Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahhahahhah :-D :-D :-D Tak papapapaaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papapapapapapapapapa :-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý,dneska sem si koupila mini šatičky - kdybych se chtěla převléknout, dali by se použít i jako popůlnočky ;-) Nafotím se a hodím do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
Sou tam :) No, když na ně tak koukám na sobě, nic moc, na tom ramínku vypadají lépe :-D :-D :-D Ozkouším je na bráchovým maturáku a uvidím.. Ale přinejhorším proč ne :) A taky sme dneska byly s Jirkou ve 2 zlatnictví a asi i vybraly. Budou slevy, takže by nás mohly vyjít na 9500,-, což je krááásnýý :) zkusím je na netu najít a hodit je sem..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem s nima, s těma fotečkama! :-) Júúúú, šatičky jsou hezkýýý, těžce sexy! ;-) Jen se nesmíš moc přecpávat během celého svatebního dne, když jsou tak uzoučké... i když ty tenhle problém s vystouplým bříškem nemáš, takže šatičky můžeš mít bez problémů ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,ty šaty jsou super a jsi v nich teda parádní kočka ;-) to já si zas neumim představit bít celý den až vlastně dlouho do noci ve svatebních šatech =-) teda za tu cenu půjčovného bych to snad i mohla vydržet :-D :-D :-D A řekneme všem pozvaným hostům,aby si sebou vzali věci na převlečení (stejně tam všichni budou spát) x-) chceme aby se všichni cítily pohodlně ;-) No a mi to s MP vyřešíme asi tričkama-ženich a nevěsta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jsou trošku extravagantní, ale co :-D Jinak s tím přecpáváním, bříško mám, taky ho musím zatahovat, jen se neboj Dudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje:-)jsem u mamky ale podařilo se mi přihlásit\.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko ty jsou krásný kde jsi je sehnala?něco takovýho bych s taky představovala:-)kolik stáli?
Odpovědět
Profilova fotka
No, stály 500,- a v jednom takovým prdlým krámu. Jsou tam většinou fakt extravagantni vecicky, ale sem tam se tam da neco sehnat.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta jo ty máš štěstí:-)to je super cena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, teĎ jsou všude slevy - z 1000,- byly o 50%, jinak bych si je nekoupila. A měli je tam asi v 10ti barvách :) Jo a taky sme včera byly se podívat na pstnýnky (nepsalal sem to tady už?) :) Tak asi máme vybráno - se slevou nás vyjdou na +- 9500,-
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je fakt..všude jsou ted slevy ale jsou krásný a moc ti slušej:-)já bych je musela mít trošku delší mám silnější nohy\.-))))A jaký prstýnky jste si vybrali?9.500,-to je dobrá cena ale stejně když to tak vezmu to je strašný jaký chtějí peníze za snubáky...no mi je ještě nemáme:-(to je jediný co nám chybí:-(ale podívám se na tom veletrhu a kauculko co si tak necháte udělat jako ryinu?jméno a datum?nebo jenom jména
Odpovědět
Profilova fotka
No, asi jména a datum... Původně sme chtěli přezdívky jak si doma říkáme, ale to by pak nebylo k přečtení.. Prstýnky sem na netu zatím nenašla, ale ještě zkusím pídit ;-) Taková styl šachovnice - široká :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já už asi vím :-)podobný má kamarádka:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, bílé zlato. Už se na ně dost těším, až ho budu nosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře bílé zlato je krásné:-)ale já nosím žluté:-(takže budem vybírat já nevím jak:-(přítel nosí chirurgickou a já zlato tak budem muset nechat udělat hodně podobný:-(to bude něco:-)))Holky ted jsem volala na matriku že chci příjmení zkráceně jelikož máme příbuzný v anglii a ona mi řekla že to nejde že jedině kdybych napsala čestné prohlášení že mám v umyslu do budoucna žít v zahraničí:-(to mě docela naštvalo kamarádka si dala taky zkrácený a žádný čestný prohlášení psát nemusela:-(ach jo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkráceně, Sandu??? a jak by to znělo???
Odpovědět
Profilova fotka
Sadu - všechno je to o chtíči, když ti lidé chtějí, tak udělají cokoliv, i ti zkrátí příjmení ;-) Zkus si najít, jestli existuje nějaká vyhláška bo paragraf (abych neplácala blbosti, ale mělo by takovýho něco existovat, ne?) A nebo podepiš čestný prolášení, že uvažuješ žít v anglii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych se s tím neštvala, podepiš prohlášení, že uvažuješ - konec konců, co je komu do toho, je to jen a jen tvoje osobní věc!!! ]-( Sprosťáci. Teda pokud nemají tuhle povinnost, ale když říkáš, že po kamarádce to nechtěli... S příjmením budeš žít celý život, tak ať se líbí hlavně tobě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ještě jednou bych se je na to vklidu zeptala a když ne, tak podepiš prohlášení ;-) A vy*er se na ně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste zlatíčka :-)máte pravdu:-)přítel taky říká že to prohlášení mám napsat že se mi potom ptát už nebudou jestli žiju nebo ne v zahraničí:-)))Navíc příbuzný máme v anglii ajsem tak tak pětkrát do roka tak co:-))))))a holky vy si necháte normální příjmení?já bych to tak neřešila ale je fakt že za pár let tu nebude žádná holka s koncovkou ová:-)))))Jinak ta holka jak jsem psala že jí to povolili tak měla obřad jinde než já:-)ale proč je to tedy všude jiné?parchanti ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( TAKŽE SEEEEEEEEERRRRRRRRRRRUUUUUUUUU NA NĚĚĚĚĚĚĚĚĚ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, něco nového? Omlouvám se, ale nedočítám :-N bych pak nic jiného nedělala :-D :-p
Odpovědět
sandule, jaký prohášení? =-) =-) Ty si chceš vzít jen přítelovo, nebo si budeš nechávat i svoje?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ;-) ;-) ;-) Sandulko:Já nevim,co na těch úřadech pořád řeší ]-( To je snad jen a jen tvoje věc,jaké si vezmeš příjmení =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj samikri jojo chci si nechat jen jeho zkrácený a na matrice mi řekli že možná vyjímka je...ale že musím podepsat čestné prohášení že vážněuvažuji do budoucna žít v zahraničí ]-( ]-( Tak sem se rozhodla že to pdepíšu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku máš pravdu jsou to kreténi ale můj názor je že spíš ta matrikářka je zaujatá řekla mi jste češi tak si nechte české:-(Nejde mi jen do hlavy že kamarádce to bez problému udělali a to měla svatbu loni v srpnu
Odpovědět
sandu, to tě stějně k ničemu nezavažuje, slovo že uvažuješ není že 100% a nikdy nevíš, co se může stát - si pak vymýšlejí blbosti ]-(
Odpovědět
já si chci nechat i svoje i přítelovo, ale abych to neměla moc slouhé, tak jeho budu mít taky zkrácené, ptát jsem se na to ještě nebyla, tak jsem zvědavá, co mi řeknou :-S
Odpovědět
si taky myslím, že je to spíš o lidech než o nějakých zákonech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?