Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, přidávám foto ze zkoušky mašle pro družičku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 jak jsem psala výš, je to přes fot drogerie teta..ale nejde mi to zkopírovat protože to nemám ještě objednané.. @verisek.s povedený:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ahojky, ta je ale roztomilá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s krásný @janullii aha
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - super!! :-)
Odpovědět
@janullii My budeme mít něco podobnýho za oznámení - budu ho vyrábět ve Fotolabu jako fotoblahopřání, cena je stejná, taky 30 Kč za 10 s obálkama v krabičce :-) Mám nějaký první pokusy v albu :-) Včera proběhlo focení v ateliéru, tak snad už se na to brzo vrhnu. Jestli si chceš dát to oznámení do alba, tak stačí dát PrtScr a uložit třeba do malování... Jinak se nám po měsíci dohadování s provozní mění majitel restaurace, takže raut stále není dohodnutý, prý to domluvíme už s novým majitelem, já už asi z toho fakt vyrostu! Vůbec nevim, na čem teď jsme :-(
Odpovědět
@janullii tak jsem na tu Tetu teď koukala, tak je to úplně to samý jako u toho Fotolabu, stejný designy :-) Viděla jsem je i ve skutečnosti, jeden vzorek mám doma, vypadá to hezky. Zkoušela jsem na to i takovou tu děrovačku se srdíčkama, jestli to procvakne a jde to :-) Takže doporučuju všem. Jaký design sis vybrala? Nebo sis vytvářela něco sama?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no vidiš to:) mě to včera přišlo na mail,tak jsem to hned zkoušela a dnes jsem do toho ponořená taky :) design jsem si sama nevytvářela, ikdyž jsem to taky zkoušela bez..až něco bude tak to sem dám:)
Odpovědět
@janullii Já jsem ten jejich design využila, ale hodila jsem si to pak do malování a některý prvky z toho jsem si přetvořila do barvy naší svatby, aby nám to ladilo a pak zase dala zpět. Jo a umazala jsem to jejich logo cewe, aby se tam nevytisklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas tak a už mám objednáno, až to dorazí,dám to sem:) @mihaji a tobě děkuju za rady:)
Odpovědět
@janullii super, už se těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ta je krásná................ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s krásná družička..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas ty už sis taky objednala?
Odpovědět
@janullii ne, zatím ne, mám to jenom připravené, čekám na fotky ze včerejšího atelierového focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nemáš za co, jsem zvědavá na reálný výsledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkujem všem za pochvaly, ještě dokoupíme vodítečko a obojek ve fialové a bude to komplet :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - máš to vymazlené :-) my jsme se nakonec rozhodli zasedací pořádek úplně zrušit.. přeci jen to máme formou rautu, tak ať si každý sedne tam, kde se mu to líbí.. samozřejmě kromě našich čestných míst :-) psala jsem to našemu pánovi z cateringu, že tisk jmenovek nevyužijeme, tak mi napsal, že s tím naprosto souhlasí, že naše svatba je výjimečná a free :-) jsem ráda, že jsou lidé, kteří chápou, že né vždy musí být svatba tradiční a dle bontonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to jste vymysleli šalamounsky a bude klid na všech stranách :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - nebude :-) ale je mi to vcelku úplně šumák :-) jinak jsem se vrhla do posledních bodů, které nemám odškrtnuty a snad už to konečně dotáhnu do zdárného konce.. teď je na řadě spočítat koláče, uff :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) @mrazulka Tak si s tím hlavně nedělej těžkou hlavu a nenech si to zkazit. Je to fakt na pytel, že vám to příbuzní takhle kazí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v pondělí jdu na to boudoir focení a jsem značně nervózní. Včera mi stihly naštěstí dorazit objednané hadříky, tak se mi trochu ulevilo. Jsem opravdu zvědavá na výsledek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ahojky:) no tak to jsem zvědavá na výsledek:) bude to určitě příjemný focení,já jdu za dva měsíce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No já taky, hlavně, co si se mnou chuděra fotografka počne :-D . Ty jdeš někde u vás nebo jedeš do Prahy k Lucce?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ne ne u nás v Liberci:) neboj,určitě si poradí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jsme včera koupili ženichovi košili na obřad a v salonu zamluvili vestičku s regatou :-) Fotku přidám do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s a jakou barvu té vestičky?? taky sháníme a nevím právě pořád jaký odstín ale asi šampaň..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s my jsme tohle včera taky pořešili ;-) nakoupili jsme celou výbavu pro ženicha v Bandi, kromě bot, které má..........zas další věc z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte všechny zasedací pořádek????já nevím jestli ho dělat a přemýšlet koho s kým posadit :-o jinak přeju dobré ránko holky nemáte některá typ kdebych mohla sehnat na svatbu něco na našeho malého má ted 77cm díky?????
Odpovědět
Profilova fotka
jinak můj má oblek tmavě šedý takový lesklý a vestička a vnitřek je do červena já mám kytku do červena i naušnice a bižu na krk tak snad to bude ladit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?