Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, tak jak jste na tom? ani sem ted nestiham chodit, porad je neco potreba delat, jsme z toho s pritelem oba dost nervozni, jak stihate vy? mate vsechno hotovo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - moje únava je už chronická :-) ale teď to bylo tak nějak více.. mě to příjde jako včera, když jsem byla těhotná..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já hotovo mám, dnes jedeme vyzvednout koláčky a zítra už balit. Zato, jak jsem dnes zjistila, v Nováči není skoro nic. No bude to ještě asi fakt zajímavé. A nervózní už začínám být docela dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no museli jsme jíst hormony a můj i vitamíny oba máme problém
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to jo, hlavně, že to nakonec dobře dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to já nemám hotovo ani zdaleka, musím dodělat dekorace na auto, mašle na židle, zabalit tombolu, dodělat playlist na večer, udělat si nehty, vyžehlit ženichovi košili, vyzvednout šaty a až přijedu zítra domů, tak ještě milion dalších věcí a hlavně uklidit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak já většinu můžu udělat až v Nováči, takže tady snad ještě ty nehty a všechno sbalit na přesun. Pak teprve začne ten správnej blázinec.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no právě, já mám taky všechno už u našich, takže to začne až tam....a do toho ještě nervózní mamina, kterou musím uklidňovat já místo aby uklidňovala ona mě......no, bude to sranda.........navíc mi na bradě vyráží něco mooooc hnusnýho a to mě kosmetička ujišťovala, že teď po čištění pleti se mi určitě nic neobjeví
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já mám to samé s tatíkem, docela šílí a místo, aby mě uklidňoval, uklidňuju já jeho. Taky mi pořád něco někde raší, třeba včera přímo na nose, fakt super a co hůř, začíná rašit i ženichovi, kterému to ani nikdo nazamaluje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aspoň budete ladit :-D no, ženichovi jsem taky slíbila, že mu udělám nějakou údržbu obličeje, ale nějak jsem to nestihla a teď mu tam hrabat už asi nebudu, má dost citlivou pleť, měl by tam na svatbě šlince a to bych nerada
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj A cos mu chtěla dělat?
Odpovědět
holky beďarů se nebojte, já taky nemám dokonalou pleť ,ale fotograf si s tím poradí :-) já neměla ani skoro žádnej makeup protože jak bylo vedro v těch šatech, tak jsem měla pořád na čele už od rána mokrej hadr a otírala jsem se, takže makeup šel do háje ještě před obřadem, ale profi fotky jsou holt profi a nic není poznat :-) jůůů, já vám tak závidím, že to máte před sebou :-) to chystání je stejně nejlepší :-) pro mě byla skoro nejhezčí chvíle z celých příprav pátek, kdy jsme oba od rána běhali jak fretky, vezli věci na výzdobu do restaurace, do liberce pro ženichovi rodiče, žehlila jsem oblek a košili, nehty, atd., a pak jsme v sedm večer měli všechno hotový a šli spolu sami na pivo na zahrádku a na párek v rohlíku :-))) a protože nás tam všichni znají, tak jsme všem říkali, že se zítra berem, a bylo to super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak můj Honza asi trochu makeupu mít bude. Přišla jsem včera domů a zděsila jsem se, pod okem monokl! O víkendu hráli s kamarádama fotbal a dostal loktem, ach jo. Tak se to bude muset zalíčit, aby to nevypadalo, že jsem ho k oltáři dovlekla násilím! :-) Já mám s pletí taky problémy, už asi měsíc nepoužívam makeup a poctivě čistím, pealinguju a hlavně jsem to minulý týden dostala, tak se pleť hodně zlepšila, ale samozřejmě vyráží i tak, jeden, co vypadá jak boule je naštěstí na kraji vlasů, tak to jsem se domlouvala s kadeřnicí,že tím místem půjdou vlasy :-) Jinak jsem byla včera na masáži, bylo mi už úplně špatně, bolela mě hlava a zvedal se mi žaludek, tak to byl úžasný relax :-) Dneska nehty, zítra v práci pohoštěníčko pro kolegy, v pátek koláče, dort, šaty a hlavně uklidit a zabalit do kufrů, zatím to máme jen na hromadě. Včera jsem vyhrabala velké deštníky, našla jsem dokonce i jeden dvojdeštník, snad nebudou zapotřebí :-( Počasí se děsim úplně nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vyďobat beďary, on na to dost trpí..........ale má takový ty, co nejsou na první pohled vidět, tak ho asi nebudu rasit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas jj, to já se děsím taky, vypadá to, že u nás budou přeháňky, ale snad to vychytáme................jinak můj budoucí švagr se před vlastní svatbou někde porval (oficiální verze byla, že spadl ze schodů), takže měl na svatbě pěkně pomuchlanej gesicht :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Tak to se povedlo, to by s tím monoklem bylo fakt vtipné. Věřím ale, že šikovná vizážistka mu to nějak zamaskuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to známe, já mu vždycky ďoubu ucpané póry, ale teď to asi taky radši nechám být :-D . Jsem myslela, jestli se nechystáš mu udělat třeba pleťovou masku :-D . Minulý týden ho pálily z práce oči, tak jsem mu na ně plácla plátky okurky, vyfotila ho a dělala si z něj srandu, že to dám na web, jak se připravuje na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D.........pleťová maska by mi asi neprošla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To mně asi taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i mě se dělá nějaké svinstvo nad pravým obočím :-) hlavně do toho nerýpat!!! dodělala jsem jmenovky, čtyři mi chyběly.. zítra nám přivezou potahy na židle, zaplatíme hotel - to má v kompetenci ženich, já zavezu zálohu na květiny a pak už se nechám hýčkat na kosmetice a u kadeřníka :-) a v pátek začne trošku maraton, ale budu vstávat brzy, tak to nějak zmákneme! a pak už je sobota!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - bojím se, aby to zamaskování monoklu nešlo vidět i tak.. má to hodně?
Odpovědět
Tak ani nevím, jestli sem mám psát.. takhle rozporuplné pocity už jsem dlouho neměla! Dnes ráno jsem na těhu testu našla //, následovalo deset minut štěstí. Pak přišel přítel s neuvěřitelnou zprávou, že svatbu musíme posunout. Ani se mi nechce svěřovat internetu proč, jen napíšu, že vztah je naprosto v pořádku. Byly byste šťastné, nebo nešťastné? To vám teda posílám zprávy do závěrečných příprav.. My teď vše obvoláváme a rušíme, to je vyhozených peněz!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek no já koukám s otevřenou pusou! dnes je tady nějak moc překvapení najednou..no nechápu jak někdo může dva dny před svatbou přijít,že se to odkládá..pokud je mezi vámi vše v pořádku tak tomu nerozumím..a nepopíšeš nám aspon proč?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek přidávám se k @janullii, aspoň naznač, jde mi z toho hlava kolem, stalo se něco vážného v rodině? asi bych to v jiném případě už neodložila, vždyť dva dny před svatbou, to je přece šílený
Odpovědět
to bude asi něco hoodně vážného, jinak to nemá vysvětlení, navíc když je pravděpodobně na cestě dítě, asi odklad není to pravé. Pokud se stalo něco skutečně vážného, jen bych odložila oslavu a obřad už kvůli těhotenství ne.
Odpovědět
@ptjj Problém je v úřednících, asi. Ještě ani pořádně nevím kde nastala chyba ale do pátku se to nevyřeší. Nezlobte se, fakt jsou věci, co se na net nepíšou... Rodina je v pořádku, ale jsem zvědavá jak jim to budem večer vysvětlovat. Táta se tu má za chvíli stavit se svatebním darem... Ach jo. Aspoň to bříško že hřeje..
Odpovědět
úřednickej šiml se přece musí dát vyřešit!! hlavně že máš rodinu v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkýýý holky, konečně jsem se k Vám na chvíli dostala... užijtesi poslední dny svobody a já Vám sem dám pár foteček:-)
Odpovědět
@netacek no to snad není pravda!!!!!! To nejde přece!!! Všechno se dá vyřešit! To je hrozný :-( Ale jinak gratuluju ke dvoum čárkám, ať to vyjde! A co tu svatbu posunout třeba jen o týden nebo tak, to by nešlo? (nevím už, jak moc organizace jste za tím měli, jaké fotografy například a tak, ale třeba by to šlo...)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 konečně že se tady taky ukážeš..už jsi vdaná tak ti moc nevoníme cooo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?