Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak ani ne, jen ti to zašijou,může to asi tak dva dny bolet..žádná trága:) asi jo,půjdu před..třeba budu mít štíhlejší tváře :-D @makinka88 když mi trhali ten první tak mě mordovali přes hodinu,taky jsem dost trpěla..vyšla jsem úplně bílá s čurkem krve v koutku..ale zvládla jsem to..takže neboj,to bude dobrý..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leníííí, tak na zítra přeju pevné nervy, ať vám všechno vyjde podle plánu, krááásnééé počasí a maximálně si to užijte!!!!! Držím pěstičky a moooc se těším na fotečky a tvé vyprávění :-) Tfuj, tfuj, tfuj ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay No vis jak, nejdulezitejsi jsou fotky... na tyse divas daleko casteji nez na dvd, lae mit zachyceny ten okamzik a pripravy a tak, to je ono :) budes v takovem stresu, ze si polno veci ani nebudes pamatovat a pak se rada podivas na to jak to bylo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Leničko dneska na Tebe budu celej den myslet a držet pětičky, ať Vám vše vyjde jak jste si vysnili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni myslím na vás a určitě vám vše vyjde jak si přejete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni moc drzim palce! Uzij si nejkrasnejsi den sveho zivota naplno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska v půl 10 se ze mě stala teta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s leničkou jsem si dopoledne psala a psala - jsem šťastná! :-) vyšlo jim krásné počasí, úplně ideální!! @makinka88 - tak, teta, moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pořádně to zapijte!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 velka gratulace!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no tak to je super! pocasi jim vyslo uplne nejlepe jak mohlo, ani velke vedro ani zima :) a krasny slunicko! doufam ze nam to vyjde taky tak :)
Odpovědět
@lenakvapilova Leni, tak počasí vám vyšlo nádherný, myslela jsem na tebe!! Těším se na fotečky!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
@makinka88 moc gratuluju!ať drobek roste.holčička nebo chlapeček?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji :-) Chlapeček Petřík 2700g a 47 cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) Taky jsem si včera na Leničku vzpomněla, počasí jim opravdu vyšlo pohádkově, tak se snad vydařilo i všechno ostatní. Už se těším, až bude vyprávět. @makinka88 Moc gratuluju, ať se malému daří. Určitě jsi moooc hrdá teta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já už jsem viděla pár fotek z Lenčiny svatby na facebooku :-) Jsou to jen momentky, ale je vidět, že si to užili!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka I já jsem viděla Leničky fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak Leničce počasí vyšlo,tak snad to ostatní taky:) už se těšim na vyprávění a foto:) V sobotu u nás taky měla jedna holčina a když projížděla kolona na obřad,tak jsem měla husinu a slzy na krajíčku,nějak to na mě působí..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @janullii Taky na mě ty nevěsty a svatby působí nějak víc. Už si začínám uvědomovat, že se to opravdu blíží a těším se. Objednávám poslední věci a finišujeme :-) . O víkendu mě čeká zkouška u kadeřnice a vizážistky a taky domluvíme detaily v hospodě na oběd, tak jsem zvědavá, jak vše dopadne. A včera mi psala paní ze studia, že moje šaty už jsou na cestě a koncem tohoto či začátkem příštího by měly dorazit. Prý měli nějaké problémy s dodavatelem. Ufff, se mi ulevilo, začínala jsem mít trochu strach, že budu bez šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to jsme na tom stejně:) no tak to je fajn, že ti už dorazí,jsem zvědavá jestli budou podle představ:) tak mi máme ještě chvilku ale Péťa se otom začíná bavit čím dál víc,tak mám radost,že už projevuje větší zájem:) tak ty ještě měsíc..to tak letí!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky jsem zvědavá, jaké budou, už se moc těším na zkoušku a vůbec celkově se začínám už nějak fakt hodně těšit :-) . Honza taky o tom začíná víc a víc uvažovat, včera se mě dokonce ptal, jaký si má vzít piercing :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji čím víc se to blíží tím víc se člověk těší..jen škoda,že to pak tak strašně rychle uteče:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To asi jo, ale pak se můžu zase těšit na svatební cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to máš pravdu..na tu už se taky těšim potom všem blázinci.. včera jsme nakupovali a dovybírali dlažby a obklady,je to teda mazec..ještě 3týdny a stěhujeme se:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to je paráda, to vám fakt přeju a i trošku závidím, že jdete do vlastního :-) . A jak to dopadlo s tím blbečkem z té stavební firmy? Měli jste nějaké to sezení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no sice se stěhujeme ale asi půl roku budeme bez dveří a nějaké dodělávky tam budou..na kuchyň si taky pak ještě dva týdny počkám ale jak píšeš,jdeme do vlastního a to je důležitější,taky se už těšim..zrovna včera jsem se chytla s tchýní,protože má pořád tak blbý kecy že nechápe kam se budeme stěhovat a ať si koupíme stan..hrozně mi to vadí takovýhle řeči.. Jinak sezení bylo, a ten krypl se ani nedostavil ani neomluvil, takže vlastně dobrý..jen musim zaplatit statika,že je vše o.k. takže další prachy:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tchýně někdy dokážou mít vážně výborný kecy, ale u nás je na tohle spíš expert přítelkyně mýho táty, tý bych občas nejdradši jednu vrazila, jak mě dokáže vytočit. Ale nenech si radost zkazit. Jestli tě to potěší, my nemáme dveře do dneška :-D. Tedy jenom do obýváku a ložnice. Tak ono možná lepší, že ses s ním nemusela znovu setkat, škoda těch peněz, no, ale to se asi nedá nic dělat. Jak domeček financujete? Brali jste si hypotéku? Jestli to tedy není nevhodná otázka - kdyžtak mi neodpovídej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to teda, někdy mě opravdu pěkně vytočí! tak to jsem klidná, jsem říkala že už začnu šít závěsy aspon do koupelen :-D hypotéku jsme si brali a stavební spoření..dnes to jinak nejde:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To máš pravdu, pokud člověk není milionář nebo nevyhraje v loterii, tak se to jinak nedá. Já se jen ptám, protože pokud budeme jednou zvažovat nějaké vlastní bydlení, tak to taky jinak nepůjde, ale mám právě z těch hypoték šílený strach.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?