Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tý jo,už je středááá..holky to je fičák:) Dnes máme s Péťou 3roky:) tak jsem taky rozněžnělá a to se vdávám až za dva měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já v pátek právě už nebudu mít klid, abych si hodila ruce nahoru, takže by mi to asi nestihlou uschnout. V pátek se přesunujeme do Nového Města a tam to začne. Teď jsem mluvila s tatíkem a on ještě na ten večer nemá skoro nic koupeného, to se nedivím, že teď šílí. Mě z něja si klepne. Máte dobré, že to můžete na místě připravit už v pátek, my bohužel ne, protože tam je večer ještě nějaká akce, takže všechno až v sobotu dopoledne, to bude asi docela záhul.
Odpovědět
@mrazulka @mihaji Dobré ráno holky, přidám se k vašim tématům.. Taky už mi psychika lítá jak na houpačce, ale ode dneška mám volno, tak to snad vše v klidu zvládnu. Nehet jsem si zlomila včera a to úplně, to mě teda štve! Nevíte, jestli se dá ten jeden třeba nalepit umělý? Ale než gelovky, to radši budu mí pahýl... No na nehty jdu zítra. Za hodinku mám kosmetiku a pak vyzvednout děkovné perníky. Včera jsem byla na zkoušce šatů, teda než to na mě našpendlila, tak mi tekly kapky potu po nohách, takže chladné počasí mě asi fakt nerozhodí :-D Zkracovala je dost nad zem, byla vyděšená v jakém stavu jim vrátily nevěsty šaty z předešlého víkendu. Tak snad to zvládnu lépe a bez polití červeným vínem, to je prý taky průšvih. Ještě mi včera psala kamarádka, že jí umřela babička a tak místo na svatbu půjdou asi na pohřeb (ještě neví termín). Je mi jí moc líto a taky jsem se na ni těšila, je z daleka. Ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahojky, tak to gratuluju k výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - dobré ránko! gratulujeme!! :-) my měli 3 roky v únoru.. na to, že máme doma dvouletého syna :-D
Odpovědět
@janullii Gratuluju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko @janullii tak to gratulace a pěkně to letí ;-) ad výročí budeme mít 4 roky v srpnu a malý bude mít rok
Odpovědět
Profilova fotka
ad nervozita u mě stále zatím žádná asi to příjde až v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - v rossmanovi mají kosmetickou značku essence.. dělají takový sprej na uschnutí nehtů, je parádní, používám ho.. stojí cca 70,- nehty nalakuješ, chvilku počkáš a pak je přesprejuješ a za chvilku jsou suché :-) tak to je taťka dobrý ranař :-) to bych taky byla na mrtvici, kdybych ještě nic neměla.. @netacek - šaty ti mooc sluší! dělají ti krásný dekolt! já jsem se taky potila, když jsem si je v pondělí oblékla, hned jsem volala - je mi vedro!! ale na mě sešpendlené nevypadaly tak krásně, jako ty tvoje, budou je hodně upravovat, jsem malá a drobná.. mě majitel salonu ukazoval fotky, jak špinavé šaty nevěsty vracejí, vzhledem k počasí asi ty moje nebudou vypadat jinak :-( což mě dost mrzí.. s tou kamarádkou mě to mrzí :-( i takové věci se bohužel stávají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
u mě taky zatím nervozita žádná, taky počítám až se sobotou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Nalepit jeden nehet určitě jde, ale myslím, že bude hodně vidět rozdíl oproti ostatním nehtům, já bych se na to asi vykašlala....Taky jsem radši, že bude chladněji a snad se nám vyhne i ten déšť. S kamarádkou je mi to líto, je to opravdu smutné, chuděra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @mrazulka @netacek Děkuju holky:) no letí to..můj muž mi psal že za tři roky jsme stihli domeček,za chvilku svatbu a to třetí(tím myslel mimi) se taky určitě povede:) @mihaji tak to budete mít docela záhul ten den vše připravit.. @mrazulka takže zítra si už začnete hájenku zdobit a vše navážet?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka Takový sprej mám taky, od Avonu, asi ho použiju, jen mi vadí, že je takový dost mastný. Já jsem na tohle hrozná, většinou právě nevydržím dostatečně dlouho, než mi nehty opravdu zaschnou a někde se přitřu. Tentokrát ale vydržet musím :-D. Já tatíka taky nechápu, trvanlivé věci mohl nakoupit už dávno, myslela jsem, že zajede do makra. On to teď shání na poslední chvíli po okolních supráčích, no prostě blázen.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka se šatama stejně potila sem se že hrůza snad nebude horko v sobotu jinak taky mi je budou upravovat ale né moc sedli mi
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - jinak pokud by se mi nehty polámaly, tak jdu s krátkýma.. jen si je upravím a přelakuju tím růžovým lakem na francii a hotovo.. nehty jsou čisté a upravené.. takže já bych se na to lepení taky vyprdla :-) @janullii - no my ne, ale catering :-) v 8 si přijedou pro klíče, pak už vyrážejí na nákup, kolem poledne přivezou kuchařku a začnou si to chystat, samozřejmě jen to, co vydrží do dalšího dne.. a ano, začnou už i zdobit.. chtějí si to dělat v klidu, nehonit se.. my tam pak k večeru přivezeme jídelní židličky pro děti, květiny, dorty a nějaké drobnosti, které jsem nakoupila.. o nic se nemusíme starat. jinak menzes nikde :-D vždy to dostávám tak 3 dny před termínem a nic :-D nooooooooo, pokud mi to nepříjde zítra, tak počůrám těhotenský test :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - myslím, že se nemusíme bát, že by bylo vedro :-D a to jsem moc ráda.. jen ten déšť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to já to dostala dnes, takže v sobotu to nebude to nejstrašnější, ale taky žádná sláva. Panečku, že by se zadařilo? Moc bych vám to přála, to by bylo radosti :-) . Kéž by se nám taky brzo zadařilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - to je ranař :-) ale nech ho v tom vykoupat, jen kdyby nastala krize, tak zasáhni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no jsem na to zvědavá konečně se venku ochladilo a je líp klidně at je takhle pod mrakem i v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka že by ?????
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám že se nám třeba podaří o svatbení noci zatím teda nic bez antiko jsem od ledna a zatím teda nic
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Typickej chlap no. Ještěže zbytek zařizuju já, protože Honza je to samý v bleděmodrým. Ten by určitě začal shánět prstýnky týden před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak to máte dobrý,to mi si to budeme dělat sami..no tak to je mazec,že bys ženichovi před obřadem prozradila sladké tajemství :-D jůůů
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak nám se o svatební noci zaručene nezadaří nic :-D a bohužel ani na svatební cestu to nevychází příznivě. Ale to je jedno, kdy se zadaří, hlavně, aby to vůbec šlo....
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji toho se taky bojím strašně bychom to tentokrát chtěli zvládnout bez pomoci ale přestávám tomu věřit dáme tomu čas do konce roku a pak si necháme pomoct
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - no uvidíme, dost by mě překvapilo, kdyby to šlo i tentokrát tak rychle, přeci jen už jsem ve věku :-D břicho mě pobolívalo už v pondělí, ale nic.. hmm.. uvidíme :-) kdybych to dostala dneska, v sobotu už by to bylo vcelku ok.. taky vám držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak aspoň máte živoucí důkaz toho, že to nějakým způsobem půjde. Já zatím nemám nejmneší tušení. Jestli to není moci intimní dotaz.....jakým způsobem vám museli pomoci? Nějaké hormony?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Třeba máš zpoždění kvůli nervíkům, to by se nebylo co divit. Já právě taky nejsem na první mimčo úplně nejmladší, tak uvidíme no. Zatím se tím nějak nestresuju, budeme to zkoušet a uvidíme. Případně se ještě poradím s doktorem co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - já se právě vůbec nervózní necítím.. tím, že mám spoustu běhání kolem honzíka, tak svatbě není na prvním místě.. trápí mě akorát to počasí.. zatím mi to ani nedochází, že se v sobotu vdám :-) já jsem honzíka rodila ve 33 letech bez 3 měsíců.. taky už jsem nebyla nejmladší na první.. neboj.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já nemyslela ani tak ze svatby, ale měla jsi to teď celkově docela náročné a taky ta únava, no stát se může leccos, ale samozřejmě bych ti nejvíc přála ty dvě čárky na testu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?