Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám foto, máme fialkovou košili a bílou vestičku i regatu ;-) Foto z mobilu, omluvte kvalitu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 mrkni tady na bazar, zrovna jsem tam dneska nějaký obleček pro malého chlapce viděla
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jé děkuju mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s vypadá to moc dobře:)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - já jsem koupila honzíkovi oblek na mimibazaru.. kalhoty, vestičku, sako i košili - vše za 500,- a fakt moc pěkné.. a nebo se koukni tady na bazar..
Odpovědět
Profilova fotka
na mimibazaru si občas taky něco koupim:) mohu jen doporučit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - vypadá to pěkně.. u nás to bude bez vestičky.. taťka je horkokrevný a pokud by bylo vedro, tak by se mi uvařil, tak jsme ji zavrhli :-) košile i kravata budou v bílé barvě.. nejspíš.
Odpovědět
Profilova fotka
na MMB nakupuji pro honzíka běžně a taky jsem moc spokojená!
Odpovědět
ahojky holky,zdravím po delší době, už nevím co psát, vše máme zařízené a jen čekáme :) Už jen 20 dní :) :) Jediné co, tak vytisknem ještě noviny, ale chceme ještě počkat, kdyby se něco změnilo! Jinak přítel bude mít bílo- stříbrnou vestičku s regatou a bílou košili a vypadá to luxusně:) Holky už aby to bylo:) fakt už se těším!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova u nás bude mít ženich to samé :-) a k tomu šedý oblek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po víkendu! Tak včera jsem si pěkně pobrečela:( můj chlap mě v sobotu nechal samotnou u kamarádky, u které jsme měli grilovat a odjel si na jednu chatu u nás kde slavil narozeniny s lidma který teda nemusim ale mohl mi to aspoň říct..neřekl ani slovo a odjel..pak mi psal že mu mě bylo líto jak jsem si v týdnu zoufala jak jsem pořád sama..kdyby přišel aspoň normálně domů ale on přišel až včera odpoledne v půl čtvrtý:( sice od deseti kopal přípojku u baráku ale to že se nepřišel domů ani vyspat,mě docela mrzelo..co docela,bulela jsem celý den..Přišel domů a dělal jako že nic..někteří chlapi jsou opravdu tak beztarostní až žasnu.Já když někde jsem tak si pořád říkám,už bych měla jít domů a beru na něj pořád ohled.. No jen jsem si chtěla ulevit,pořád mě to štve,tak aspon jsem to někomu řekla..ufff Jinak doufám, že aspon vy jste měli krásný víkend:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno děvčata... Tak po týdnu jsem se na Vás přišla podívat :-) Musím se pochlubit, už máme taky košily pro ženicha :-) Já jdu zase příští týden na zkoušku, tak uvidím v jaké fázi budou moje šatičky :-) Jinak víkend jsme měli výletní... v sobotu na Radyni a na Kozlu a pak jsme vzali ségru a jeli jsme grilovat ke známím... Měla jsem narozky tak jsme oslavovali... Spíše, oni oslavovali, protože já jsem řídila :-) a včera jsme byli na Bolfánku a s obouma tchýněma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@makinka88 Krásné ráno :-) My jsme měli taky výletní víkend. Hotel v Chomutově s polopenzí, zoo, městské lázně, hrad Hněvín :-) Krásný víkend, utekli jsme od všeho toho stresu tady... Táta konečně pořídil oblek a přišel mi první nástřel fotografií z atlieru na oznámení, takže jsme zase trochu pokročili. Večer jsem začala vymýšlet návrh oznámení, takže jsem šla spát po půlnoci...
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) v sobotu jsme byli kamarádce na svatbě a nádhera vyšlo jim počasí jinak jsme na zámku byli domlouvat definitivně menu svatební i začátek hostiny a tak nějak nám to utíká nezdá se vám???
Odpovědět
@ptjj Roman bude mít taky šedý oblek, nebo teda žaket, ale ta kombinace je nádherná! @janullii Janičko, to mě moc mrzí!! Chlapi si někdy neuvědomují, co dělají :( snad ti to vynahradí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova děkuju Leničko,snad ano:( od soboty za dva týdny tě čeká tvůj velký den:) to je mazec..už máte vše?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) @janullii : To mě mrzí Jani, moc dobře vím o čem mluvíš a chápu Tě, ale neboj, ono to zase přejde a bude líp. Už jsou prostě takoví a my s tím nic moc nenaděláme. :-( Já jsem dnes byla na tom boudoir focení u Lucky, bylo to opravdu úžasné, skvělá atmosféra. Lucka i Jana jsou skvělé ženské, které ví, co dělají a dokážou vytvořit super atmosféru. Jsem opravdu zvědavá na fotky. Ve foťáku vypadaly moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) tak my jsme s ženichem už kompletně vybavení, tedy co se týká oblečení, o víkendu jsme pořídili košily, já si pořídila svetřík, konečně botičky a spoďárky pod šaty :-) koupila jsem si je ve Spencerovi, bílé a trošku pod šaty průsvitají, ale ty tělové se mi nelíbily a tyhle jsou moc pohodlné, tak mi budou trochu vidět, no co :-D @mihaji jé taky bych pak po svatbě chtěla zajít, Janču mám jako vizážistku na svatbu a byla jsem u nich v ateliéru na zkoušce líčení, ona je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @mihaji máš pravdu,těžko něco zmůžeme..všude je něco,takže už to nechám být.. No tak to jsem zvědavá na fotečky:) já jdu začátkem června,tak jse taky zvědavá..no vidíš, a ty jsi ztoho měla takové obavy a dopadlo to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, taky jsem na fotečky děsně zvědavá. Fakt jsem si to skvěle užila a ta druhá slečna, co byla se mnou byla taky nadšená, takže fakt super. A říkám si , že i kdyby Honzova reakce nebyla při předání dárku adekvátní, aspoň budu mít nějaké pěkné fotky pro sebe. Jestli se nám někdy zadaří, tak si u Lucky určitě nechám udělat i fotky s bříškem, je opravdu kouzelnice a navíc moc fajn ženská a vizážistka Jana taky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš a takový obavy co jsi měla:) taky bych ráda jednou fotečky s bříškem,je to hezká památka..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No fakt bych nevěřila, co ze mě holky dokážou vykouzlit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak moc gratuluju k pěknému zážitku. Doufám, že se pak s námi podělíš o nějaké výsledky :-) Já jdu za necelý měsíc, tak zatím tak nějak nakupuju nějaké hadříky a těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Určitě ukážu nějakou ochutnávku, jen co mi Lucka pošle fotky na skouknutí.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si musim něco koupit..jsem na to taky zvědavá..budu mít stejnou vizážistku i na svatbu,tak jsem zvědavá co na mě vykouzlí:) jinak dnes si jdu pro oznamka, už dorazili:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @mihaji tak to je super že sis to užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii chlapi jsou chlapi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 to jo, někdy jsou opravdu na zabití!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak abych se moc nenudila, začíná mě prudit můj táta. Že je svatba časově napjatá, že přeci nemůžou mít svatebčani do restaurace dřív, než my. Chce mi nacpat družičky a prý já si vymýšlím kraviny (těmi kravinami myslí, že se chceme po obřadu fotit, což je podle mě naprosto standartní záležitost). A když mu řeknu, že nic být nemusí, že to prostě bude tak, jak si to uděláme a hlavně v klidu, tak si myslí, že jsem se zbláznila. :-| A pak že já všechno hrotím a stresuju se svatbou. Mám toho dneska nějak plný zuby. Už si říkám, aby to bylo za náma. Taky jste někdy už měly tenhle pocit?
Odpovědět
@mihaji Včera jsem probrečela celý den a to mi nikdo nemusel nic kolem svatby říkat :( ten stres, aby vše vyšlo, jak chceme je nějak moc silnej a já už nemůžu :( nemyslíme na nic jiného a já jsem pěkně podrážděná :( opravdu už chci, aby to bylo:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?