Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já bych to taky zase nějak extra nehrotila, jen jsem myslela, že by to bylo pěkné, kdyby někdo řekl pár slov. Víc než samotný "projev" mě právě mrzí ten přístup.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, to chápu
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nic si z toho nedělej i rodiče dělávají projev ale máš pravdu zamrzí to ;-) mě připadá že jak se svatba blíží tak se vše komplikuje už nám odřekli svatbu 4 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Taky mi to tak připadá, spoustě lidí začíná něco vadit, stresují víc než já a docela mě to štve. Už se fakt těším, až přijde ten den, užijeme si to a pak už to nebudu muset řešit. Jen si oběhat úřady a těšit se na svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 nám odříkají lidi celkem dost a dokonce ti, kteří nás ještě prosili, jestli bychom nepozvali ještě někoho od nich - přítele jejich dcery - tak jsme ho pozvali a oni nakonec nepřijedou, vůbec nechápu :-) důvod uvedli takový, že budou dceři kupovat auto :-D :-D :-D hlava mi to nebere a nehodlám se tím zabývat, tohle mi svatbu zkazit nemůže
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jedete na svatebku???a kam????
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak ten důvod tedy taky nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 JJ jedeme, do Toskánska cca měsíc po svatbě. Můžeš juknout ke mně do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj nám taky odříkají prý s finančních důvodů tak nevím no oni do toho neinvestují ani z daleka to co my ale škoda slov ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji vypadá to super jé taky bych jela
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 To taky nechápu, z finančních důvodů byste to mohli odříct maximálně tak vy :-D. Pokud ovšem nemají přijet třeba z Ameriky :-D . Na svatebku se hrozně těším. Vy někam jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji snad ano..no to je děsný,to by mě taky mrzelo:( jako svědek má určitou zodpovědnost a projev ktomu patří..vždyt to přeci musí být pro toho člověka pocta že sis ho vybrala,tak to pak tedy nechápu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Přesně tak, taky bych to brala jako poctu, kdyby mě někdo požádal. Navíc je to nejlepší kamarádka, tak mě to od ní mrzí dvojnásob. Chápu, že toho má moc, ale takhle by se chovat nemusela.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji né asi né čeká nás stěhování do většího a budou potřeba penízky na zařízení pojedem až příští rok :-) jo to je pravda ty finanční důvody mě dostávají teda :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 No jo, tak to je jasné, když je třeba investovat jinam. Tak si třeba můžete udělat jenom nějaký malý výlet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si ted pripadam trochu jako blbec, ze jsem k oznameni prikladala karticku, ze nechcem dary, ale penize..........vzdyt nam nemuseji davat nic nebo treba tu stovku, za kterou by koupili ten "dar", nic po nich nechcem.....no, proste mi pripada usmevne, kvuli cemu vsemu jsou lidi schopny odmitnout pozvani na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj my zase všem říkali o peníze a ty jsou zádrhel taky to nechápu můžou dát minimum přece :-D
Odpovědět
holky trochu vás uklidním tím, že i u nás se to komplikuje kvůli lidem a kdybch věděla, jak se k tomu budou stavět ti nejbližší, od kterých bych takový přístup nečekala, tak to fakt udělám ve čtyřech, jak jsem vždycky chtěla... no nechala jsem se přemluvit, že tedy uděláme svatbu, sice trochu netradiční schema, ale uděláme a pozveme lidi... už teď mě ten přístup štve, a hlavně jsem se v hodně lidech zklamala - většina ani neví, kdy ta svatba vlastně je, nechápou, jak to bude probíhat, i když to mají úplně polopatě vysvětlený na stránkách, nepoděkují za oznámení a pozvání, nepochválí, prostě mi přijde že to mají jak za trest.... ale naopak zase někdo, koho jsme pozvali a ani nečekali, že přijde, tak ti jsou mnohem nadšenější a ptají se a pomáhají, a těm bližším je zatěžko i potvrdit účast... a odřeklo nám už hodně lidí, na hostině náš mělo být 34 a budem rádi, když nás bude 25...a na ten raut, to už ani nemluvím - sakra když dostanu na pozvánce "prosím potvrďte účast do 21.5." tak to snad udělám - vím, že ten datum ještě není, ale nepotvrdil zatím skoro nikdo a zbytek ani nenapsal, jestli oznámení došlo - a je mi fakt trapný se připomínat a ptát - hele, došlo ti oznámení, přijdeš? jako bych se jich doprošovala, aby přišli...
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj, @antana123 My to dělali tak, že když se někdo zeptal, tak jsme řekli, ať nám dají nějaké "drobné", že už všechno máme, ale že nám nemusejí dávat nic. A kdo se neptal, od toho se necháme překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek JJ to znám. Já si taky přála vždycky tajnou svatbu ve dvou, maximálně se svědky, bohužel mi to neprošlo, tak teď to mám. Myslím, že ty komplikace nejsou nějak strašný, ale člověka to vždycky zamrzí, když už s tím má takovou práci a trochu i nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek to, ze nekdo nepodekuje za pozvani nebo se ani neozve, kdyz mu poslu oznameni, to uz beru jako standard, bohuzel :-( taky jsem to necekala, jsem na tom hodne podobne jako ty, planovanych hostu bylo 60, ted jich je 43, ale to, ze ten zbytek se nechysta prijet, vime jen zprostredkovane od tchyne, ze to rekli ji, budu ale jeste chtit, at pritel vsechny obvola, jestli teda prijedou nebo ne, at je to jisty a jasny.......... ja nevim, jestli jsem nenormalni, ale ja na takovehle veci odpovidam pokud mozno hned nebo aspon napisu "diky za pozvani, zatim nevim, ozvu se hned, jak budu vedet" a hned jak vim, tak se ozyvam.........mne neodpovedeli ani lidi z byvale tridy a od tech jsem to necekala vubec, protoze jsme dost v kontaktu.........a datum svatby, to nevi ani muj tata, nedavno mi volal, kdyz si nekde neco domlíouvat, kdy ze to ta svatba vlastne je :-)
Odpovědět
@mihaji přesně...už jsem se smířila s klasickou svatbou a začala plánovat, chystat, aby všichni byli spokojení, a pak takovýhle přístup, fakt mám pocit, jako by to pro ně bylo za trest - a nejhorší že to je u lidí, u kterých bych to fakt nečekala, a naopak někdo, u koho bych to čekala, tak překvapil...no aspoň člověk pozná opravdu co je kdo zač, taky dobře :-) ale už teď si říkám, že jsem se na to měla vykašlat a nepodlehnout, udělat to ve čtyřech a basta..
Odpovědět
@ptjj no právě, já jsem oznámení dělala sama, dalo mě to docela piplání a pak se po dvou měsících musíš všech ptát, jestli to vůbec dostali, a vymámit z nich neochotné "jo, jasně že přišlo, dík"
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tenhle system "daru" jsem nevolila, protoze presne vim, ze babicka by mi koupila nejakou "nadhernou" dekoraci do obyvaku a bylo by ji uplne jedno, ze obyvak nemame atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek jj, my jsme ho taky delali rucne a tim vic to zamrzi.........nekteri lidi nezareagujou ani kdyz ho dostanou osobne do ruky a to mi teda prijde hodne sprosty
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tohle já taky nechápu, když se někdo neozve. Já taky vždycky odpovídám hned, přesně jak píšeš. Si pak člověk připadá, jakoby se doprošoval. Mně když někdo pozve na svatbu, tak to beru jako čest, že mě tam chce mít a ne jako nepříjemnost a to i v případě, že se mi to třeba úplně nehodí nebo nelíbí. Nevidím důvod se k tomu vyjadřovat, je to svatba těch dvou lidí, tak ať si to udělají jak chtějí a mě těší, že chtějí, abych to prožila s nimi. Shodou okolností se v září vdává Honzova kamarádka, které jdeme na svatbu.... @scvrcek Mně by ta svatba ve čtyřech neprošla ani u ženicha, takže to by byla docela zásadní překážka :-D. Taky mě odradilo to, že já jsem jedináček, takže by to našim asi bylo hodně líto, především tátovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jasně, to chápu. Nás se naštěstí většina lidí zeptala. :-)
Odpovědět
@mihaji tak naši by to přivítali s nadšením, ale ženich mě nahlodával, že mi prý bude líto, že mě v šatech nikdo nevidí a tak...tak jsem pak uznala, že má pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj, @scvrcek Ještě k těm oznámením. My tedy ručně nevyráběli, ale stejně mě mrzelo, že většina lidí ani nepoděkuje nebo neřekne jak se jim líbí. :-(
Odpovědět
Holky, tak já taky přidám naše zkušenosti.. Tak jak píšete, největší komplikace přicházejí od těch nejbližších, naopak přátelé na druhé straně republiky, ti jsou nadšení, přijedou, i když to mají opravdu komplikované a hodně pomůžou na úkor vlastní zábavy! Zato rodina, to je věc. Moje rodina to komplikuje svými vlastními představami o svatbě. A přítelova rodina, těch je zvaných 8, ale tatínek to tak nějak sabotuje a všichni ostatní se řídí jeho názorem. Že přece nepůjdou za jeho zády! Takže mi tam lítá 8 lidí a vše připravuju ve dvou variantách-PŘIJDOU/NEPŘIJDOU. Nehledě na to, že mám pro ně zamluvené i pokoje na přespání... To bude vyhozených peněz!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?