Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak snad budou dobré! taky jsem se do toho teď vrhla..dávám do kupy výzdobu ale co je teď pro mě nejaktuálnější je fotograf..ta moje mi odjíždí za velkou louži,tak musím sehnat někoho jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - já výzdobu neřeším, protože mi stoly nazdobí cateringová fírma, takže akorát nakoupím ozdoby na auta a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: joo, kdyby jenom pustila do priprav, vy jste holky produktivni i tady... a takhle po ranu! :-D Super, ze mas opet radost z priprav. Jedna povedena vec tu naladu hned zlepsi. Ja jsem se zase pustila do toho seznamu daru a sama se nestacim divit, co jsme vsechno vymysleli. A ja myslela, ze nic nepotrebujeme. :-) Teda asi nepotrebujeme, ale budou se ty veci hodit. Kdyz ne hned, tak pozdeji urcite. Teda a kolace to jsou poradny ... opravdu co jiny kraj, to jine zvyky. ;-) @janullii: a kolik jsi ochotna do toho fotografa dat? Mozna ti muzu zkusit pomoct.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ahojky Bibi, tak měla bych pro tebe tu slivovičku, je to loňská, z jadrniček, výborná. Litr by byl za 240,- Kč, tak kdybys chtěla poslat ty 4l, tak posbírám litrové petky a pošlu balík :-) :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap fakt jo? no tak to me pekne stve, protoze to jedeme akorat pric :( ty tam pojedes?
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Já už ne,snoubenec je v práci a prstýnky který jsme tam původně chtěly už máme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to vim, že jsi psala,že ti to budou dělat..to já si to budu dělat sama.. @bibicz vážně?? no nevím ale asi tak do 8tisíc..
Odpovědět
@bibicz Nechtěla bys nás prosím inspirovat s těmi dary? Já mám v hlavě prázdno, vymeteno...
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - oni nam to nabidli a ja budu rada, kdyz se tim nebudu muset zabyvat, jen domluvim kvetiny.. Bibicz - nad svatebnimi dary jsme vubec nepremysleli, jen jsme se o tom snad jednou bavili, ze je nam to jedno :) verim, ze vetsina pochopi, ze varnou konvici uz mame :-D a co byste chteli pekneho?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme rekontruovat byt, takže od většiny dostaneme peníze. Ale pár dárků máme taky na webu, je to např. navigace, sodastream, povlečení, rychlovarná konvice, deka, vybavení do bytu atd atd...někdo má i třeba kávovar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s a ještě tam máme fritézu, robota do kuchyně, hodiny, moje zamilované lampy a různé dekorace a přítel tam má sadu nářadí :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych Vás požádat o jeden dobrý skutek. Přihlásili jsme se s přítelem do soutěže Svatba roku za 100.000 Kč s rádiem FM Plus. Abychom vyhráli, sháníme co nejvíce dobrých duší, které by daly "to se mi líbí" pro naši fotku na Facebooku FM Plus. Pro hlasování je nutné být na Facebooku zaregistrován. Nejdřív je nutné dát "to se mi líbí" celé stránce FM Plus (tlačítko úplně nahoře): http://www.facebook.com/photo.php?fbi...... Pak už jenom dáte "to se mi líbí" k naší fotce: http://www.facebook.com/photo.php?fbi...... Děkujeme všem dobrým duším za pomoc při splnění našeho snu. Hlasovat je možné do pátku 7:00 hod
Odpovědět
Článek se načítá
@janullii Protože máme oba velké rodiny když se vdávala sestra stálo to spoustu peněz a je rozvedená.Navíc ty peníze co bysme dali za svatbu radši dáme do vybavení bytu.Navíc na to hned tak peníze nebudou a nechcem aby to platili rodiče.Máme 2 dcerky tak nám jen chybí ke štěstí ten náš celek spojit :-) :-)
Odpovědět
@betka20 Veliká rodina :-D :-D :-D no mamka pořád tvrdí že by byla nejradši kdybysme jen oznámili vdala jsem se tak jí to splním. :-p :-p taky se chcem vyhnout tomu děsnému stresu okolo zařizování,ikdyž tím že se berem na slovensku je toho na zařizování taky dost
Odpovědět
Profilova fotka
@1bara no hele je to tvoje rozhodnuti, ja osobne bych do toho nesla. taky mam velkou rodinu a taky se moc tesim, ze to spolecne oslavime, asi bych si nenechala ujit ten okamzik kdyz kazdemu ukapne slza a jsem za princeznu :) asi trosku infantilni ale ja to tak citim :) ale jak myslis... jestli tvoje mamka bude radeji nez kdybyste ji pozvali na svatbu to uvidis podle reakce az to reknete :-D ja bych to neriskla :-D asi bych sla domu s monoklem :-D
Odpovědět
@1bara fandím ti!! Tohle byla taky moje představa svatby, naši mi kolikrát řekli, že by byli nejradši abych jim to oznámila zpětně, taky se takhle brali a podle nich je svatba zbytečnost... i podle mě...ale nakonec jsem podlehla, a bude tak trochu svatba, 29 lidí,ale žádný tradice, obřad odpoledne a po něm raut, takže kompromis...... ale i teď si někdy říkám, že je to jen vyhazování peněz....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mně by to bylo strašně líto. My máme rodinu obří, milion tet, babičky, dědové, sourozenců nespočet (mám dvě nevlastní maminky, jednoho nevlastního taťku a 4 nevlastní sourozence) :-D :-D Se všema se stýkáme, takže je zvu samozřejmě všechny. Já bych do toho nešla stejně jako betka20, ale proti gustu... :-) Taky fandím ;-)
Odpovědět
vidíte, já zase ve svatbě nevidím žádný důležitý "zlom", aby mi k tomu muselo asistovat celý příbuzenstvo, takže z rodiny tam budou jen rodiče a sourozenci, pokud budou chtít...a nedivila bych se, kdyby odmítli, ani bych to nebrala jako zradu...
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: kdyztak ti napisu do IP nejaky typ, jestli si vzpomenu nebo najdu ;-) @netacek, @mrazulka: taky jsme nad svatebnimi dary do ted vubec nepremysleli, ja osobne jsem je ani nechtela nijak specifikovat, protoze nam o ne vubec nejde. Ale lide se nam zacinaji ozyvat a nekteri nechteji davat penize, takze ja ted serfuju po internetu a hledam, co by se nam to vlastne hodilo :-D. No a zatim mame vymysleno toto: kavovar Delonghi, tiskarna, GPS do auta, sada taliru z ASA collection, vysavac Delonghi, plocha TV, toaster Delonghi, zehlici prkno, prewedding video od naseho kameramana, laptop, povleceni ze Scan Quilt, povleceni z Ikea, fotoaparat, friteza Delonghi, sada nozu, pekarna na chleba, kuchynsky robot, lednice do auta, nemy sluha (vesak), kompaktni sici stroj, lampa, stojan na sperky, nerezova konvicka, odpadkovy kos, drevene truhliky s podtackem, uterky Anne Red, sada priboru London Satin, elektricky krajec, fatboy ... no a jeste tak ruzne hledam co a jak. Vsechny veci budou konkretni, jakoze chceme presne to, ten typ a znacku. Kamaradka mela taky dobry napad, ze fotka nejake drazsci veci, napr. televize se muze rozdelit na ctyri casti, tzn. jeden clovek muze prispet napr na ctvrtku televize, protoze nam asi tezko nekdo bude davat dar za dvacet tisic. 8-) Pak bych tam jeste chtela pridat konkretni svatebni cestu a k tomu by hoste mohli dat jako dar financni prispevek na ni. Ale to zase jeste musime vymyslet, kam my bychom to vlastne chteli jet. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jak tak čtu tak budete mít velíké svatby no já asi 50lidí ale můj sen to teda není z mé strany je 7lidí zbytek můj já bych nejradši měla svatbu o 2lidech svědci a pak jen rodiče pozvat na oběd a hotovo ale tak můj to bere jinak on se žení poprvé já už podruhé tak to tak neprožívám nejraději bych jí měla někde na samotě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jinak skvělý nápad s tím oznámením to bych nevymyslela opravdu originální oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holciny padim na vikend na hory! mejte se tu fajn :) pak hned napisu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy :-) Tak oznámení už mam pěkně v nadepsaných obálčičkách, jen tam přihodit pozvánky ke stolu a je to :-) @janullii: Tak na oběd nás bude kolem 30 ma večer ani 80, ale pznámení budeme posílat i tim co na svatbu nepůjde, pratetam a tak :-) Jinak včera mi psali z jednoho internetovýho svatebního obchůdku, že příští týden, mi přivezou objednaný věcičky na výzdobu, tak se těšim .... a přijde mi i korunku a konečně budu moct jít na zkoušku účesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) no mě by to taky bylo líto,je to přeci jeden z nejvýznamějších dnů v životě, neo aspoň tak to vnímám já ale je to každého věc! @bibicz o.k. budeš moc hodná:) @makinka88 tak to pak jo, to vás teda bude požehnaně:) ta korunka je pěkná, taky teď vybírám ;-)
Odpovědět
@scvrcek Děkuju na jednu stranu mám strach z reakce přítelové mamky je super,ale tady z toho bude určo šílet :-S :-S
Odpovědět
@betka20 Na jednu stranu bych chtěla svatbu s rodinou a kamarádama,ale to bych se nedočkala nikdy
Odpovědět
@1bara můžete udělat nějaký mejdan pro kamarády třeba týden po tom, nebo za měsíc,...já bych ten den nejradši prožila sama a oslavila to kdyžtak až potom...nevím, nepřipadá mi to jako jeden z nejvýznamnějších dnů v životě....
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám že některé z vás jsou opět o pár kroků vpřed :-) já se dneska chystám dělat vývazky tak sem zvědavá jak dopadnou :-| jestli mi to nepůjde a budu se nad tím rozčilovat tak si je půjdu koupit :-D. No a příští týden asi ještě budem vybírat oznámka, páč pak mi přítel fičí na 2 měsíce pryč tak at to máme hotové včas :-. No alespoň budu mít čas na nakoupení všech potřebných věcí na tabuly stolu a překvapení pro svatebčany :-) aniž by to šecko přítel musel vidět x-) ...hodně zdaru v plánování přeju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím vás tak hlasím že mám konečně šaty a i zámek v Napajedlích je domluvený tak to nejnutnější snad máme ;-) přeju pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
tak koláčky mě zklamaly, budu hledat dál.. také přeji krásný víkend!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?