Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyyyy :-D Chtěla jsem přijít už dopoledne, takže jsem tu sic pozdě, ale přece :-) K mému zdraví to nebudu rozepisovat tady, písnu vám kdyžtak do IP... Kuřátko: když máš na šaty zájemkyni, tak je určitě prodej! Možná to nevíš - nepamatuju si, jestli jsme už spolu tenkrát chatovaly?, ale já měla stejný problém. Koupila jsem si šaty (starorůžové), sice krásné, ale necítila jsem se v nich 100%, třeba jen 80%. Byly sice levné a já měla už všechnu výzdobu nakoupenou do růžova, ale radši jsem se na ně vykašlala a vybrala si jiné, ve krterých se cítím fakt skvěle. Navíc myslím, že po tom co jsi zhubla se vejdeš do spousty šatů. A do Sofie si kdyžtak cinkni a zeptej se na ty velikosti, jestli se ti tam nechce jezdit. Mají to tam ale fakt levné - jsou totiž výhradním dovozcem značky Jasmine bridal a hodně šatů je na šněrování, krásně se uprtaví na různé velikosti postavy. Neboj, budeš kočka! :-D No to skoro vypadá, že jim dělám reklamu... No já jen kvůli ceně, myslím že je to tam nejlevnější, ale klidně si vyber něco v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudule ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi no jo, se svatebčanama jsou teda potíže, úplně chápu, co myslíš... Toho rozčilování co kolem svatby bylo (a snad už nebude, aspoň v našem případě).... Kromě kamarádů mají snad všichni tendenci do něčeho remcat a hodnotit a radit a vyzvídat. Myslí to sice dobře, ale každý má svůj názor a svatba je přece naše a ne jejich, tak si to snad zařídíme podle svýho... ]-( No tak jsem raději uvalila na svatbu informační embargo, ať se nemusíme zbytečně předem rozčilovat, ale rodinné příslušníky to velmi vytáčelo a snažii se stejně za každou cenu všechno probírat a řešit... Uf.
Odpovědět
Profilova fotka
no ahojky kočkoooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem si teď zkazila náladu - zkoušela sem část výzdoby na stůl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a nevypadalo to nic moc, že? To se mi taky stalo.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, děs a hrůza, až se mi z toho chce brečet. Jdu shánět jinou organzu :-) a ještě nějaké detaily a kravinky asi..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vyfoť a dej do albíčka, třeba spiolečně na něco přijdeme?? Jinak organza byla minulý týden v JYSKU opět v akci, já ji dokupovala. Nevím ale, do kdy ta akce platí. Metr šířka 140 nebo 150 cm vyšel na 20 Kč. Bomba. My tím budeme zdobit celý sál,, protože je hnusný, je obitý dřevotřískou a nevypadá to fakt dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, měla sem to vyfocený, ale už sem to vyhodila. Něco mě napadlo, tak to zítra začnu realizovat a bude to snad oki. Nikdy se nic nepovede hned na poprvý, že? :-D Ale oranžovou organzu tam asi neměli, co? :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No a to ještě já sice chci mít oranžovohnědou výzdobu, ale stěny tam jsou zelený!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dudu před hodinkou jsem si objednala korunku do vlasů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měli tam hodně barev, možná i oranžovou, ale nechci kecat... Korunku? Tak kterou? Já vám taky musím už hodit svoje fotky ze zkoušky účesů do albíčka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jasný, hoď je sem ;) a nebo založíme rajče ;-) Kterou? Mnt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Korunka: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůů ta je bombastická!!!!!!!!!!! Já tam ty fotky dám, aspoň dneska a než je uvidí i holky a pak je zas hodím pryč :-) Tak já je jdu stáhnout a zmenšit, zabere mi to nějakou chvilku, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Ok ;-) Teď si dopisuju s jednou holčinou, snad mě prodá nějakou oranžovou organzu, tak přinejhorší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,chvilku tu nejsem a nějak se to tu rozjelo :-p :-D :-D Kauculko:Právě proto si žádnou výzdobu doma nechci zkoušet =-) akorát bych taky byla nasr.... :-D Mám to uložené v hlavě,přesně jak to budu zdobit ;-) tak doufám,že tam s tim pak nebudu zápasit 8-( :-D :-D Už máš objednanou tu korunku,ju?a je to ta 7?jak je to takhle samostatně,tak to nepoznám :-D :-D Dudunko:Šup sem s fotečkama :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: mno, já představu měla, podle toho zařizovala a teď na to koukám a je to v pr.. a sem nasr... ]-( :-D Ale už kšeftuju, takže oranžová organza se snad už blíží. Pak to všechno prodám :-p a ta korunka, jj, je to 7 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj,ještě je čas na to,aby jsi vymyslela jinou výzdobu ;-) tak to ještě neni tak úplně v pr....tak nebud nasr... :-D :-D :-D Tak to je super že jsi vybrala tu 7,ty budeš kjásná ;-) :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Né, zlepšíla sem si náladu tou korunkou, už aby sem jí měla doma. A myslím že to dopadne tak, že jí nakonec určo budu mít :-D Já budu ale kjjjjáááásnááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si piš že budeš kjjjásná :-D :-D :-D Já se pořád nemůžu dokopat do těch svatebních novin :-( nakonec to dopadne tak,že svatební noviny nebudou :-p 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí, já taky ne.. Ale sou to jen fakt dodělávky, maličkosti, ale táák se mi nechce.. Dyť v poho, času dost :-D :-p Dudunka zmenšuje fota x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic kočenky moje, jdu do hajan.. Ráno opět vstávat a co hůř, čeká mě zubař :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pá brou noc. Dudunko fotečky si prohlídnu ráno v práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě sem tě stihla - Dudu, to je luxus!!! Ty dlouhý vlasy, já chci takýýýý x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyy už jsem zpět, kauculi papa. Fotečky ze zkoušly účesu mám v albíku- Je to ale jen takový prvotní nástřel, nevypadá to nic moc... Komentáře uvítám!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ze strany, jak je to zvedlý, super ;-) Jen ty vlny bych udělala víc přírodní - na konci vlásků.. a vůbec, jaký je to pocit - asi dost starostí o ty vlasy, ne? Zvláštní péče?
Odpovědět
Profilova fotka
A na kolik Tě to vlastně vyšlo? Sem zvědavka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zubař?? A jéje... Tak držím palce Kauculi. :-) Luxus? Jak to myslíš? Ten účes se ti líbí? Těch vln je málo (na týlu to chci víc stočené a taky nevím, co s těma vytupírovanýma vlasdama za korunkou... To se moc nepovedlo, česali jsme furt dokola a pak už s tím nic nešlo... No ale ta tvoje korunka je báječná!!!!!!! Budeš super stylová. Takovou korunku nikdo nemá!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, mě se to právě natupírovaný líbí - jak si tam vyfocená zestrany ;-) Ale chtělo by to něčím jako vylepšit, je to takový, nevím jak to popsat.. jinčí vlny udělat, tyhle byly moc "cancourkatý" (šmarja, to moje vyjadřování :-N :-D ). Mno, uvidím, ale do toho mýho vymyšlenýho účesu se snad bude hodit. A stejně mě plno lidí pomluví " "vona si vzala korunku, jak princezna".. už to slyším :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?