Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak uvidíme:) a kupuješ si nějakou určitou značku? já aby to drželo..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - kupovala jsem je jen jednou.. v DMku.. a už jsou to 3 roky.. takže, které jsou dobré, v tom ti neporadím..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to nevadí,se poradím v obchodě:) ale děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dámy, po dlouhé době se zase ozývám :-) nedávno jsem se vrátila z egypta, takže pohodička a ted zase směle do toho schonu co tu je :-) pořád si říkám co všechno zařizovat a tak, ale snad na nic nezapomenu, příští týden zase odjíždím na týden, tak to musím všechno zvládnout tuten týden :-) tak jsem vás chtěla hlavně pozdravit, fakt toho mám tedka hrozně moc..
Odpovědět
teda úplně jste mě těma řasama nahlodaly, vždycky na ně v DMku koukám,ale nikdy mě to nenapadlo použít, jsem v tomhle mimo, všechno kolem makeupu je pro mě španělská vesnice (a přesto se budu na svatbu líčit sama :-D) Jak to s nimi teda funguje? Stačí koupit i ty obyč v drogerce a jen se to nalepí a je to? A svoje si pak nemaluju už? A není to poznat, že jsou nalepovací?
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - já jsem je měla na ples, takže to byly víc smetáky, navíc jsem byla za anděla :-), takže samozřejmě bylo vidět, že to nejsou moje řasy.. jinak jsem si svoje nelíčila, jen jsem si je natočila na kleštičky, nanesla to lepidlo na ty umělé řasy a nalepila.. ale určitě je více druhů, i takové, které budou vypadat více přirozeně.. začínáte mě, holky, nahlodávat :-))
Odpovědět
@mrazulka no já myslím, že na svatbu zůstanu u své přirozenosti, a nebudu experimentovat, ale třeba někdy... Pod vlivem beremka už mě začíná hlodat, jestli jsem se přece jen neměla nechat učesat i nalíčit, jeslti nebudu moc obyčejná, jestli jsem si neměla objednat opravdové svatební šaty až na zem a bílé atd atd, takže už blbnu....
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm - taky tě zdravím po dovolené! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - neblázni :-) vůbec nepodléhej vlivu beremka, udělej si to tak, jak sis to představovala a nenech se nikým ovlivňovat.. tvoje šatky jsou krásné a myslím, že i nevěsta s byť jen nalíčenými řasami a leskem na rtech, je krásná nevěsta.. nevěsta nemusí být vyumělkovaná a s gelovkama :-) nic proti těm, které je mají :-) takže, buď v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tam mam radost, vcera jsme s Honzikem dokoupili obleceni :) kravatu, kosili a boty a me satky na prevleceni... jsme oba spokojeni :) i kdyz byl velkej boj s cenou za kravatu, ale nakonec jsem vyhrala a nezbyvalo mu nic jineho, nez kravatu koupit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuju mrazulko :-) ted začínám dávat dohromady všechno co je potřeba :-) jen je toho nějak hodně na to že zase v neděli odjíždím :-) fakt vtipné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek já jsem v tomhle taky naprostý amatér, ani nevím, jestli se k tomu třeba prodává to lepidlo nebo jak :-) ale na focení nám ty řasy nalepila a pak je stejně ještě přejela řasenkou, moc nevím proč, když jsou stejně černé
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj Já s tím taky nemám moc zkušenosti, ale myslím, že když se ty řasy ještě přejednou řasenkou, tak spíš splyne rozdíl mezi vlastními a umělými řasami. Ale je to jen moje domněnka. Navíc ty umělé řasy černé jsou, ale třeba moje vlastní nikoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeji dobré ráno ikdyž tady je pěkně zataženo a mě od rána třeští hlava:( ale dnes jdu s drůžičkama na nákupy, potřebuju pro ně šaty a pro mě na převlečení tak snad budeme úspěšné..no a když mi něco cvrkne do nosu budu jedině ráda,protože ted kvůli naráku nemám na svatbu vůbec čas:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak v Praze svítí sluníčko, snad to k vám taky dojde. Hlava mě pobolívala taky, ale dala jsem si kafčo a je to lepší, tak snad tě to taky přejde ;-) . Držím palce, ať se vám zadaří. Předpokládám, že jde o velké družičky.....My byly kupovat šaty se svědkyní asi před 14-ti dny, jsme se fakt pobavily. Už jsem začínala mít strach, že snad nic normálního nepořídíme, ale nakonec se zadařilo. V Camaieu a ještě se 50% slevou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to vám závidím to počasí ale snad se to protrhne a bude hezky.. taky se už chystám na kafe :-D ano jdu s velkýma drůžičkama,svědkyně nemá tolik času, má malou holčičku,ta jak byla popálená tak sní si pak zařídim zbytek až bude mít hlídání..tak to je fajn,že jsi pořídila,snad taky něco vybereme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Určitě něco najdete. Já mam silně nestandartní svědkyni a taky to nakonec dopadlo. Není to moc holčičkovský typ, ale je hodná, dokonce si kvůli mě sundá ve svatební den i ozubené kolečko z krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jo a hlavně si nepouštěj Frekvenci 1, tam zrovna hrajou "Zpívat jako déšť" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no teda :-D taky musíme té mojí něco sehnat akorát mi přijde,že ve větších velikostech nedělaj tak hezké věci jako na žížaly..takové šatky jako budou mít drůžičky mít určitě nemůže,tak snad něco pěkného a vkusného najdeme..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My taky hledaly ve větších velikostech, jsme obě takové pořádné ženské :-) a našli jsme. A dokonce jí moc moc sluší. Některé modely ale fakt stály za to. :-D Chystáte se na nákupy do Liberce nebo někde tam u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji frekvenci poslouchám ale ted máme v práci kaput rádio:(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj v Liberci:) tak ted je fakt že už po obchodech tolik nechodím jako dřív když jsem byla přímo u zdroje..před 5-ti lety když jsem nevěděla co budu dělat hned po škole tak jsem nastoupila do C A,vydržela jsem tam asi přes rok a od té doby moc nakupování neholduju..zásoby mám a občas když mě to chytne tak si něco koupim..
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím tady je taky zataženo jinak družičku oháklou mám i kluky ségra je taky komplet tak snad už žádné nákupy nehrozí :-D kupujete si šaty na převlečení????
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Do CA-čka chodím ráda, tam mají taky v pohodě větší velikosti. Jen se musím vždycky dost ovládat :-D, pracovat tam ale musel být asi docela mazec. No, já po škole taky dělala všelicos a myslím i horšího.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Dobré ráno:) tak já si šaty na převlečení kupim kdyby náhodou ale takové které budu moct užít i pak..ikdyž chci v šatech vydržet co nejdýl,tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Já si šaty nekupuju, uvidím, jak dlouho vydržím ve svatebních (ať si je pořádku užiju) a pak půjdu asi do riflí.........uvidíme, jak bude nebo nebude teplo. Otce sice může trefit šlak, že hodlám večer být ve svatebních šatech, ale to jsem už přestala řešit. Si asi myslí, že se hodlám s tím prasetem mazlit nebo co (jen pro vysvětlenou nemyslím ženicha, ale pečené prasátko :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii aha no asi si je taky budu muset koupit ikdyž nevím jestli na sebe seženu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D já si taky říkala že bych chtěla být v nich když už něco stojí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?