Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás zdarvím po víkendu:) Vy jste toho ale napovídali:) Víkend jsem si náramně užila,vybírali jsme věci na baráček a užívali sami sebe:) radost nám kazil zase stavitel a jeho trapné výhružky které zacházejí fakt daleko! Holky s těma koláčkama mě to mrzí!Tak snad obě najdete nekonec ty pravé! Bibicz: já palečky držela ale asi málo:( no co se má stát se stane, tak snad to nebude tak hrozné a ty si svůj den užiješ!
Odpovědět
@mrazulka Gábi tak jsem tam volala, paní říkala, že v našem termínu má volno:) tak je to super!!! Ptala jsem se na to balení, tak balí a účtuje si 10 kč plus materiál, takže to vyjde asi tak na 20 kč jak tam :) mám zase radost :) navíc to cukrovíčko se mi hrozně líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsme na 200 sté stránce :D šikulky :-) Tak jsem přišla od doktora, zítra musím na neurologii, ale nedá se nic dělat, snad to bude dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - no tak to jsou samé dobré zprávy!!! na to balení jsem se ani neptala,páč jsem byla taková celá rozvrkočená :-D mám taky radost!! pokud to zítra všechno klapne a vše bude mňam mňam, tak budu fakt šťastná.. ani jsem netušila, že se tak rychle vyřeší :-) a že to zase obě vyřešíme ve stejné pekárně :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - určitě to bude dobré.. držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - tak uz jsem se konečně dostala na jejich stránky a taky se mi to všechno moc líbí.. Doufám, ze to zítra VŠE dobře dopadne! Co se tyče šatů.. Nechám si je. Me se líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jasne, nenech se rozhodit, pokud ses v nich citila dobre, tak jsou to ty prave
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - budu se snažit :) sice na to ted porad myslím a těším se na zkoušku šatů :) Mirek mi říkal, at si je zajdu vyzkoušet znovu, ale ze jemu se určitě budou líbit, protože mám dobrý vkus :) a to potěší..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jj, mne taky pritel rikal, ze mi duveruje, ze si nevyberu zadnou prisernost, ze mame podobny vkus........taky jsem mela takovy splin, ze jsem nevybrala ty prave
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Děkuji moc:-)
Odpovědět
@mrazulka tak zítra jedeme taky :) ale pojedem už asi kolem 9 hod.protože musíme být v poledne už v Brně:( Věřím, že budou dobré a že tentokrát vše dopadne dobře :) a zase ve stejné pekárně :) Splíny, že moje šatičky nejsou hezké mám taky, ale je to tím, že je máme vybrané dopředu tak dlouho!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak schůzka ohledně květin dopadla skvěle, paní floristka nám přímo četla myšlenky :-) @mrazulka moje šaty se taky někomu nelíbí, ale mě ano a to je hlavní, tak si to nenech nikým kazit.. ;-) holky vy si budete všichni koláčky kupovat? mamina má představu, že je napečeme :-p kolik si toho objednáváte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova - já musím ještě na devátou se švagrem do banky a pak vyrazíme.. nechci tam jet později, protože nechci, aby mi honzík usnul v autě.. tak přeji hodně štěstí a pak si dáme vědět!!!! @sarpie - já vím, že každému se líbí něco jiného.. neberu to od švagorové špatně.. víceméně nad tím přemýšlím už od té doby, co jsem našla fotku svých šatů a její názor to jen umocnil.. takže, po dlouhém přemýšlení (od 3-5 rána, místo abych si užívala, že dítě spí a já můžu tady :-D, jsem se rozhodla, že tam přeci jen ještě jednou zajdu a své šaty si vyzkouším ještě jednou.. přiberu k tomu ještě dvoje šaty, které se mi z jejich webu líbí, a které tam tenkrát nebyly.. potřebuji se prostě ujistit a mít klid v duši a klidné spaní :-D btw - mě se tvoje šaty moc líbí! co se týče koláčů, tak já bych se do pečení rozhodně nepouštěla :-D to by nedopadlo dobře :-D, ikdyž moje mamka je šikovná, ale to po ní ani nemůžu chtít.. zatím nemám koláče spočítané, ale počítám tak 500 + cukroví na přízdobu.. ale fakt nevím, kolik to nakonec bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - a jakou budeš mít kytičku?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie ja chci taky floristkuuuu a tam u nas zadna neni :-( :-( :-( ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jasný, to chápu..já si svýma šatama taky jistá nebyla, ale čím déle je mám a dívám se na ně, tak tím jsem si naopak jistější :-D Ty vlastně v tom salonu fotit nemůžeš viď? Jinak kytička budu mít fialovou bílou, pivoňky, růže, pryskyřník - ranculus a anemonky..tak jsem zvědavá na celkový výsledek :-) Necháváte si dělat květiny i na oddací stůl?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné úterní dopoledne děvčata.... Tak k doktorce jdu až zítra, protože tam bylo 35 lidí a na to já opravdu nervy nemám :-( Ale byla jsem dneska na další zkoušce šatiček a už se začínají rýsovat:-) A mám z toho velikánskou radost :-) Ale budeme muset zkrátit korzet a do příště bude hotová sukně :-) Jo a také jsem se byla domluvit s kosmetičkou mám si na netu najít co by se mi líbilo a zkusíme to udělt:-) jsem šťastná :-) @mrazulka a @lenakvapilova: tak holky co koláčky?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - co se týče mě, tak koláčky jsou luxusní!! honzík hned jeden snědl a pak ještě další v autě a volal u toho - MŇAM MŇAM :-) těšíme se fotečku tvých šatiček, až budou hotové! já mám zkoušku s vizážistkou příští středu! @lenakvapilova - leničko, minuli jsme se s vámi o 10 minut!!!!!!!!!!!!! říkala paní.. :-( jak chutnají koláčky vám? já už tam nechala i zálohu :-) @sarpie - už jsem v salonu domluvená na sobotu v 9 hod., tak se těším, že zaplaším ten chaos, který teď mám v hlavě :-) no právě, že se tam nemohlo fotit, ale četla jsem na jiné diskuzi, že se tam jedna nevěsta fotila a v pohodě, samozřejmě až po zaplacení, tak uvidíme.. kamarádka, která tam se mnou jde, tak říkala, že je pravda, že fotka těch mých šatů je fakt nepěkná.. jsem ráda, že je ochotná tam jít se mnou znovu! tvoje kytička bude krásná! taky chci míchanou, ale buď zeleno-bílou nebo zeleno-žluto-bílou, uvidím.. do květinářství se teprve chystám.. s kytičkou na oddací stůl nepočítám..
Odpovědět
@mrazulka Jéé to je škoda, že jsme se minuli, jen o pár minutek :( :( Honzík snědl jen dva?? To já asi 5 :) jsou luxusní, řekla bych že i lepší jak v dianě :) :) taky jme zaplatili zálohu! A te´d přemýšlím, jestli nezrušit pro brňáky výslužky v brně a nenechat jim taky udělat tyto koláče :) Paní byla velice příjemná a seriózní! Taky ti pošle celkovou kalkulaci meilem? Díky moc Gábinko, že sis objednala u paní vzorky koláčků i zdobených :):) ve skutečnosti jsou větší, než na obrázku. Jsem tak šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
@sarpie já na oddávací stůl nebudu dávat kytičku, jen na altánek možná něco malého.
Odpovědět
@mrazulka pravda, že tenhle styl šatů nemusí slušet všem, ale když sedne tak nemá chybu. Mě se např. líbí tato nevěsta v podobném stylu šatů http://www.beremese.cz/fotoblog/breeb...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - já tam ještě pojedu, protože ještě přesně nevím, kolik těch koláčků bude, dala jsem zatím že 500 ks a pak tam osobně zase zajedu a domluvíme podrobnosti.. no mě taky chutnají strašně hodně, taky bych řekla, že jsou daleko lepší než v dianě!!!!!!!! nemáš zač :-) jsem taky maximálně spokojená!! a strašně mě mrzí, že jsme se minuli! :-( @redenka55 - od této nevěsty mám kontakt na paní vizážistku :-) ano, moc jí sluší.. já si prostě jen chci ty šaty zkusit znovu, abych věděla, že jsem se nešlápla vedle.. třeba mi dovolí tentokrát fotit :-)
Odpovědět
@mrazulka Pořád jsem po tobě koukala, jestli se nepotkáme třeba na parkovišti, škoda :( :(:( a teď když víme, že jsme se minuli jen o 10 minut, tak mě to o to víc mrzí :( :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - jsme trubky, měly jsme si na sebe vzít číslo :( co se dá dělat.. za námi šel nějaký chlapík, tak jsem si říkala, jestli to třeba nebude roman, že asi přijel sám, ale nebyl to :-) no, jak mi to ta paní řekla, tak jsem myslela, že mě klepne.. a kdy si jedete pro koláčky?
Odpovědět
@mrazulka to jsme měly :( ale bylo to tak narychlo všechno :( koláčky máme na 29. dubna domluvené!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - a buďme rády, že se nám podařilo tak rychle zařídit, a že nám byla doporučena tak parádní pekárna! jéé, tak to už máte fakt za pár! tak jedině, že bychom tam s honzíkem přijeli nahlásit ten počet koláčů 29.dubna :-) my jsme s honzíkem stihli ještě zajet koupit i botičky pro něj a před barákem už byl tuhý.. tak jsem ho přenesla z auta, zula, svékla, dala plenu, oblékla mu pyžamo, přikryla a on se ani nepohnul :-D byl utahaný až až :-) a vy už máte všechno zařízeno nebo ještě něco chybí?
Odpovědět
@mrazulka to se ani nedivím, že malý byl utahaný, já sama byla utahaná jak kotě :( včera večer z brna do havířova, dneska zamluvit koláče a zase honem do Brna! Už asi máme zařízené vše :) teda doufám :) Však se můžeme někdy domluvit a zajít spolu na kafe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - to mooc ráda! tak až budeš v havířově, tak se určitě ozvi!!! jo, to přejíždění je únavné.. to znám.. taky jsem chodila s brňákem.. teda, to závidím, že už máte vše.. musím už to konečně dotáhnout do konce, ale jsem teď docela rozjetá :-), tak snad to už nebude dlouho trvat :-) fičíme s honzíkem za dětmi do školičky, přejeme krásný zbytek dne! ještě jsem se chtěla zeptat? berete v domově třeba kočárky a tak? kdybych ten po honzíkovi chtěla darovat?
Odpovědět
@mrazulka určitě se ozvu:) neboj zachvilku budeš mít taky vše zařízeno :) já bych teď ten čas i oddálila, protože ty přípravy byli, nebo jsou krásné :) Poku´d chceš darovat kočárek, tak zkus spíš nějaký menší domov. my jsme přízpěvková organizace a na vše jsou peníze, takže nikdo neocení darovaný kočárek, jak by si to zasloužilo!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dneska jsem začala dělat prstýnky na výslužky a ženich už si přivezl oblek :-) Tak už nám toho taky moc nezbejvá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?