Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhha, no já se půjdu taky ožrat!!!!!!! :-D :-D :-D :-D Mám z nich obrovskou radost!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám těch fotek mnohem víc, ale to bych vás tady zahltila zbytečně a nestihla si pokecat! ;-) Děkuju moc moc, jsem ráda, že se vám líbí, a že mi "nic nevypadne" ;-) Sandu to jo, to byla síla hahahha, tak bych nechtěla dopadnout.
Odpovědět
Profilova fotka
No a co ten závojík??
Odpovědět
Profilova fotka
A co se týče těch póz, já byla z těch šatiček TAK ODVAŘENÁ, že jsem v tom salonu blbla jak malá holka :-D :-D Byla tam děsně příjemná paní, co mi ty šaty zkoušela, a já už je několikrát chtěla sundat, že je beru - a ona pořád - klid, klid, máme čas, jen si je pořádně užijte, ať jste si 100% jistá :-) Byla moc milá. Zkoušela jsem tam závoje, bižu .... Závoj ani nechci, ale jen tak ze srandy... A bižu (náhrdelník a naušnice) jsem taky vybrala, nádhernou - přidám potom do albíka. Ale co hlavně vám musím říct - já jsem snad prokletá ;-) Vzpomínáte, jak jsem minulý týden nedojela do Slaného, protože jsme zaspali a dojeli až do Chomutova??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když máš ty "pravý" šaty na sobě - poznáš to ;-) Každá nevěsta ty pravý pozná a cití se v nich "jinak"..!!
Odpovědět
Profilova fotka
No tak včera jsem si v zápalu nekonečnéího zkoušení a pózování a taky následného sepisování smlouvy a vybírání bižu NECHALA UJET POSLEDNÍ AUTOBUS Z LIBERCE DO PRAHY!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Ty si prostě nedáš říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo Kauculi, máš pravdu. Proto se ti zdálo, že furt něco řeším, kdybych na tyhle natrefila hned, tak neřeším, když já ale pořád váhala váhala, asi proto, že to nebylo 100%, ale třeba jen 95:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, přesně tak. A teď už ani nebudeš mít potřebu hledat. JEn pořád koukat na fota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já už si připadám jak totální nesamostatné pako!!! Na to kolik mi je už bych měla mít rozum! :-D :-D Hlavně že jsem procestovala půl Evropy a žila rok a půl sama v cizině, to jo, ale Slaný a Liberec jsou pro mě evidentně nezvladatelná překážka ;-) 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přijdou další překážky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No - takže jsem musela v tom Liberci přenocovat v nějaké ubytovně u nádraží, síííííííííla, samí Ukrajinci a dělníci a mezi nima Dudu!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-o :-o :-o Nekecej :-( No, tak to si docela dost odvaha!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
překážky jsou od toho, aby se překonávaly! :-D A na peripetie při výběru svatebních šatů teda dosmrti nezapomenu!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak holka teda, to ti ty šaty opravdu stály za to :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, dostala jsem samostatný pokoj samozřejmě, recepční mi vybral něco lepšího. Zamkla jsem se v něm na 2 západy a nevystrčila nos až do rána ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, no ale už ten pocit, asi nic moc, co? Pořádný kus odvahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A byla mi při usínání taková kosa, že jsem spala v bundě, rukavicích a nohy zamotané do šály! :-) KOVBOJKA jak Brno!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty foe, to musel bejt zážitek.. Asi by mi tam bylo docela "ouzko".. :( Jo a jinak si docela blázen, jezdit takhle daleko kvůli šatům... Btw: si je budeš půjčovat, bo kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
No byla jsem dosraná, já prostě z toho pokoje nevyšla, i když jsem se málem počurala. Měla jsem smůlu, v Liberci mám bratrance a tak trochu jsem spoléhala, že kdyby bylo třeba, přespím u něj, jenže on mi pak nevzal telefon a já se pak fakt neměla jak dostat domů. No my auto nemáme, jinka by pro mě miláček dojel, ale neěl se tam jak dostat. ;-) Ale jo, ty šaty mi za to stály :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn, to je potom pech, se*e se všechno - náhoda je blbec a faunguje 100% murphyho zákony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Půjčovat. Stojí 8.500, jsou loňský model, takže slevněné. Hezká cena, myslím. Je to značka Jasmine. A mám k nim i ten minikabátek. A jak pokračujou oznamka, už kreslíš, Kaculko :-) ?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ej, nějak se mi do toho nechce :) SPíš sem ještě nenašla ty "pravé" fotografie, podle kterých urobit, takže se budeme muset někde na procházce vyfotit.. To zas bude keců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bižu super (cena?) ale kabátek asi moc hřát nebude, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dUDU ty si číslo já to tu čtu já myslela že si děláš srandu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestíhám spomalte:-)ale dudu fakt ti moc slušej a jasmine má kvalitní a hezký šaty ale taky i dost drahý máš kliku že si natrefila na takovou cenu :-D :-D :-D :-D ten kabátek vypadá užasně asi taky začnu přemýšlet o kabátku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viď Sandu - blázen :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu ale pozor, nějakej, co tě víc zahřeje :-D :-D :-D Si dělám srandu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nezahřeje, tenhle je k nim v ceně zdarma, myslím že trošku tepla přidá, ale stejně si ještě chci pořídit jeden, s dlouhým rukávem... Bižu stála 799 Kč, asi drahá, že? Ale ona se k těm šatičkám moc hodila... Na veletrhu si chci dokoupit ještě korunku nebo něco do vlasů (mimo jiné). Už se těším! Jojo, snad žádný chlap nemá rád focení, to znám, já taky miláčka musela dřív děsně lámat, ale už si pomalu zvykl, že furt cvakám foťákem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo já bych se pos...... bejt někde sama :-( :-| :-| já sem strašnej posera já nejdu v noci ani na zahradu vynézt koš :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-D :-D :-D :-D Dudu máš mou poklonu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?