Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera byla s mojí svědkyní v kině na Kajinkovi a bylo to moc dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: My sehnaly fotografku,udělá mi vše co pišeš ty a vejdeme se do 4000,-maximálně.. Psala mi že fotila svatbu od 8 -18 hodin,měly 300 fotek, a stálo je to 3 500,- a to si pry i napočitala cestu pač to bylo mimo Děčín...Ona totiž učí na škole fotografii,a svatby má bokem,tak proc by pry davala přehnane ceny jako to maji ostatni fotografove. A fotky ze svateb ma pritom nádherny ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka - teď už vím, jak vypadáš :) jo, máš pravdu, fotí hezky.. my právě taky máme kamaráda, který krásně fotí, takže po obřad profi a pak už poloprofi :) myslím, že ty ceny se prostě odvíjejí od toho, jaké má ten fotograf ve své branži jméno, odkud je, kde fotí a právě, jestli je to jeho hlavní obživa nebo to dělá jen jako přivýdělek.. a navíc - všechno, co je svatební, kojencké nebo těhotenské, má snad 100 % přirážku.. :-| peti - na kájínka bych taky šla, ale nemám s kým.. :-( škoda, že jsme každá z jiného koutka republiky či polska :), mohly bychom si udělat malé setkání :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no jo prokecl mě popisek u fotečky, viď ale to je jedno :-) Ono je to asi nejlepší, protože milionáři nejsme :-) Holky a Vy už máte na matrice zamluvenej termín?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Kajínek vynikající, taky doporočuju! Mrazulka: to je škoda, šla bych s tebou ještě klidně podruhé :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: leni tak jsem zkoukla fotky vašeho fotografa a to je přesně co bych chtěla,styl a barevnost fotek.Vybrali jste na jedničku :-) Taky jsem dneska poslala email 2 fotografům,tak jsem zvědavá.Cena je kolem 5000.-,víc se mi dávat nechce.Budeme fotit jen obřad a pak jen společné fotografie,tak by jsme se do ceny mohli vlézt,když ho nemáme na celý den :-) mrazulka : s tím mazáním těch fotek je to pravda.Četla jsem v pravidlech,že se můžou přidávat jen fota týkající se svatebního tématu.Osobní fotky se můžou přidat jen 2 nebo 3....
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, mě se taky líbí ten lenin pan fotograf, fakt krásné fotečky! vaness, určitě někoho najdeš! já jsem hledala tady po diskuzích, s kým byly nevěsty spokojeny a tak.. našla jsem sice ty dražší, ale co už :) 2-3 fotky, tak jo, no :) no, my teď docela dáváme honzíka na hlídání a v září jedeme na stinga, pak ještě máme pařbičku na stodolní, tak asi budu muset kájínka oželet, nemůžeme pořád prarodiče otravovat, ikdyž oni jsou rádi.. příteli se na to moc jít nechce a škoda, verisku, hned bych s tebou šla, hlídal by taťka :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s:Taky bych šla klidne znova ;-) mrazulka,my zas přemyslíme že stou samou kamoškou ( moji svedkyni) pojedeme do Prahy na Michala Davida,myslim že je až v řijnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy teda jedete, já to tady nestíhám ani pročítat :-) ! Jinak s tím mazáním fotek to taky nechápu... mám stejný problém.. jednu mi v albíčku nechali a když jsem tam dala jednu s přítelem, tak byla druhý den pryč, takže nevím :-. . A jak jste tady probírali ceny fotografů, tak my jsme se nakonec s paní dohodli na balíčku za 6000 Kč a budeme ji tam mít na min. 10 hodin a cca 130 fotek upravených na DVD a 3 fotky v rozměru A4 vytištěné a potom udělané nějaké leporelo z foteček a svatební kniha. s tím, že pokud budeme chtít víc fotek, tak si připlatíme 200 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
anetka:A já jsme si myslela že stim mam problem jen já,taky mi věčně mažou tu fotku tech šatu co si chci nechta ušit.Nechapu proc :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si myslela, že ten problém mám jen já.. pak jsem to pustila z hlavy, ale teď se mi to stalo znova, tak to už mě docela nakrklo!! peti, a vidíš, tvoje fotka má se svatbou teda hodně společného, že..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní dopoledne přeji všem dámám :-) Pořád hledám nějakého toho fotografa a nějak nemůžu nikoho najít :-( My máme tady u nás jedno, kterej fotí docela dobře a ještě je to můj známej, takže by to mohlo bejt i levnější, ale toho můj nastávající nemá rád, takže prostě ten nás fotit nebude :-( Ale myslím si, že povolí... asi bude muset :D Jinak jsem se včera odpoledne nudila, tak jsem si připravila jmenovky na stůl a už pak bude stačit je jen nadepsat :-) Tak a teď jdu vařit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno holky! makinka88: Tak řekni příteli a ť zkusí najít někoho on sám a uvidíš, že ti povolí i známého, kterého nemusí :-D . Je docela makačka někoho sehnat :-. ... Holky, co DJ nebo kapelu, už taky sháníte? Kolik tak vyjdou cenově? Já pořád nevím... nebudeme mít velkou svatbu.. na hostině max 25 lidí a potom ještě pár lidí pozveme na večer, myslíte, že má smysl mít kapelu???
Odpovědět
Profilova fotka
anetka.ch: no vidíš to mi nenapado :-) Jinak kapelu už scháníme, a asi to zase budou známí, takže to půjde i cenově... Na svatbě budeme mít asi taky kolem 25 lidí, ale večer nás bude možná 80, protože jenom já má ze družstva 20 lidiček, které chci pozvat :-) Můžeš to taky vyřešit, že si dáš do notasu písničky a někdo je bude pouštět, ale chtělo by to alespoň bedny, aby to bylo slyšet...
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: Nad něčím takovým jsem taky uvažovala, ale zase vůbec netuším koho bych k tomu postavila a přijde mi blbý aby každou chvíli nic nehrálo... Takže vůbec nevím jak to udělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak to mas naprosou pravdu, dkyz jsou dve uplne stejne veci ale jedna je svatebni a druha jen bila tak rozdil v cene je maximalni. anetka: spousta kapel to dela tak, ze kdyz ma pauzu tak pusti pisnicky jak kdyby na CDcku, takze ticho nenastane vubec. Ale nektere kapely si delaji az moc velke pauzy, takze se ptej po znamych kdo ma zkusenosti s kapelou.
Odpovědět
Profilova fotka
Anetka:Proto my si nahrajeme na Cd sve vlastní pisničky ktery se nám budou libit...Náš rodinny kamarad,to už jsem tu asi psala,kdysi hrál v kapele tak sebou vezme ty veliké bedny a my sebou budeme ješte brát počitač kvuli karaoke,ktery bude na programu,na hostině... Jéé,ve středu volám na matriku,bylo by fajn kdyby nám už daly termin.Nebo si mě aspon napsaly tužkou,hnedka bych objednávala svatební oznámení :-) Jinak jsme si dala do albíčka jedno o kterym přemýšlím.A objevila jsem užasný dortík do ktereho jsem se hned zamilovala :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Tak dort je nádhernej a oznámení taky... Já teď zkouším oznámení dělat, tak jsem zvědavá jak to dopadne:-) mám víc návrhů, tak uvidím :-) A jinak dort si budu asi péct sama, tak nesmí bejt moc náročnej, abych u toho neumřela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít taky ve své podstatě na hudbu známého, no, měnili jsme s ním a jeho paní byt.. je to zpívající duo, mezery taky budou vyplňovat reprodukovanou hudbou a karaoke bude taky.. docela se na to těším :-D akorát vzhledem k tomu, že zpívám ve sboru, tak mě zřejmě všichni budou nutit, abych zpívala jako první :-o peti - držím palce, aby termín na matrice vyšel!!! mě se teda hodně ulevilo, když mi ho paní matrikářka rezervovala! už jen vypsat a donést formuláře a rodné listy.. ale to má čas až do 31.12.. dortík i svatební oznámení vypadá good :) makinka - ty jsi fakt šikula!! ať se ti dort podaří!!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: proc 31.12.? Abych neco nepropasla ...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - paní na matrice říkala, že nám bude termín držet do 31.12., do té doby musíme donést potřebné doklady..
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, tak to jo... ja myslela, ze to je nejakej obecnej datum. Ja cekam na Matta, az prijede, aby tu kontaktoval nejakeho pana farare, u ktereho budeme mit predmanzelskou pripravu. Ten by mel vyslat nejake papiry do Cech, snad to papirovani nejak zvladneme. Trochu se toho bojim.
Odpovědět
Profilova fotka
proč tolika papírování kvůli předmanžeské přípravě? nestačí třeba, aby vám pan farář, u kterého absolvujete přípravu, vystavil nějaké potvrzení, že jste to máte za sebou, a to pak předložíte v ČR? bylo by to určitě jednodušší.. držím palce, aby vám to všechno klaplo!
Odpovědět
Profilova fotka
zítra jedu na slovensko kvůli dědickému řízení.. tak předem omlouvám svou absenci! :) vůbec se mi tam nechce, ale co se dá dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
Ten papir, o kterem pises ty, bude, ale my potrebujeme jeste nejakou zadost o snatek, ktera musi byt vydana v miste bydliste a podle cirkevnich zakonu je bydliste tam, kde zijes alespon tri mesice bez ohledu na to, kde mas doopravdy bydliste trvale... nebo tak nejak, nepamatuju si to presne. Byla jsem docela prekvapena, ale pan farar si to nenechal vymluvit, tak budeme muset papirovat tady v PL, posle se to na polske biskupstvi, arcibiskupstvi nebo jak se to vlastne jmenuje (fakt se v tomhle nevyznam), tam odsud by tu zadost meli poslat na ceske a odtamtud by se to pak melo teprve dostat k nasemu panu farari.... takze je mozny, ze se vlastne vubec za tech 10 mesicu nevdam, protoze se nam ty papiry nekde ztrati. 8-) Preju stastnou cestu na zitra!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda docela papírová válka.. taky mě napadlo, jestli ty papíry vůbec za těch 10 měsíců stihnou dojít tam, kam mají.. :) byla bych z toho asi hodně nervozní.. a vy jste s mattem věřící nebo prostě jen chcete mít svatbu v kostele? děkuji za přání, doufám, že to tam rychle vyřídíme, abychom se stihli vrátit pro honzíka, který bude u babičky..
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, neznervoznuj!! :-D A to jeste neni vsemu papirovani konec, protoze me ceka dalsi vzhledem k tomu, ze si beru cizince. Radsi na to ani nemyslim. Matt je verici, ja ne. Takze ten kostel je pro nej a jeho cast rodiny. Ale budeme mit kompromis - obrad bez mse. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: tak to je hukot, to nezávidím, doufám, že to všechno zvládnou a budete to mít vyřízeno jedna dvě. Já jdu zítra a v úterý do práce a potom zase týden volníčko, už se těším. Půjdeme obhlídnout tu druhou restauraci konečně :-) :-) A taky máme dohodnuto focení předsvatební, podle fotky si necháme namalovat motiv na oznámení a doufám i figurku na dort vyrobit pak přes Bibi :-) :-) Ale pevný termín focení ještě nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím palce, ať všechno vyřídíte bez velkým potíží!!!!!!!!!! a už se vám začínají svatební hosté hlásit, kdo přijede a kdo ne? jo, jo, se mší by to bylo strašně dlouhé.. ale zase svatby v kostele mají své kouzlo, ať je člověk věřící nebo nee.. taky se mě mirek ptal, jestli chci, má známého faráře, ale já nechci.. nejsme věřící ani jeden, ikdyž já jsem křtěná a pocházím z věřící rodiny (babička s dědou byli poláci, babiččina sestra byla řádová sestra..), ale k nám k mladší generaci už to tak nějak dorazilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono k nam do Cech celkove to nejak nedorazilo :-) Hoste se jeste nehlasi, protoze jsme jim ty pozvanky jeste nerozeslali. Cekam na Matta az dorazi, ze je posleme spolu. Jeste chci predelat masle, tak mam na to alespon cas. verisek: no problem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?