Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 @bibicz - moc vam gratuluji!!!! Promin mi emoticon ale nejskvelejsi je na fotkach Twixik emoticon jak basti ty kolace jen tom videu, to jsem dostala zachvat smichu a pri vasem obradu mi teda hrkly slzy do oci! Drzim palce na vyrobe uzlicka emoticon my uz mame zadelano emoticon

@lenakvapilova - krasnou svatebni cestu preji!!! Uzijte si to tam!! U nas to znovu vypada na USA, Florida, ale rozhodli jsme se letet i s Honzikem. Ted shanime nejake sparing partnery.. Uvidime emoticon

Ja bych se teda znovu vdavat nechtela, resp.uz bych to nechtela zarizovat.. Strasne rychle to uteklo, jakoby ten den jen tak prosvistel kolem me a byl pryc.. Doma se vlastne nic nezmenilo, jen hrde nosime sve prstynky emoticon a bude nas o jednoho vice emoticon
21. čer 2011 ve 13:45  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 @mrazulka tak už máte potvrzeno i od doktora?tak to je hezkýemoticon
21. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 @mrazulka: jj, Twixík byl super, ale trochu ve stresu z tolika lidí ... a jak si ho nikdo v tom fofru nevšímal, tak využil příležitosti a začal baštit. emoticon Já jsem taky začala natahovat při obřadu, ale to je vidět i na tom videu. Upustila jsem slzu jen dvakrát ... poprvé, když jsem se potkala s mojim dojatým tatínkem, když jsem k němu přicházela už jako nevěsta a pak právě v kostele, když muzikanti začali hrát 'You Rise Me Up'. Jinak jsem byla překvapivě úplně v pohodě. Celkově to bylo krásný, akorát pan farář byl problémový jak při přípravách, tak při obřadu ... před se pohádal s fotografkou a kameramanem, protože jim určil jen asi tři místa, odkud mohli fotit a natáčet a pak měl nemístné kázání. Ale ani to nám ten náš den nezkazilo.
A na 100% s tebou mrazulko souhlasim s tim, jak ten den rychle uběhl ... ještě teď se mi tomu nechce věřit.
@janullii: zkus si užívat každou vteřinu, jestli budeš moct ... já bych teď např. udělala to, že bych si na chvíli jen tak sama sedla někam do koutku a všechno to dění okolo sebe alespoň na minutu pozorovala. emoticon
21. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @janullii - jeste nemame, jdu 1.7., ale tehotensky test je nekompromisni emoticon
21. čer 2011 ve 14:03  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 @mrazulka: jo no jo, vidíš, na to jsem zapomněla: GRATULACE k miminku!!! Mně to teď, jak už si nedáváme pozor, přijde takový zvláštní... jakože ten pocit, že se kdykoliv můžu stát matkou ... až si říkám, jestli vlastně už chci. Snad se mnou neni něco špatně a tenhle pocit je normální. emoticon
21. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @bibicz - ano, ten okamzik, kdy jsi na videu uronila slzicky me dojal.. Ja na te sve neplakala vubec, dojalo me jen, kdyz prisla na radu pri pranich kamaradka, ktera vzala s Mireckem za ruce, spojila jen a prala nam, to me dojalo.. A Mirecka dojalo, kdyz nam pratele usporadali ohnostroj jako prekvapeni. Jinak jsme se cely obrad smali, protoze Honzik celo dobu povidal emoticon kde je Adelka? Adelko, mam Alfu romeo! Atd emoticon) jinak jsme to meli spis jako uvolnenou parbicku v casual obleceni emoticon ale ja jsem mela saty skoro do pulnoci, pak jsem si je nechala svagrovou rozepnout a prevlekla jsem se, protoze jsem vedela, ze Mirecek nema s temi knoflicky sanci emoticon No krasne jste to meli !!!! Jeste jednou lmoc gratuluji!!
21. čer 2011 ve 14:13  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @bibicz - bud v klidu, to je naprosto normalni emoticon me to ted vydesilo uplne stejne jako poprve emoticon necekali jsme, ze to pujde tak rychle.. Jsem cca v 5.tt, jeste se muze stat cokoli, ale jsem optimista emoticon
21. čer 2011 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 @bibicz Tak vaše svatba byla dokonalost sama,přesně tak jak jsi byla dokonalá ty ve všem tom zařizování.Klobouk dolů,je vidět,že se to vyplatilo a prožili jste štastný den emoticon
Jinak ten den bych si klidně znovu zoopakovala.Přesně tak jak nám vyšel,neměnila bych vůbec nic,užívali jsme si to maximálně a byli jsme tak šťastní.A ani nám to nějak rychle neuteklo,snažila jsem prožívat každičkou chvilečku a jen kdyby to šlo,tak šaty a účes mám na sobě dodnes emoticon Přála jsem si,aby ten 11 červen nikdy neskončil.

21. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @vanesskamay - souhlas, uces a saty emoticon taky mi v tom bylo moooc prijemne!
21. čer 2011 v 15:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
 @bibicz Taky bych se vdávala klidně každý rok emoticon byl to nádherný pocit a ještě do teď smutním, že je vše za náma :( A ten pocit, jak máš s miminkem je normální! mě se teď posunula menstruace, jak jsem vysadila antikoncepci a už jsme si mysleli, že jsem těhotná! Oddalovala jsem test, protože jsem sama nevěděla co chci! Test pak ukázal negativní a já byla zklamaná :( ještě jsme to neplánovali, chceme až v zimě začít zadělávat, ale zklamání tam bylo :( asi je to důkaz toho, že miminko moc chceme!
21. čer 2011 v 15:18  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
 @mrazulka Jééé Florida,to je dobrá volba.Zrovna tam je moje dcerka,letěla tam na svatebku místo nás emoticon Odletěla tuto sobotu a už se mi začíná stýskat - a to tam bude ještě 3 týdny.Každopádně podle videa je to tam nádhera.Moc přeji,aby vám to vyšlo!!
21. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @lenakvapilova - asi kdyz o tom mluvite, tak jo, zopakovala bych si to, ale uz bych se s temi pripravami tolik neparala emoticon zopakovala bych si obrad! Ten pocit rict znovu - ano! To bylo pro me na tom to nejhezci! Ano, ten pocit, kdy je ten test negativni uz pri prvnim vynechani menstruace znam, kdyz jsme plodili Honzika, ale ten dalsi uz mel // emoticon takze holky, je to prirozene!
21. čer 2011 v 15:23  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @vanesskamay - je a proc jste neleteli vy? To ti verim, ze se ti styska. Puvodni plan byl, ze poletime bez Honzika, ale to chce aspon 14 dnu, a to bez Honzika naprosto odmitam.. Snad najdeme nekoho, kdo by chtel letet s nami. Vila je pro 6-8 lidi, 3 loznice, takze uvidime.
21. čer 2011 v 15:45  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
 @mrazulka emoticon Gábi na tohle nemáme finance,aby jsme tam letěli všichni.Máme větší novostavbu a veškeré peníze investujeme do ní,pořád si to ještě doděláváme.Ale na svatební cestu taky poletíme,příští týden do Egypta.Ikdyž včera jsem si na internetu taky vyhledala vilu na Floridě a cenově to vychází skoro stejně jak nám,ale cena byla jen za 5 dní a to je opravdu málo,když už letíš kus světa emoticon Ale vila náádherná,ani se mi ty stránky nechtělo opustit.Ona je nejdražší ta letenka - stojí 17 tisíc,jinak ubytování když vás bude více,je celkem za pusinku.
21. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
 @bibicz Teď jsem Bibi konečně mrkla na vaše fotky a skoukla video. Nemám slov, je to úchvatné......To vaše video jsem normálně obrečela emoticon , je kouzelné a vy jste krásní. Je vidět, jak moc se máte rádi. Koukala jsem, že jsi u oltáře taky statečně bojovala se slzičkami emoticon
U Twixíka, jak baští koláčky, jsem se taky pobavila emoticon)))).
A vdávat znovu bych se tedy už nechtěla :D, bylo to skvělé, stálo to za to, ale taky hodně psychicky náročné a únavné. Stačilo emoticon
Přeju, ať se s drobečkem zadaří. Taky se chystáme emoticon
21. čer 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 ja bych se klidne znovu vdavala, ale udelala bych to stejne jako ted, samozrejme i se stejnym chlapem, takze by to vlastne nemelo vubec smysl delat znovu emoticon
21. čer 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 @lenakvapilova, @mrazulka: tak to jsem ráda, že to je normální .. jsem si říkala, jestli já bych měla být vůbec matkou emoticon
@vanesskamay: děkuju za pochvalu ... dokonalé to nebylo, ale my jsme si ten den užili i tak moc... zrovna teď jsem se dozvěděla, že můj milý začal přicházet k oltáři na písničku, která hrála ještě pro usazování hostů emoticon, no a já pak automaticky taky začala přicházet na jinou.... myslela jsem, že jsem chybu udělala jenom já... ale kdo to kromě nás věděl, že. emoticon emoticon
@mihaji: děkuju a já taky přeji ať se s mimi daří emoticon
21. čer 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katy28 (35 r.)
9
Registrovala se 11. září 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel. Praha 9, Region Praha.
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
katy28 (35 r.)
9
Registrovala se 11. září 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel. Praha 9, Region Praha.
    Region Pardubice
 @bibicz pane jo, jsem tak ráda, že jsme v tom takhle společně, já se změnila v nostalgickej uzlíček a pořád fňukám a to jsem normálně úplně racionální...tohle mě prostě dostalo. projíždím fotky, checkuju lajky a čekám na komenty nových fotek...ten jeden jedinej den mě prostě úplně dostal a to jsem se trochu holkám, co tady tohle psaly, posmívala....
21. čer 2011 v 17:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katy28 (35 r.)
9
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
katy28 (35 r.)
9
    Region Pardubice
 @mrazulka Já brečela a věděla jsem to předememoticon dojímala jsem se už když přicházely moje holky k našim a když mě poprvé viděl Honza a pak začal oddávající o světě, který je podle Foresta Gumpa jako krabička čokolády a já jsem to nechala osudu a u přání už jsem škytalaemoticon pak jsem se uklidnila a ani slzičkaemoticon
21. čer 2011 v 17:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @bibicz Děkuju emoticon . Jinak ty rozporuplné pocity ohledně mateřství mám taky, tak to snad bude normální emoticon . Jsem docela ráda, že nejsem sama, kdo si není tak jistý v kramflecích emoticon
21. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
 Holky tak to jsem zvědavá kdo po Gábince přijde na řadu s miminkem....Tady se rozpoutalo hotové baby boom a je to moc pěkné,tak moc vám to přeji emoticon
21. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Dobré ránoemoticon
Tak pro přátele jsem vložila pár fotek z focení,které jsem dostala k narozeninám..emoticon
22. čer 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii Dobré ránko. emoticon
Už jsem koukala. Moc ti to sluší. Jen si vždycky u těch ateliérových fotek říkám, jaká je škoda, že to není nějaké zajímavější prostředí. A jak sis to užila?
22. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji Ahojkyemoticon
No děkujuemoticon tak to je škoda,že je za tebou jen plátno a nic víc..tak snad příště a nejlépe někdě v příroděemoticonNo jinak to bylo fajn,byli jsme 4holky a fakt jsme si to užili..líčila mě vizážistka,co mě bude líčit na svatbu tak jsem ráda,protože je šikulaemoticon
22. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii Tak to je fajn, že se vám to líbilo. To líčení je moc pěkné, opravdu ti to seklo. A už viděl fotky tvůj nastávající?
22. čer 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
 @janullii Jani, moc krásné fotky. Fakt ti to slušelo. Ta fotka s rozprostřenými vlasy je výborná, ale i všechny ostatní jsou super.
22. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji ještě neviděl..dostali se ke mě až včera večer..moc díky za pochvaluemoticonjinak nakonec jich mám 213 emoticon

@ptjj teda díky mocemoticontu s těma vlasama jsem si vymyslela sama emoticon
22. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii No pane jo, tak to jich máš tedy opravdu hodně emoticon . Tak doufám, že se pak pochlubíš, jaký sklidily úspěch. emoticon
22. čer 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji no přemýšlela jsem že bych znich udělala knihu a darovala mu to ke svatbě..já myslim,že se mu líbit budouemoticon
22. čer 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii To je pěkný nápad, to by měl určitě radost. emoticon
22. čer 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš