Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem pořídila kompletní dekoraci na stoly, vývazky a oznámení už se rýsuje, ale hlavně, mám boty! To se mi ulevilo ze všeho nejvíc, mám totiž dost netypickou nohu ... Uf :-) Jen kdyby nestály 1700,- ale říkám si, že ten čas co bych ještě strávila běháním po obchodech, abych našla levnější, budu raděj pracovat a vydělávat, néé?
Odpovědět
Holky tak už mám zase mravenčení v žaludku:) zjistila jsem, že mi do svatby zbývá 103 dní! Už budu odpočítávat ze stovky :)
Odpovědět
Ahoj holky, no my jsme včera byli u zlatníka, nesla jsem mu zlato- necelých 6gramů a nakázala jsem mu, že za prstýnky nedám víc jak 6000,- tak jsem zvědavá jak to zvládne. Jinak mě neustále vytáčí budoucí tchýně- je čím dál protivnější, když se bavíme o svatbě. Řekla, že s cukrovím pomoct nechce, že si všechno zařídí sama, sama objedná i nachystá a že bude dělat všechny výslužky i pro přítelovy kamarády- což jsou samozřejmě i mí kamarádi, ale to je fuk- aspoň mám míň práce. Jsem úplně hotová z toho jejího chování- nechápu, proč se ne svatbu nemůže těšit stejně jako já a mí rodiče!!! Musím si s ní ještě promluvit, aby se uklidnila a doufat, že na jaře začneme stavět domeček a co nevidět se nebudu muset nechávat deptat jejím chováním....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni, protože nám kytky budou vázat ve správě městské zeleně v Klatovech a ten můj redaktor se v klatovech zná snad ze všema, tak nebudou tak drahý jako z květinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) dnes jsem ráno jela s přítelem kamionem do práce a dvakrát jsme zapadli, hned vzrůšo po ránu:) Jinak už mám hrubou verzy oznamka a doma mi to taky bylo schváleno:) @rybitwi já mám taky tchýni která se strašně ráda do všeho montuje ale taky mi přijde že nadšení nezdílí..jinak jsem si taky myslela,že až začneme stavět, že dá pokoj ale to jsem si opravdu jen myslela..do všeho nám mluví,pořád nám to tam chodí kontrolovat aniž bych o tom věděla..oni taky staví, tak když se zmíním že chci takovou kuchyň tak ji chce taky, chce stejná kachlová kamna, no jsem z ní už na mrtvici, nejlepší je, že mýmu chlapovi to přijde naprosto normální!
Odpovědět
@janullii No tak ta moje se pro změnu vůbec nezajímá o stavbu, ani jaký máme projekt, ani kdy začneme, ani kdy to dokončíme, prostě ji nezajímá vůbec nic,ale o to víc je myslím naštvaná, že pak o ničem nic neví. Naštěstí mám supr rodiče, kteří mají rádi mě i přítele a tak mě by mi na tom jejím chování nemuselo tolik záležet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to já mám štěstí, u nás se těší všichni, všichni se zapojují a dokonce si prej máme s rodičema domluvit schůzku, abychom se domluvili co a jak a kdo bude financovat :-) Takže v tomto ohledu jsem ráda, jak to je. Všechno konzultuju i s "tchýní", sleduje tady moje albíčko, ukazuju jí všechno, co mi přijde atd...maminku mám až v Praze, takže to není takové, jezdí sice každý měsíc a taky se ptá, ale většinou ví vše první "tchýně" :-) :-) Chodíme spolu i cvičit, tak je to fajn. U nás největší nadšení sdílí babičky, ty už plánují, co si vemou na sebe a hledají fialové róby :-D No a taky bráška (9 let), který ponese prstýnky, tak ten potřebuje hlavně stejný oblek, jako bude mít ženich a každopádně musí mít vestičku a kravatu, motýla určitě ne :-D :-D Já jsem z něj vždycky hotová, jak mi to vypráví a schvaluje, co si mám koupit a co ne a co bude potřebovat on :-D
Odpovědět
No, já všechno konzultuju s přítelem a pak s mamkou a taťkou, kteří oho hodně budou zařizovat a třeba i platit. Pak všechno povíme přítelově mamce a ta na to něřekne nic- je jí to ukradený. A když jsme jí teď řekli, že někdy v únoru by se s ní naši rádi sešli,abychom teda všechno doladili a domluvili, tak řekla : "Proč jako? To je už přece úplně jedno!" Připadá mi, že jí furt lezu do zadku, snažím se ji říct, zeptat se,ale prostě to nikdy není a nebude dost...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: dorazila jsem v pohode... jenom jsem celou cestu prokaslala. Bylo mi to trapny vuci ostatnim cestujicim, ale nemohla jsem si pomoct. Snad jsem nekoho nenakazila. A co se tyce Biosilu ... ti tak uplne jednoznacne nedokazu odpovedet. Ja jsem totiz toho brala vic a nejak nevim, co mi pomohlo. Vlasy mi ted uz tolik nepadaji a to i presto, ze uz zadne vitaminy neberu. Takze taky divny. Nicmene nemuzu rict, ze by mi vlasy nejak zhoustly nebo se zlepsil jejich rust. To asi ne. Proste jenom prestaly padat v takovem mnozstvi. No a taky jsem mela v prubehu brani tech vsech vitaminu docela problem s pleti, predevsim na cele. Vypadala jsem jako pubertak s vraskama. :-D Ted uz je to trochu lepsi, ale ja mam problem s pleti tak nejak prubezne, takze jenom doufam, ze na svatbu se mi nejak umoudri. 8-) A ohledne samponu z kadernictvi - oni v jednotlivych kadernictvich vetsinou maji a propaguji jenom jednu znacku, takze ti asi tezko daji neco, co sedne presne tobe. Bud bych se podivala do obchodu pro kaderniky, kde maji velky vyber jak znacek tak typu, nebo bych zasla do lekarny. Ja ted pouzivam sampon Vichy - cerveny, je k sehnani prave v lekarnach. Je teda taky desne drahej, ale delany prave proti vypadavani vlasu a mozna je to prave to, co mi pomohlo. Tezko rict, ale mozna by to davalo smysl, kdyz vitaminy uz neberu, sampon pouzivam a vlasy celkem OK. =-) Ale jeste zpatky k Biosilu ... jak psala Lenka, stoji jenom par korun, takze ho urco muzes zkusit. ;-) @mischel.mm: jeee, ty jsi mi udelala radost, ze sis vybrala ty prvni satky! :-) Super, super, moc ti slusely. Urcite nam pak dej foto, at si te v nich pripomeneme. ;-) Jinak my prstynky jeste nemame. Sice uz mame favority, ale jeste jsme je nekoupili. Vcera jsme byli na svatebnim veletrhu (ja i po 20 hodinach cesty, nastydla a s desnym kaslem) a obesli jsme vsechny stanky, kde nabizeli prstynky. No a nakonec to vypada, ze stejne skoncime u tech nasich vybranych... alespon jsme se presvedcili, ze to jsou opravdu ty pravy. :-) @netacek: hm hm, jsi me mozna trochu navnadila v tom, ze ja si ty "svoje" botky asi taky koupim. Taky mam problem s netypickou nohou a sehnat boty, ktere by mi opravdu sedely, je nadlidsky vykon. Takze ja bych klidne po obchodech jeste behala, abych sehnala levnejsi boty, ale asi to bude stejne zbytecny. Problem je v tom, ze ja za ty moje dam mnohem vic nez ty, coz je asi ta jedina vada na krase. :-| @lenakvapilova: fiiiha, ty uz budes za chvili vdana pani! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tento datum se nam také líbí. Otázka je jak rychle se všechny termíny zaplní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte doufám že dobře :-) jinak dneska jdu omrknout šaty tak snad něco vyberu jo a museli jsme změnit místo hostiny nevešli by se nám tam hosti :-D nakonec to budeme mít na zámku v Napajedlích vypadá to tam nádherně v sobotu se jdeme domluvit tak snad to výjde
Odpovědět
Profilova fotka
jinak malý nám roste jako z vody hodím vám sem foto
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@antana123 Zámek v Napajedlích je moc pěkný, tak držím palec, ať to vyjde. My jsme tam ze začátku chtěli obřad, ale oddávají jen určité termíny, stejně tak nám to bylo řečeno i s hostinou. Má ho soukromá osoba totiž, nějaká paní, takže je to tam takové zvláštní to jednání, tak doufám, že se vám vše podaří domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no mi mluvili včera s nějakou manažérkou a říkala že hostina v ten termín není problém ale že neoddávají že mají jen sudé termíny tak uvidíme snad to výjde
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče tchýně tak ta by náám nejradši zoorganizovala i čas v kolik co bude ale nemůže já jí to nedovolím ani jí k ničemu nepouštím a tchán jí jasně řekl at se uklidní že je to naše svatba a zatím je klid snad to vydrží až do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi tak to je taky blbý..ty to máš u tchýně a já u vlastní mámy..asi si člověk nevybere:( jinak mi teď psala fotografka že v březnu odléta na delší dobu do zahraničí, tak musim shánět fotografa:(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, strašně vám závidím vaše nadšení a jak vám krásně přípravy jdou! já nemám vůbec chuť cokoliv zařizovat, ubíjí mě, že se o to nemůžu podělit s mým mužem, že s ním nemůžu nic konzultovat, protože jsem slíbila, že všechno zařídím sama a nemám ho s tím otravovat.. má hodně práce.. vysvětlila jsem mu, že vše sama zařídit nemůžu.. kamarádka mi poradila, ať mu vše ke schválení posílám mailem, že u nich to tak funguje, přítel souhlasil, mě to příjde hloupé, já bych si raději lehla do postele s noťasem a vybírala společně.. vůbec se na svatbu netěším, nemám chuť ji ani organizovat, ani nic.. takže čekám, že se to změní a já třeba zase začnu něco dělat.. @bibicz - mě taky najednou přestaly vlasy tolik padat.. rostou mi teda jako pohnojené, ale padaly docela dost, teď přestaly, taky jsem vyzkoušela více přípravků, takže těžko říct, co zabralo, ale třeba je to i ročním obdobím.. @scvrcek - na ty kadeřnické vlasové přípravky se zkus podívat na pro-vlasyzavináčtečkacz.. tam nakupuji já..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka a nemůže to být po porodu??mě ted taky začali hrozně padat
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - jsem po porodu už 19 měsíců, toto padání vlasů už mám za sebou.. pak to přestalo a pak zase začalo, ale teď už je to zase dobrý..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka a samo se to zlepšilo???se bojím že to ani nepřestane kdy ti to tak přestalo???já jsem po porodu 5měsíců
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - já už si to tak moc nepamatuji.. začalo to tuším, když měl honzík 3 nebo 4 měsíce a nějakou dobu to teda trvalo, že jsem se až děsila, aby mi tam něco zůstalo.. pak jsem to přestala po nějaké době nějak vnímat.. začala jsem to vnímat, až jsem měla pocit, že mi zase padají více.. ale u tebe to asi bude ještě chvilku trvat, 5 měsíců po porodu to je ještě krátce.. jinak mě radila kolegyně z práce vodičku - BIOHAR - protože kojí, tak nemohla žádné přípravky ve formě lépe.. říkala, že jí to moc pomohlo, tak to můžeš zkusit.. taky jsem to chvilku používala, ale jsou z toho mokré vlasy, je to třeba aplikovat každý den a mě to nějak nevyhovovalo.. ale občas si ji ještě po mytí vlasů dám..
Odpovědět
Profilova fotka
ve formě léků, jsem chtěla napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jo zkusím děkuju no já už nekojím po operaci co jsem ted měla jsem o mlíčko přišla byla jsem týden v nemocnici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: to bude zase dobry, uvidis, ze se ti nadseni z planovani zase vrati s postupujicim casem. Urcite bych to ted nehrotila, kdyz na to neni nalada. Stejne mas uz vsechny dulezity veci zarizeny, tak co. Co vam jeste schazi? Jj, stranky pro-vlasy tecka cz maji fakt vsechno (neni tam ten zavinac, jak jsi psala ;-)). Taky jsem tam od nich objednavala, ja konkretne pripravky od znacky Joico. Jsou po nich krasne vlasy, pouzivala jsem je asi 2 roky... akorat jsem ted musela prestat kvuli tomu padani. Pro jistotu, nevedela jsem, co mi to vypadavani zpusobuje. Jo a ten Biohair jsem mela taky, ale tu jednu lahvicku jsem mela vypotrebovanou behem par dni. Hele holky, mi ani nerikejte, ze po porodu mi vypadaji jeste dalsi vlasy. Vzdyt ja uz ted na te hlave skoro nic nemam ... asi bych se mela zacit porozhlizet po parukach. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to je super, doufám, že to vám to tam vyjde, je to tam moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - tím se netrap.. malý tě bude milovat, ikdyž bude pít sunar z lahvičky.. já jsem kojila jen pár týdnů a ani se to kojením nedá nazvat, honzík u toho pořád spal, mlíčka bylo málo, ještě jsem odstříkavala, aby se tvorba zvýšila, dodnes mám nafialovělé bradavky, dělala příkrmy z UM a pak jsem to vzdala.. dala jsi mu to, co jsi měla, nemůžeš za to, že jsi o mlíčko přišla..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - jo, ten zavináč se mi tam připletl :-D tak tuhle značku jsem ještě nezkoušela, ale už mi dochází šampon, tak vyzkouším.. já jsem brala wellu litex, loreal profesional a teď mám bio laveru.. a masku na vlasy jsem dostala od tchýně po stromeček - byčí žlázy se tomu říká a taky moc dobré.. jo, ten biohar letí jak hrom :-) no, po porodu holt padají, protože nepadají v těhotenství, tak se neboj, nějaké vlasy ti zůstanou :-D já měla v těhu hřívu, že můj kadeřník valil oči :-D jo, já doufám, že se mi nadšení vrátí, ale teď je fakt na bodu mrazu a mrzí mě to..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak od porodu mám i škaredé nehty :( byla jsem teď na p-shine, dostala jsem od švagrové poukázku na ježíška, ale já bych si tu manikúru a p-shine udělala lépe.. byla jsem dost zklamaná..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co říkáte na tento nástup na svatbu? ;-) :-) :-) :-) http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s: ja jsem tohle video videla uz nekolikrat a ten nastup fakt miluju!! Kdyby to video uz nevidel kazdy druhy a meli jsme dost odvahy, tak bych do toho taky sla. :-D A uz to bylo i na Nove ve zpravach, ale to uz je celkem dlouho. Jenom kdybyste o tom uvazovali, tak abys vedela, ze uz ten napad budou nekteri asi uz znat. ;-) Ale i tak, kdyby jste do toho sli, tak ja smekam! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?