Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo, utika to rychle, jak porad neco vytvarim nebo promyslim ohledne svatby, tak se vubec nenudim a to leto mi opravdu uteklo. No a taky hafik me slusne zamestnava. :-D Uz se taaaaak tesim, asi jako nikdy predtim. Ma na to asi vliv to, ze jsme zasnoubeny... miluju pritele tak nejak jeste vic. Nevim, jak to spravne popsat, ale snad chapete. :-) A co teprve, az si me fakt vezme, to uz me asi z krku nesunda. :-D Fotografum, kameramanovi, DJ i ridici samozrejme stravu zajistime. Dokonce pro ty, kteri nejsou z Prahy i ubytovani. Nenechame je prece padnout hlady a zizni. 8-) Budou mit vseho kolik budou chtit, tak jako hoste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale, bibi, fakt to strašně uteklo! za chvilku máš matta doma! můj muž o mě mluví jako o své manželce, já vždycky říkám, že budoucí a on na to, že mě tak prostě bere.. na svatbu se ale asi víc těším já :) jemu se do svatby moc nechtělo a myslím, že stále nechce :) zase na druhou stranu, klape nám to i bez ní, ale zase chápe, že se chci jmenovat stejně jako on a honzík.. nicméně si myslím, že ve skrytu duše se těší taky a je rád, že vše zařizuji já a nemusí se tím zabývat.. prostě jen řekne ANO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka : tak jak jsi napsala ten poslední odstaveček,tak mi úplně mluvíš z duše....To je taky případ mého přítele,ikdyž mě někdy mrzí,že na svatbu nemáme stejný názor...
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi no vidíš to, uteklo to fakt rychle..já se nestihla ještě dát ani do těch kytiček, ale zítra budu konečně objednávat materiál ;-) Jinak my máme fotografku Lucku Rýglovou a cena předběžně 4200 Kč za celý den, no prostě super cena. A koláčky budeme péct asi mamka s tetou a já jim také pomohu. A dort mi bude dělat kamarádky bratranec, je moc šikovnej.
Odpovědět
Profilova fotka
vaness - mě nevadí, že se do organizace nezapojuje, ale vadí mi, že mě občas neposlouchá, když mu něco o svatbě říkám.. ráda bych s ním o tom aspoň mluvila.. ale těším se, až se konečně zapojí, páč budeme řešit ten raut, takže konečně budu moct mluvit o svatbě svobodně :)))))))) vím, že má hodně práce, takže na řešení svatby už večer fakt nemá náladu, ale občas má světlé chvilky :) sarpie - cena super! chtěla jsem se zeptat.. co všechno je v té ceně 4200,-?
Odpovědět
Profilova fotka
V ceně jsou pouze fotky na DVD (počet je 100-150 ks) upravené a vyretušované (ale domlouvali jsme se, že bychom jich chtěli z celého dne více, protože mě se to zdá za celý den málo. Plus tedy fotky uložené na webu fotografky.
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám být pomalu nervózní jak tu píšete,že už jsou někteří fotografové rezervovaní....Musím si je pomalu vypsat a zkusit je kontaktovat.Ikdyž musím ještě vydržet dokud nebudu mít závaznou přihlášku na matrice.To je vlastně to nejdůležitější :-) A pak to zvolníčka rozjedu...
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - takže si vlastně fotky pak budete nechat dělat sami zvlášť? vaness - jo, je to síla, jak už to má spousta fotografů plno! držím ti palce, aby se ti podařilo najít někoho super! my už termín na materice máme rezervovaný, uff :)
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: tak to hledání ti teda vůbec nezávidím... já už byla tak zoufalá, že žádného neseženu, že jsem změnila i datum svatby abychom se přizpůsobili fotofrafům... Ti co za něco stojí a mají ještě jakž takž přijatelnou cenu, tak už jsou na 11.6.2011 zamluvení.. Ale psala jsem několika fotografům, kteří mi až v meilu napsali, ýe chtějí 50 tis. za celej den, tak ti měli ještě volno:-). Tak se zkus s nějakým domluvit předběžně a až vám termín potvrdí matrika, tak dáš i ty vědět fotografovi. My taky ještě nemáme termín jistej, ale fotografku už jsem si předběžně zamluvila s tím, že ji to v říjnu potvrdím... Hodně štěstí a nervů v hledání..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jj necháme si je vyvolat sami až si v klidu vybereme ty nejlepší..co jsem se koukala tak i někteří jiný fotografové to měli tak, že buďto ti dají fotky na dvd nebo nějaký počet pouze papírových fotek, myslím, že ta první varianta je mnohem lepší.. A Vás vyjde na kolik fotografka?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, nevesty! :-) Tak uz jsem domaaaaa! :-) Jsem taaaak rada. My mame fotografku za 7,000 Kc. Cena nezahrnuje cestovne a tistene fotografie a obsahuje nasledujici: - predsvatebni schuzka - prohlidka vybranych lokalit - svatebni den: chystani nevesty a zenicha, odjezd na misto obradu, obrad, portrety novomanzelu, rodicu, svatebcanu, svatebni veselka - 300-500 (pocet fotografii zavisi od velikosti svatby/poctu lidi) fotografií ve trech provedeni (barevna, cernobila, barevny efekt dle dohody) ve vysoke kvalite na DVD (stejny pocet fotografii bude ve zmensene verzi pro moznost zasilani elektronicky rodine, atd.) sarpie: no tak sup sup s tema kytickama, nebo to nestihnes ;-) Tak ja jdu vybalovat, vcera uz jsem to unavou po 26 hodinach bez spanku nezvladla.
Odpovědět
Profilova fotka
vítáme tě zpátky, bibi!! doufám, že jsi se pořádně vyspala! sarpie - my máme fotografku dražší, ale zase nechceme kameramana a fotky se mi líbily a přítel to odsouhlasil, takže jsem si zarezervovala. Sada C: 9000,- Nafotografuji Vám: přípravy nevěsty poděkování rodičům příjezd novomanželů na obřad průběh obřadu gratulace skupinové fotografie fotografování "momentek" aranžované portrétní fotografie aranžované figurální fotografie fotografování detailů odjezd novomanželů Sada C obsahuje: - 30 ks vyretušovaných, vybraných, nejlepších fotografií 13 x 18 cm s CD nebo DVD - aranžované figury a portréty novomanželů (ČB, sépie, barva) ukázky ve složce Události - cca 150 upravených reportážních fotografií 10X15cm s CD nebo DVD- (průběh obřadu, gratulace, skupinové fotografie, momentky, detaily, přípravy) - cestu fotografa - Ostrava v ceně (500,- mimo OV) - práci fotografa - (fotografování, grafické úpravy, zpracování) zbytek dne nám nafotí kamarád, který je poloprofi..
Odpovědět
Článek se načítá
bibi: vítám tě :) My budeme mít fotografa za 6000 tisíc a v ceně je: předsvatební schůzka s focením, pro odbourání nervozity před foťákem, v místě konání :) v den svatby více jak 400 fotek od ranních příprav, 12 hodin focení, dodá na DVD, svatební kniha
Odpovědět
můžete mrknout na www.kuduk.cz je z Frýdku-Místku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Bibi, to jsem ráda, že jsi v pořádku zase doma :-) :-) My máme fotografy 2, jsou to manželé a cena za celý den focení s vyretušovanými fotkami, variantou barevnou i černobílou a počtem 300-500ks je 8800,- Kč. :-) Jinak jsme byli včera na obhlídku 1. restaurace a tu teda nebrat. Vypadalo to jako v tělocvičně, na stěnách vánoční ozdoby.....no hrůůza, sál tak pro vesnickou zábavu :-D Jídlo super, ale to prostředí otřesné, takže příští týden jedeme omrknout další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je zvláštní, že vždycky, když dám do albíčka honzíkovu fotečku, teď to byla fotka se mnou, tak tam na druhý den není.. :-( nesmí se sem dávat fotky dětí? hmm.. nejsem jediná, kdo tam má fotku dítěte..
Odpovědět
verisek: tak snad už se zadaří :) a ty vánoční výzdoby měli už, nebo ještě?? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no vypadalo to, že tam jsou celoročně :-D :-D :-D Prostě klasický sál na zábavy s podiem, taková tělocvična zatuchlá :-D :-D Ale našli jsme ještě jeden zámek 4km od místa, kde bydlíme, sál na oddávání je tam krásný, tak se tam zajdeme podívat a zjistit, co a jak :-) Bylo by to blíž k nám i na hostinu (pokud nám klapne ta restaurace, kam jedem za týden), tak uvidíme. Sice tam není tak krásná zámecká zahrada jako v Buchlovicích, ale tam se můžeme jet klidně jen vyfotit :-) :-) Posílám odkaz na zrcadlový sál, kde se oddává (zámek Napajedla) http://www.zameknapajedla.cz/public/u..., co říkáte?
Odpovědět
verisek: já moc na zámky nejsem, ale vypadá to tam pěkně, líbí se mi! Dívala jsem se, že se hostiny dělají i tam, ale to vyjde asi draze, že??
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju vsem za privitani :-) verisek: zrcadlovy sal vypada moc pekne, jenom ten koberec bych asi vymenila za neco svetlejsiho, aby to ladilo se stenami. Jinak my mame taky vlastne 2 fotografy. Pani foti s manzelem, takze to je super, ze napr. jeden bude rano se mnou a druhy s zenichem, takze se nic nepropasne. :-D mrazulka: ja jsem tu mela fotku pejska a taky mi ji smazali... nevim, jestli je to nekde v pravidlech, ze se sem takovy fotky nesmi davat.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, přesně tak, mají tam i 1000-2000 za osobu na hostinu, což je teda děsně moc... :-| No jo, ten koberec....ale tak zamhouříme oko :-D :-D Holky, mně taky smazali fotku s hafanem.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - asi to nemá nic se svatbou společného, tak to mažou.. ikdyž mi to příjde teda ujeté.. :-( tak zatím mám nejdražší fotografku :) ale to neva.. ono na něčem se ušetří, něco je dražší.. sama jsem zvědavá na jakou částku se ve finále dostaneme za celou svatbu :-) leni - fotky pana fotografa moooc pěkné! verisek - jak píšeš bibi, vyměnila bych taky ten koberec :) ale jinak hezké!! svatby na zánku mají své kouzlo!
Odpovědět
Profilova fotka
co jim tak vadí na fotkách a hafany a dětmi, že..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no, uvidime, jestli nase fotografka na 2011 nezdrazi, kdyz jsem se s ni v kvetnu domlouvala po emailu, tak psala, ze to je jeste mozny. Smlouvu zatim zadnou nemame. Cekam, az se potkame v Praze, az tam zase nekdy na podzim pofrcime. verisek: koberec se prece da docasne odstranit, kdyby jsi chtela. Nebo ne? ;-) Jinak ja jsem na sluzebce narazila na maly obchudek s vecma pro psi. Tak jsem tam nasemu hafikovi koupila psi kravatu na svatbu, kdyby jsme ho na ni nahodou meli. :-) Davam fotku do alba, tak uvidime, jak dlouho tam vydrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
zvadlych malin za Twixem si nevsimejte.... nejak ten muj pobyt mimo domov nevydrzely. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne dámy, tak koukám, že už všechny máte fotografa, mě se líbí jedni manželé jak fotí, ale ceny se mi zdají až moc :-( mají teda víc balíčků, ale ten co bych chtěla já vyjde na 12 tisíc a víc, tak to budu muset asi zavrhznout a najít nikoho jinýho :-( Jinak jak jsem teď nemocná tak se strašně nudit, tak jsem včera udělala vývazky a dneska se budu pouštět do jmenovek a pokračovat ve svatebních novinách, abych se nenudila :-) bibicz:Vítám, Tě opět doma :-) mrazulka: mě taky smazali fotečku se psem, asi sem nepatří nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: haháá, tak ten je boží :-D :-D :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: taky nebudeme mít kameramana, ale máme malou svatbu, tak se snažíme ušetřit kde se dá..koukala jsem na fotky té tvé a moc hezké. album té naší je zde kdybys chtěla juknout http://www.lucier.estranky.cz/fotoalb... Bibi: ten je k sežrání :-) verisek.s: koukala jsem na fotku toho sálu a taky se mi líbí. My už máme konečně místo obřadu vybrané, jen čekáme na matriku. Jedna holčina odtud z beremka se tam taky vdávala, http://www.beremese.cz/album/view.php... Jinak holky už jste přemýšlely, kde si budete nechat dělat oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
makinka - naše paní fotografka má taky balíčky, vybrali jsme ten, který nám vyhovoval, kdybychom ji tam chtěli mít až do večera, to bychom se nedoplatili :-D ale jsou na ni dobré recenze, fotí krásně a je to naše svatba, tak pro jednou proč se v rámci svých možností nerozšoupnout :-D bibi - jo, já jsem poptávala to auto pro mě a taky říkali, že teď upravují ceny a rozšiřují nabízené služby.. autíčko mi i nazdobí, zatím je ta základní cena 2500,- - je v tom - přistavení ostrava a blízké okolí, pronájem vozu s řidičem na 2,5 hodiny, 50 km a základní výzdoba vozu.. pak další započatá hodina 400,-, dalších 50 km 400,- (ale tolik km my ani nenajedeme) a pak zbytek je dle domluvy.. myslím, že ceny docela slušné.. a jinak je to BMW limuzína.. pro ženicha bude zřejmě auto jeho šéfa, tak snad se domluví, mají krásného černého superba, není tak polepený firmou, jen vzadu na kufru malé logo, ti ostatní, včetně mirka, mají auto hodně popsané.. jinak twixík s kravatou je luxusní!!!!!!!!! co lidi nevymyslí, paráda!!! jinak držím palce, ať paní fotografka moc nezdraží!! verisek - ať s kobercem nebo bez něj, určitě to bude paráda!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: No to je pravda, moje ségra taky fotí, takže budeme chtít jen obřad a zbytek by nafotila ségra... Fotila i kámošce svatbu... Z tý svatby fotky teda na webu nemá, ale můžeš se kouknout na www.vegal.ic.cz bibi: pesanovi to moooc sluší...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?