Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@netacek To jsou zlatí, není nad samostatné rodiče. Co já bych za to dala...
Odpovědět
@beruskaas mno, od maminky vím, že tatínek je sice v pohodě, ale nevlastní žádnou košili do obleku.. takže jsem zvědavá v čem přijde
Odpovědět
@mihaji Tak to máte taky dobrý složení. Já právě pořád váhám, jestli ji vzít, četla jsem tu i nápad na papírovou dárkovou taštičku, ono to vypadá, jako kdybychom byli nenažraní, ale líbí se mi, že je to na jednom místě a zrovna obálky s penězma bych nerada poztrácela... tak nevím, aby to nebylo trapný. Jinak ještě na poslední chvíli řeším něco modrého, protože jsem čekala na rozlučku, kde byla i moje svědkyně, jestli dostanu podvazek, který jsme mimochodem dávaly s mojí kamarádkou mé svědkyni minulý rok na rozlučce a nic, místo toho nafukovací dvojlehátko na vodu, takže si to holt zařídim ve vlastní režii. Docela mě to zamrzelo :-( Ale asi nebudu mít punčochy, takže se vykašlu na podvazek a zkusím sehnat pěkné kalhotky s něčím modrým. To ale samozřejmě fotit jako se fotí podvazek nebudeme.
Odpovědět
@netacek Tak košile je sranda, u nás jsme museli mého nadměrného tatínka komplet obléct, akorát boty a kravatu měl. Oblékal se takhle do nového i na můj maturák. Maminka taky komplet nová kromě botiček, které jsem jí půjčila. A to, že děda volal, že se do obleku sotva vejde a držel kvůli tomu dietku a tchán si půjčoval oblek od bratrance, o tom ani nemluvím. Naše nekulturní rodinka to má holt s náma těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas To dvojlehátko je fakt bezva :-D , to jsou nápady. Já mám právě modrý podvazek, ale nakonec tu tradici stejně nijak neřeším a svou prasečí nožku si rozhodně fotit nenechám :-D
Odpovědět
@beruskaas To dvojlehátko určitě mysleli dobře, byla by to romanitka se takhle s novomanželem houpat na vlnách.. No ale ty 4kg do letadla, to je fakt síla! To nedomysleli no :-)
Odpovědět
@netacek to já věřim, že to mysleli dobře, ve Španělsku se prý bez lehátka neobejdeme, tam je to in (jako kdyby jinde ne), ale normální praxe je, že se tam koupí a tam nechá, kdo se s tím má vláčet? No romantika, už vidim, jak na tom lehátku na jedný půlce ležim a on se snaží vylézt na tu druhou a já jsem romanticky ve vodě :-))))
Odpovědět
@beruskaas Ty jsi realistka :-D
Odpovědět
Tak a už jsem rodiče přechválila.. Právě jsem se dozvěděla, že taťka chce večer ze svatby odjet domů (všichni tam mají zaplacený pokoje), ještě to odůvodňuje odvozem babičky, což je dávno zajištěno... Ani by mi to snad neřekl a zmizel. Jsem z toho dost smutná. Vůbec s ním není řeč. Když si navíc představím, že babička se začne zvedat tak v 8 ...
Odpovědět
Profilova fotka
Co říkáte na počasí? Předpověď z ČHMÚ: "Vyhlídka počasí od pátku do pondělí: Převážně oblačno a místy přeháňky, později místy i bouřky. Nejnižší noční teploty 12 až 7 st., nejvyšší denní na začátku období 16 až 20 st., v dalších dnech 18 až 23 st.C." Pořád nevím, co čekat. Vedra naštěstí nebudou, ale raději jsem si objednala krajkový deštník. Těch 23 bych brala + polojasno.
Odpovědět
Koukala jsem na počasí za vás :) mrkněte samy :) na vevevemeteoprog tecka cz! Mě vyšlo počasí přesně podle této předpovědi :) zadáte si tam kraj a je počasí po hodinách. Koukala jsem Mrazulce na Ostravu :) ráno 18 stupňů, v poledne 25 stupňů jasno :) a k večeru pár kapek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je supr stránka, vyhledala jsem si přesně náš kraj!:-) Jinak není nad suprově prožitou rozlučku se svobodou, měla jsem ji v sobotu 4.6. a byla to mega jíízda v Kutné Hoře, kde jsme zůstaly do neděle! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lenakvapilova Teda ale teď jsi mi zvedla náladu, Brno v pátek, počasí zcela ideál a bez deště! Tak jen ať to vyjde. Dík!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - leni, ty jsi můj anděl :-) jinak jsem teď volala naší fotografce a říkám jí, že se mireček nechce moc dlouho fotit, ona říká, že tak tu hoďku a půl min to bude trvat a mirek už křičel z ložnice - žádná hodina a půl!!! paní fotografka se smála a říká mi - vemte sebou flašku, dá si frťana a půjde to :-D
Odpovědět
@mrazulka Hehe, my se ptali naše ho fotografa, jak to dělá, aby se novomanželé uvolnili, že tomu mému to určitě nepůjde. A on na to: vždycky to šlo, maximum bylo 8 panáků. V ten moment se myslím skoromuž rozhodl, že raději bude spolupracovat dobrovolně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - :-D no, to jsou dobré metody :-D fakt se toho docela bojím, aby mirek nebyl nepříjemný, on to jako dokáže..
Odpovědět
@mrazulka @netacek musím přiznat holky, že mě to focení otravovalo, chtěla jsem být s hosty:) byla jsem už na fotografa pak zlá! :( v ten den mi na těch fotkách už moc nazáleželo! Viděla jsem, jak letí čas a chtěla si to užít :)
Odpovědět
@mrazulka Když vidím všechny ty krásné fotky ze všech svateb.. buď to ti fotografové uměj s lidma, nebo to každého chlapa rozněžní.. Nějak to zvládnem, však te s těma svýma už umíme, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Mám obavu z toho samého, HOnza to focení taky přetrpí jen kvůli mně a mně na těch fotkách zrovna tak záleží. Doufám, že to klapne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě Péťa taky řekl že se nikde dlouho nakrucovat nebude,že nějaký focení ho moc nebere,tak jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - jo, říkám si totéž :-) možná jsou všimni ti rozněžnělí ženichové pod vlivem :-D no nic, děvčata, snad to ti naši chlapi přežijou a my taky :-) @lenakvapilova - rozumím.. ani já z toho nejsem nadšená, ale ta hodina a půl uteče.. věřím, že z toho nebudeme až tolik otrávení.. ale budeme spěchat..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka - S tím focením mi čteš jako z duše,přítel mě už delší dobu upozorňuje,že hodinu a půl to nevydrží,hlavně kvůli teplu....Prý,že se odfotí 10 fotek a hotovo,jde se.No ehm,má zvláštní představu :-D
Odpovědět
@vanesskamay oni ti chlapi hází ramena, ale pak to vydrží. Ten můj taky reptal, že se nebude vůbec (!) fotit, tak jsem zorganizovala předsvatební focení a jaké bylo jeho překvapení, když 2 hodiny focení byly za námi a nás oba bolelo břicho od smíchu a měli jsme spoustu pěkných fotek. Když bude fotograf v pohodě, tak to chlap vydrží a dokonce na svůj odpor k focení zapomene :-) To svatební už se obešlo úplně bez řečí, bez stresů, ksichtů a problémů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my se na focení oba těšíme a už máme nakoupeno i pár rekvizit :-) Máme polštář love a přítel má klobouk :-) V neděli jsme se byli podívat na místo focení, budeme se fotit na zřícenině hradu, tak jsme byli obhlídnout příjezdovou cestu a jak tam co vypadá. Cesta úžasná až k hradu, svatby na povolení můžou přijet, jinak je to štreka kilák do kopce lesem a to bych asi v šatech nedala :-D Je tam nádherný výhled, pod hradem skály, zřícenina krásná, tak už se moc těšíme :-) :-) Holky, to ani není možné, že už to tak rychle uteklo! Hrozně všem držím pěsti, přeju jen to nej a ať se vám všechno vydaří podle představ. Strašně se těším na fotky a vaše vyprávění :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeji Vám den plný sluníčka a ať se vše vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay to si ten muj mysli taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek super, tak gratuluju! ja myslela ze v sobotu, jako ostatni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chrissy11 Vtipálci,že?To neví co je ještě čeká ;-) Hold to prostě budou muset vydržet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) Kokám,že se všichni pilně připravujete a já si tady budu psát sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, neboj, nebudeš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?