Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Tak to je opravdu zajímavé. Budete mít opravdu originální prstýnky :-)
Odpovědět
Doufám že to nebude na živo moc divočina :-) ale jinak se moc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak koukám,že jste toho včera hodně probrali.. stěma darama já nevim,ty kartičky mi přijdou hloupý a říkat si o peníze mi taky přijde blbý..snad každého napadne že když dostavíme,že si raději něco koupíme sami,no jsem na to zvědavá..jinak včera jsem měla sedánek s dvouma kamarádkama a ta jedna říkala,že potkala mou tchýni a dost mě shazovala..že jsem hrozně idealistická co se týká baráku a že nechápe jak tam chceme bydlet když nebudeme mít dveře atd..asi jí vážně budu muset něco říct,začíná mě to už pěkně štvát! @netacek teda tak takovýhle prstýnky jsem ještě neviděla, to je hodně originální:) pro mě je to trošku divočina ale pokud máte rádi něco takového,nic proti,každopádně budete origoš:D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, já taky neměla na to, abych někomu přidávala kartičku s žádostí o peníze, strašně bych se styděla. Nic proti tomu nemám, je to spíš takový můj osobní blok. Proto jsem to nějak neřešila, ale zase než mít doma dva mixéry, tak když se někdo už zeptal, řekli jsme, že nic nepotřebujeme a jestli chtějí, ať nám dají pár drobných, ale že jinak je to jedno. To mi je sice hloupý taky, ale něco jim říct musíme, když se ptají :-D S tchýní to jsou tedy opravdu radosti, takovýhle řeči mám nejradši, to mě vždycky může čertv vzít, když někdo něco takovýho prohlásí. Ať to nechá na vás a nekecá vám do toho. Je to váš baráček, tak jaký si to uděláte, tak takový to budete mít. A věř, že bez dveří se žít dá úplně v pohodě :-D , navíc předpokládám, že vy si je časem stejně chcete pořídit,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ahojky:) no právě, mě to taky přijde nějak hloupé..asi to necháme osudu :-D To jsou radosti, ona snad už jiná nebude ale štve mě to..tak jasně že bez dveří se to dá,budeme je tam mít do podzimu,tad už na ně nezbývají peníze,já to neřešim a štve mě když to někdo řeší aniž by musel.. jinak mi zítra dorazí výzdoba na auta,tak jsem na to zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak se možná ve svatební den aspoň pobavíte :-D . Tak až bude mít příště řeči, tak jí řekni, že stačí, když máte dveře vchodové a ať si trhne ;-) (to jí teda radši neříkej) :-D . A jakou budeš mít výzdobu? Já jsem jak na trní, kdy konečně budu mít ta šaty. S paní si píšu, ale zatím jí je ještě pořád neuvolnili. Už jsem fest nervní. Pak ještě čekám na dodání perníčků a čokoládek, na cestě z Polska je figurka a pak už budeme mít všechno :-) . Jen mi ještě kamarádka udělá to tričko pro HOnzu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to asi jo:) no řeknu jí že je to náš barák a ne její,ať si zařizuje pěkně svůj a náš at nechá na nás..ale ona je taková zvláštní že nevim jestli to pochopí..třeba nedávno volala Péťovi proč jako nebudeme mít ty bílý žebříky v koupelně..oni že to mít budou tak proč my ne..tak jí Péťa řekl,že to máme teď doma a že nás nebaví každý týden otírat špricly po špricly..no někdy fakt hořim :-D no objednala jsem si cilindr na auto ženicha a mě velké srce s růžičkama vče do lila barvičky..nechci nic přeplácaýho a tohle se mi líbí.. tak nakonec sis objednala čokoládky? já si je musim už koupit a taky začít dělat at se pak nezbláznim..tak šaty ještě nic? tak snad brzy budou! a jaký tričko plánuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To je dobře, že se Petr od ní nenechá nějak ovlivnit. Honza tohle naštěstí taky umí, když mu chce tchýně mluvit do života, takže je už docela vycvičená, akorát občas jí něco posedne. Tak to budeš mít určitě pěkný. Já mám jen šerpu na auto nevěsty se slunečnicema a zbytek jen klasika bílý stuhy a i ty jsem chtěla vynechat, ale to neprošlo. NO jo, objednala jsem na fleru perníkový srdíčka s našimi iniciály K+J a pak čokoládičky. Jen takové ty malé čtverečky, 3 druhy a dám to do bordó pytlíčku. Pak mám ještě magnetky, ale těch mám jen 10, tak ty dostanou jen někteří, hlavně rodina. Tričko pro Honzu na večer, jako takový malý svatební dáreček. Měla jsem ho objednané, ale už neměli a nedělá se, tak mi ho vytvoří kamarádka, která dělá potisk na trička. Je tam v takových rámečkách srdíčko + pivo ´= obrázek ženicha a nevěsty (takové to game over, jestli víš)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj tak to vím:) taky bych mu mohla udělat..ale asi s nějakým textem,dobrý nápad:) tak to bude hezké takové hezké dárečky,určitě to svatebčany potěší:) no on jak kdy,on je takovej flegmouš ale někdy je to i na něj moc..
Odpovědět
Dobré ráno holky! @janullii Určitě máš lepší půl roku počkat až budou penízky na slušné dveře, než kupovat nějakou kvalitu z Lídla jen aby tchýně mlčela... @mihaji, @janullii Holky s těma čokoládkama vás obdivuju, taková piplačka! Ale musí to být milé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já s tím žádnou piplačku nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ty ne ale já jo :-D @netacek to máš určitě pravdu,ani bych to nechtěla..hold budou v koupelnách závěsy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Ty jo no, to já bych se na to mohla víš co, nehledě na to, že u mě by to asi dopadlo, kdybych si to dělala sama :-D
Odpovědět
@mihaji jako že máš na to lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Ne, jakože jsem si je objednala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D Kačí, pošli mi do IP od koho přes Fler sis objednávala perníčky..chci takové ty děkovací místo dortu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Máš to tam. Poslala jsem ti odkaz na děkovná i na ty pro hosty.
Odpovědět
@netacek aha, jak jsem někdy taková natvrdlejší... Dobře jsi udělala. @janullii Taky děkovné perníčky? Já je objednávala ve středu, ale v kamenné cukrárně. Dlouho jsem přemýšlela nad textem, až jsem nakonec vymyslela vlastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji moc děkuju:) @netacek taky, přijde mi to lepší než dort..tohle si mohou aspon nechat na památku..a co jsi vymyslela? a jakou máš velikost?
Odpovědět
no právě, dort by si obdarovaní stejnak museli nechat sníst... mám je cca 25 cm, ale jsou to jakoby dva v sobě - větší je děravý, pak malá mezera a uvnitř je menší, obě srdíčka. Spojené to bude mašličkou. Tak nevím jestli to je srozumitelné..
Odpovědět
@janullii Jo a ten text.. " Za výchovu Martina v báječného muže. Děkuji, podpis"
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek To budeme mít ta srdce asi docela podobná, podle toho, jak to popisuješ. My budeme mít jen "Děkuji za syna Honzu" a "Děkuji za dceru Kateřinu".
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek tak to je hezké:) asi budete mís s mihaji dost podobná :-D
Odpovědět
@mihaji No jo, prostě máme vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko debata o tchýních jo já z té mojí taky šílím ale nejhorší je když jsou děti a oni se pletou do výchovy to je na palici ]-( ]-( pořád se do něčeho plete do svatby by se taky pletla ale tchán zavelil at je to na nás
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 no kdyby tady byla debata jménem tchýně, tak myslim,že bude dost frekventovaná:) prostě tchýně je tchýně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Dobré ránko, no jestli nám někdo jednou bude mluvit do výchovy dětí, tak to bude tedy taky zajímavý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no debata tchýně je na MK a ta je zajímavá to je počteníčko teda :-D @mihaji zajímavý to je to mi věř
Odpovědět
Ahojky holky, moc vás zdravím :) už se vám to krátí :) užívejte si poslední přípravy, je to opravdu to nejkrásnější!! :-) :-) my teď pořád jen vzpomínáme, jak to bylo krásný, pořád tou svatbou žijeme až se dotáváme do depresí :( že je už po všem :( Tak se snažíme přepnout na jiné myšlenky, ale tělo se nějak nechce soustředit na školu :) aspoň se těšíme na svatební cestu, nakonec jedeme na konci června do Dominikánské republiky :-) Moc na vás všechny myslím!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova ahoj Leni, to je fajn, že ses na nás přišla podívat. Vaše svatba byla pohodová a krásná, bylo vidět z fotek, jak vás to bavilo. Moc gratuluju a hodně štěstí. A ať si líbánky pořádně užijete.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?