Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, já myslela, že už jsou oznámení na cestě ke svým majitelům.. no, sama jsem zvědavá, jaké budeme mít my.. zatím nemám představu, no uvidíme :) verisek - tak ať je ta druhá restaurace ta pravá!!
Odpovědět
Profilova fotka
loučím se, jdu odpočívat.. dneska jsem docela utahaná.. mějte krásný večer, papa
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: určitě se za 10 měsíců vdáš, to se nebuj, kdyžtak dej echo a já to popoženu...bydlím na faře :D Ale v kostele se vdávat nebudu, protože můj nastávající nemá rád našeho pana faráře a svědek by mu svědčit nešel, tak to budeme mít v kláštěře :D No trochu podobný, ale nebude to církevní no :-) Holky, teď jsem psala mailíka jednomu fotografovi od nás, tak jsem zvědavá co odepíše, doufám, že kladně :-) A jinak do alba jdu dát oznámení, které jsem teď dodělala, jen nevím jestli se miláčkovi bude líbit, tak ho to zejtra musím nechat zkritizovat, ale mě a ségře se líbí tak doufám, že i jemu. Alůe zase s nim bude děsná práce, ale to nevadí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes dostala mejla od te pani co mi bude šit moje šatičkyyy x-) x-) x-) Vrátila se dnes z dovolene,tak jsem se ji hned pripoměla ;-) Začátkem příštího měsíce se do nich pustí,já mám takovou radost x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: tak to gratuluji, já si je nudu nechávat šít až začátkem příštího roku... Teta má s kamarádkou salon, tak mi je ušijou, budou o 5 tisíc levnější než půjšit a stejný nechám ušít pro družičku, jen v menším samozřejmě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráníčko holky :-) Tak jsem se rozhodla, že v září vyzkouším svatební dort, teda né úplně celej, ale napůl:-) Tchyňulka bude mít narozeniny a svátk, tak ho zkusím udělat, doufám, že se jí bude líbít, aby mi miláčka vůbec¨dala :D Jo a jinak v noci u nás byla taková bouřka, že opět stoupla hladina řeky:-(
Odpovědět
Všechny moc zdravím! děkuji za chválu na našeho fotografa a mrazulce přeji šťastnou cestu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..tak a je zase ponděli.. makinka: u nás taky stoupla ale jak si povodně udělai obrovské koryto,tak už to není tak hrozné,ale jak začne pršet tak se stejně všichni bojí.. Jinak co se týče svatebního dortu,tak budu chtít nějaký lehký ovocný,protože u nás bude prioritní masánko a rautíček jak psala mrazulka.. Včera se můj Péťa zmínil o svatbě,tak jsem v duchu zajásala,že ho to začíná zajímat ale jediné co řešil,tak kde u nás objedná prase na raut :-D no chlap..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: ale zmínil se a to je důležitý, mě včera ten můj volal a povídá mi... Už ségra dělá nějaký návrhy na oznámení, takže to vypadá, že se o to asi taky zajímá :-) Nu tak uvidíme jak to všechno bude, třeba se do toho zapojí .-) Jen jednu věc vím do čeho ho nezapojím a to do tvorby svatebních novin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mírné náznaky na zapojuení se,tam jsou..jsem za to ráda ale stejně to zařizování pak bude jen a jen na mě..jako se vším :-D taky si dělám noviny sama,bude to pro něj i takové překvapení..
Odpovědět
Holky není o co stát, když chlap se moc zapojuje :) neřešíme nic jiného momentálně než jeho žaket, prstýnky, přípitek, raut! jde mi už z toho hlava kolem :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak to u nás to tak horké není..tak to ti přeju pevné nervy :-D teď řečíme jestli dáme do obleku fialkovou košili nebo jen kravatu do barvy,ale je ze mě pěkně hotovej,filovou na oblečení by si prej na sebe nikdy nevzal,tak nevim..jsou to nervy!
Odpovědět
Článek se načítá
janullii: můj přítel nosí fialovou košili a moc mu sluší!! Ale sám si ji nekoupil a asi by ani nekoupil! Byli jsme v saloně kvůli žaketu a paní říkala, že "správně" má být košile i kravata v barvě šatů nevěsty. Moc se nám to nezdálo, ale když jsem to uviděla vypadalo to opravdu nádherně, elegantně a to měl na sobě bílou košili, kravatu i vestičku, luxus! Šedý sako a tmavé kalhoty. Dneska jsem volala do salonu, právě kvůli tomu žaketu a paní mi říkala, že nemají, ale že není problém ušít za 5 tis. nebo si ho nechá v půjčovně a bude to stát kolem 2 tis. za půjčení. V jiné půjčovně po nás chtěli 5 tis. za půjčení!! Opět se vyplácí vše plánovat dopředu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj je spíš sportovní typ,tak košile nosí jen na plesy..ale taky se mi líbí když má chlap i tu vestičku,myslim,že až to bude mít na sobě,tak už protestovat nebude.. Taky jsem poptávala půjčení a vyjde taky okolo 2tisíc,což je super cena!! určitě se vyplatí to plánovat dřív,aspoň pak nemusíme brát co zbyde..
Odpovědět
januli: až to na sebe oblíkne, tak už to nebude chtít sundat uvidíš :) vesničky vypadají skvěle na fotkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: pro toho mého, ne že to bude jen překvapení, ale hlavně je chci udělat sama, protože on je novinář :-) Takže by to to bylo od profíka a to nechci :D lankakvapilova: taky přeju pevný nervy, někdy je s chlapama kříž, to mi to horší asi máme ještě před s sebou, tak uvidím jak se bude miláček zapojovat :-) My teda budeme miláčkovy oblek kupovat za 5 500 kč a ušít moje šaty bude stát kolem 3 tisíc a vyjde to o 5 tis míň, než kdybych si je půjčovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni promiň zkomolila jsem Ti úplně nick, omlouvám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
léňa: tak teď celou dobu přemýšlim,jaký vesničky vypadají dobře a teď mi došlo že to jsou vestičky :-D jsem ale truhlík.. mě se právě taky líbí,chtěla bych sehnat nějakej smetanovej,tak uvidíme.. makinka: tak to ho určo překvapíš!! tak hodně štěstí!! já mám zatim 4 stránky,nějak jsem se ještě nerozjela,snad ta múza přijde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: tak na noviny si myslím, je ještě dost času, třeba za dlouhých zimních večerů :D Teď přemejšlím jestli jsem blázen a nebo ne, když už sem začala objednávat pomalu věci na výzdobu :D
Odpovědět
Jani promiň za vesničky/vestičky:) pozor na smetanovou, pokuď budeš mít bílé šaty mohlo by to vypadat jako zažloutlý na fotkách! Makinko v pohodě, nejsi sama kdo komolí :) já mám dneska po noční, tak jsem mimo!:) Já mám šatičky už doma za 4500 se spodnicí i závojem, takže šaty mě vyšli asi na 3500kč :) Taky mám zatím radost, jak se nám daří šetřit :) V prvním rozpočtě jsem počítala 10 tis. moje šaty a 10 tis. Romčův oblek a budeme to mít za deset dohromady. Boty mám taky za pusu:) jsem šťastná :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: Leni boty jsem si koupila před měsícem krásný, bílí i na podpadku na kretém by mě neboleli nohy, jenže stály jen 39 korun, tak jsem je začala nosit, že si přece nebudu tak levný boty brát na svatbu... No jsem holt debil, místo sabych ušetřila :-( Teď bych si nafackovala
Odpovědět
makinko to není ani možný za 39kč :) tak si je odlož pokuď jsou pohodlný!!Ještě určitě nejsou zníčený! Já mám teda za 250kč, paní rušila pobočku svatebního salónu, takže mám kožené, pohodlné boty. Mám stejné v černém a vždycky jsem s něma byla maximálně spokojená!! Vydržela jsem všechny plesy :)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo byly z lidéovky a tam občas maj i takhle boty, zejtra pojedu do Plzně tak se musim podívat, třeba je ještě budou mít a koupila bych si ještě jedny :-) No a 250 kč je ta dobrá cena... Koukala jsem na netu na botky a jako 1500 za boty asi opravdu nedam, to si je radši koupím u vjetnamců, protože já podpatky moc nemusim
Odpovědět
makinka: já chodím na podpatkách, ale často mám puchýře, nebo mě tlačí kůstka, proto jsem šťastná, že jsem sehnala přesně ty stejné o kterých vím, že jsou pohodlné a bez potíží. Dala bych za ně cokoliv a o to jsem veselejší, že byli ještě navíc levné! Holky poraďte, jak mám začít se svatebníma novinama :( vůbec mě nic nenapadá :(
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já jsem si našla na googlu jak to holky dělali a to mě inspirovalo, tak snad se mi to povede, takže jsem se do nich pustila a bude to originál a hlavně na žádné svatbě jsem to ještě neviděla tak snad to nebudou znát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: to je v poho,hlavně že jsem na to přišla:) a jakou barvu bude mít ten tvůj??chci bílé šatky tak nevim jakou barvu volit když tam chci tu fialovou:) No já jsem u novin začala,jak jsme se seznámili..pojala jsem to trochu i vtipně..pak jsem dělala horoskop pro dnešní den 11.6.2011,no a teď dávám do kupy foto svatebčanů a ke každému píšu něco vtipného..hlavně aby se trošku poznali ti,co se znát nebudou.. Jinak na botky se chystám,můj chlap miluje když mám podpatky ale když já vnich dlouho nevydržim..budu si ktomu muset kkoupit nějaké hezké a mé oblíbené balerínky:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: přesně tak to udělám i já, na obřad budu mít podpatky a pak se přezuju do balerínek, protože ty mi přijdou o hodně pohodlnější. Znám teda jednu holčinu, když se vdávala a byl sníh tak měla jak svatební boty, takovýty vjetnamský s těma dírama a páskem, jak se nosí na léto :D No a holky, kdy plánujete rozeslat svatební oznámení?
Odpovědět
už koukám po novinách, asi něco vymyslím, ale chtěla bych aby to mělo pravdu vzhled novin :) Januli: můj chlap bude mít bílou košili, bílou kravatu, bílou zdobenou vestu, tmavě šedý žaket a tmavé kalhoty s tenkým proužkem. Balerínky budu mít pro jistotu taky sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
no svatební oznámení budeme rozdávat s koláčkama a to je tak měsíc před svatbou.. ještě že ty balerínky jsou,na obřad to chci vydržet a pak šup do pohodlí,pod šatama to stejně nikdo nepozná:) Leni,každý jsme originál tak i naše noviny budou originál,to se mi na tom právě líbí!Tak šťastnou múzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zpátky.. cesta tam v pohodě, nazpátek lilo, že nebylo na cestu vidět.. hnus.. cena za dědické řízení, kterou si notář vzal nám "mirně" vyvedla z míry.. no, ale co se dá dělat.. tak, co jste to tady všechno prodiskutovaly :) co se týče fialové, tak tu můj muž fialovou nesnáší :) my jsme se dohodli, že košili bude mít bílou.. kravatu ještě uvidíme.. jinak barvu obleku mám v albíčku.. ten se nám líbí oběma.. botičky si kupovat nebudu, mám takové hezké páskové, mám je fotce v albíčku na mamčiné svatbě, mají takový rozumný podpapek, nejsou příliš nošení, takže jsou pořád hezké a nikde mě netlačí.. ale o balerínkách taky uvažuji :) jinak mi taky říkala kamarádka, že když nejsou šaty bílé, ale třeba krémové, tak to nevypadá dobře na fotkách.. také přeji všem tvořitelkám svatebních novin, ať jim to jde od ruky!!! já to při tom našem rarachovi nedám dohromady :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?