Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - leni, mirek říká, že ti mám moc poděkovat, že jsi mi to napsala, protože bychom byli úplně v pytli!! takže ti tímto moc děkujeme, protože jsi nás vlastně zachránila..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka TO jo je to na pytel:-( @lenakvapilova děkuji, snad to za chvilku přejde, dneska musim k doktorce pro neschopenku, tak uvidím co mi řekne... Holky tohle jednání je teda hrozné :-( Ale najdete určitě lepší pekárnu, kde se budou chovat jinak, uvidíte :-)
Odpovědět
@mrazulka já mám spíš výčitky svědomí, že jsem tě tam vůbec někdy poslala :( Byli jsme s němi vždy hrozně spokojení :( Fakt jsem naštvaná :( Ale neboj seženeme společnýma silama určitě stejně dobré a s lepším přístupem!!! Nechci si ani představovat co by se dělo, kdyby nezavolali a my ani vy vůbec netušili, že s náma nepočítají!!!!!! Brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
mě teď kamarádka dala tip, že si tam nechávala péct její kamarádka a byly moc dobré, tak si zítra jedu pro vzorečky, paní říkala, že budou zrovna péct, tak uvidíme!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka @lenakvapilova Holky, je to pech, ale zase dobře, že jste to zjistily teď než týden před rozvážením. Já jsem fakt ráda, že koláče budu mít domácí výroby, vím, že na tetu a mamku se můžu spolehnout. Přeju, ať to dobře dopadne!
Odpovědět
@ptjj No snad jsem to nepopletla, mam to takhle zafixovaný :-) Je jedno jak se to jmenuje, hlavně že je to dobrý :-)
Odpovědět
@mrazulka Pošli mi prosím kontakt do IP! Děkuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas jj, to je jasný..........už jsem se s tím setkala víckrát, že je nějaké jídlo nějak pojmenované po městě z druhého konce republiky a tam o tom nemají ani páru :-D schválně vyzkouším recept, jestli ho ve Strakonicích přijmeme za svůj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - já jedu zítra do cukrárny miluška, je to v paskově.. kamarádka říkala, že si tam pekla její kamarádka, a že ona musí mít vše nej, tak že budou určitě dobré.. tak jsem tam hned zavolala.. na 11.6. mají plno, což je jasné, ale na toho 1.6., kdy jsme chtěli rozvážet koláče, mají volno.. takže tam zítra s honzíkem zajedeme na vzorky, že budou zítra péct zrovna svatební, protože jinak je volně neprodávají, a dám ti pak vědět, jaké byly.. jsou sice dražší než v dianě, stojí 9,- a ty mašličky a podkovy 10,- a ořechové 11,-, ale to už prdím.. cukroví na přízdobu taky pečou, další podrobnosti vyzvím zítra.. tím se netrap, leni, buďme rády, že to tak dopadlo, než bychom to zjistili těsně před rozvážením koláčů.. mirek říká, že to není neštěstí, ale naopak štěstí, že jsme se to takhle dozvěděli..
Odpovědět
@mrazulka Opravdu můžeme být rádi, že máme ještě čas sehnat jiné! Tak zítra napiš, jak jsi dopadla :) Taky kašlu na cenu!!! Hlavně ať jsou dobré!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - máš v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - tak tak.. paní se mě ptala, jestli chci i dort, tak jsem říkala, že ne, že ten už máme objednaný.. no, jsem dost napnutá.. jo a chtějí tam zálohu.. ale to už je to nejmenší..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@beruskaas tak jsem trochu zagooglila a fakt máš pravdu, je to strakonický štrůdl, mám fakt vážné nedostatky, budu ho muset vyzkoušet ;-)
Odpovědět
@mrazulka ukazovala jsem to Romanovi a má úplně stejný kontakt od kamaráda! :) prý byli koláčky výborné!!! :) Tak tam dneska taky zavoláme :) Důležité je, že balí a pečou i cukroví, které mají mimichodem podle fotek moc hezké i koláčky!!! Mám zas trošku radost a jsem napnutá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - tak to je náhoda :-) jééééééééééé!! na balení jsem se neptala, a balí tam? jo, na obrázku vypadají skvěle.. viděla jsem je v albíčku jedné nevěsty..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - no, já ty vzorky hodlám okoštovat hned na místě a vzít si sebou peníze, a kdyžtak hned objednat a složit zálohu.. ať to mám vyřešené a můžu to hodit za hlavu! jo, taky mě to nakoplo.. :-D teď tady furt něco kutít a chudák honzík se kouká na televizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka - napiš, jak jste dopadli..
Odpovědět
@mrazulka mají tam fotku se zabalenýma koláčama a vypadá to moc hezky :) jasně dám ti vědět :) ještě máme v rezervě pekárnu z Dětmarovic, kdyby tato nevyšla!
Odpovědět
@mrazulka Možná se tam zítra potkáme .) pokuď budu mít zítra volno, tak tam chceme hned jet taky okoštovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - jéé, v kolik tam jedete? my mezi 10 a 11 hod. a v jaké pekárně v dětmarovicích? kdybysi jsem v pekárně v dětmarkách pracovala jako fakturantka, ale tuhle už zrušili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - a balí tam koláče? nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jé děkuji za odpověď..a nakolik Vás to vychází?
Odpovědět
@mrazulka ještě nevím v kolik pojedeme, ale myslím že kolem té 10 hod. taky! Ale možná pojede Roman sám, pokuď budu muset do práce :( Název té pekárny nevím :( ani jestli balí koláčky :( Roman se jen zmínil, že tam je a že mají taky dobré koláče.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - já taky, jako lenka, akorát nemáme družičky, takže bez kytičky pro družičky.. cenu ještě nevím, zatím jsem tam nebyla..
Odpovědět
@sarpie ještě nemáme rozpočet na kytky :(
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem telefonovala se švagrovou, vykládala jsem ji naši anabázi s koláčema a říkala mi, že se dívala na moje svatební šaty s kamarádkou, a že se jim ani jedné nelíbí.. nemyslela to zle, ale jsem z toho trošku smutná.. říkala jsem jí, že na obrázku nevypadají nic moc, ale oblečené byly hezké.. no, mám teď chuť si je jít znovu vyzkoušet.. asi to nějakou sobotu udělám,nechám kluky doma a sjedu tam..
Odpovědět
@mrazulka prosim tě hlavně nestresuj!!! Nikdy se nebude všem líbit všechno!! Důležité je, že selíbí tobě a že se v nich cítíš dobře!
Odpovědět
Pro jistotu to určitě udělej, ale smutná z jejich názoru nemá cenu být. Nikdy se nebude líbit všechno všem
Odpovědět
@lenakvapilova tak to je vtipné, napsala jsem téměř to samé co ty ve stejné minutě. aniž bych tvůj názor četla
Odpovědět
@redenka55 :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?