Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Už je doma 2 měsíce. Příští týden v pátek jde na kontrolu, tak doufám, že už ho pustí do práce. Teď chodí na rehabilitace.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je dlouhá doba..to bych se doma asi zbláznila..tak snad už ho pustí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Na něm to taky zanechává následky :-D . Snad už se dočkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno ze západních čech děvčata :-) Tak jak se tady máte? Začala jsem chodit do práce a je to se mnou opět hrozný, nestíhám Vás ani číst :-( @janullii Je super, že už máš noviny hotové :-) @mihaji sna už bude do v pořádku a pošupajdí do práce :-) V sobotu jsme dostaůi první svatební dar a hned jsme ho, ale museli zabít :-( No, ale tak už máme masíčko na svatbu v mrazáku a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova @antana123 no primo za moji kytku nic nerekla, my tam vybrali a jeli domu a ona nam pak volala navrh... jinak mame moji kytku, mamky 2 krat, vyzdoba auta, zenich vonicku a svedek s druzbama (3) taky, svedkyne s druzickama (4) kytku na ruku, vyzdoba hostiny a kytky do vlasu.... no tak koukam ze to bude asi normalni, ze toho mam dost... no proste se s nima zkusim dohodnout aby se vesli do tech 7 tisic, protoze budeme muset jeste platit floristku do kostela a kytky :-D no rikam vam ze ta svatba teda vyjde na poradnou palku :-D
Odpovědět
Ahojky holky:) @betka20 tak to je tak normální cena asi, já to tak mám taky!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to si myslim:) chlapa to taky doma moc dlouho nebaví,natož dva měsíce.. @makinka88 no já si říkala, kde se touláš:) tak vy jste dostali čuníka, to je fajn:) my budeme mít dva..přítel chce na rozlučku jednoho a na svatbu druhýho..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tech 7 docela jde, ale neni v tom kostel no :( spis se bojim ze napslali 7 - 9 a pak reknou 9 500 ze to trosku vylezlo.... tak se s nima chci proste dohodnout, aby to udelali do tech 7 tisic... at tam daji ptreba vic zeleneho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky doufam ze nebudeme mit takove pocasi jako je dneska :-D to by me fakt kleplo :(
Odpovědět
Profilova fotka
dnes je fakt hnusně:( no když si představim takovéhle počasí u našeho venkovního obřadu,jde mi mráz po zádech :-S
Odpovědět
@betka20 @janullii holky začínám už dost stresovat, že budeme mít takhle hnusně :( už za tři týdny :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova určitě bude krásně 7.5:) to teď to aprílový bláznivý počasí..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova musíš myslet pozitivně a vůbec si to nepřipouštět,že by bylo ošklivo..pro vás to bude i tak nejkrásnější den a bohužel počasí neovlivníme..
Odpovědět
@janullii je to hrozné, ale už uklidnuji i sama sebe :)
Odpovědět
@janullii jen aby :( taky by mohlo svítit sluníčko a jen co vyjdu k altánku se spustit slejvák
Odpovědět
Holky nějak nám tady ty vzkazy se přehazují:(
Odpovědět
Profilova fotka
no holky neumim si predstavit fotky v tomto pocasi :( bylo by to hrozny :( Leni ty uz to mas za hroznou chvilku :) ty budes vdana stastna mlada pani a my se budeme jeste mesic stresovat, aby vse dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska to tady nějak blbne..
Odpovědět
Stejně je to holky drsný, jak to všechno ale uteklo, co? Lenka to má už tak za pár ale nám se to taky neskutečně přiblížilo ... Zatím z toho strach nemám, tak jsem zvědavá, jaký to bude třeba týden nebo čtrnáct dní před svatbou ... :-D Jinak, ještě k té ceně kytek .. já, když jsem psala, že nám vypočítala kytky za 5.000,-Kč, tak si všichni ťukali na čelo, že je to hrozně moc. V ceně je teda jen moje kytka, 2 x maminka, 1 x svědkyně, 4 x náramky na ruku pro družičky, 2 x korsáž .. tím to hasne ... Ale když vidím tady ty vyšší ceny, tak si říkám, že asi to je fakt normál ... Svatba je ale fakt hodně drahá. Asi nejdražší pařba mýho života :-D Tak proto si to musíme tak užít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babulenky, ono to blblo už včera, když jsem psala do svého fotoblogu.. ukládalo se to úplně na přeskáčku :-( co se kytiček týče - už jsem psala výše - moje kytičky, korsáž pro ženicha, 2x pro maminky, 1x pro svědkyni, 1 větší ikebana a 4 menší ikebany na stoly.. cena do 2 tis.. Snad to tak nakonec bude.. @lenakvapilova - počasí, leničko, holt neovlivníme :-( ale naprosto chápu tvoje obavy! i já už jsem nad tím přemýšlela, jak to budeme řešit, když nebude hezky.. hmm.. fotky z ateliéru nechci, páč to vypadá jako z 80. let :-( jinak moje číslo máš v mém fotoblogu ve vzkazu, tak se určitě ozvi! a my s honzíkem si uděláme výlet do havířova! jinak vás všechny zdravím z kroměříže, kam jsme s honzíkem vyrazili za mou kamarádkou na 2 denní výlet!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahojky Gábi,pořád na tebe myslim.. no škoda že vám na ten výlet nevyšlo počasí ,ale určo si to užijete i tak:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda dneska je pěkně hnusně.. včera mi přišla nabídka od drogerie teta na fotoblahopřání a mají tam i designy na svatební oznámení,tak zvažuju jestli si je nenechám udělat..dělají je po 10-ti kusech a vyjdou na 30kč i s obálkama..včera jsem si zkoušela jak by to vypadalo a docela se mi to i líbí:)dělají to na fotopapíře,přijde mi to pěkně poskládané v krabičce..hmmm, mám dilema:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, hnusně tam tedy je, to máš pravdu. Koukla jsem na stránky Tety....to bys chtěla to s tou designovou předlohou, nebo že by sis předlohu udělala sama? Ta cena je super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no právě že to zkouším tak různě i s předlohou i bez..od včerejška se vtom přehrabuju a kombinuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak pak zkus ukázat jak to vypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji určitě:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko hlásím se zase po pár dnech ted nějak nebyl čas dělám jarní úklid v celém domě a Šimonek jak začal lozit tak mi dává zhabrat jinak včera jsem se rozčílila jeden z řidičů nám odmítl prý k vůli práci no mohl si to zařídit co už máme naštěstí jinného kamaráda který to pro nás rád udělá doufám že u všech přípravy vycházejí
Odpovědět
Profilova fotka
ad počasí tady taky prší jinak se nám to pěkně blíží v sobotu jdu kamarádce na svatbu aspon budem vědět co nás čeká---))) a pak hned na zámek doladit počet osob na hostině a menu
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji máš to v IP tak jukni..jsem zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii co to je za oznámení???můžu to vidět taky????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?