Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno:) tak po sněhu ani památky a to jsem ho měla včera plné boty:D Taky řeším něco přes ramena,jsem hrozná zmrzlina, tak doufám,že bude hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, včera bylo tedy děsivé počasí, snad takhle nebude v červnu :-D . Dokonce mi včera byla zima i doma a to je co říct. Já si nechala k šatům dělat přes ramena pro jistotu šál, doufám ale, že ho nebudu potřebovat.
Odpovědět
dobré ráno holky. Musí nás uklidňovat, že červen je v počasí dost spolehlivý měsíc. I když poslední dobou je to všechno nějak jinak.. Ještě je to hrozně daleko, nějaké výhledy předpovědí ani nemá smysl sledovat.
Odpovědět
Děvčata, máte nějaký tip na rozlučku? Já včera domluvila datum, ale nějak nemám nápad co podniknout...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, no taky doufam ze bude hezky, ale jak rekat netacek tak nema cenu sledovat pocasi ted.... vemte si ze tyden pred carodejnicema hlasili krasne a ve ctvrtek rekli ze to proprsi.. takze je verim predpovedi maximalne 4 dny dopredu :)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě nemá cenu,nějak počasí nedůvěřuju..co má být tak bude, tak se necháme překvapit..ať bude počasí jakékoliv,bude to pro nás stejně ten nejkrásnější den v životě :)
Odpovědět
ovšem dnes sedím v práci v bundě a v rukavicích a sním o létě...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek záleží co si představuješ??? já jí mám mít venku na zahrádce gulášek slivovička vínečko a pivíčko snad vyjde počasí nechtěla bych sedět v hospodě teda
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek kolik počítáš že budeš mít lidí na rozlučce???
Odpovědět
@antana123 jenom asi 6 kamarádek. venku by se mi to taky líbilo, ale žádnou zahrádku ani chatu nemám... navíc to bude ve čtvrtek, tak těžko někam jezdit...
Odpovědět
@antana123 teď mě napadá brněnská přehrada. je tam kolem hromada různých hospůdek a když bude hezky, můžem chodit od jedné k druhé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@netacek taky nápad :-D chtěla bych vás vidět u poslední :-D :-D
Odpovědět
:-D hmm, tak to nevím!
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak budete zdobit auta svatebcanu? My bychom chteli klasiku buxusove venecky do oken... nevite kolik metru masli na jedno auto? dava se to do dvou oken ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata přeji :-) Nějak opravdu poslední dobou nestíhám psát, ale pochlubit se vždycky musím :-) Do alba jsem dala další fotečky z dnešní zkoušky, kdy už se mi šaty začínají líbit :-) ale ještě pořád to není úplně ono :-) A ještě se Vám musím pochlubit s tím, že dneska nám zastupitelstvo schválilo pronajmout byt :-) A jak se jinak máte????
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni.........tak já jsem se sem už opravdu dlouho neozvala :-) - spíš čtu než píšu, datum máme také 11. června..........a musím se o to tady podělit, protože moc lidí to zatím neví - minulý týden jsem zjistila, že čekáme miminko.........takže ke zkouškám, práci a svatbě přibylo tohle :-D ...........pořád si na to nějak nemůžu zvyknout...
Odpovědět
@misa_a_fanda Tak to moc gratuluju! To musí být moc příjemníé rozptýlení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek děkuji :-), zatím jsem spíš pořád ve stadiu překvapení - protože to bylo a je naprosto neplánované......ale krásné překvapení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa_a_fanda Moc moc gratuluju, to je krásné překvapení a předsvatební "dáreček" :-) . Tak ať jste hlavně oba zdraví. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky, to je super, že jsi se šatičkama spokojená. Moje jsou zatím na cestě, tak jsem zvědavá, jaké budou. A gratuluju k bytu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa_a_fanda velka gratulace!!! taky se tesim az se mi jednou na testu ukazou dve carky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosim poradte s tema maslema :( ja fakt nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 v albu nic nevidím a gratulace k bytu ;-) @misa_a_fanda moc gratuluju @betka20 my svatebčanům budeme jen klasiku stuhu myslím že ten jeden balíček jak se prodává bude na jedno auto víc to řešit nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko:) @makinka88 šatky budou určitě super,stou bordo to vypadá moc hezky:) jo a k bytu vám moc gratuluju,paráda,že to vyšlo a budete mít své hnízdečko:) @misa_a_fanda tak to je super! Moc gratuluju:) Koukám,že se po svatbě přesuneme do modrýho koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 - moje švagrová teď kupovala mašle na auta, mají svatbu před námi, a paní prodavačka říkala, že ten jeden balíček, to je 10 m, postačí na 2 auta.. což jsem pochopila, že budu muset dokoupit :-D @misa_a_fanda - moc gratuluji!!!! neboj se, na ten pocit si zvykneš :-) pro mě to taky bylo velké překvapení, ikdyž byl honzík plánovaný :-) dělala jsem si test, a když jsem uviděla ty dvě čárky, tak jsem začala hystericky křičet - mirkůůůůůůůůůůůůůů, mirkůůůůůůůůůůů :-D a to už jsem postarší kousek, už bych mohla být vyrovnaná :-D takže moc gratuluji, ať tě fazolek moc nezlobí, a ať je to bez těhotenských nevolností a vše proběhne tak, jak má!! @makinka88 - také gratuluji k bytu!! šatičky se rýsují, těším se, až budou dotaženy do konce! já jsem včera napsala seznam, co ještě musím udělat, ale už jsou to fakt takové maličkosti.. tak jsem potěšena :-) jinak přeji krásné ráno!
Odpovědět
Profilova fotka
já teda musím říct, že na modrého koníka příliš nechodím.. jen jednu dobu, kdy jsem hledala tady v ově nové kamarádky, a jednu díky tomu mám :-), a nebo, když honzíka něco trápí a já potřebuji pomoct.. je fajn pak zjistit, že v tom nejste samy..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka já jsem to myslela tak, že po svatbě bude těhulek přibývat tak aby jsme měli svoji diskuzi:) tak nějak jsem si tady na všechny zvykla..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - rozumím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Kde ty stuhy kupovala? V nějaké galanterii? Jak jsem auto poměřovala, tak to tak nějak vychází, taky počítám 5m na jedno auto a myslím, že ještě zbude, přeci jen nejsou všechna auta stejná. @janullii Taky bychom už po svatbě miminko rádi, teď jen záleží na tom, jak se zadaří. Taky to může trvat několik let, kdyby to nešlo, že.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?