Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@beruskaas Ahojky, myslím si, že se to bere automaticky, že jsou zvaní s partnerem.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo jak rika Lenka... je to automaticke... Holky hezke Velikonoce!
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas automaticky počítám i polovičky jinak přeju hezké velikonoce
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jé už se ti to krásně blíží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přejeme krásné velikonoce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky myslím, že určitě s polovičkami!!
Odpovědět
Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jste si užily Velikonoce? Já si tedy hlavně užila to, že byl víkend prodloužený, bylo to super. :-) @beruskaas Já bych taky určitě zvala všechny s partnerem, upřímně by mě ani nenapadlo zvát někoho bez partnera. Oznámení máte opravdu moc pěkné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, jen škoda, že přes velikonoce moc nevyšlo počasí :-( prodloužený víkend nebo neprodloužený víkend - pro mě jsou všechny víkendy "pracovní" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak my měli počasí krásné, akorát včera se trošku ochladilo, ale to jsme byli stejně už doma, tak to bylo jedno :-)
Odpovědět
@mihaji Děkuju za pochvalu :-) Zvaní jsou samozřejmě oba. Nechám to na nich. Já jenom chtěla vědět, jak to máte vy. Děkuju za názory. Máme teď s miláčkem strašný starosti s restaurací, prodala se, mění se komplet personál, tak nevíme, co od toho čekat. Mám z toho strach :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Tak držím palce, ať se vše nakonec vyřeší k vaší spokojenosti, to je nepříjemnost.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte holky! My jsme taky pokročili s přípravama, oblékli jsme ženicha od hlavy k patě:-)..takže další starost za náma...rozvážíme oznamkou, už jen pár lidí a máme všechny pozvané..hurá...
Odpovědět
Profilova fotka
přeju dobré ránko @mrazulka malý je šikula @beruskaas tak to je blbý taky bych se bála
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k super taky už nám to pěkně odsejpá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) Tak mě včera majitel restaurace ubezpečil, že se kuchař měnit nebude, tak mě trochu uklidnil :-) V pátek jedeme na svatbu kamarádům, tak to omrkneme u jiných :-) Rozdávání oznámení nás taky strašně baví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) @beruskaas Tak to jsou dobré zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už se nám to krátí co?? :-) už máte všechno zařízené, nakoupené? mě toho ještě spoustu chybí a už začínám pomalu plašit :-| . Nemáme oznámení, prstýnky, menu, domyšlenou hudbu na obřad, ještě nevím kterou květinu budu mít....je toho docela dost, nezdá se vám?? nějak to nestíhám, ale ještě pořád máme 45 dní..tak snad to všechno stihnu doladit včas :-N
Odpovědět
@nikolam11 Taky nám ještě pár věcí chybí, ale když se do toho opřeš, tak to tak hrozný neni :-) My už máme jenom dorozdat oznámení, vyzvednout prstýnky, pak organizační věci jako konečný seznam hostů podle potvrzení oznámení, pořadí kolony a auto pro ženicha , odevzdat formuláře na matriku a vybrat si hudbu na obřad, zkouška účesu a šatů, výběr rukaviček, vyrobit výzdobu aut, truhličku, domluvit raut, detailně domluvit květiny, vyrobit jmenovky na stůl a zasedací pořádek. Ale to už snad tak hrozný nebude, ještě je dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
No nam toho jeste taky zbyva hodne :) dorozdat oznameni, udelat zasedaci poradek, dokoupit krabice na vysluzky, maslicky do oken, zaridit buxus, vybrat cteni do kostela, dodelat hudbu :)..... uces a liceni bude naostro, protoze se na zadnou zkousku nedostanu, mam to daleko :-D ale verim jim, ze to zvladnou :) a dort a ostatni peceni jsem take prenechala me rodine, takze to pro me bude velke prekvapeni :) doufam ze mile ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zensky tady je teda mrtvo to vam povim ;-( kde jste vsichni :) nekdy nestiham cist a ted si tu pisu sama se sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata už jsem Vás víc jak týden nečetla, nějak nemám čas ani chodit na pc :-( Tak jak se tady máte? Co je nového? J8 se musím pochlubit... Ve středu jsem byla na zkoušce šatů :-) a k večeru jsme byly s tchýní zamlouvit svatební dort. ve čtvrtek jsme si byly objednat prstýnky tak se těším až dorazí :-) V pátek jsme byly s miláčkem na matrice, takže tu užtaky máme hotovou :-) A v čera dostal k narozeninám kravatu :-) Ale bohužel je marůdek, každej den jezdíme na píchanej penicilín :-( Ale hlavně aby byl v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčinky:) tak se hlásím po kamionové dovče..krásně jsem si odpočinula,sice jsem přijela se zánětem v oku ale byla jsem 10dní se svým chlapem a bylo to fajn:) ještě jsem vás nedočetla, hodně jste toho napovídali:) Jinak u nás nastala změna hospody..budeme mít velkou chatu se spanim,velkým sálem,kuchyní a posezením venku a za 2tisíce od čtvrtka do ponděli,tak jsem ráda:) Jdu vás dočíst ať jsem v obraze..
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky Markétko, na šatky jsem koukala,vypadají zajímavě,určo budeš originální:) @lenakvapilova teda Leni, toto ale uteklo,tento týden z tebe bude už vdaná paní:) já jen doufám,že všechny neutečete a pěkně mě budete do 6.8. podporovat..pak si musíme vytvořit novou diskuzi:) nerada bych o vás tady přišla:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahoj Jani, to je fajn, že sis to užila :-) . Mě čeká tenhle týden zase školení nových zaměstnanců, tak mám z toho nervy, už aby to bylo za mnou. Jinak tu bylo celkem mrtvo, tak to budeš mít přečtené za chvilku ;-) .
Odpovědět
Ahojky holky,taky jsem dlouho nechodila, i když jsme připravovali vše dopředu,musí se teď dolaďovat maličkosti a zaberou celkem dost času :( Nemůžu tomu uvěřit, že opravdu za 5 dní se vdávám :) Výslužky,koláčky máme rozvezené a všichni byli maximálně spokojení :) vypadalo to nádherně a chutnalo, ještě líp :) Jediné co mě moc trápí jsou neštovice moji málé milované družičky a její maminky :( jestli nebudou moct jet, tak to asi nepřežiju :(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii super že sis to užila ;-) @janullii neboj budeme tě podporovat až do srpna ;-) @lenakvapilova jé krásně se ti to krátí a držím palce at neštovice zmizí jak dlouho to už mají???třeba to už zkončí jinak přeju dobré ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Ahojky, no ty to máš už za chvilinku, docela ti závidím, že to už budeš mít za sebou. Držím palečky, ať se Ti družička stihne dát dokupy. Ale kdyby náhodou ne, tak věř, že i tak si to užijete ;-) . My máme docela obavu, zda se svatby zúčastní má budoucí tchýně, je na tom teď zdravotně docela blbě, je jí pořád špatně a v tomhle stavu by nezvládla ani cestu, natož celý svatební den. Tak se modlíme, aby se do toho června zvládla dát trochu dokupy, bylo by to smutné, kdyby tam Honza neměl maminku a i jí by to bylo asi hodně líto :-(
Odpovědět
Ahoj holky, no je tu mrtvěji než dříve, asi všechny moc makáme na přípravách, že? já teda mám pocit že nestíhám, chci sepsat všem organizátorům pokyny ny papír, aby se na nic nezapomnělo a nikdo se mě ve svatební den (skoro) na nic neptal, ale je to teda fuška, to by člověk nevěřil... jak vy to řešíte, zvládáte předat pokyny osobně a doufáte, že to klapne? JInak jsem byla v salonu zkoušet novou kolekci, ale zůstala jsem u svých MS Leoni :-) Jen jsem koupila jinou bižu a zjistila že ve vyčesaném drdolu celý den nevydržím, strašně mě bolela pokožka... všichni mě odrazují od rozpuštěných vlasů a mě se to zdá nejlepší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?