim, jestli se hned po svatbe budu moct zapojit do tehu diskuze... minuly tyden mi muj drahy oznamil, ze bude muset asi jeste na rok po studiich na staz tady v PL, a jako stazista bude vydelavat nula nula nic.... byla/jsem z toho smutna, protoze jsem si planovala, jak uz po svatbe budeme konecne zit normalni zivot dvou pracujicich/vydelavajicich lidi, pokusime se o miminko... ale ono ne. :-| No jo, no... sama jsem si vybrala studenta, tak ted to musim nejak stravit. verisek: a ty neplanujes deti vubec nebo jenom zatim?
Odpovědět
Profilova fotka
jaj to ja se na miminko tesim :-) ale hned tak brzo po svatbe nnebude, nejdrive chci chodit do prace a chci aby jsme nekde bydleli ve svojem. takze to bude odlozeno, jsem rada, ze ma pritel dceru z prvniho manzelstvi takze to mi to vynahrazuje a jezdim casto za svym bratrancem, ten bude mit za par meiscu 2 roky, ale je to to nejlepsi mimi, ktery jsme kdy videla
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady posílím odkaz na dortíky co jsem dělala, můžete juknout :-) http://makinka22.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem se prave taky uz tesila, ze bude mimi, ale asi jeste budu muset pockat... bohuzel. Normalne by mi to asi bylo fuk, ale tak nejak me tlaci vek... nechci byt stara mama. Ale ze bych byla nejak silene namekko z miminek kamaradek a rodiny, tak to ne.... i na svatbe bych se obesla bez deti. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé tak to já jsem z miminek vždycky hotová :-) už se těším až bude mít mi¨mčo ségra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zamluvené botky, v pátek si pro ně jdu :-) Hurááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: super, závidím botky, já pořád hledám a vybírám :-) :-) Bibi: my neplánujeme děti vůbec, já jsem máma spíš zvířecí, doma chameleon, dogina, 12 morčátek - chovám s PP :-) :-) Jezdíme po výstavách, hold je to moje "úchylka" :-) Děti mi do toho nějak nepasují :-) Ale nikdy neříkej nikdy, že....V plánu to není, ale když to někdy přijde, co naděláme 8-) Já děti nemusím ani na svatbě ani nikde jinde, klidně se obejdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no my taky nebudeme pracovat hned po svatbě ikdyž jsem si to přála..Péťa chce prostě tak dva roky počkat,užít si menželský život a cestovat,je mi 24 a vdávat se budu ve 25 tak myslím,že dva roky už není taková doba..a hlavně chci aby to chtěl taky!! makinka: teda ty jsi šikula,moc hezká práce!Líbí se mi to čoko srdíčko s růžičkama:) a de jsi si zamluvila botičky?? verisek: taky mám jednu kamarádku která je spíš zvířecí:) vidí štěně a může se poprdět ale už jí táhne na 30cet a taky už začíná mluvit trošku jinak než-li dřív:) tak uvidíme jak to bude ve tvém případě..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: já už jsem boty měla, jenže jsem v nich začala chodit normálně, takže si musím koupit nový a ta cena.... hrůůůza :-( no jo tak to jsi zvířecí máma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: děkuji moc :-) U nás v jedé obuvi, líbili se mi za výlohou tak jsem šla jestli maj mojí velikosta mají tak v pátek pro ně jdu a pak sem dám fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak ještě k těm vláskám,taky je mám pěkně hustý.Zítra jdu ke kadeřnici na barvení a jen konečky zastřihnout tak si paní kadeřnice užije :-D :-D Ale už se těším x-) Jinak my teda plánujeme druhý miminko hned po svatbě,já už se děsně těším.Když vidím ty maminky tady co už čekají druhý,tak bych do toho šla hned.Přítel chce ještě 2 děti protože je ze třech dětí :-) Myslím si že po svatbě to bude akorát Martínkovi budou 2 roky a kdyby se to povedlo tak než se narodí druhý budou mu 3 roky a to už je skoro samostatný :-) Už teď probíráme jak se bude jmenovat. :-) Takže já se do diskuze určitě připojím x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka:Krásný dortíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to ja mam kamardku, ktera neni ani zvireci ani miminkovska. Taky nechce mit nikdy deti, protoze ji neprijde, ze by se o ne dokazala plnohodnotne postarat. Cemuz ja 100% fandim, ze si to uvedomuje a nejde s proudem jenom proto, ze to je standard. Takze tobe fandim taky. ;-) Muzu se zeptat, kolik ti je let? Asi uz jsme to tu psaly, ale nez bych to nasla..... 8-) janullii: tak to nemas vuuubec kam spechat, ja se budu vdavat ve 30ti, buhvi jak dlouho nam bude tehotneni trvat... no a ted k tomu jeste ta staz. Budu rada, kdyz budu mit prvni dite v 33ti. A to Matt chce taky tri, tak to nevim, jak si to jako predstavuje. Odrodim a hned se vrhnem na druhy a treti asi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: my jsme asi vazne dvojcata :-D mi je 25 ale pri vdavani mi bude jeste porad 25 :-D :-D :-D :-D :-D sulcikovap: u nas to nebude hned po svatbe, ale jmena uz mame vymyslene ;-) ;-) :-D bibicz: strejda taky rikal tete, jak se jim narodil mladej, ze by mohli mit hned druhy, a ono se to podarilo, ale moc nadsenej nebyl, kdyz zjistil, co bude prace se dvouma po sobe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: děkuji moc :-) Holky tak mě je 22 a budu se ve 23, ale táta už je dost starej :-) je mi 31 :-) a já bych chtěla dvojčátka :D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: dortíky krááásné ;-) ;-) ;-) bibi: děkuju moc, přesně, všude slyším jen a to tě přejde, stejně budeš chtít a proč nechceš atd...dokonce i že jsem sobec...prostě mám o svém životě jinou představu a ostatní to jaksi nemůžou pochopit, proč když se budu vdávat nebudeme mít hned dítě.... Je mi 26, po svatbě bude 27 a opravdu mě to pořád neláká :-) Prostě mým smyslem života jsou lidi, co mám ráda a zvířata. Srašně bych chtěla do Afriky, měla jsem jet i na misi do národního parku do stanice na záchranu nosorožců, ale nakonec z toho sešlo....tohle prostě přijde smysluplné mně, chápu, že někomu to přijde praštěné, ale řeči typu viz výš opravdu poslouchám nerada....
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: děkuji moc :-) jinak i já Ti fandim, každej máme jinou představu o životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: prave ze sobec nejsi! prave naopak! Vis, ze bys tomu diteti nemohla dat tolik lasky, kolik je treba, tak proc se do materstvi nechat nutit. Lepsi byt zadna matka nez spatna. Tohle kdyby si uvedomovaly vsechny zensky, tak by nebylo tolik nestastnych nebo spatne vychovanych deti na svete. No jo, no. Ne vsichni jsou tak chytry jako my, ze. :-D :-D No a s tou Afrikou ti budu drzet pesti. Treba to nekdy vyjde, jako mne treba nekdy vyjdou ty deti. ;-) A to by jel tvuj pritel/manzel s tebou nebo jak byste to udelali?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tehdá to bylo takový projekt na škole, měla jsem tam jet na rok....on by se mnou nejel, to prej není nic pro něj, ale nebylo by to na dlouho, max na půl roku, takže to bysme zvládli :-) Já bych byla i dobrá máma, brášku jsem skoro vychovala, narodil se, když mi bylo 17, takže to mám vše v živé paměti :-) Ale prostě jsem radši na ty zvířata a přírodu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no podle fotky bych tě hádala na míň:) ale to víš,jsem pořád obklopená dětma tak mám někdy období kdybych chtěla hned a pak si zase uvědomim,že je hrozně fajn chodit si kam chci,jezdit na dovči a na výlety a že si tohle prostě chci ještě užít..hold jsem blíženec no:) picasso: no to je mazec:) škoda,že jsme všechny tak daleko,myslím,že kdybychom se sešli,žebychom si určo měli co říct! makinka: no mýmu teď bude 30 a myslím,že se necítí starej..u těch chlapů je to s dětma jiný..nás to třeba bere už teď ale oni si v našem věku na mímo určo ani nevzpoměli.. verísek: víš já si taky říkám,že je hnusná doba na to přivádět děti na svět..nelíbí se mi jak dnešní rodiče vychovávají své děti,já bych je ráda vychovávala ve stylu jak jsem byla já..aby chodili ven,do přírody a neproseděli mládí u počítače ale ač si myslím,že je to správně,dítě by se odlišovalo a hned by nezapadlo do společnosti..taky mám občas tyhle úvahy ale přesto vím,že děti chci. Chtěla jsem tím říct,že tvůj postoj v dnešní době chápu a spíše jsme sobci my,co děti chceme přivádět na svět o kterém nevíme,co hrozného nám zase přinese..takže nám odpusť naše miminkovský nadšení:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: vždyť není co odpouštět, je to normální přirozená věc.....ale přesně jak píšeš, ten svět je dneska hrůza, vůbec nejde srovnat třeba moje dětství a bráškovo.....my pořád na táborech, na venkově u babičky, venku, lítali jsme, a dneska....samý počítač, ven se tomu nechce, drzé to je, na táborech samý pedofil a nevím, co ještě, no strašná doba!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak je???já dneska nestíhačka ráno ve škole a pak rychlé s malým do poradny ale stihla jsem to ;-) jinak přeju pěkný den
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?