Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Šaty jsou opravdu moc krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No vy to máte za pár. Mně se poslední dvě noci o svatbě zdálo (poprvé), ten první sen byl docela horor, ten dnešní docela v pohodě, až na "překvapení" mojí maminky, že je těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tobě taky? :-D A byl to aspoň příjemný sen?
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi teda jsou nádherný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji mě se o ní občas zdá ale vždy jen že prší,že mě nestihnou učesat ani oblíknout:)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 tak mě to hlavně baví..ale zas tak zručná nejsem..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Mně právě poprvé až teď. A v tom prvním snu se mi taky zdálo, že prší....nebo spíš lije jak z konve a tam se ale podělalo kompletně všechno, tak snad to ve skutečnosti bude naopak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no snad jo..u těhle snů, bych nerada aby se vyplnili..stou mamkou,je to teda dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to já bych tedy taky nerada. A to mi máma psala, že kam se na ni hrabu, že jí se nedávno zdálo, že tahala babičku (ještě nechodící o berlích a za dědova života) od nějakýho chlapa, se kterým byla kvůli sexu :-D a že on byl ženatej a chtěl to ukončit a ona děsně vyváděla :-D . To musel být tedy sen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to teda:) taky se kolikrát divim, co se v té hlavě rodí za sny:) jank jedtli si pamatujete jak jsem tady řešila mého skoro švagra,který má svědčit mýmu chlapovi,jak je teď v Afganistánu,tak jsem sním mluvila a možná stejně ani nestihne tenhle termín..já to tady všechno přesouvám jak tydýt ,říkal mi,to tady budu,vše o.k. a teď je to zase jinak..ale už neměním ani za nic!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to tedy potěší. Třeba to nakonec stihne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no uvidíme..už se tim nebudu zabejvat..už dvakrát jsme to kvůli němu přesouvali a potřetí to dělat už nehodlám!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Teda Jani, tak z toho by mě kleplo!!!!! V žádném případě už nic nepřesouvej 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no jsem ve fázi,že už to neřeším..k tomu dni toho mám už hodně zařízené a zaplacené,tak by mě to ani nenapadlo..to už by si člověk opravdu připadal jak idiot..buď to stihne,nebo ne,jiná varianta neexistuje..ale štve mě to, protože jsme mohli mít svatbu v červnu a bylo by..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já to tak mám vždycky, pro dobrotu na žebrotu, takže už se v takovýchhle věcech nepřizpůsobuju..........pak mě to akorát naštve, když to stejně nedopadne
Odpovědět
@antana123 Já si dělala vývazky taky sama a mám radost, že jsou podle mých představ, a že můžu říct, že jsem je vyráběla já. Než jsem přišla, jak na to, tak jsem myslela, že z toho zešedivim, ale pak už to šlo jako na běžícím pásu. Mám je v albu :-) Já teď aktuálně rostu z provozní naší zamluvené restaurace. Nechci po ní nic těžkého, jenom návrh a ceník rautu a taham to z ní už měsíc. Napřed na to zapomněla, připomínala jsem se e-maily, ty prý nedostala, pak jsem na ni zase neměla štěstí se jí dovolat a pak teda že mi to už poslala a já v mejlu nic, ani po uvedení jinýho mejlu nic... Tak se asi naštvu a zajedu si tam pro papír osobně! ;-) Jinak nestíhací pocit už mam taky. Zítra se jdeme teprve fotit na oznámení, bohužel jsme museli čekat, až bude hotový ateliér.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky dělala sama vývazky, i veškerou výzdobu si chystám sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak to máš pravdu..ale opravdu se nejde zavděčit všem a já už nemám sílu..navíc musím do toho lítat kolem baráku a ještě tohle řešit,tak to už rovnou půjdu do blázince krmit ptáčy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii vykašli se na to, jestli tam chce být, tak si to zařídí a jestli to pro něj není tak důležité nebo si to nezvládne zařídit, tak ty se tím netrap, podívá se na fotky a je to
Odpovědět
@janullii Janičko dali jste mu dvakrát šanci, vím, že to mrzí, ale má hold smůlu, pokuď nedorazí!! Už hlavně nic neměň!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj vykašlu..stejně to nemá cenu! už nebudu děklat žádné ústupky..jak píšeš..pro dobrotu na žebrotu @lenakvapilova Leničko,měnit už nic nehodlám, jen mě to zamrzelo,že se to kvůli jedinýmu člověku přesunulo o dva měsíce a vidim,že si toho nevážil a pak mi jen řekne..vyřiď bráchovi,ať má raději nějakého svědka v záloze protože nevim,jestli to stihnu..no člověk by se ztoho p....l!
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky jste šikovní s těma uvazama já sem poleno :-D @janullii dostal šanci neměnila bych už termín teda jestli ti můžu říct svůj názor
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 to samozřejmě můžeš..shodujeme se:) už jsem měnila dvakrát,ale to se ještě dalo protože jsem vtom neměla tolik peněz,teď to nejde a ani nechci:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii děláš správně chápu tvojeho že chce bráchu za svědka já budu mít taky sestru ale určitě má i dobrého kamaráda ;-) je to váš den a myslím si že by se měli ostatní přizpůsobit vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ono to totiž vypadá, že on to až tolik neřeší a ty se mu i přesto snažíš vyjít vstříc...........takže až teď jsi zaujala ten správný postoj ;-) držím pěsti, ať najdete jiného dobrého svědka
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 přesně tak:) @ptjj ale trvalo mi to viď:) děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no tak hlavně, že už to nechceš přesouvat a myslíš už spíš na sebe ;-) třeba budeš nakonec ráda, že to nemáš v červnu, třeba až nám bude pršet nebo tak :-D fuj, to teda vůbec není vtipný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Fuj, to s tím deštěm ani nevyslovuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no já jsem se sama vyděsila, co to plácám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj všechny budeme mít sluníčko a bez větru,věřím tomu!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?