Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Ahoj Leničko, to je fajn, že si to posvatební období pěkně užíváte a můžete se těšit na svatební cestu. Určitě bude nádherná ;-) . Já spíš začínám mít těch příprav už dost, jsem z toho unavená a chvílema otrávená, když má někdo pořád nějaké "problémy", takže se moc těším na ten náš den a taky na to, že potom už tyhle starosti odpadnou. Jen si začnu oběhávat úřady a těšit se na svatební cestu :-) . Takže ti naopak docela závidím, že to máš už za sebou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sláva sláva slávinka, konečně mi DHL uvolnilo svatební šaty a zítra jdu na zkoušku jupíííííí. To se mi ulevilo a jsem strašně zvědavá, jaké budou. Pokud nebude potřeba žádná úprava, tak si je rovnou odnesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 tak to tam musim juknout..některé opravdu stojí za to.. @lenakvapilova jéé tak to je hezký,teď tam byla kolegyně a byla nadšená,tak si to hezky užijte!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš to,tak to je super:) tak to jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkakvapilova:ještě jednou gratuluju a svatební cestu si moc užijte @mihaji super taky sem zvědavá já myslela že máš ty co je máš v albu???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ty jsem si zkoušela v salonu, ale nechávala jsem si podle nich ušít vlastní. Objednávku jsem zadávala už v únoru, ale byly nějaké problémy na straně dodavatele v číně. Už jsem se začínala bát. Ještěže to posílají přes DHL a né poštou, protože pošta teď ty balíky zadržuje i několik týdnů až měsíců.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a vyšlo to levněji než v saloně????já mám šaty za 8400kč a když tady vidím bazar tak sem mohla mít o půlku levnější teda
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Vyšlo. Za ty, co jsem si vyhlídla chtěli 9500 Kč za půjčení a asi 19000 Kč za ušití. Já je mám za 8000,- Kč i se šálem přes ramena a přesně na míru. Navíc budou moje a nemusím se bát, že je třeba poškodím. Po svatbě je můžu prodat a ještě se mi nějaká částka třeba vrátí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to je super sem blbá že sem to neudělala dřív se mi tady jedny líbí ale už má zaplacenou zálohu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tyhle se mi líbí a moooc http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak se tím netrap, hlavně jestli se ti líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak ty se mi tedy nelíbí vůbec, nemám ráda ty šlehačkové sukně a tady to je navíc nějaký lesklý materiál. To se mi mnohem víc líbí ty, co máš v albu, že sis vybrala. Ale každá máme jiný vkus.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji to je hezká cena..já mám za 7500kč ale půjčené..jsem na ty tvoje zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já taky, to se snad zítřejšího večera ani nedočkám :-D Hlavně jsem z toho byla už značně nervózní, takže se mi ohromně ulevilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo no ono těžko je takhle něco kupovat dokud člověk nezkusí mě se líbí i tento styl
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 To určitě, bez zkoušky bych do toho nešla. To pak nikdy nevíš, jak v tom budeš vypadat a jak ti sednou.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak gratuluju, jsem zvědavá, jaké budou, ty, co jsi zkoušela, byly moc pěkné.........taky nemám ráda šlehačky
Odpovědět
@mihaji Tedy to bych nečekala že 3 týdny před svatbou se tu budou ještě probírat styly šatů! Já taky občas licituju, jestli jsem neměla jít do něčeho levnějšího, bazarového, z Číny atd., ale to tak člověk nemůže brát. zas si řkám, že z půjčovny mám full servis a nemusím se stresovat s úpravami, čištěním, prodejem a tak. Prostě jsem se jednou rozhodla a basta.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek já to mám taky tak a nelituju, vím, že budu mít na sobě dobrý materiál i střih, do toho rizika nechat si ušít v Číně bych neměla nervy jít
Odpovědět
@ptjj No právě-může to vyjít skvěle, může to být na různě drahé úpravy, ale taky vhodné tak leda do popelnice... A k tomu ty platby do zahraničí, nic pro mě!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek, @ptjj : Já bych do toho nešla na vlastní pěst. Takhle přes studio je to pro mě něco jiného. Studio jsem si předtím ověřila, byly na něj samé dobré reference, paní ve studiu na mě taky udělala dobrý dojem a šaty suprové. Materiál kvalitní, ušité taky pěkně. Krom následného prodeje šatů nemusím řešit taky nic. Jen teď jsem už byla nervózní, že šaty ještě nedorazily. Jsem zvědavá, jaké budou naživo. Já bych měla spíš problém se šaty z půjčovny, měla bych strach, že jim něco udělám a nechtělo se mi dávat takových peněz jan za půjčení a ještě šatů, které mi třeba nesedí perfektně.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha, tak jestli to máš přes někoho, tak je to trošičku ještě něco jiného, já jsem takovou možnost neměla...........mně sedí perfektně, jen se budou muset trochu zúžit, ale jinak jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Proč bys neměla? Je to studio Marry tady z Prahy ;-) . Snad bude všechno OK. Já jsem právě byla ráda, že to celé zařídí a hlavně, kdyby něco nesedělo, zařídí i tu úpravu, která je v ceně. Já bych si jinak nic z ciziny asi ani koupit neuměla a měla bych z toho děsné nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji protože jsem o tom nevěděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak to jedině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak asi po 50-ti letech jsem se sem dostala... Tak za 16 dní se ze mě stane mladá paní :-) V pondělí si jedu pro hotové šatičky a konečně jednou jsem si připadala jako princezna.... Jsem z nich na větvi :-) JInak teď dozařizujeme svatbu a zabydlujeme se v novém bytečku a chodím do práce , ale to všichni... Nu a už jdu jen 9 dní a pak budu mít 16 dní dovolenou :-) Já jak já se těším :-)
Odpovědět
@makinka88 Jéé tak to je dobře, že už máš v šatkách ten správný pocit na vdávání ;-) Teď když tě poslouchám, tak si říkám jak to máš už za pár dní, přitom za chvíli na tom budeme úplně stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahoj Makinko, to je super, že už máš šatičky a že se v nich cítíš dobře.Už se nám to všem blíží, je to za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek @mihaji Holky, vy mě fakt děsíte, já si pořád ještě nepřipouštím, že je to nějak blízko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já jsem si říkala, že už jsem tě tady hodně dlouho neviděla, ale pokud máš takovéhle příjemnější starosti, tak tím líp :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?