Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prodloužení stálo 11.000, v Kladně, a jsou to evropské vlasy. Péče úplně v klidu. Jen musíš mít speciální hřeben. Ale jinak je to fakt easy, akorát jsem si koupila šampon Loreal, prý je lepší než fructis a jiné podobné, které jsem používala. A taky je potřeba používat víc nějakých masek, protože ty vlasy nejsou vyživované z kořínku, že jo... No a taky to bylo první noci dost nepohodlné na spaní, tlačilo to na pokožku hlavy, ale pak to maličko odrostlo nebo jsem si zvykla, už to nevnímám ;-)
Odpovědět
dudu: Účes se mi líbí, jen ta boule za korunkou se mi moc nelíbí... nešlo by to udělat třeba trochu menší ? Jinak vlásky mooooc hezký...
Odpovědět
Dudu: ty nové šaty máš půjčené nebo koupené ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, tak to je fajne? Já bych taky chtěla mít takovýhle vláásky. A jak dlouho si je necháš, už na pořád ? :-) Jdu fakt do hajan kočenky moje.. Brů noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuřátko!!!¨ Kauculi, joo, ty vlnky bych taky změnila. Rozumím slovu cancourkatý i nepřirozený, vím, co myslíš ;-) Kadeřnice mi natáčela samostatně každý pramínek a navíc je přitom rulovala jakoby k hlavě. Prostě kulmu měla přitom vodorovně. Mně by se víc asi líbilo, kdyby brala větší prameny a rulovala ty prameny kulmou jakoby ve svislé poloze, aby ty kadeře byly výsledně spíš takové spirálky, co se natáhnou... je těžké to popsat, tak nevím, jestli mi rozumíte :-N No kuřátko přesně s tou bobulí za korunkou taky nejsem ztotožněná.... Chtěla jsem být vyšší a teoreticky to mohlo vypadat hezky, ale moje vlastní vlasy jsou jemné a ani to moc nedrží. Na těch prodlužovaných už drží všechno, ale ty moje vrchní jsou problematické...
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi však si je taky můžeš nechat prodloužit :-) No napořád asi ne, ono možná za 2 roky ty vlasy můžou být horší kvality, třeba se roztřepí, co já vím. Nebo jednou až bude bejbátko, třeba uvítám kratší účes :-N Ale letos to určitě nechám, jsem ráda, že mám jednou v životě dlouhé vlasy, když vlastní mi nedorostly... Jinak s tím natupírováním... Ono je to originální a zajímavé, ale taky mám pocit, že mám pak dost velkou hlavu... Já mám totiž i normálně větší hlavu :-D A přítel zase malou :-D To budeme pár!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko: ty nové šaty mám půjčené. Já je teda nemám z Kladna, ale z Liberce, je to trochu dražší (platím 8.500, v Kladně tytéž za 6 tisíc), ale zase mui vyšli maximálně vstříc - dělají úpravy a taky mi je půjčí na týden! A taky v den, kdy tam přijedu, mi je švadlena upraví a rovnou v nich odjedu, nemusím předem na žádnou zkoušku, když nejsem místní :-) . Fakt se chovali maximálně ochotně a profesionálně. Jo, jmenuje se to tam Clarice Bridal.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Dudunko,ty vlásky nemají chybu ;-) :-N :-N mě se náhodou ta "boule" za tou korunkou moooc líbí ;-) jen trošku poupravit ty vlnky a bude to fajnový x-) :-D A budeš mít závoj? nějak jsem to zapoměla :-) Mě se i moc líbí v takhle dlouhých vlasech mít jen kytku,to taky vypadá kjásně :-) :-D ale zas by musela bít jen ona,páč pak už by to bylo moc přeplácaný ;-) :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujiiiii Sorbonko! No uvidíme, ještě budu mít před svatbou druhou zkoušku... Akorát je blbý, že týden svatbou nebudu mít už přístup nqa net, tak vám tzo nebudu moct ukázat... :-( Ne, závoj neplánuju, korunka a závoj, to už by bylo myslím moc... Jo viděla jsem, že máš v albíčku stejné řasy, jako já a chtěla jsem tě varovat, že nedrží. Musíš si k nim dokoupit lepidýlko... Ale zkus to předem, já v nich vypadala jak travestita :-) Ale je to asi o typu obličeje, já si momentálně budu kupovat nějaké řidší. Nechci tím rozhodně říct, že ty řasy nejsou hezké, mně konkrétně ale neslušely.
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Tak to je škoda,že neuvidíme 2 zkoušku svatebního účesu :-( ale jistě si vybereš dobře a my už se pak budeme těšit na ty svatební fotečky :-) :-N ty blááho,ty už to máš za chvilinku :-N já ti tááák závidim :-D :-D Jj,o těch řasách si psala že jsou na prd =-) no já stejně nevim,jestli bych je vůbec použila :-D jsem na to moc velký srab :-D ale hrozně se mi to líbí x-) Noo,každopádně kdyby jsi narazila na jiné řasy a byla s nima na svatbě spokojená,tak dej vědět,ju? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda dudu ten učes je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty jo taky se už těším na vlásky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí já to tak budu mít budou rozpuštěný a jen kytička ve vlasech:-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čůůůůůs kočeny :-D Dudunko - já sama má vlasy poměrně dlouhé, tak do půlky zad a to stačí.. Ale líbilo by se mi zažít, mít je hustčí a tak, ale zase mě odrazuje ta cena a pak ty masky atd.. Asi se budu muset spokojit s tím, co mám :-D :-p Jinak s těma loknama si to vystihla přesně, větší a svisle ;-) Sandu: to bude hezký x-) sorbonku: ty nalepovací řasy si nejdřví vyzkoušej, jak v nich vypadáš.. Já osobně je mít nakonec nebudu, chci vypadat přirozeně a už tak budu zase jednou extravagant s tou korunkou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holubičky ;-) :-p :-D Kauculko:Jj,určitě bych je nejdřív vyzkoušela (teda jestli to vůbec zvládnu nalepit) :-D ale asi půjdu bez :-D já jsem ty řasy chtěla spíš kvůli focení,páč na fotkách to vypadá moooc hezky 8-) Noo,pořád lepší vzít si korunku,než si vzít nalepovací řasy a riskovat že se ti to v nejnevhodnější dobu začne odlepovat :-| :-D :-D Sandulko:Jj,to bude super ta kytička ve vlasech ;-) holky,vy jste všechny takový vlasatice a já nic :-( ;-( mě to naroste do určité délky a dál né a né to růst :-( si asi koupim paruku :-D Kauculko:Dnes jdeš k tomu zubaři,vid?tak at tě to moc nebolí ;-) já jdu taky dneska na kontrolu,tak jsem zvědavá co mu Mudr. řekne =-) 8-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí mě taky dříve vyrostli vlasy jen do určitý délky a pak nic . No a jednou jsem si nechala prodloužit vlasy pak jsem to sundala a začali mi takhle růst sama jsem to nechápala :-N Jinak holky děkuju za pochvalu:-) Kauculko ty jsi ranní ptáče :-)dneska jedu pro kytí objednat tak doufám že to udělají podle mých představ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko :-N Tak co kytí,jsou objednaný? =-) ;-) My jsme je objednávali minulý týden a už se těšim jak budou vypadat :-)
Odpovědět
Tak nevím, co s těma šatama.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko, moc to řešíš. Prostě budˇtyhle, nebo zajdi do salonu - tím nic nezkazíš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: jj, zubař jakž takž - jen jeden kaz :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Ty než se rozhoupeš,tak už všechny šatky ze salonu budou rozpučovaný ;-) :-D :-D Kauculko:Tak to je v pohodě :-) já jsem ráda,že tam tedka nemusim x-) nemám ráda zubaře 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: už to neodkládej a mazeh!! Sorbí: jj, bylo to v pohodě. Ale taky raději ¨"roztáhnu" nohy na gyndě než hubu u zubaře :-D Jinak brý ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Kauculko: :-D :-D :-D ty jsi číslo :-D :-D :-D Včera jsem byla na kontrole a vypadá to dobře :-N zítra si můžu sundat obvaz a konečně se budu moct normálně osprchovat 8-( :-D v pondělí jdu ještě na kontrolu a už se nechám uschopnit :-) Ta neschopenka mi překazila všechny plány ]-( tento týden jsme chtěli nechat mému nastávajícímu zkrátit kalhoty od obleku a ještě něco dokoupit ve svatebnim obchůdku a kvůli kontrole musim "sedět" doma na zadku :-( Ale nevadí,všechno oběhneme příští týden :-N Joo a ještě příští týden si jdem vyzvednout prstýnky x-) nechávala jsem si ho o číslo zvětšit a nechávali jsme udělat rytinu ;-) :-N x-) tak se těšim,jak to bude vypadat :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: tak to je fajne, že už budeš ready a nebuou snad žádné komplikace!! To všechno zvládnete, přeci jenom máme ještě chvilej čas ;-) A prstýnky, jéééé x-) Tak pak hned fotečku.. Mě se včera Jířa pěkně vožral, takhle sem ho snad ještě nevyděla :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí tak to je super že už jsi zdravá:-) Kauculko co ty ?dobrý?až na tohho zubáka vid?nesnáším zubaře:-(nejhorší je,že tam musím kvuli těhu:-( Kuratkol:kauculka má pravdu mazej pro šaty jinak se ti může stát že už žádný nebudou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, teĎka se mi nějako rozbolel ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejej:-(brrrr tak to ti nezávidím:-(mě teda taky jeden bolí:-(to bude zas masakru zubáka:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tak já tam chodím každý půl rok na preventivky, takže ty kazíky chytně ještě když jsou malinké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to já taky chodím každý půl rok ale vždycky se třesu strachy:-)))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
To mě povídej - už sem to tady psala, raději gyndu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo na gyndu už chodím jak do práce ještě se s panem doktorem zasměju:-)))))))) u zubařky mě ten humor vždycky přejde :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?