Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Děkujeme moc!! Asi jo, hrdličky a srdíčka a tak dále :-D Jinak jak píšeš, u bás se pečou ty malé koláčky, tak zkus pohledat, určitě budeš mít štěstí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - u mě je problém v tom, že tady se hodně peče v těch okolních dědinách na prajzké a já to tady vůbec neznám.. takže nevím, kam jít.. resp. jsem závislá na tom, aby někdo jel se mnou.. nebo na navigaci, že.. ale to nevadí, já to nějak vykutím.. tchán nám nabízel, že zajede pro vzorky tam, kde pekla koláče švagrová, ale mě zas až tak nechutnaly, tak čekám, až se ozve ta kolegyně z práce, ale ona taky než se ozve, tak to trvá.. a prý ještě dobré pečou někde v krmelíně, tak když tak vezmu navigaci a zajedu tam..
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolegyně mi napsala, koláčky tam i balí, takže se tam zajedu zeptat, havířov naštěstí docela znám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Tak koukám, že téma je oznámení, tak se musím pochlubit, nám už by mělo tenhle tejden přijít :-) Jinak jsem si koupila svíčky na stůl, jen je musím ještě nějak nazdobit , a mám objednanou kourunku do vlasů a organzu.... A mám dovolenou,. takže se budu válet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mi budeme delat asi 1500 nebo 2000 koláčků. Jeden máme za 2,50 kč. Měl je na svatbe bracha a byli moc dobre. Jinak budeme delat vysluzky jen pro zname a lidi kteri nejdou na hostinu, ale jen na obrad, pak pro fotografku, kapelu, varhanika, farare a tak dale.... a pak az bude kazdy odchazet z hostinu tak dostane malý košíček. Jinak jeste vubec nevim kde budeme delat hlavni dort. Jinak budeme delat vice dortu do vysluzek a na stoly. To nam bude delat znama pekarka :) holky co minizakuzky? a co budete mit, az se u vas zacnou schazet hosti? jako myslim pred obradem?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to je fajn a které nakonec vyhrálo??Shrek nebo sloni? taky sháním nějakou čelenku nebo korunku do vlasů.. @betka20 před obřadem by mělo být pohoštění u nevěstiných rodičů a myslim, že to jsou jen takové chuťovky..u nás to bude složitější, scházet se to bude u nás doma, protože jak jsem už psala, moje máma nejde..myslim, že jim bude stačit slivovice a něco na zakousnutí:) Už se mi podařilo sehnat pro Péťu košili s krátkým rukávem v barvě svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny, já pořád váhám jestli má smysl dělat ty výslužky nebo ne. Určitě bude většina sedět do ranních hodin a všichni je tam zapomenou, tak je pak budu muset nahánět druhý den a dávat jim je :-D Jinak my určitě žádné občerstvení před obřadem mít nebudeme, protože se jedeme fotit ještě před a pak se nejspíš sejdeme až na místě obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já taky výslužky řešit nebudu..když něco zbysem tak to pak rozvezeme ale stresovat se jestli každej dostal a pak třeba poslouchat že tyhle nedostali a tyhle jo..
Odpovědět
@betka20 Teda ale to je super cena, 2,50! To máte množstevní slevu? 2000 koláčků, wow, to bych chtěla někdy vidět pohromadě :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak my se stále nemůžeme dohodnout na oznámení- já jsem chtěl aněco vtipného a přítel zase jen fotku (klasiku) . Jinak u nás se dělají výslužky pro rodinu ( vzdálenější rodinu,rodinný známý i když nejdou na hostinu) a kamarády kteří jdou na svatbu a rozváží se jim to den před svatbou, jo a ještě dáváme trochu sousedům na tácku. V den svatby nabízíme jen lidem co dojdou na "čumendu" , s výslužky na úřad, hudbě a řidičům. Toho cukroví jsou mraky a kdyby to u nás šlo, tak bych je vůbec nedávala.
Odpovědět
Ahoj my se rozhodli pro toto datum včera a přijde mi že je to za chvíli a času málo :-D :-D :-D a to se berem tajně takže jen my a 2 svědci
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: my nakonec budeme vysluzky davat, ale bude to trochu jinou formou. Budou to jenom kolacky a v tom porcelanovem kbelicku, co mam v albu. Zrovna dneska jsem je byla zamluvit v potrebnem mnozstvi. :-) Jinak z moji zkusenosti se vysluzky davaji pri odchodu, je to i takovy hezky. Kamaradka to napriklad delala tak, ze jakmile nekdo odchazel, tak je sli s manzelem vyprovodit a zaroven jim dali tu vysluzku a podekovali, ze se dostavili. Tak to chceme delat i my, s kazdym se rozloucit osobne, dat jim kbelicek s kolacky a lucernicku, aby si mohli posvitit na cestu domu a dorazili v poradku. :-) U nas taky obcerstveni pred obradem nebude, protoze lide dojdou rovnou do kostela. Nicmene pak pro ne bude pripravene male obcerstveni v restauraci (jeste pred obedem), protoze tam dorazi driv nez my ... my se pojedeme v mezicase fotit a hoste se mezitim dopravi, usadi, obcerstvi, poslechnou kytarove duo a bude tam i par dalsich aktivit, aby se nenudili, nez se objevime my.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@1bara: ahojky, tak to te mezi nami vitam. Kdyz to mate jenom ve dvou, tak tam asi neni potreba moc planovani a zarizovani, takze ty 4 mesice a kousek by snad mely stacit. ;-) A muzu se zeptat, proc mate tajnou svatbu? Nebyla by vam schvalena rodinou?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to my prave taky tak udelame :) asi nejakej ten chlebicek a piti :) stejnak se pak vsichni narvou na hostine :-D @netacek no vcera jsem to rekla priteli a rekl ze to je hodne penez :-D no proste chlapi nemaji predstavu co co stoji :-D no hele ono se to nezda, ale kdyz to das do vysluzek, pak na stoly, a na tacy pred kostelem, kde bude spolustu lidi, ono se po tom docela zaprasi :) vem si ze si jich kazdej vezme aspon 10 :) @1bara ty brdo tak to by mi doma neodpustili :-D co te k tomu vedlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít koláčků cca 1000 - 1500 :-) Budeme rozvážet výslužky den před svatbou, při odchodu se mi to moc nezdá, každý odjede jindy, teď budou ve stavu, kdy to tam stejně zapomenou, naši kamarádi tam zůstávají spát, takže my budeme rozvážet předem. Když něco zbyde po hostině, tak rozvezeme ještě rodině na druhý den. Jinak na ranní pohoštění budeme mít koláčky, obložené mísy, chlebíčky a chuťovky a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Takže nakonec máme 30 se shrekem a 140 s naší fotkou :-) A jinak dneska dotazili a jsou pěkný,....No měla jsem strach, že tam nebude rámaček, ale vešel se tam... Holky nechala jsem je dělat jako fotky, přes happy foto a 170 fotek mi vyšlo na 400 Kč, což je skvělá cena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 ty jo..a kolik vás bude že toho máte tolik??tak je pak hoď do alba..nějak si to jako fotku nedokážu představit..ale třeba to vypadá dobře:) @bibicz stou lucerničkou to je moc hezký nápad:) @1bara teda, tajnou svatbu?? a proč? já osobně si to nedokážu představit, už rok se těším na to že si svůj den oslavím s lidmi co nás mají rádi a pěkně si to užijeme.. No holky, já vůbec nevím kolik koláčků je třeba pro 40-50lidí, to jste dobré když máte představu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim, ze v kazdem kraji se asi vysluzky resi jinak.. Tady jsem se jeste nikdy nesetkala s tim, ze by se davali vysluzky den pred svatbou, u nas se davaji vzdy pri odchodu. Takze tak nejak, jak to bude delat Bibi s Mattem. Jinak pohosteni pred odjezdem na obrad delat budeme. Mame obrad az ve 13:20, takze aby nam do rautu neumreli hlady :) Takze kolace, nejake salamove misy, chlebicky a tak.. Jo, minizakusky mit budeme. Cateringova firma nam je napece a budou u stolku s kavou a cajem. Jinak dorty budou dve, svatebni a Honzikuv narozeninovy. Taky jsme premysleli o svatbe se svedky, ale to kdyz jsem byla tehotna, ale nakonec jsme usoudili, ze by to nasim bylo lito..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevíte náhodou kdy jsou nějaké svatební veletrhy v praze nebo takhle v tom okolí? myslím že je jeden v únoru v hotelu diplomat, ale jestli nemáte informace ještě o nějakých.. :-) jinak nevím jak vy, ale mě to ted připadá, že to utíká ještě rychleji než ten minulý rok :-) se musím pochlubit, u mě je nového akorát to, že si zařizuji čočky, abych na svatbě nebyla s brýlema a dneska se jdu nechat ostříhat a rovnou svojí kadeřnici budu říkat, co si tak budu představovat na tu svatbu, aby měla trošku představu :-) @bibicz: jedu tam nejspíš příští týden, navíc mi bylo sděleno, že mají i nové šaty, tak jsem na to fakt zvědavá :-) a ted vás rozesměju, protože jsem zapomněla přístupové heslo k té druhé stránce kde jsou ty šaty a na mail si ho poslat nemůžu, protože jsem tam použila samozřejmě heslo stejné :-D šikulka, že? @lenakvapilova: leni děkuji za nabídku :-) já mám brno hrozně moc ráda! tak se tam snad neztratím. navíc tam bohužel pocestuji jenom na otočku. tak uvidíme :-) držte mi palečky a mějte se! :-) snad se brzo zase ozvu co je nového!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm 5 února je v Kolíně ve Futuru
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se rozváží den před svatbou těm, kdo nejdou na svatbu. Ale my to rozvezeme rovnou všem, pak tam každého odchytávat a cpát mu krabičku se mi nějak nezdá, takže rozvezeme předem :-) Jinak ty svatební veletrhy najdeš tady: http://www.svetsvateb.cz/Svatebni/Vel... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem mela vzdycky za to, ze vysluzka se dava z toho, co zustane, dorty, zakusky atd. A samozrejme jeste pro ridice a dalsi, co nam budou pomahat. Vlastne ani nevim, komu bych je pred svatbou vezla, pred svatbou rozvezeme akorat kolacky, ale jak rikam, kazdy kraj to ma jine. Stejne jako s kolacky. U nas jsou kolacky klasicke, takze se jich nepece v tisicich a kus stoji cca 11,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my také budeme rozvážet koláčky před a po rozveeme co zbyde z hostiny.. @mrazulka a to jsou ty klasické prďaté koláčky?přijde mi to drahé..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - tak prďaté, no klasické svatební koláče.. wwwteckasvatebnikolaceteckakvalitne.cz/kolace.html - tady si chceme nechat upéct my.. co jsem se dívala, tak před 3 lety se cena pohybovala kolem 8 kč, pročítala jsem diskuze, od té doby dost podraželo.. zatím nevím, za kolik pečou v této pekárně, zatím mi neodepsali, ale z té původné mi napsali, že ten klasický nevylepšený koláč stojí 9 kč a ten s tou vylepšenou nádivkou 11 kč. Moje švagrová se vdávala před 2 lety, ptala jsem se tchýně, jestli je to drahé, tak říkala, že není.. Tak nevím. Myslím, že levněji se asi dneska moc nepeče :( Moje kolegyně z práce zrovna vytáhla účet od koláčů, které nechávali péct před 11 lety dceři a cena byla cca 5 Kč, jo, jo, kde ty loňské sněhy jsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no jo, tak to jsou ty větší :) já měla za to, že píšeš o těch maličkých svatebních ;-) takže ta cena odpovídá.. my budeme mít od známé moravské koláče a pak svatební asi 3cm v průměru a udělají nám to jen za suroviny na to..
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak teď jsem se dovolala do té druhé pekárny a u nich je cena cca 8,50 podle druhu.. no tak to je teda fest rozdíl.. a ještě tam ty koláčky i balí do balíčků..takže máme rozhodnuto, pokud nam koláčky budou chutnat stejně skvěle jako před 3 lety.. takže, jani, máš pravdu, je to drahé..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - u nás se ty maličké nepečou.. u nás se dělají práce takové ty klasické..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak to jo..u vás se stim asi nchtěj patlat:) to tady se vtom vyžívají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no tak to je teda rozdíl..tak máš asi rozhodnuto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to každopádně.. domluvila jsem se s paní, že až pojedu na havířov, tak mi koláče odloží na ochutnání, protože kdybych tam jela náhodně, tak by už mohly být vyprodány a já bych jela zbytečně.. tak jsem moc zvědavá! a jsem ráda, že jsem se do těch příprav zase pustila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?