Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojkyyy tak jak se máme??? .-)))
Odpovědět
Jde to... počasí nic moc sice... ale víkend je víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě by nemuselo bejt tolik práce ]-( :-D ale přesně tak víkend je víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, po O a teď mě čeká úklid :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě takýýýýýýýý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale vůbec s emi do něj nechce.. takže spíš nafotím do albíčka věcičky, co už mám na svatbu a ještě sem je sem nedala x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo kauculko dej:-) terýýý ahojky:-)kynutý těsto to je prevít :-D :-D :-D :-D :-D však ono ti vykyne neboj:-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotím, fotím a upravuju a zmenšuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, když ta to tak koukám, tak toho moc nemáme :-N :-D
Odpovědět
Přidám nehtíky do albíčka a pak mrknu, kolik jsi tam toho dala :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nehtíky hezký, ale já bych tam místo těch srdíček udělala třeba linku třpytivou bo tak něco ;-)
Odpovědět
To jsou ty první nehtíky, teď už mám druhý....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, tam by se mi líbilo to samý :-D
Odpovědět
Docela dost tam toho máš.... :-) A taky jsem tam narazila na chybku v tom druhém albu: 12.11.2008: Zamluvené datum 26.6.2008 ve 12hod. na Zámku Kačina. Měl by tam být rok 2009....
Odpovědět
Profilova fotka
Éj, díkas ;-) :-D:-D
Odpovědět
Co dělá budoucí manžel?
Odpovědět
Profilova fotka
Připravuje oheň na grilování :-D
Odpovědět
Zase ? Závidím..... Tak to bysme ten srázek mohly udělat u vás a pořádně zagrilovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, teoreticky i prakticky bychom mohli ;-) Jj, zase, naposledy sme grilovali ve čtvrtek ]-( :-D
Odpovědět
Já bych taky grilovala pořád, kdyby bylo kde.... Já mám ráda i pečené brambory v uhlících...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já i zeleninu, a prostě všechno. Jenomže u nás je to ob den, takže velice často a to už ti pak nechutná vůbec nic..
Odpovědět
Den za náma... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky teda vy jste se rozpovídali kuratkol nehtíky krásný kauculko teda ty už toho musíš mít vid? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoro ránko ;-) Kauculko:Ty koláčky si určitě vyzkoušej :-) já jsem zase včera přemýšlela,jestli by nebylo lepší je objednat =-) páč z té cukrárny mi připadají takový hezčí :-D :-D Kuratkol:Nehtíky moooc pěkný,pomalu svatební ;-) :-N Sandulko:Ahojky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku a do tvarohu si něco přidávala?? Mám v plánu je dneska vyzkoušet, české buhty už sou doma :-D :-D :-p 8-)
Odpovědět
Dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kura :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooj
Odpovědět
Zdravím ;-) , tak jsem si myslela, že v pátek to je neobvyklé a vida kolik vás tady je se stejným datem jako já :-D. Mile mne to potěšilo, Taky Vám tak připadá že se to neuvěřitelně blíží? Už teď jsem nervózní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nefertiti :-D no utíká to neuvěřitelně ;-) já už taky začínám bejt nervozní ale mooooooccc se těšim......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?