Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
janulii a picasso: vy ne že máte stejně dlouhé vlasy, ale ste si i podobné a já si vás pořád pletu :) aspoň teda podle profilové fotky Janulli a fotek ze zkoušení šatiček picassa.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkvap: to zase neee zase tak podobne si nejsme, fotak zkresluje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem taky koukla na vase fotky... a ja vlasy nemam ani zdaleka tak dlouhy jako vy a uz to s nima nemuzu vydrzet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nosila 8 let úplně kraťoučké.. pak jsem potřebovala změnu, tak jsem si nechala narůst dlouhé, ale byly to teda nervy! už jsem nebyla zvyklá na to, že se mi kroutí, takže jsem se docela dost uvztekala než to přetostlo aspoň do culíku.. od té doby mám dlouhé, jen v těhotenství jsem měla potřebu nějaké změny, takže jsem je prakticky celé ostříhala do takového kraťoučkého mikáda, ale to zase mým vlnitým vlasům moc nevyhovovalo, takže teď už je mám zase do půl zad.. teď je nestříhám, jen konečky, je to pro mě pohodlnější.. wash and go :) teď už nemám moc čas to foukat a žehlit, takže jsem furt vlnitá.. umyju, nechám uschnout, dám takové mlíko a je to :) ale teď už je mám opravdu dost dlouhé.. nechávám i kvůli svatbě.. kadeřníka jsem musela ještě o měsíc posunout, mám ve vlasech pořád strub a mám strach, takže pro jistotu..
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to já nemůžu posoudit,všude máš vlasy stáhlé na fotkách:) bibi: můžu doporučit Biosil plus,stojí asi 60kč a vlásky se mi po něm zlepšili a to mám taky málo vlasů a hlavně slabý..no jo kde jsou ty časy co jsem byla hustovlas:)
Odpovědět
Profilova fotka
ani jsem nevěděla že tu mám dvojče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: kde máte tu spolecnou fotku s hafíkem??
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: a ten Biosil plus jsou tabletky nebo nejakej samponik? Pripadne vis, co obsahuje? Tady v PL asi nebudou mit presne ten vyrobek, tak proto se ptam.
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: mam je vsude stahle, pac me vlasy moc neposlouchaji. a je to nejjednodussi dat to do culiku a tim to hasne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: jsem ji smazala... proc? jsi se chtela podivat na moje vlasy? Tam na ty fotce jsem vypadala jeste celkem OK, to jsem prave mela jeste mikadko, ted uz je to takova delka nedelka, konecky se mi krouti, vlasy padaj (hlavne pri myti). Asi to bude tim, ze je mam slabe a tim jak jsou delsi, jsou i tezsi a ty korinky to neudrzi. Nebo nevim no. Dneska jsem objednana na zastrihnuti konecku, tak uvidime, jestli si to nerozmyslim a neprijdu domu osmikana "na kluka" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká délky vlasů tak já mám střih na podkovu a dlouhé vlasy jsem měla naposledy na základce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: je tam zinek a pantotenát vápenatý - výhoda zaměstnání, jakékoliv léčiva a vitamíny si můžu kdykoliv objednat :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a jelikož chci netradiční svatbu tak i šaty i účes tak musím po nějákém střihu ještě popřemýšlet
Odpovědět
Profilova fotka
antana1: a jak chces svatbu netradicni?
Odpovědět
bibi biosil můžu taky doporučit! Můj drahý začíná mít méně vlasů a měl z toho depresi a biosil mu pomohl, vlasy zhoustly! A je dobrý i na nehty a pleť :) v lékárně nabízí výrobky za neskutečné peníze obsahující stejný látky a málo kdy nabídnou nejlepší a nejlevnější biosil. Jo jsou to tabletky
Odpovědět
Profilova fotka
no chceme obřad venku to už jsem říkala a hlavně nechceme klasickou hostinu pojali jsme to tak že po svatbě se pojede do jedné námi oblibená zahrádky a tam si necháme ugrilovat sele nějaké ty kuřata a obřad chceme až na 14:00 no a nevím co si ještě vymyslíme já osobně bych si strašně přála červené šaty a doufám že vytvoříme s mojí kaděřnicí nějaký super střih k nim času je dost tak snad něco vymyslím picasso:jinak dívala jsem se do alba a máš tam krásné šaty si taková štíhlounká tak to se ti vybírá v pohodě že?já mám obavy že se snad do ničeho nenarvu
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: jsou to tabletky a složení ti napsala verunka:) no chtěla jsem se kouknout no :-D ale pokud ti padají tak to zkus,i kamarádky byli spokojené.. picasso: to jo,není nic jednoduššího než je zauzlovat..hlavně mě tak nějakej účes taky nejde což mě štve,vlasy jedny neposlušný.. no co nemůžeme mít vše,zase mám dlouhé černé řasy které skoro nemusim malovat tak já kamarádce závidim vlasy a ona mě řasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem se rozhodovali mezi podzámkou a lešnou alejá jsem pro podzámku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhalsím s lenčou, v televizi propagujou samý drahý produkty ale o biosilu za 60kč jsem slyšela až od kamarádky..
Odpovědět
Profilova fotka
chtěli jsme si půjčit i nějaký ten starý vůz co by nás po obřadu odvezl nevím no musíme se poptat a promyslet myslím že toho ještě vymyslíme spoustu
Odpovědět
Profilova fotka
ten BIOSIL určitě zabírá?to zkusím doporučit mé polovičce má chudák čím dál mín vlasů
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:a hlavně nechceme takové ty brány a jinné kousky co se dělají před svatbou hostinu si představujeme v pohodovém duchu proto jí chceme mít na zahrádce máme tady jednu nádhernou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu patrat po Biosilu :-) Ja jsem si tady uz koupila nejaky tabletky, v prepoctu asi za 370 Kc na mesic, ale prave mi neprijde, ze by mi nejak pomahaly... ale na krabicce je napsany, ze se maji uzivat min. 3 mesice, tak stale cekam na vysledek (mam druhe baleni). Matt si ze me vcera delal legraci, ze mi koupime paruky, ja budu nosit kazdej den jinou a budu originalni. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
antana1: jéé, vidím, že jsi taky ze Zlína :-) :-) To je malý svět. Holky, tak ten Biosil hned zkusím, objednávám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
antana: zase az takova vyhoda to neni, malokde maji tak male saticky, jsem stihlounka, ale taky nemam kdovi jak veliky prsa, a ty by mely saty drzet ;-( vetsinou mivam velikost 34 sem tam 36 a v salonejćh maji vetsinou 38 sem tam maji 36
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby si nesehnala,tak není problém ti ho poslat poštou..já ho kupuju u nás v léčivých bylinách ale mají ho určo i v lékárnách
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Tak to jo já to pochopila jako že za fotografa 10 tisíc a i za kameramana 10 tisíc takže dohromady 20 tisíc.Proto my to přišlo šíleně drahé :-D Vtomhle případě to supr cena... ;-) Antana:Musíš zavolat nejdřív na matriku a pak na zámek ale až ti dají termín na matrice.Tak je to aspoň u nás. My taky budeme mít svatbu na zámku.Příští měsíc jedeme na matriku,(termín už máme zapsaný)vyřídit vše potřebné a pak osobně na zámek kvůli hudbě a v jakém sálu to chceme...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: koukni: http://www.lekarna.cz/biosil-plus-tbl...
Odpovědět
Profilova fotka
asi taky zkusim biosil. jsem na tom podobne jak bibicz pri umyti mi vlasy padaji, a je to cimdal horsi, nevim kde se jich porad tolik bere, pac to co mi vypadne tak uz bych davno na te halve nic nemela a mate pravdu slysim o iosilu poprve porad jsem zvazovala jestli ma cenu kupovat drahe pripravky co jsou v reklame tak ted vim, ze muzu koupit i levnejsi ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:jo svět je malý já nejsem přímo ze Zlína ale kousek od něj ;-) sulcikovap:jo jo zkusím to tak dík ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?