Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozlučku? Ani nevím, asi ne... No já bych na ni mohla pozvat akorát 3 kámošky z Prahy, to je blbý, ostatní mám v Brně, ve Zlíně... Ale možná že jo, že pozvu tu Zlínskou kámošku na návštěvu za náma, ta brněnská má mimi, ta nepřijede... No zatím jsem o tom neuvažovala... A ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a co kytka??? Máš už nějakou vybranou? A kabelka? A šperky? Nebo čekáš na veletrh? Můžeš si klidně dovolit něco trošku výraznějšího, já už třeba musím dávat pozor, abych ten model celkově nepřeplácala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny ;-) teda vy jste tady toho zase nakecaly :-D Holky,všechny budete mít krásné šaty a budete krásné nevěsty :-N ale já budu mít "šaty" nejoriginálnější,páč už jste viděli nevěstu v padáku? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Teda Dudu,ty jsi číslo :-D takže ty jsi takhle cestovala? Jinak,my rozlučku asi uděláme,jen zatim nevíme,jestli každý zvlášt a nebo společnou =-) Já pořád tápu nad svatebním oznámením :-( nevím vůbec které si vybrat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sorbonkuuuuuuu!!!!!! No u nás byl výběr sv. oznámení těžký porod!!! Než jsme ho vymysleli, než jsme ho udělali, než jsme vybrali a nakoupili papír, než jsme to nechali vytisknout v grafickém studiu, než jsme ho vyreklamovali, než jsme na něm vyrazili rohovníkem ty ozdobné okraje, no a než jsme se na základě komentáře mojí mamky rozhodli, že ho předěláme, aby nevypadalo jako parte ;-) Hm, zatím jsme se k tomu ale ještě nedostali... Potřebovala bych tip, kde v Praze udělají levně oznamka se stříbrným písmem, podle vlastního návrhu? Jinak sorbonko, řešila jsem to oznamko opravdu zdlouhavě, ale oni to stejně všichni dají doma do šuplíku (v lepším případě), nebo po chvíli do koše... Maximálně blízká rodina si to možná někde vystaví a schová - tak se s tím zbytečně netrap a něco společně vyberte :-) Nebo nám navkládej své tipy do albíčka a my ti s holkama poradíme!!!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Dudunko,chvíly jsem uvažovala že bych oznámení vyrobila sama,ale potom co jsi tu napsala (vymyslet,udělat,vybrat,nakoupit,vytisknout,vyreklamovat atd.)dávám od toho ruce pryč :-D :-D :-D :-D :-D Ale je pravda,že to každý doma založí nebo někam zahrabe,tak co si s tím budu dělat hlavu? :-N prostě něco vyberu a je to ;-) Někde jsem tu na netu viděla oznámení se slunečnicemi a za boha ho nemůžu najít :-( ;-( :-( bylo takové úplně obyčejné,ale mě se moooc líbilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bohužel nevím, já tu slunečnicovou výzdobu detailně neobhlížela, spíš jsem se dívala na albíčka s výzdobou do růžova, víš... Třeba ti holky pomůžou... Jinak já se loučím pro dnešek, sorbonko, papa asi zítra a hodně štěstí při hledání! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu,papa,dobrou noc a hezké sny ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)dudu nezlob se musela sem včera nutně odejít ..děkuju za podporu:-)asi mám ty šatičky okoukané proto jsem začala váhat jinak závoj mi každej rozmlouvá ale mě si třeba líbil nějakej malinkej k ramenům:-)ci myslíš?Jinak bižu už mám vybranou a půjčí mi to kamarádka která prodává v bižu:-)))no a kytku už mám docela vybranou bude převyslá bordo bílá a žádný zelený:-)jen nevím z jakých kytiček růže jsou prej těžké a ta kytka se prý při obřadu pěkně pronese:-))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý :) Tak já oznámení zatím "promýšlím" a kytku vlastně taky :-D Jinak rozlučku se svobotu budeme mít, akždý zvlášť a já dokonce už mám termín - 6.6.09. Nejdřív bowling, pak něco k hamu a pak disco :)Cca 11 nás bude (i sestřenky a známé pozvu - těm je kolem 30 - 36 let), takže by to mohla být sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky plánuju rozlučku a každý zvlášt:-)taky dáme bowling a pak disko:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mě totiž nic jiného nenapadlo. Původně jsem chtěla jít s holkama na painball, ale tady v okolí nic moc nejní :( By byla fakt sranda!!!!! Škoda :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to jo kaucul:-)))tady u nás taky nic moc není a bowling hrajem pravidelně:-))))Holky já se začínám strašně těšit dneska jsme dali oznámení švagrový a řekla jen hm ...dík...no jo no asi nemá moc velkou radost a nebo spíš žárlý že ona je stará a stále svobodná:-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nebo zrovna neměla svůj den Sandu - to neřeš :) Hlavně, ž ez toho máš radost ty ;-) Teď sem se s Jirkou prali a teď tady lítá na koštěti. Ale prý nestartuje, že funguje jenom na mě - pošuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jste se taky hledali až jste se našli:-))))))Ten můj spí prý neděle je od slova nedělat:-)))))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko ty jsi odletěla někam??? :-D :-D :-D :-D :-D Dudu kde jsi? Sorbonku jak to vypadá s hnízdečkem lásky?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem dnes s miláčkem objednala svatební dortík je v albíčku tak na něj mrkněte je na konci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, my byly na večeři u našich - na svíčkové,mňam ;-) Sandu dortík k nakousnutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,tak v hnízdečku lásky jsme se už zabydlely ;-) ted jen pořád vybalujeme pytle a tašky s věcma,ani jsem nevěděla že toho máme tolik :-D Jéé ty už máš zamluvený dortík a koláčky? ten je ale krásnýýýý :-N a jak to Sandulko v těch cukrárnách chodí,ty jim jako řekneš kolik vás bude a oni ti řeknou kolik těch koláčků máš objednat? =-) jsem z toho nějaká zmatená :-( Jinak dnes u nás byl můj bráška se skoro švagrovou (berou se 5.6.09) a domluvily jsme se,že možná příští víkend vyrazíme na veletrh do Diplomatu :-. Mě to tam teda moc neláká,ale alespon bych tam okoukla nějaké svatební oznámení x-) Jo a tento týden půjdu s MP omrknout ten svatební obchůdek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku já byla u jedné paní která soukromě podniká doma..přinesla jsem jí tento obrázek a ona hned řekla že z tohoto dortu máme 5O porcí:-)pak jsem se ptala na koláčky a říkala že kilo koláčků=200 kusů=170,-/kg tak jsme objednali 2 kila ..400 koláčků snad bude stačit:-)))))))))Jinak sorbíku v cukrárnách to většinou chodí tak,že mají katalog s fotkama dortíků a ty jsi vybereš ale nejlepší je si nějakej na internetu najít vytisknout a zeptat se zda jsou ochotni ho udělat a za kolik:-) Jinak ten můj dortík kterej nabízela jedna cukrárna ...tak za něj chtěli 4.300,- ]-( ]-( ]-( ]-( :-S :-S :-S :-S se pos...li blbci:-) Tak sem se ptala na cenu aby mě to nezlomilo a ona řekla do dvou tisíc se vejdete i s koláčkama :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takhle by to mohlo chodit všude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko mnam ty se máááš mi jí budem mít příští víkend:-)už se na ní moc těším:-) Kauculko děkuju za pochvalu:-)vím že se možná bude zdát někomu přeplacanej ale mě vyloženě nadchl právě tím jak je přeplácanej :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu kde jsi ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Píšu ti AČKO máš absenci neomluvenou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Sandulko,tak kdyby ta paní chtěla další zákaznici,tak jí doporuč mě,ju? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně klidně ti pošlu tel do IP ale je z Kralup :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Sandulko tak to bys byla zlatíčko,Kralupy jsou kousíček ;-) děkuji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, promiňte, trošku nestíhám - byli jsme s se známýma na oběd + následný pokec, vrátili se odpoledne a pak klasika - praní, vaření, a hlavně potím krev při tvoření svatebního projevu, uf... A teď se díváme s broučkem na Markýzu, je tam nějaký supr film s Jodie Foster, odběhla jsem jen teď během reklamy ;-) PS: včera jsem byla v Goldexu ve Slaném - ale prstýnky nic moc :-( Sanduli, promiň promiň, kaju se jak největší kajícnice, ale zas musím letět zase za Pavlíkem, film pokračuje!!! ;-) A ještě mu musím u té TV opravit kalhoty, uf uf :-) vrátím se, jak to půjde, aspoň na chvilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu ty si pilná včelička:-)No svatební projev potřebuju dát taky do kupy:)ale nevím jak a kde začít:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu a jak si daleko s tím projevem? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo dudu to je krásně napsaný :-) až mě to dojalo :-S Jen doufám že mi to matrika nebo oddávající umožní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?